Об утверждении Государственного реестра контрольно-кассовых машин с фискальной памятью, разрешенных к использованию на территории Республики Казахстан
Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года N 727. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 октября 2002 года N 1991. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года N 635.
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 30.12.2008 N 635 (порядок введения в действие см. п.4 ).
В соответствии с пунктом 3 статьи 546 Кодекса Республики Казахстан  "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) приказываю:
1. Утвердить прилагаемый Государственный реестр контрольно-кассовых машин с фискальной памятью, разрешенных к использованию на территории Республики Казахстан.
2. Использование контрольно-кассовых машин с фискальной памятью, разрешенных к использованию на территории Республики Казахстан на момент введения в действие настоящего приказа, разрешается до 1 января 2003 года.
3. Управлению налогового контроля (Бурамбаева А.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя председателя Налогового комитета Абдрахманова М.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации.
Председатель
Утвержден
приказом Председателя Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан
от 20 сентября 2002 года N 727
Государственный реестр
контрольно-кассовых машин с фискальной памятью,
разрешенных к использованию на территории
Республики Казахстан <*>
Сноска. Реестр с изменениями приказами Председателя Налогового комитета Министерства финансов РК от 25 декабря 2002 г/ N 895 ; от 28 декабря 2002 года N 902 ; от 28 декабря 2002 года N 903 ; приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 27 марта 2003 года N 143; от 21 мая 2003 года N 210 ; приказом Председателя Налогового комитета  Министерства финансов Республики Казахстан от 2 июня 2003 года N 221 ; от 21 октября 2003 года N 404 ; от 24 июня 2004 года N 312 ; от 21 октября 2004 года N 532 ; от 12 ноября 2004 года N 579 ; от 24 декабря 2004 года N 667 ; от 2 февраля 2005 года N 38 ; от 29.06.2005г. N 286 (вводится в действие со дня официального опубликования); приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 30 ноября 2005 года N 535; приказом и.о. Председателя Налового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 9 января 2006 года N 9; приказом Председателя Налогового комитета Министерства финансов РК от 13 января 200 года N 59; от 1 августа 2006 года N 383 (вводится в действие со дня официального опубликования); от 16 марта 2007 года N 145 (вводится в действие со дня официального опубликования); от 4 апреля 2007 года N 203 ; от 1 июня 2007 г. N 367 (вводится в действие со дня официального опубликования); от 29 июня 2007 года N 437 (вводится в действие со дня официального опубликования); от 1 августа 2007 года N 536 (вводится в действие со дня официального опубликования); от 22 января 2008 года N 33 (вводится в действие со дня официального опубликования).
______|________________________________________________________
N п/п |Наименование контрольно-кассовых машин с
|фискальной памятью
______|________________________________________________________

Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға рұқсат етілген Фискальдық жады бар бақылау-касса машиналарының мемлекеттік тізілімін бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 727 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2002 жылғы 2 қазанда тіркелді. Тіркеу N 1991. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы N 635 Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2008.12.30 N 635 ,   N 634 Бұйрығымен.
-------------------- Бұйрықтан үзінді -------------------
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 651-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. ...
2. Осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп танылсын.
3. ...
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Министр                                    Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
N 635 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасының күшi жойылған кейбiр
нормативтік құқықтық актілерінің тiзбесi
1. Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға рұқсат етілген Фискальдық жады бар бақылау-касса машиналарының мемлекеттік тізілімін бекіту туралы Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2002 жылғы 20 қыркүйектегі N 727 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтiк құқықтық актiлерiн мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде N 1991 тiркелген, Қазақстан Республикасының орталық орындаушы және басқа мемлекеттік органдарының Нормативтік-құқықтық актілер бюллетені 2002 жылы N 43-44, 728 бет., "Казахстанская правда" газетінде 2003 жылдың 7 қаңтарында N 4-5жарияланған).
........
25. ...
