Об утверждении перечня расходов по экономической классификации расходов, требующих регистрации заключенных договоров
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 28 апреля 2005 года N 162. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 июня 2005 года N 3659. Утратило силу - приказом Министра финансов Республики Казахстан от 25 апреля 2007 года N 143
Сноска. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 28 апреля 2005 года N 162 утратило силу - приказом Министра финансов Республики Казахстан от 25 апреля 2007 года  N 143 .
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2005 года N 110 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов"
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить перечень расходов по экономической классификации расходов, требующих регистрации заключенных договоров, согласно приложению.
2. Признать утратившим силу приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 декабря 2002 года N  620  "Об утверждении перечня расходов по экономической классификации расходов, требующих заключения договоров" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 января 2003 года N 2113, опубликован в 2003 году в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан N 7, статья 799, внесены изменения и дополнения приказами Министра финансов Республики Казахстан от 1 марта 2003 года N 86 - зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 марта 2003 года N 2212; от 18 июня 2003 года N 236 - зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 июля 2003 года N 2398; от 11 августа 2003 г. N 306 - зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 августа 2003 года N 2440; от 22 декабря 2003 года N 433 - зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 декабря 2003 года N 2652; от 9 марта 2004 года N 104 - зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 марта 2004 года N 2745).
3. Департаменту анализа и методологии исполнения государственного бюджета (Ким В.В.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
Утвержден
приказом  Министра финансов
Республики Казахстан
от 28 апреля 2005 года
N 162
Перечень расходов по экономической классификации расходов,
требующих регистрации заключенных договоров
Сноска. В перечень внесены изменения - приказом Министра финансов  РК от 5 сентября 2005 года N  330 .;  приказом  Министра финансов Республики Казахстан от 28 января 2006 года N 34; от 2 июня 2006 года N  194 .
Кате-
гория
Класс
Под-
класс
Спе-
цифи-ка
Название
Примечание
1
Текущие затраты
1
Затраты на
товары и услуги

Жасалған шарттарды тіркеуді талап ететін шығыстардың экономикалық сыныптамасы бойынша шығыстардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2005 жылғы 28 сәуірдегі N 162 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2005 жылғы 1 маусымда тіркелді. Тіркеу N 3659. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2007.05.25. N 143 бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2007.05.25. N  143  бұйрығымен.
"Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 ақпандағы N 110  қаулысына  сәйкес  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қосымшаға сәйкес Жасалған шарттарды тіркеуді талап ететін шығыстардың экономикалық сыныптамасы бойынша шығыстардың тізбесі бекітілсін.
2. "Шарттар жасауды талап ететін шығыстардың экономикалық сыныптамасы бойынша шығыстар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2002 жылғы 18 желтоқсандағы  N 620  (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 8 қаңтарда N 2113 тіркелген, Қазақстан Республикасы Орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенінде 2003 жылы N 7, 799 мақалада жарияланған, Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2003 жылғы 1 наурыздағы  N 86  - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 17 наурызда N 2212 тіркелген; 2003 жылғы 18 маусымдағы  N 236  - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 10 шілдеде N 2398 тіркелген; 2003 жылғы 11 тамыздағы  N 306  - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 13 тамызда N 2440 тіркелген; 2003 жылғы 22 желтоқсандағы  N 433  - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2003 жылғы 30 желтоқсанда N 2652 тіркелген; 2004 жылғы 9 наурыздағы  N 104  бұйрықтарымен өзгерістер мен толықтырулар енгізілді - Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2004 жылғы 17 наурызда N 2745 тіркелген) бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
3. Мемлекеттік бюджеттің атқарылуын талдау және оның әдіснамасы департаменті (В.В.Ким) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2005 жылғы 28 сәуірдегі
N 162 бұйрығымен
бекітілген
Жасалған шарттарды тіркеуді талап ететін
шығыстардың экономикалық сыныптамасы бойынша
шығыстардың тізбесі
Ескерту: Тізбеге өзгертулер енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 2005 жылғы 5 қыркүйектегі  N 330 2006 жылғы 28 қаңтардағы  N 34   2006 жылғы 2 маусымдағы  N 194   бұйрықтарымен
Са-
наты
Сы-
ныбы
Ішкі
сы-
ныбы
Ерек-
шелігі
Атауы
Ескерту
1
Ағымдағы
шығындар
1
Тауарлар мен
қызметтерге
шығатын шығындар

120
Взносы работодателей.
125
Взносы на обяза-
тельное страхо-
вание гражданско-
правовой ответст-
венности владель-
цев транспортных
средств.
Кроме договоров на
поставку товаров
(работ и услуг):
при перечислении
сумм на счета в
Национальном банке
Республики Казах-
стан для конвер-
тации и последую-
щего перечисления
на счет посольства
Республики Казах-
стан за границей  Торгового
представительства
Республики Казах-
стан в Российской
Федерации по под-
программе«"Обеспе-
чение деятельности
торговых предста-
вительств за рубе-
жом"» указанной
программы, админи-
стратором которой
является Министер-
ство индустрии и
торговли Республи-
ки Казахстан, по
бюджетной програм-
ме "Обеспечение
внешнеполитической
деятельности" под-
программе«"Аппара-
ты органов в дру-
гих странах (по-
сольства, предста-
вительства, дипло-
матические мис-
сии), администра-
тором которой яв-
ляется Министерст-
во иностранных дел
Республики Казах-
стан.
Регистрация граж
данско-правовых сделок на сумму,не
превышающую ста месячных расчет-
ных показателей, производится на основании договора
либо счета-фактуры
за поставленный товар (выполненные
работы, оказанные услуги) согласно законодательству о государственных закупках.
126
Взносы на госу-
дарственное обя-
зательное личное
страхование ра-
ботников государ-
ственных учреж-
дений.
130
Приобретение
товаров.
131
Приобретение
продуктов
питания.
Кроме договоров на
поставку товаров
(работ и услуг):
при выплате денеж-
ных компенсаций
взамен табачных
изделий для воен-
но-служащих сроч-
ной службы; при
выплате компенса-
ции в пределах
стоимости питания
детям и детям, ос-
тавшимся без попе-
чения родителей,
на время пребыва-
ния их в семьях
родственников или
отдельных граждан
в  дни каникул, в
воскресные и праздничные дни, а
также в период бо-
лезни; при выплате
денежной компенса-
ции взамен питания
студентам и уча-
щимся из числа де-
тей-сирот и детей,
оставшихся без по-
печения родителей,
учебных заведений
начального, сред-
него и высшего профессионального
образования при
отсутствии горяче-
го питания.
Регистрация гражданско-право-
вых сделок на сум-
му, не превышающую
ста месячных рас-
четных показа-
телей,производится
на основании дого-
вора либо счета-
фактуры за постав-
ленный товар (вы-
полненные работы, оказанные услуги) согласно законо-
дательству о госу-
дарственных закупках.
132
Приобретение ме-
дикаментов и про-
чих средств меди-
цинского назначе-
ния.
Выплаты денежной компенсации доно-
ру производится без заключения договора. Регистрация гражданско-право-
вых сделок на сум-
му, не превышающую
ста месячных рас-
четных показате-
лей, производится на основании дого-
вора либо счета-
фактуры за постав-
ленный товар (вы-
полненные работы, оказанные услуги) согласно законода-
тельству о госу-
дарственных закупках.

120
Жұмыс
берушілердің
жарналары.
125
Көлік құрал-
дары иелері-
нің азамат-
тық-құқықтық
жауапкершілі-
гін міндетті
сақтандыруға
арналған
жарналар.
Тауарларды (жұмыстар
мен қызметтерді) беруге
арналған шарттардан
басқа: әкімшісі Қазақ-
стан Республикасы Инду-
стрия және сауда минис-
трлігі болып табылатын
осы бағдарламаның
"Шетелдегі сауда өкілде-
рінің қызметін қамтама-
сыз ету" кіші бағдарла-
масы бойынша Қазақстан
Республикасының Ресей
Федерациясындағы Сауда
өкілдігінің, әкімшісі
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министр-
лігі болып табылатын
"Сыртқы саяси қызметті
қамтамасыз ету" бюджет-
тік бағдарламасының
"Басқа елдердегі орган-
дардың аппараттары (ел-
шіліктер, өкілдіктер,
дипломатиялық миссия-
лар)" кіші бағдарламасы
бойынша айырбастау және
Қазақстан Республикасы-
ның шетелдегі елшілігі-
нің шотына кейіннен
аудару үшін Қазақстан
Республикасы Ұлттық
Банкінің шоттарына
соманы аудару кезінде.
Жүз айлық есептік
көрсеткіштен аспайтын
сомаға азаматтық-
құқықтық мәмілелерді
тіркеу шарттың не
мемлекеттік сатып алу
туралы заңнамаға сәйкес
берілген тауардың
(орындалған жұмыстың,
көрсетілген қызметтің)
шот-фактурасы негізінде
жүргізіледі.
126
Мемлекеттік
мекемелердің
қызметкерле-
рін мемлекет-
тік міндетті
жеке сақтан-
дыруға арнал-
ған жарналар.
130
Тауарлар
сатып алу.
131
Тамақ
өнімдерін
сатып алу.
Тауарларды (жұмыстар
мен қызметтерді) беруге
арналған шарттардан
басқа: мерзімді қызмет
әскери қызметшілері
үшін темекі өнімдерінің
орнына ақшалай өтемақы
төлеу кезінде; тамақ
құнының шегінде бала-
ларға және ата-анасының
қарауынсыз қалған бала-
ларға демалыстарында,
демалыс және мерекелік
күндері туысқандарының
немесе жекелеген азамат-
тардың отбасыларында
болған уақытында, сон-
дай-ақ ауырған кезеңін-
де өтемақы төлеу кезін-
де; ыстық тамақ болма-
ған кезде бастауыш,
орта және жоғары кәсіби
білім беретін оқу орын-
дарының ата-анасының
қарауынсыз қалған жетім
балалар қатарынан сту-
денттер мен оқушыларға
тамақ орнына ақшалай
өтемақы төлеген кезде.
Жүз айлық есептік
көрсеткіштен аспайтын
сомаға азаматтық-
құқықтық мәмілелерді
тіркеу шарттың не
мемлекеттік сатып алу
туралы заңнамаға сәйкес
берілген тауардың
(орындалған жұмыстың,
көрсетілген қызметтің)
шот-фактурасы негізінде
жүргізіледі.
132
Дәрі-дәрмек-
тер мен
медициналық
мақсаттағы
өзге құрал-
дарды сатып
алу.
Донорға ақшалай өтемақы
төлеу келісім-шарт
жасаспай жүргізіледі.
Жүз айлық есептік
көрсеткіштен аспайтын
сомаға азаматтық-
құқықтық мәмілелерді
тіркеу шарттың не
мемлекеттік сатып алу
туралы заңнамаға сәйкес
берілген тауардың
(орындалған жұмыстың,
көрсетілген қызметтің)
шот-фактурасы негізінде
жүргізіледі.

134
Приобретение, по-
шив и ремонт предметов вещево-
го имущества и
другого форменно-
го и специального
обмундирования.
При выплате денеж-
ной компенсации взамен приобре-
тения вещевого имущества, формен-
ного и специаль-
ного обмундирова-
ния договоры на поставку товаров (работ и услуг) не заключаются.
Регистрация гражданско-право-
вых сделок на сум-
му, не превышающую
ста месячных рас-
четных показате-
лей, производится на основании дого-
вора либо счета-
фактуры за постав-
ленный товар (вы-
полненные работы, оказанные услуги) согласно законода-
тельству о госу-
дарственных закупках.
135
Приобретение осо-
бого оборудования
и материалов.
Регистрация граж-
данско-правовых сделок на сумму, не превышающую ста
месячных расчетных
показателей,произ-
водится на основа-
нии договора либо счета-фактуры за поставленный то-
вар (выполненные работы, оказанные услуги) согласно законодательству о государственных закупках.
139
Приобретение
прочих товаров
Кроме договоров на
поставку товаров
(работ и услуг):
при перечислении
сумм на счета в
Национальном Банке
Республики Казах-
стан для конвер-
тации и последую-
щего перечисления
на счета посольств
Республики Казах-
стан за границей
по бюджетной прог-
рамме "Обеспече-
ние внешнеполити-
ческой деятель-
ности" подпрограм-
ме "Аппараты ор-
ганов в других
странах (посольст-
ва, представитель-
ства,дипломатичес-кие миссии)" и подпрограмме "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственных органов, бюджетной программе "Участие в между-
народных организа-
циях и других меж-
дународных орга-
нах" подпрограмме
"Содержание пред-
ставителей Респуб-
лики Казахстан в
Антитеррористичес-
ком центре СНГ и
в Комиссии по эко-
номическим вопро-
сам при Экономи-
ческом Совете
СНГ" и подпрограмме "Содержание аппарата Полномочного представителя Республики Казахстан в Постоянном Совете при Организации Договора о коллективной безопасности, администра-
тором которых яв-
ляется Министерст-
во иностранных дел
Республики Казах-
стан, Торгового предста-
вительства Респуб-
лики Казахстан в
Российской Федера-
ции по подпрограм-
ме "Обеспечение
деятельности тор-
говых представи-
тельств за рубе-
жом", админист-
ратором которой
является Министер-
ство индустрии и
торговли Республи-
ки Казахстан.
Регистрация гражданско-право-
вых сделок на сумму,не превышаю-
щую ста месячных расчетных показа-
телей, произво-
дится на основании
договора либо счета-фактуры за поставленный то-
вар (выполненные работы, оказанные услуги) согласно законодательству о государственных закупках.
140
Приобретение
услуг и работ.
141
Оплата
коммунальных
услуг.
Кроме договоров на
поставку товаров
(работ и услуг):
при перечислении
сумм на счета в Национальном Банке
Республики Казах-
стан для конверта-
ции и последующего
перечисления на
счета посольств
Республики Казах-
стан за  границей
по бюджетной про-
грамме "Обеспече-
ние внешнеполити-
ческой деятельнос-
ти" подпрограмме
"Аппараты органов
в других странах
(посольства, пред-
ставительства, дипломатические миссии)", админи-
стратором которой
является Министер-
ство  иностранных
дел Республики Ка-
захстан.

134
Мүліктік
керек-жарақ
заттарын
және басқа
пішімдік
және арнайы
киім-кешек-
терді сатып
алу, тігу
және жөндеу.
Мүліктік керек-жарақ
заттарын, пішімдік және
арнайы киім-кешектерді
сатып алу орнына
ақшалай өтемақы төлеу
кезінде тауарларды
(жұмыстарды және
көрсетілетін қызмет-
терді) беруге шарттар
жасалмайды.
Жүз айлық есептік
көрсеткіштен аспайтын
сомаға азаматтық-
құқықтық мәмілелерді
тіркеу шарттың не
мемлекеттік сатып алу
туралы заңнамаға сәйкес
берілген тауардың
(орындалған жұмыстың,
көрсетілген қызметтің)
шот-фактурасы негізінде
жүргізіледі.
135
Ерекше жаб-
дықтар мен
материалдарды
сатып алу.
Жүз айлық есептік
көрсеткіштен аспайтын
сомаға азаматтық-
құқықтық мәмілелерді
тіркеу шарттың не
мемлекеттік сатып алу
туралы заңнамаға сәйкес
берілген тауардың
(орындалған жұмыстың,
көрсетілген қызметтің)
шот-фактурасы негізінде
жүргізіледі.
139
Өзге
тауарларды
сатып алу.
