О признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 26 апреля 2002 года N 854
В связи с принятием Закона Республики Казахстан от 6 декабря 2001 года Z010264_ "О членстве Республики Казахстан в Международном Валютном Фонде, Международном Банке Реконструкции и Развития, Международной Финансовой Корпорации, Международной Ассоциации Развития, Многостороннем Агентстве Гарантии Инвестиций, Международном Центре по Урегулированию Инвестиционных Споров, Европейском Банке Реконструкции и Развития, Азиатском Банке Развития, Исламском Банке Развития" постановляю:
1. Признать утратившими силу некоторые указы Президента Республики Казахстан согласно приложению.
2. Правительству Республики Казахстан привести свои решения в соответствие с настоящим Указом.
3. Настоящий Указ вступает в силу со дня опубликования.
Президент
Республики Казахстан
Приложение
к Указу Президента
Республики Казахстан
от 26 апреля 2002 года N 854
Перечень
утративших силу некоторых указов
Президента Республики Казахстан
1. Указ Президента Республики Казахстан от 2 июля 1992 года N 818 U920818_ "О Документе принятия Республикой Казахстан Статей Соглашения Международного валютного фонда" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 25, ст. 377).
2. Указ Президента Республики Казахстан от 2 июля 1992 года N 821 U920821_ "Об участии Республики Казахстан в деятельности Отдела специальных прав заимствования Международного валютного фонда" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 25, ст. 380).
3. Указ Президента Республики Казахстан от 2 июля 1992 года N 823 U920823_ "О Документе принятия Республикой Казахстан Статей Соглашения Международного банка реконструкции и развития" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 25, ст. 381).
4. Указ Президента Республики Казахстан от 2 июля 1992 года N 824 "О полномочиях в связи с членством Республики Казахстан в Международном банке реконструкции и развития" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 25, ст. 382).
5. Указ Президента Республики Казахстан от 2 июля 1992 года N 826 U920826_ "О Документе принятия Республикой Казахстан Статей Соглашения Международной ассоциации развития" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 25, ст. 383).
6. Указ Президента Республики Казахстан от 2 июля 1992 года N 827 "О полномочиях в связи с членством Республики Казахстан в Международной ассоциации развития" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 25, ст. 384).

Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы 2002 жылғы 26 сәуір N 854
"Қазақстан Республикасының Халықаралық Валюта Қорына, Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкіне, Халықаралық Қаржы Корпорациясына, Халықаралық Даму Қауымдастығына, Инвестициялар Кепілдігінің Көпжақты Агенттігіне, Инвестициялық Дауларды Реттеу жөніндегі Халықаралық Орталыққа, Еуропа Қайта Құру және Даму Банкіне, Азия Даму Банкіне, Ислам Даму Банкіне мүшелігі туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 6 желтоқсандағы Z010264_ Заңының қабылдануына байланысты қаулы етемін:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір
жарлықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі өз шешімдерін осы Жарлыққа
сәйкес келтірсін.
3. Осы Жарлық жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2002 жылғы 26 сәуірдегі
N 854 Жарлығына
қосымша
Қазақстан Республикасы Президентінің
күші жойылған кейбір жарлықтарының тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Халықаралық валюта қоры Келісімнің Баптарын қабылдау құжаты туралы" 1992 жылғы 2 шілдедегі N 818 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 25, 377-құжат) .
2. Қазақстан Республикасы Президентінің "Халықаралық валюта қорынан қарыз алып пайдаланудың арнаулы Бөлімінің қызметіне Қазақстан Республикасының қатысуы туралы" 1992 жылғы 2 шілдедегі N 821 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 25, 380-құжат).
3. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасын Халықаралық қайта жаңарту мен дамыту банкінің Келісімдер Баптарына қабылдау Құжаттары туралы" 1992 жылғы 2 шілдедегі N 823 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 25, 381-құжат).
4. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Халықаралық қайта жаңарту мен дамыту банкіне мүше болуына байланысты өкілеттіктер туралы" 1992 жылғы 2 шілдедегі N 824 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 25, 382-құжат).
5. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Халықаралық даму ассоциациясының Келісім Баптарын қабылдау құжаты туралы" 1992 жылғы 2 шілдедегі N 826 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 25, 383-құжат).
6. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Халықаралық даму ассоциациясына мүшелігіне байланысты өкілеттіктер туралы" 1992 жылғы 2 шілдедегі N 827 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 25, 384-құжат).

7. Указ Президента Республики Казахстан от 25 мая 1993 года N 1212 U931212_ "О членстве Республики Казахстан в Европейском Банке Реконструкции и Развития".
8. Указ Президента Республики Казахстан от 4 ноября 1993 года N 1392 U931392_ "О членстве Республики Казахстан в Азиатском Банке Развития" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 43, ст. 513).
9. Указ Президента Республики Казахстан от 10 января 1994 года N 1496 U941496_ "О членстве Республики Казахстан в Азиатском Банке Развития".
10. Указ Президента Республики Казахстан от 30 декабря 1996 года N 3302 "О представителях в Совете Управляющих Азиатского Банка развития от Республики Казахстан".
11. Указ Президента Республики Казахстан от 28 февраля 1997 года N 3374 U973374_ "О представителях в Совете Управляющих Европейского Банка Реконструкции и Развития от Республики Казахстан".
12. Указ Президента Республики Казахстан от 6 апреля 1998 года N 3896 U983896_ "О представителях в Совете Управляющих Исламского банка развития от Республики Казахстан".
13. Указ Президента Республики Казахстан от 6 апреля 1998 года N 3897 U983897_ "О представителях в Совете Управляющих Азиатского Банка Развития от Республики Казахстан".
14. Указ Президента Республики Казахстан от 6 апреля 1998 года N 3898 U983898_ "О представителях в Советах Управляющих Международного валютного фонда и Международного банка реконструкции и развития от Республики Казахстан".
15. Указ Президента Республики Казахстан от 24 апреля 1998 года N 3925 U983925_ "О представителях в Совете Управляющих Европейского Банка Реконструкции и Развития от Республики Казахстан".
16. Указ Президента Республики Казахстан от 30 марта 1999 года N 103 U990103_ "О представителях в Совете Управляющих Азиатского Банка Развития от Республики Казахстан".
17. Указ Президента Республики Казахстан от 5 апреля 1999 года N 109 U990109_ "О представителях в Советах Управляющих Международного валютного фонда и Международного банка реконструкции и развития от Республики Казахстан".
18. Указ Президента Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года N 276 U990276_ "О представителях в Советах Управляющих Международного валютного фонда и Международного Банка Реконструкции и Развития от Республики Казахстан".
19. Указ Президента Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года N 277 U990277_ "О представителях в Совете Управляющих Азиатского Банка Развития от Республики Казахстан".

7. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Европаның Жаңғырту және Даму Банкіне мүшелігі туралы" 1993 жылғы 25 мамырдағы N 1212 U931212_ Жарлығы.
8. Қазақстан Республикасы Президентінің "Азия даму Банкіне Қазақстан Республикасының мүшелігі туралы" 1993 жылғы 4 қарашадағы N 1392 U931392_ Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 43, 513-құжат).
9. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Азиялық Даму Банкіне мүшелігі туралы" 1994 жылғы 10 қаңтардағы N 1496 U941496_ Жарлығы.
10. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасынан Азиялық Даму банкі Басқарушыларының Кеңесіндегі өкілдер туралы" 1996 жылғы 30 желтоқсандағы N 3302 Жарлығы.
11. Қазақстан Республикасы Президентінің "Европалық Жаңғырту және Даму Банкінің Басқарушылар Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілдері туралы" 1997 жылғы 28 ақпандағы N 3374 U973374_ Жарлығы.
12. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасынан Ислам Даму Банкінің Басқарушылар Кеңесіндегі өкілдер туралы" 1998 жылғы 6 сәуірдегі N 3896 U983896_ Жарлығы.
13. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасынан Азия Даму Банкінің Басқарушылар Кеңесіндегі өкілдер туралы" 1998 жылғы 6 сәуірдегі N 3897 U983897_ Жарлығы.
14. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасынан Халықаралық валюта қоры мен Халықаралық Қайта жаңарту және Даму Банкінің Басқарушылар Кеңесіндегі өкілдер туралы" 1998 жылғы 6 сәуірдегі N 3898 U983898_ Жарлығы.
15. Қазақстан Республикасы Президентінің "Еуропа Қайта Жаңарту және Даму Банкінің Басқарушылар Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілдері туралы" 1998 жылғы 24 сәуірдегі N 3925 U983925_ Жарлығы.
16. Қазақстан Республикасы Президентінің "Азиялық Даму Банкінің Басқарушылар Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілдері туралы" 1999 жылғы 30 наурыздағы N 103 U990103_ Жарлығы.
17. Қазақстан Республикасы Президентінің "Халықаралық валюта қоры мен Халықаралық қайта құру және даму банкінің Басқарушылар Кеңестеріндегі Қазақстан Республикасының өкілдері туралы" 1999 жылғы 5 сәуірдегі N 109 U990109_ Жарлығы.
18. Қазақстан Республикасы Президентінің "Халықаралық валюта қоры мен Халықаралық Қайта жаңарту және Даму Банкінің Басқарушылар Кеңестеріндегі Қазақстан Республикасының өкілдері туралы" 1999 жылғы 2 желтоқсандағы N 276 U990276_ Жарлығы.
19. Қазақстан Республикасы Президентінің "Азия Даму Банкінің Басқарушылар Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілдері туралы" 1999 жылғы 2 желтоқсандағы N 277 U990277_ Жарлығы.