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 546-бабының 3-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН :
1. Қоса берілген Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға рұқсат етілген Фискальдық жады бар бақылау-касса машиналарының мемлекеттік тізілімі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға рұқсат етілген фискальдық жады бар бақылау-касса машиналарын осы бұйрықты қолданысқа енгізу сәтінде пайдалануға 2003 жылдың 1 қаңтарына дейін рұқсат етіледі.
3. Салық бақылауы басқармасы (А.Борамбаева) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Салық комитеті төрағасының орынбасары М.Әбдірахмановқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Қаржы  министрлігі
Салық комитеті төрағасының
2002 жылғы 20 қыркүйектегі
N 727 бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасының аумағында пайдалануға
рұқсат етілген фискальдық жады бар бақылау-касса
машиналарының
МЕМЛЕКЕТТІК ТІЗІЛІМІ
Ескерту: Тізілімге өзгертулер енгізілді - ҚР Қаржы министрлігі
Салық комитеті төрағасының 2002.12.25. N 895 , 2002.12.28. N 902 ,
2002.12.28. N 903 , 2003.03.27. N 143 , 2003.05.21. N 210 ,
2003.06.02. N 221 , 2003.10.21. N 404 , 2004.06.24. N 312 ,
2004.10.21. N 532 , 2004.11.21. N 579 , 2004.12.24. N 667 ,
2005.02.02. N 38 , 2005.08.01. N 286 , 2005.11.30. N 535 ,
2006.014.09. N 9 , 2006.02.13. N 59 , 2006.08.01. N 383 ,
2007.03.16. N 145 , 2007.04.04. N 203 , 2007.06.01. N 367 ,
2007.06.29. N 437 , 2007.08.01. N 536 , 2008.01.22. N 33
Бұйрықтарымен.
___________________________________________________________________
N р/с  Фискальдық жады бар бақылау-касса машиналарының атауы
____________________________________________________________________

1.    | CASIO FE - 800 RF
2.    | CASIO FE - 700 RF
3.    | DАТЕСS MP-500
4.    | ISM 3000 RF
5.    | KVARK ECR - 38 RF
6.    | KVARK TCCR 2000 RF
7.    | MICROS 8700 HRS F
8.    | SAMSUNG ER - 250 RF
9.    | SAMSUNG ER - 4615 RF
10.   | SHARP ЕR - A 250 RF
11.   | АМС 100 Ф
12.   | АРКУС-КАСБИ 01 Ф
13.   | АСТРА - 100 Ф
14.   | АСТРА - 200 Ф
15.   | ЕЛЕКТРОНИКА 92-06 КФ
16.   | ЕЛЕКТРОНИКА 92-06 МКФ
17.   | ЕЛЕКТРОНИКА-ГРАНИТ 92-01 КФ
18.   | ЕЛЕКТРОНИКА-ГРАНИТ 92-01 НКФ
19.   | ЕЛЕКТРОНИКА-ГРАНИТ 92-07 КФ
20.   | КАРАТ - КОЛИБРИ МF
21.   | КАРАТ М 5
22.   | КАСБИ - 02Ф
23.   | КС ФП "АИС БиТТЛ" (версия 1.3)
24.   | ГЕЛИОС - 004Ф-АТ
25.   | МЕБИУС 8 Ф
26.   | МЕРКУРИЙ 111 Ф
27.   | МЕРКУРИЙ 112 Ф