Тауарларды (жұмыстар
мен қызметтерді) беруге
арналған шарттардан
басқа: әкімшісі Қазақ-
стан Республикасы Сыртқы
істер министрлігі болып
табылатын "Сыртқы саяси
қызметті қамтамасыз
ету" бюджеттік бағдарла-
масының "Басқа елдердегі
органдардың аппараттары
(елшіліктер, өкілдік-
тер, дипломатиялық мис-
сиялар)" кіші бағдарла-
масы, және "Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету" кiшi бағдарламасы "Халықаралық ұйымдарға және басқа да халықаралық органдарға қатысу" бюджеттік бағ-
дарламасының "ТМД-ның
Лаңкестікке қарсы орта-
лығында және ТМД-ның
Экономикалық Кеңесі
жанындағы Экономикалық
мәселелер жөніндегі
комиссиясындағы Қазақ-
стан Республикасының
өкілдерін ұстау" кіші
бағдарламасы және "Ұжымдық қауiпсiздiк туралы шарт ұйымы жанындағы Тұрақты Кеңестегi Қазақстан Республикасы Өкiлеттi өкiлiнiң аппаратын ұстау" кiшi бағдарламасы бойынша
және әкімшісі Қазақстан
Республикасы Индустрия
және сауда министрлігі
болып табылатын айырбас-
тау және "Шетелдегі сауда өкілдерінің
қызметін қамтамасыз ету"
кіші бағдарламасы бойын-
ша Қазақстан Республи-
касының Ресей Федера-
циясындағы Сауда өкіл-
дігінің және Қазақстан
Республикасының шетел-
дегі елшіліктерінің
шоттарына кейіннен ау-
дару үшін Қазақстан
Республикасы Ұлттық
банкінің шоттарына
соманы аудару кезінде.
Жүз айлық есептік
көрсеткіштен аспайтын
сомаға азаматтық-
құқықтық мәмілелерді
тіркеу шарттың не
мемлекеттік сатып алу
туралы заңнамаға сәйкес
берілген тауардың
(орындалған жұмыстың,
көрсетілген қызметтің)
шот-фактурасы негізінде
жүргізіледі.
140
Қызметтер
мен жұмыс-
тарды сатып
алу.
141
Коммуналдық
қызметтерге
ақы төлеу.
Тауарларды (жұмыстар
мен қызметтерді) беруге
арналған шарттардан
басқа: әкімшісі Қазақс-
тан Республикасы Сыртқы
істер министрлігі болып
табылатын "Сыртқы саяси
қызметті қамтамасыз
ету" бюджеттік бағдарла-
масының "Басқа елдердегі
органдардың аппараттары
(елшіліктер, өкілдік-
тер, дипломатиялық мис-
сиялар)" кіші бағдарла-
масы бойынша айырбастау
және Қазақстан Респу-
бликасының шетелдегі
елшіліктерінің шоттары-
на кейіннен аудару үшін
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің шотта-
рына соманы аудару
кезінде.

142
Оплата услуг
связи
Кроме договоров на
поставку товаров
(работ и услуг):
при перечислении
сумм  на счета в
Национальном Банке
Республики Казах-
стан для конверта-
ции и последующего
перечисления на
счета посольств
Республики Казах-
стан за границей по бюджетной про-
грамме "Обеспече-
ние внешнеполити-
ческой деятельнос-
ти" подпрограмме
"Аппараты органов
в других странах
(посольства, пред-
ставительства, дипломатические
миссии)", бюджет-
ной программе
"Участие в между-
народных организа-
циях и других меж-
дународных орга-
нах" подпрограмме
"Содержание пред-
ставителей Респуб-
лики Казахстан в
Антитеррористичес-
ком центре СНГ и в
Комиссии  по эко-
номическим вопро-
сам при Экономи-
ческом Совете СНГ" и подпрограмме "Содержание аппарата Полномочного представителя Республики Казахстан в Постоянном Совете при Организации Договора о коллективной безопасности,
администратором
которых" является
Министерство ино-
странных дел Рес-
публики Казахстан,
Торгового предста-
вительства Респуб-
лики  Казахстан в
Российской Феде-
рации по подпро-
грамме "Обеспече-
ние деятельности
торговых предста-
вительств за рубе-
жом", администра-
тором которой яв-
ляется Министерст-
во индустрии и
торговли Республи-
ки Казахстан.
143
Оплата транспортных услуг
Кроме договоров на
поставку товаров
(работ и услуг):
при перечислении
сумм на счета в Национальном Банке
Республики Казах-
стан для конверта-
ции и последующего
перечисления на
счета посольств
Республики Казах-
стан за границей
по бюджетной про-
грамме "Обеспече-
ние внешнеполити-
ческой деятельнос-
ти" подпрограмме
"Аппараты органов
в других странах
(посольства, пред-
ставительства, дипломатические
миссии)", бюджет-
ной программе
"Участие в между-
народных организа-
циях и других меж-
дународных орга-
нах" подпрограмме
"Содержание пред-
ставителей Респуб-
лики Казахстан в
Антитеррористичес-
ком центре СНГ и в
Комиссии по эконо-
мическим вопросам
при Экономическом
Совете СНГ" и программе "Содержание аппарата Полномочного представителя Республики Казахстан в Постоянном Совете при Организации Договора о коллективной безопасности, адми-
нистратором кото-
рых является Мини-
стерство иностран-
ных дел Республики
Казахстан и Торго-
вого представи-
тельства Республики
Казахстан в
Российской Федера-
ции по бюджетной
программе«"Обеспе-
чение деятельности
уполномоченного
органа в области индустрии и тор-
говли"»подпрограм-
ме
"Обеспечение дея-
тельности торговых
представительств за рубежом", адми-
нистратором кото-
рой является Мини-
стерство индустрии
и торговли Респуб-
лики Казахстан.
Регистрация гражданско-право-
вых сделок на сум-
му, не превышающую
ста месячных рас-
четных показате-
лей, производится на основании дого-
вора либо счета-
фактуры за постав-
ленный товар (вы-
полненные работы, оказанные услуги) согласно законо-
дательству о госу-
дарственных закупках.

142
Байланыс
қызметіне
ақы төлеу
Тауарларды (жұмыстар
мен қызметтерді) беруге
арналған шарттардан
басқа: әкімшісі Қазақ-
cтан Республикасы Сыртқы
істер министрлігі болып
табылатын "Сыртқы саяси
қызметті қамтамасыз
ету" бюджеттік бағдарла-
масының "Басқа елдердегі
органдардың аппараттары
(елшіліктер, өкілдік-
тер, дипломатиялық
миссиялар)" кіші бағдар-
ламасы, "Халықаралық
ұйымдарға және басқа да
халықаралық органдарға
қатысу" бюджеттік бағ-
дарламасы "ТМД-ның Лаң-
кестікке қарсы орталы-
ғында және ТМД-ның Эко-
номикалық Кеңесі жанын-
дағы Экономикалық мәсе-
лелер жөніндегі комис-
сиясындағы Қазақстан
Республикасының өкілде-
рін ұстау" кіші бағдар-
ламасы және "Ұжымдық қауiпсiздiк туралы шарт ұйымы жанындағы Тұрақты Кеңестегi Қазақстан Республикасы Өкiлеттi өкiлiнiң аппаратын ұстау" кiшi бағдарламасы бойынша, әкімшісі Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі болып табылатын
және "Шетелдегі
сауда өкілдерінің қыз-
метін қамтамасыз ету
кіші бағдарламасы бо-
йынша айырбастау және
Қазақстан Республикасы-
ның Ресей Федерациясын-
дағы Сауда өкілдігінің
және Қазақстан Респу-
бликасының шетелдегі
елшіліктерінің шоттары-
на кейіннен аудару үшін
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің шотта-
рына соманы аудару
кезінде.
143
Көлік қыз-
меттеріне
ақы төлеу
Тауарларды (жұмыстар
мен қызметтерді) беруге
арналған шарттар басқа:
әкімшісі Қазақстан
Республикасы Сыртқы
істер министрлігі болып
табылатын "Сыртқы саяси
қызметті қамтамасыз
ету" бюджеттік бағдарла-
масының "Басқа елдердегі
органдардың аппараттары
(елшіліктер, өкілдік-
тер, дипломатиялық мис-
сиялар)" кіші бағдарла-
масы, "Халықаралық
ұйымдарға және басқа да
халықаралық органдарға
қатысу" бюджеттік бағ-
дарламасының "ТМД-ның
Лаңкестікке қарсы орта-
лығында және ТМД-ның
Экономикалық Кеңесі жа-
нындағы Экономикалық
мәселелер жөніндегі ко-
миссиясындағы Қазақстан
Республикасының өкілде-
рін ұстау" кіші бағдар-
ламасы және "Ұжымдық қауiпсiздiк туралы шарт ұйымы жанындағы Тұрақты Кеңестегi Қазақстан Республикасы Өкiлеттi өкiлiнiң аппаратын ұстау" кiшi бағдарламасы бойынша және
әкімшісі Қазақстан Рес-
публикасы Индустрия
және сауда министрлігі
болып табылатын "Индус-
трия және сауда саласын-
дағы уәкілетті органның
қызметін қамтамасыз
ету" бюджеттік бағдарла-
масының "Шетелдегі сауда
өкілдерінің қызметін
қамтамасыз ету" кіші
бағдарламасы бойынша
айырбастау және Қазақ-
стан Республикасының
Ресей Федерациясындағы
Сауда өкілдігінің және
Қазақстан Республика-
сының шетелдегі елші-
ліктерінің шоттарына
кейіннен аудару үшін
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің шотта-
рына соманы аудару
кезінде.
Жүз айлық есептік
көрсеткіштен аспайтын
сомаға азаматтық-
құқықтық мәмілелерді
тіркеу шарттың не
мемлекеттік сатып алу
туралы заңнамаға сәйкес
берілген тауардың
(орындалған жұмыстың,
көрсетілген қызметтің)
шот-фактурасы негізінде
жүргізіледі.

144
Оплата за
электроэнергию
Кроме договоров на
поставку товаров
(работ и услуг):
при перечислении
сумм на счета в
Национальном Банке
Республики Казах-
стан для конверта-
ции и последующего
перечисления на
счета посольств
Республики Казах-
стан за границей
по бюджетной про-
грамме "Обеспече-
ние внешнеполити-
ческой деятельнос-
ти" подпрограмме "Аппараты органов в других странах (посольства, пред-
ставительства, дипломатические миссии)", админи-
стратором которой
является Министер-
ство иностранных
дел  Республики
Казахстан,  Торгового пред-
ставительства Рес-
публики Казахстан
в Российской Феде-
рации по подпро-
грамме«"Обеспече-
ние деятельности
торговых предста-
вительств за рубе-
жом"» программы
"Обеспечение дея-
тельности уполно-
моченного органа
в области индуст-
рии и торговли,
администратором
которой является
Министерство ин-
дустрии и торговли
Республики Казах-
стан.
145
Оплата за отопление
Кроме договоров на
поставку товаров
(работ и услуг):
при перечислении
сумм на счета в
Национальном Банке
Республики Казах-
стан для конверта-
ции и последующего
перечисления на
счета посольств Республики Казах-
стан заграницей по
бюджетной програм-
ме "Обеспечение
внешнеполитической
деятельности" под-
программе "Аппарат
органов в других
странах (посольст-
ва, представитель-
ства, дипломати-
ческие миссии)",
администратором
которой является
Министерство ино-
странных дел Рес-
публики Казахстан
и Торгового пред-
ставительства Рес-
публики Казахстан
в Российской Феде-
рации по бюджетной
программе«"Обеспе-
чение деятельности
уполномоченного
органа в области и
индустрии и торговли" подпрограмме
"Обеспечение дея-
тельности торговых
представительств за рубежом", адми-
нистратором кото-
рой является Мини-
стерство индустрии
и торговли Респуб-
лики Казахстан.
146
Содержание,обслу-
живание, теку-
щий ремонт зда-
ний, помещений,
ремонт оборудова-
ния  и других ос-
новных  средств.
Кроме договоров на
поставку товаров
(работ и услуг):
при оплате расхо-
дов по заработной плате, пособиям, командировочным расходам и другим обязательным пла-
тежам в бюджет внештатным работ-
никам по индиви-
дуальным трудовым договорам;
при перечислении
сумм на счета в
Национальном Банке
Республики Казах-
стан  для конвер-
тации  и  последу-
ющего перечисления
на счета посольств Республики Казах-
стан за границей
по бюджетной про-
грамме "Обеспече-
ние внешнеполити-
ческой деятельнос-
ти" подпрограмме
"Аппараты органов
в других странах
(посольства, пред-
ставительства, дипломатические
миссии)", админи-
стратором которой
является Министер-
ство иностранных
дел  Республики
Казахстан,  Торгового пред-
ставительства Рес-
публики Казахстан
в Российской Феде-
рации по подпро-
грамме "Обеспече-
ние деятельности
торговых предста-
вительств за рубе-
жом", администра-
тором которой яв-
ляется Министерст-
во индустрии и торговли Республи-
ки Казахстан.
Регистрация гражданско-право-
вых сделок на сум-
му, не превышающую
ста месячных рас-
четных показате-
лей, производится на основании дого-
вора либо счета-
фактуры за пос-
тавленный товар (выполненные рабо-
ты, оказанные ус-
луги) согласно законодательству о государственных закупках.

144
Электр энер-
гиясы үшін
ақы төлеу
Тауарларды (жұмыстар
мен қызметтерді) беруге
арналған шарттардан
басқа: әкімшісі Қазақс-
тан Республикасы Сыртқы
істер министрлігі болып
табылатын "Сыртқы саяси
қызметті қамтамасыз
ету" бюджеттік бағдарла-
масының "Басқа елдердегі
органдардың аппараттары
(елшіліктер, өкілдік-
тер, дипломатиялық мис-
сиялар)" кіші бағдарла-
масы бойынша, әкімшісі
Қазақстан Республикасы
Индустрия және сауда
министрлігі болып табы-
латын Индустрия
және сауда саласындағы
уәкілетті органның қыз-
метін қамтамасыз ету
бағдарламасының "Шетел-
дегі сауда өкілдерінің
қызметін қамтамасыз
ету" кіші бағдарламасы
бойынша айырбастау және
Қазақстан Республикасы-
ның Ресей Федерациясын-
дағы Сауда өкілдігінің
және Қазақстан Республи-
касының шетелдегі елші-
ліктерінің шоттарына
кейіннен аудару үшін
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің шот-
тарына соманы аудару кезінде.
145
Жылу үшін
ақы төлеу
Тауарларды (жұмыстар
мен қызметтерді) беруге
арналған шарттардан
басқа: әкімшісі Қазақс-
тан Республикасы Сыртқы
істер министрлігі болып
табылатын "Сыртқы саяси
қызметті қамтамасыз ету"
бюджеттік бағдарламасы-
ның "Басқа елдердегі ор-
гандардың аппараттары
(елшіліктер, өкілдік-
тер, дипломатиялық мис-
сиялар)" кіші бағдарла-
масы бойынша және "Инду-
стрия және сауда сала-
сындағы уәкілетті орган-
ның қызметін қамтамасыз
ету" бағдарламасының
"Шетелдегі сауда өкілде-
рінің қызметін қамтама-
сыз ету" кіші бағдарла-
масы бойынша айырбастау
және Қазақстан Респу-
бликасының шетелдегі ел-
шіліктерінің шоттарына
кейіннен аудару үшін
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің шотта-
рына соманы аудару
кезінде.
146
Ғимараттарды,
үй-жайларды,
жабдықтар
мен басқа
негізгі
құралдарды
ұстау, қыз-
мет көрсету,
ағымдағы
жөндеу
Тауарларды (жұмыстар
мен қызметтерді) беруге
арналған шарттардан
басқа: штаттан тыс
қызметкерлерге жеке
еңбек шарттары бойынша
жалақы, жәрдемақы,
іссапар шығыстары және
бюджетке төленетін
басқа міндетті төлемдер
бойынша шығындарды
төлеу кезінде әкімшісі
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министр- лігі болып табылатын
"Сыртқы саяси
қызметті қамтамасыз ету"
бюджеттік бағдарламасы-
ның "Басқа елдердегі ор-
гандардың аппараттары
(елшіліктер, өкілдік-
тер, дипломатиялық мис-
сиялар)" кіші бағдарла-
масы бойынша және әкім-
шісі Қазақстан Республи-
касы Индустрия және
сауда министрлігі болып
табылатын айырбастау және
"Шетелдегі сауда өкілде-
рінің қызметін қамтама-
сыз ету" кіші бағдарла-
масы бойынша Қазақстан
Республикасының Ресей
Федерациясындағы Сауда
өкілдігінің және Қазақ-
стан Республикасының
шетелдегі елшіліктері-
нің шоттарына кейіннен
аудару үшін Қазақстан
Республикасы Ұлттық
банкінің шоттарына
соманы аудару кезінде.
Жүз айлық есептік
көрсеткіштен аспайтын
сомаға азаматтық-
құқықтық мәмілелерді
тіркеу шарттың не
мемлекеттік сатып алу
туралы заңнамаға сәйкес
берілген тауардың
(орындалған жұмыстың,
көрсетілген қызметтің)
шот-фактурасы негізінде
жүргізіледі.

147
Оплата аренды за
помещение.
Кроме договоров на
поставку товаров
(работ и услуг):
при перечислении
сумм на счета в Национальном банке
Республики Казах-
стан для конверта-
ции и последующего
перечисления на
счета посольств
Республики Казах-
стан за границей
по бюджетной про-
грамме«"Обеспече-
ние внешнеполити-
ческой деятельнос-
ти"»подпрограмме
"Аппараты органов
в других странах
(посольства, пред-
ставительства, дипломатические
миссии), по бюд-
жетной программе
"Участие в между-
народных организа-
циях и других меж-
дународных
органах" подпрограмме«"Со-
держание предста-
вителей Республики
Казахстан в Анти-
террористическом
центре СНГ и в Ко-
миссии по экономи-
ческим вопросам
при Экономическом
Совете СНГ" и подпрограмме "Содержание аппарата Полномочного представителя Республики Казахстан в Постоянном Совете при Организации Договора о коллективной безопасности, по бюджетной программе "Оказание финансовой помощи гражданам Республики Казахстан, незаконно ввезенным в иностранные государства и ставшим жертвами торговли, а также пострадавшим за рубежом от других преступлений и оказавшимся в форс-мажорных обстоятельствах, адми-
нистратором кото-
рых является Мини-
стерство иностран-
ных дел Республики
Казахстан,  Торгового
представительства
Республики Казах-
стан в Российской
Федерации по под-
программе«"Обеспе-
чение деятельности
торговых предста-
вительств за ру-
бежом", программы
"Обеспечение дея-
тельности уполно-
моченного органа
в области индуст-
рии и торговли"»ад-
министратором, ко-
торой является  Министерство ин-
дустрии и торговли
Республики Казах-
стан.
Регистрация гражданско-право-
вых сделок на сум-
му, не превышающую
ста месячных рас-
четных показате-
лей, производится на основании дого-
вора либо счета-
фактуры за постав-
ленный товар (вы-
полненные работы, оказанные услуги) согласно законо-
дательству о госу-
дарственных закупках.
149
Прочие услуги и
работы
Кроме договоров на
поставку товаров
(работ и услуг):
при оплате расхо-
дов по заработной плате, пособиям, командировочным расходам и другим обязательным пла-
тежам в бюджет внештатным работ-
никам по индивиду-
альным трудовым договорам;
при перечислении
сумм на счета в
Национальном Банке
Республики Казах-
стан для конверта-
ции и последующего
перечисления на
счета посольств
Республики Казах-
стан за границей
по бюджетной прог-
рамме "Обеспечение
внешнеполитической деятельности" под-
программам«"Аппа-
рат центрального
органа, в части
обеспечения
загранучреждений
Республики Казах-
стан бланками
визовых наклеек с
учетом оплаты на-
логов, пошлин и
других обязатель-
ных платежей и сборов, предусмот-
ренных законода-
тельством Респуб-
лики Казахстан,
выпуск имиджевой
продукции по ин-
формационно-пропа-
гандистской дея-
тельности, направ-
ленной на продви-
жение положитель-
ного имиджа Рес-
публики Казахстан
за рубежом, публи-
кации информацио-
нно-разъяснитель-
ных материалов в
печатных средствах
массовой информа-
ции, "Аппараты ор-
ганов в других
странах (посольст-
ва, представитель-
ства, дипломати-
ческие миссии)",
по бюджетной про-
грамме "Участие в
международных ор-
ганизациях и дру-
гих международных
органах"»подпрог-
рамме "Содержание
представителей
Республики Казах-
стан в Антитерро-
ристическом центре
СНГ и в Комиссии
по экономическим
вопросам при Эко-
номическом Совете
СНГ" и подпрограмме "Содержание аппарата Полномочного представителя Республики Казахстан в Постоянном Совете при Организации Договора о коллективной безопасности, по бюджетной программе "Оказание финансовой помощи гражданам Республики Казахстан, незаконно ввезенным в иностранные государства и ставшим жертвами торговли, а также пострадавшим за рубежом от других преступлений и оказавшимся в форс-мажорных обстоятельствах и
бюджетной
программе
"Приобретение и
строительство
объектов
недвижимости за
рубежом для
размещения
дипломатических
представительств
Республики
Казахстан",
администратором которых является Министерство иностранных дел
Республики Казах-
стан, Торгового
представительства
Республики Казах-
стан в Российской
Федерации по под-
программе "Обеспе-
чение деятельности
торговых предста-
вительств за ру-
бежом", админист-
ратором которой
является Министер-
ство индустрии и
торговли Республи-
ки Казахстан, при
оплате расходов
Международного
Центра по Урегули-
рованию Инвестици-
онных Споров в со-
ответствии с Зако-
ном Республики
Казахстан "О член-
стве Республики
Казахстан в Между-
народном Валютном
Фонде, Международ-
ном Банке Реконст-
рукции и Развития,
Международной Фи-
нансовой Корпора-
ции, Международной
Ассоциации Разви-
тия, Многосторон-
нем  Агентстве Га-
рантии Инвестиций,
Международном Центре по Урегули-
рованию Инвестици-
онных споров, Ев-
ропейском Банке Реконструкции и
Развития, Азиат-
ском Банке Разви-
тия, Исламском Банке Развития",
при оплате арбит-
ражных расходов и
судебных расходов,
вынесенных по ре-
шениям международ-
ных арбитражных
органов и иност-
ранных судов.
