О внесении изменения и дополнений N 17 в Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2012
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 30 июля 2003 года N 134. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 июля 2003 года N 2421. Утратил силу - приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 02.06.2005г. N 75
Извлечение из приказа Министра экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан от 02.06.2005г. N 75
"В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и в связи с принятием постановления Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2004 года N 1362 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу приказы по Единой бюджетной классификации согласно приложению к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие с даты подписания и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2005 года.
Министр
Приложение
к приказу Министра
экономики и бюджетного
планирования
Республики Казахстан
от 02.06.2005г. N 75
Перечень приказов
по Единой бюджетной классификации
...
47. Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 30 июля 2003 года N 134 "О внесении изменения и дополнений N 17 в Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2012" ...".
--------------------------------------------------------------------
Приказываю:
1. Внести в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 3 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан", зарегистрированный за N 2012 ( N 5 от 1 октября 2002 года - зарегистрированный за N 2013, N 10 от 17 октября 2002 года - зарегистрированный за N 2018, N 27 от 25 ноября 2002 года - зарегистрированный за N 2094, N 37 от 6 декабря 2002 года - зарегистрированный за N 2101, N 43 от 14 декабря 2002 года - зарегистрированный за N 2086, N 52 от 6 января 2003 года - зарегистрированный за N 2119, N 10 от 21 января 2003 года - зарегистрированный за N 2170, N 15 от 27 января 2003 года - зарегистрированный за N 2184, N 41 от 11 марта 2003 года - зарегистрированный за N 2223, N 62 от 9 апреля 2003 года - зарегистрированный за N 2263, N 78 от 5 мая 2003 года - зарегистрированный за N 2267, N 101 от 13 июня 2003 года - зарегистрированный за N 2393, N 109 от 30 июня 2003 года - зарегистрированный за N 2408) следующее изменение и дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в функциональной классификации расходов:

"Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 23 қыркүйекте N 2012 тіркелген N 3 бұйрығына N 17 өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2003 жылғы 30 шілдедегі N 134 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 31 шілдеде тіркелді. Тіркеу N 2421. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2005 жылғы 2 маусымдағы N 75 Бұйрығымен
-----------Бұйрықтан үзінді----------
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 27 бабына жәнe Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту туралы" қаулысының қабылдануына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Бiрыңғай бюджеттiк сыныптамасын бекiту бойынша бұйрықтардың күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы бұйрық қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және 2005 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға әрекет етедi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау Министрлігінің
2005 жылғы 2 маусымдағы
N 75 бұйрығына қосымша
Бiрыңғай бюджеттік сыныптамасын
бекiту бойынша бұйрық тізбесі
47. Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2003 жылғы 30 шілдедегі N 134 (тіркелген N 2421) "Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2002 жылғы 23 қыркүйектегі N 3 "Бірыңғай бюджеттік сыныптаманы бекіту туралы, тіркелген N 2012" бұйрығына N 17 өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" бұйрығы...
-------------------------------------
Бұйырамын:
1. "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің N 2012 тіркелген N 3  бұйрығына  (N 2013 тіркелген 2002 жылғы 1 қазандағы  N 5 , N 2018 тіркелген 2002 жылғы 17 қазандағы  N 10 , N 2094 тіркелген 2002 жылғы 25 қарашадағы  N 27 , N 2101 тіркелген 2002 жылғы 6 желтоқсандағы  N 37 , N 2086 тіркелген 2002 жылғы 14 желтоқсандағы  N 43 , N 2119 тіркелген 2003 жылғы 6 қаңтардағы  N 52 , N 2170 тіркелген 2003 жылғы 21 қаңтардағы  N 10 , N 2223 тіркелген 2003 жылғы 11 наурыздағы  N 41 , N 2263 тіркелген 2003 жылғы 9 сәуірдегі  N 62 , N 2267 тіркелген 2003 жылғы 5 мамырдағы  N 78 , N 2393 тіркелген 2003 жылғы 13 маусымдағы  N 101 , N 2408 тіркелген 2003 жылғы 30 маусымдағы  N 109 ) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
аталған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджет шығыстарының функциональдық сыныптамасында:

в функциональной группе 12 "Транспорт и связь" в подфункции 1 "Автомобильный транспорт" по администратору программ 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" по программе 060 "Проектно-изыскательские работы по реконструкции автодорог республиканского значения":
подпрограмму 037 "Подготовка проекта реконструкции автодороги Кызылорда-Жезказган" изложить в следующей редакции:
"037 Подготовка проекта реконструкции автодороги Кызылорда-Жезказган-Павлодар-Успенка-граница Российской Федерации";
дополнить подпрограммами 045 и 046 следующего содержания:
"045 Оплата объявлений конкурсов 2003 года и тиражирования конкурсной документации по объектам 2004 года";
"046 Подготовка проекта и технико-экономического обоснования реконструкции автодороги Астана-Костанай-Челябинск".
2. Департаменту методологии бюджетного процесса и функционального анализа (Д.М.Шаженова) совместно с Юридическим управлением (М.Д.Айтенов) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан и распространяется на отношения, возникшие с 25 июля 2003 года.
Министр

12 "Көлiк және байланыс" функционалдық тобындағы 1 "Автомобиль көлiгi" кіші функциясында 215 "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi" әкімшісіндегі 060 "Республикалық маңызы бар автожолдарды қайта жаңарту жөніндегі жобалау-іздестіру жұмыстары" бағдарламасы бойынша:
037 "Қызылорда-Жезқазған автожолын қайта жаңарту жобасын дайындау" кіші бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"037 Ресей Федерациясы шекарасы-Успенка-Павлодар-Қызылорда-Жезқазған автожолын қайта жаңарту жобасын дайындау";
мынадай мазмұндағы 045 және 046 кіші бағдарламаларымен толықтырылсын:
"045 2003 жылғы конкурстар хабарландыруларын төлеу және 2004 жылғы объектілер бойынша конкурстық құжаттамалар таралымын көбейту";
"046 Челябинск-Қостанай-Астана автожолын қайта жаңарту жобасын және техника-экономикалық негіздемесін дайындау".
2. Бюджеттік процесс әдіснамасы және функционалдық талдау департаменті (Д.М.Шәженова) құқықтық басқармасымен (М.Д.Әйтенов) бірге Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде осы бұйрықтың мемлекеттік тіркеуден өтуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық 2003 жылдың 25 шілдеден бастап туындайтын қатынастарға таралатын Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде оны мемлекеттік тіркеу күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр