О признании утратившими силу некоторых распоряжений Премьер-Министра Республики Казахстан
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 июля 2024 года № 103-р
Признать утратившими силу некоторые распоряжения Премьер-Министра Республики Казахстан согласно приложению к настоящему распоряжению.
Премьер-Министр О. Бектенов
Приложение к распоряжению
Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 23 июля 2024 года № 103-р
Перечень утративших силу некоторых распоряжений
Премьер-Министра Республики Казахстан
1. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 апреля 2015 года № 33-р "Об утверждении состава и Положения Управляющего комитета автономного кластерного фонда "Парк инновационных технологий".
2. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 августа 2019 года № 152-р "О внесении изменения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 апреля 2015 года № 33-р "Об утверждении состава и Положения Управляющего комитета автономного кластерного фонда "Парк инновационных технологий".
3. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 25 ноября 2020 года № 147-р "О внесении изменений и дополнения в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 апреля 2015 года № 33-р "Об утверждении состава и Положения Управляющего комитета автономного кластерного фонда "Парк инновационных технологий".
4. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 июля 2021 года № 132-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 апреля 2015 года № 33-р "Об утверждении состава и Положения Управляющего комитета автономного кластерного фонда "Парк инновационных технологий".
5. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 июня 2022 года № 105-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 апреля 2015 года № 33-р "Об утверждении состава и Положения Управляющего комитета автономного кластерного фонда "Парк инновационных технологий".
6. Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 21 сентября 2022 года № 152-р "О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 23 апреля 2015 года № 33-р "Об утверждении состава и Положения Управляющего комитета автономного кластерного фонда "Парк инновационных технологий".
________________________________

Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2024 жылғы 23 шілдедегі № 103-ө Өкімі
Осы өкімге қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің кейбір өкімдерінің күші жойылды деп танылсын.
Премьер-Министр О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2024 жылғы 23 шілдедегі
№ 103-ө өкіміне
қосымша
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің күші жойылған кейбiр өкімдерінің тізбесі
1. "Инновациялық технологиялар паркі" дербес кластерлік қорының Басқарушы комитетінің құрамы мен ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 33-ө өкімі.
2. "Инновациялық технологиялар паркі" дербес кластерлік қорының Басқарушы комитетінің құрамы мен ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 33-ө өкіміне өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2019 жылғы 21 тамыздағы № 152-ө өкімі.
3. "Инновациялық технологиялар паркі" дербес кластерлік қорының Басқарушы комитетінің құрамы мен ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 33-ө өкіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2020 жылғы 25 қарашадағы № 147-ө өкімі.
4. "Инновациялық технологиялар паркі" дербес кластерлік қорының Басқарушы комитетінің құрамы мен ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 33-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2021 жылғы 27 шілдедегі № 132-ө өкімі.
5. "Инновациялық технологиялар паркі" дербес кластерлік қорының Басқарушы комитетінің құрамы мен ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 33-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 23 маусымдағы № 105-ө өкімі.
6. "Инновациялық технологиялар паркі" дербес кластерлік қорының Басқарушы комитетінің құрамы мен ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 33-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2022 жылғы 21 қыркүйектегі № 152-ө өкімі.