20. Указ Президента Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года N 278 U990278_ "О представителях в Совете Управляющих Исламского Банка Развития от Республики Казахстан".
21. Указ Президента Республики Казахстан от 8 января 2000 года N 325 U000325_ "О представителях в Совете Управляющих Европейского Банка Реконструкции и Развития от Республики Казахстан".
22. Указ Президента Республики Казахстан от 2 февраля 2001 года N 545 U010545_ "О представителях в Совете Управляющих Европейского Банка Реконструкции и Развития от Республики Казахстан".
23. Указ Президента Республики Казахстан от 2 февраля 2001 года N 546 U010546_ "О представителях в Совете Управляющих Азиатского Банка Развития от Республики Казахстан".
24. Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2001 года N 583 U010583_ "О представителе в Совете Управляющих Международного Банка Реконструкции и Развития от Республики Казахстан".
25. Указ Президента Республики Казахстан от 13 апреля 2001 года N 584 U010584_ "О представителе в Совете Управляющих Европейского Банка Реконструкции и Развития от Республики Казахстан".
26. Указ Президента Республики Казахстан от 10 сентября 2001 года N 678 U010678_ "О представителях в Совете Управляющих Европейского Банка Реконструкции и Развития от Республики Казахстан".
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

20. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасынан Ислам Даму Банкінің Басқарушылар Кеңесіндегі өкілдер туралы" 1999 жылғы 2 желтоқсандағы N 278 U990278_ Жарлығы.
21. Қазақстан Республикасы Президентінің "Еуропа Қайта жаңарту және Даму Банкінің Басқарушылар Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілдері туралы" 2000 жылғы 8 қаңтардағы N 325 U000325_ Жарлығы.
22. Қазақстан Республикасы Президентінің "Еуропа Қайта Жаңарту және Даму Банкінің Басқарушылар Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілдері туралы" 2001 жылғы 2 ақпандағы N 545 U010545_ Жарлығы.
23. Қазақстан Республикасы Президентінің "Азия Даму Банкінің
Басқарушылар Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілдері туралы" 2001
жылғы 2 ақпандағы N 546
U010546_
Жарлығы.
24. Қазақстан Республикасы Президентінің "Халықаралық Қайта Құру және
Даму Банкінің Басқарушылар Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілі
туралы" 2001 жылғы 13 сәуірдегі N 583
U010583_
Жарлығы.
25. Қазақстан Республикасы Президентінің "Еуропа Қайта Құру және Даму
Банкінің Басқарушылар Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілі туралы"
2001 жылғы 13 сәуірдегі N 584
U010584_
Жарлығы.
26. Қазақстан Республикасы Президентінің "Еуропа Қайта Жаңарту және
Даму Банкінің Басқарушылар Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілдері
туралы" 2001 жылғы 10 қыркүйектегі N 678
U010678_
Жарлығы.
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.