28.   | МЕРКУРИЙ 115 Ф
29.   | МИКРО-101 Ф
30.   | МИКРО-103 Ф
31.   | МИКРО-104 Ф
32.   | МИКРО-105 Ф
33.   | МИКРО - 2001 Ф
34.   | МИНИКА 1101 Ф
35.   | МИНИКА 1102 Ф
36.   | ОКА 102 Ф
37.   | ОКА 190 Ф
38.   | ОКА 500.0-01 Ф
39.   | ОКА 500.0-02 Ф
40.   | ОКА 500.0-03 Ф
41.   | ОКА 500.0-05 Ф
42.   | ОКА 2000 Ф
43.   | РАДА - Ф
44.   | ШТРИХ-М 850 Ф
45.   | ЭКР 2101.1 Ф
46.   | ЭКР 2102 Ф
47.   | ЭКР 3102 Ф
48.   | ЭЛВЕС 01-01 Ф
49.   | ЭЛВЕС 01-02 Ф
50.   | ЭЛВЕС 01-03 Ф
51.   | ЭЛВЕС-МИКРО-Ф
52.   | ЭЛИТ-МИНИ-Ф
53.   | ЭЛИТ-МОБИЛ
54.   | БКС Equation DBA (версия 3.4)
| c фронт-офисным филиальным
| приложением Cashier System
| (версия 9.06 DD)
55.   | БКС "ATFPro" (версия 2.0)
56.   | Автоматизированная банковская
| система розничного бизнеса
| "Аманат Плюс" (версия 1.5.8.1)
57.   | Комплекс, состоящий из БКС
| "Операционный день банка",
| модулей "Кредиты", "Депозиты"
| и системы "Быстрые переводы/быстрая
| выручка" (версия 1.6)
58.   | ТРII (версия 10.1)
59.   | FunChip (версия 3.21)
60.   | TRANSMASTER (версия 2.31)
61.   | Банковский Информационный комплекс IBSO (версия 3.4)
62.   | Единый платежный комплекс I-Payment (версия 1.0)
63.   | Автоматизированная банковская система розничного бизнеса
| "Аманат"/"Аманат 2000" (версия 5.0)
64.   | Автоматизированная банковская система розничного бизнеса
| "Аманат" (версия 5.0)
65.   | Автоматизированая банковская система розничного бизнеса
| "Аманат Плюс" для MS DOS и Novell 2.20 и 4.11 (версия 7.2.0)
66.   | Автоматизированная банковская система RS-Bank (версия
| 5.00.44)
67.   | Автоматизированная банковская система RS-Bank (версия 5.1)
68.   | Автоматизированная банковская система "Ва-Банк" (версия 5.0)
69.   | Интегрированная банковская система "БИСквит" (версия 4.1а)
70.   | Автоматизированная банковская информационная система
| "Прагма" (версия Прагма/ТХ)
71.   | Автoматизированная банковская система RS-Retail (версия
| 5.10.068.16)

1.    CASIO FE - 800 RF
2.    CASIO FE - 700 RF
3.    DАТЕСS MP-500
4.    ISM 3000 RF
5.    KVARK ECR-38 RF
6.    KVARK TCCR 2000 RF
7.    MICROS 8700 HRS F
8.    SAMSUNG ER - 250 RF
9.    SAMSUNG ER - 4615 RF
10.   SHARP ЕR - A 250 RF
11.   АМС 100 Ф
12.   АРКУС-КАСБИ 01 Ф
13.   АСТРА - 100 Ф
14.   АСТРА - 200 Ф
15.   ЕЛЕКТРОНИКА 92-06 КФ
16.   ЕЛЕКТРОНИКА 92-06 МКФ
17.   ЕЛЕКТРОНИКА-ГРАНИТ 92-01 КФ
18.   ЕЛЕКТРОНИКА-ГРАНИТ 92-01 НКФ
19.   ЕЛЕКТРОНИКА-ГРАНИТ 92-07 КФ
20.   КАРАТ - КОЛИБРИ МF
21.   КАРАТ М 5
22.   КАСБИ - 02 Ф
23.   КС ФП "АИС БиТТЛ" (версия 1.3)
24.   ГЕЛИОС - 004Ф-АТ
25.   МЕБИУС 8 Ф
26.   МЕРКУРИЙ 111 Ф
27.   МЕРКУРИЙ 112 Ф
28.   МЕРКУРИЙ 115 Ф
29.   МИКРО-101 Ф
30.   МИКРО-103 Ф
31.   МИКРО 104 Ф
32.   МИКРО 105 Ф
33.   МИКРО - 2001 Ф
34.   МИНИКА 1101 Ф
35.   МИНИКА 1102 Ф
36.   ОКА 102 Ф
37.   ОКА 190 Ф
38.   ОКА 500.0-01 Ф
39.   ОКА 500.0.-02Ф
40.   ОКА 500.0-03 Ф
41.   ОКА 500.0-05 Ф
42.   ОКА 2000 Ф
43.   РАДА - Ф
44.   ШТРИХ-М 850 Ф
45.   ЭКР 2101.1 Ф
46.   ЭКР 2102 Ф
47.   ЭКР 3102 Ф
48.   ЭЛВЕС 01-01 Ф
49.   ЭЛВЕС 01-02 Ф
50.   ЭЛВЕС-01-03 Ф
51.   ЭЛВЕС-МИКРО-Ф
52.   ЭЛИТ-МИНИ- Ф
53.   ЭЛИТ-МОБИЛ
54.   Фронт-офистік филиалдық Cashier System (9.6 DD нұсқа)
қосымшамен Equation DBA БКЖ (3.4 нұсқа)
55.   БКЖ "ATFPro"  (2.0 нұсқа)
56.   Бөлшек бизнестің БКЖ "Аманат Плюс" автоматтандырылған
банктік жүйесі (1,5,8,1 нұсқа)
57.   "Банк операциялық күні" БКЖ-нен тұратын кешен, "Кредиттер",
"Депозиттер" модулдері және "Жылдам аударымдар/жылдам
ақшалай түсім" жүйелері (1.6 нұсқа)
58.   ТРII (10.1 нұсқа)
59.   FunChip (3.21 нұсқа)
60.   TRANSMASTER (2.31 нұсқа)
61.   IBSO Банктіклік Ақпараттық кешені (3.4 нұсқа)
62.   Бірыңғай төлем кешені I-Payment (1.0 нұсқа)
63.   Бөлшек бизнестік "Аманат"/"Аманат 2000" автоматтандырылған
банктік жүйесі (5.0 нұсқа)
64.   Бөлшек бизнестік "Аманат" автоматтандырылған банктік жүйесі
(5.0 нұсқа)
65.   MS DOS және Novell 2.20 және 4.11 үшін Бөлшек бизнестік
"Аманат Плюс" автоматтандырылған банктік жүйесі (7.2.0 нұсқа)
66.   RS-Bank автоматтандырылған банктік жүйесі (5.00.44 нұсқа)
67.   RS-Bank автоматтандырылған банктік жүйесі (5.1 нұсқа)
68.   "Ва-Банк" автоматтандырылған банктік жүйесі (5.0 нұсқа)
69.   "БИСквит" автоматтандырылған банктік жүйесі (4.1а нұсқа)
70.   "Прагма" (Прагма/ТХ) автоматтандырылған банктік жүйесі
71.   RS-Retail автоматтандырылған банктік жүйесі (5.10.068.16
нұсқа)

72.   | Автоматизированная банковская система RS-Bank (версия
| 5.00.048.2)
73.   | Автоматизированная система розничного бизнеса "Аманат-
| Почта" (версия 5.10)
74.   | ШТРИХ-ФР-Ф-KZ
75.   | ШТРИХ-МИКРО-KZФ
76.   | СПАРК-617ТФKZ
77.   | ПРИМ-07ФKZ
78.   | ЭЛИТ-МИКРО KZ
79.   | ОКА 600Ф KZ (версия 1)
80.   | ОКА ПФ KZ (версия 2)
81.   | MSTAR Ф KZ (версия 3.1)
82.   | ОРИОН-100Ф KZ
83.   | МЕРКУРИЙ 114.1 Ф KZ (версия 03)
84.   | ПРИМ 21 KZ
85.   | МЕРКУРИЙ 130 Ф KZ (версия 130KZ 037)
86.   | МЕРКУРИЙ 120 Ф KZ (версия КАZ 120)
87.   | Фортуна СК 05
88.   | Информационная система управления банковской
| деятельностью "Новая Афина"
89.   | АМС 200 Ф KZ (версия ПО v1.0.5 KZ КС29D8 Республика
| Казахстан)
90.   | ОКА МФ KZ (версия ККМ 01; версия ПО 11.03)
91.   | Банковский Информационный комплекс IBSO (версия 5.5)
92.   | Компьютерная система "Colvir" (версия CBS-2)
93.   | Банковская компьютерная система "SCORE" (версия 1.8.2)
94.   | ЭКР 3110 ФКZ (версия 979-00)
95.   | ЭКР 3110.03 ФКZ (версия 979-00)
96.   | Феликс РФ KZ (версия 230-01)
97.   | АТРОН 104Ф KZ (версия 01)
98.   | NCR 7197-printer-Мебиус 3K KZ (версия 2.89)
99.   | Меркурий-180ФКZ (версия 180RV 1-1.hex 20-704)
100.  | RS-Bank V.6
101.  | TranzWare (версия TWO 4.*, TWCMS 4.*)
102.  | XpressSolutions 2.x
103.  | Альфа-400 ФКZ
104.  | Мальва FKZ
105.  | IXORA
106.  | ПОРТ MP-55L ФKZ (версия В.18.71)

72.   RS-Bank автоматтандырылған банктік жүйесі (5.00.048.2 нұсқа)
73.   "Аманат-Почта" автоматтандырылған банктік жүйесі (5.10
нұсқа)
74.   ШТРИХ-ФР-Ф-KZ
75.   ШТРИХ-МИКРО-KZ Ф
76.   СПАРК-617 ТФ KZ
77.   ПРИМ-07Ф KZ
78.   ЭЛИТ-МИКРО KZ
79.   ОКА 600Ф KZ (1 нұсқа)
80.   ОКА ПФ KZ (2 нұсқа)
81.   MSTAR Ф KZ (3.1 нұсқа)
82.   ОРИОН-100Ф KZ
83.   МЕРКУРИЙ 114.1 Ф KZ
84.   ПРИМ 21 KZ
85.   МЕРКУРИЙ 130 Ф KZ (версия 130KZ 037)
86.   МЕРКУРИЙ 120 Ф KZ (версия КАZ 120)
87.   Фортуна СК 05
88.   "Новая Афина" Банк қызметін басқарудың ақпараттық жүйесі
89.   АМС 200 Ф KZ (версия ПО v1.0.5 KZ КС29D8 Қазақстан
Республикасы)
90.   ОКА МФ KZ (нұсқа ККМ 01; нұсқа ПО 11.03)
91.   IBSO Банк Ақпараттық кешені (нұсқа 5.5)
92.   "Colvir" компьютерлік жүйесі (CBS-2 нұсқасы)
93.   "SCORE" банктік компьютерлік жүйесі (1.8.2 нұсқасы)
94.   ЭКР 3110 ФКZ (979-00 нұсқасы)
95.   ЭКР 3110.03 ФКZ (979-00 нұсқасы)
96.   Феликс РФ KZ (230-01 нұсқасы)
97.   АТРОН 104Ф KZ (01 нұсқасы)
98.   NCR 7197-printer-Мебиус 3К KZ (2.89 нұсқасы)
99.   Меркурий-180ФKZ(180RV 1-1.hex 20-704 нұсқасы)
100.  RS-Bank V.6
101.  TranzWare (версия TWO4.*, TWCMS4.*)";
102.  XpressSolutions 2.x
103.  Альфа-400 ФКZ
104.  Мальва FKZ
105.  IXORA
106. ПОРТ MP-55L ФKZ (версия В.18.71)

107.  | ПОРТ MP-55B ФKZ (версия В.18.51)
108.  | ПОРТ DP-50 ФKZ (версия В.18.41)
--------------------------------------------------------------

107. ПОРТ MP-55B ФKZ (версия В.18.51)
108. ПОРТ DP-50 ФKZ (версия В.18.41)
____________________________________________________________________