Регистрация гражданско-право-
вых сделок на сум-
му, не превышающую
ста месячных рас-
четных показате-
лей, производится на основании дого-
вора либо счета-
фактуры за постав-
ленный товар (вы-
полненные работы, оказанные услуги) согласно законо-
дательству о государственных закупках.

147
Үй-жайды
жалға алғаны
үшін ақы
төлеу
Тауарларды (жұмыстар
мен қызметтерді) беруге
арналған шарттардан
басқа: әкімшісі Қазақ-
cтан Республикасы Сыртқы
істер министрлігі болып
табылатын "Сыртқы саяси
қызметті қамтамасыз ету"
бюджеттік бағдарламасы-
ның "Басқа елдердегі ор-
гандардың аппараттары
(елшіліктер, өкілдік-
тер, дипломатиялық мис-
сиялар)" кіші бағдарла-
масы бойынша, Халықара-
лық ұйымдарға және бас-
қа да халықаралық орган-
дарға қатысу" бюджеттік
бағдарламасының "ТМД-ның
Лаңкестікке қарсы орта-
лығында және ТМД-ның
Экономикалық Кеңесі
жанындағы Экономикалық
мәселелер жөніндегі
комиссиясындағы Қазақ-
стан Республикасының
өкілдерін ұстау" кіші
бағдарламасы бойынша және "Ұжымдық қауiпсiздiк туралы шарт ұйымы жанындағы Тұрақты Кеңестегi Қазақстан Республикасы Өкiлеттi өкiлiнiң аппаратын ұстау" кiшi бағдарламасы, "Қазақстан Республикасының шетелдiк мемлекеттерге заңсыз әкелiнген және саудалаудың құрбандары болған, сондай-ақ шет елдерде басқа қылмыстардан зардап шеккен және форс-мажорлық жағдайларда қалған азаматтарына қаржылық көмек көрсету" бюджеттiк бағдарламасы бойынша және әкімшісі Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігі болып табылатын айырбастау және "Индустрия
және сауда саласындағы
уәкілетті органның қыз-
метін қамтамасыз ету"
бюджеттік бағдарлама-
сының "Шетелдегі сауда
өкілдерінің қызметін
қамтамасыз ету" кіші
бағдарламасы бойынша
Қазақстан Республика-
сының Ресей Федерация-
сындағы Сауда өкілдігі-
нің және Қазақстан Рес-
публикасының шетелдегі
елшіліктерінің шоттары-
на кейіннен аудару үшін
Қазақстан Республикасы
Ұлттық банкінің шотта-
рына соманы аудару
кезінде.
Жүз айлық есептік
көрсеткіштен аспайтын
сомаға азаматтық-
құқықтық мәмілелерді
тіркеу шарттың не
мемлекеттік сатып алу
туралы заңнамаға сәйкес
берілген тауардың
(орындалған жұмыстың,
көрсетілген қызметтің)
шот-фактурасы негізінде
жүргізіледі.
149
Өзге де
қызметтер
мен жұмыстар
Тауарларды (жұмыстар
мен қызметтерді) беруге
арналған шарттардан
басқа: штаттан тыс қызметкерлерге жеке еңбек шарттары бойынша жалақы, жәрдемақы, іссапар шығыстары және бюджетке төленетін басқа міндетті төлемдер бойынша шығындарды төлеу кезінде әкімшісі Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министр-
лігі болып табылатын "Сыртқы саяси қызметті қамтамасыз ету"
бюджеттік бағдарламасы және "Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкілдіктерін орналастыру үшін шетелде жылжымайтын мүлік объектілерін сатып алу және салу" бюджеттік бағдарламасы-
ның Қазақстан Республи-
касының шетелдік меке-
мелерін Қазақстан Рес-
публикасының заңнама-
сында көзделген салық-
тарды, басқа да міндет-
ті төлемдерді және
алымдарды төлеуді еске-
ре отырып, визалық жап-
сырмалары бар бланкі-
лермен қамтамасыз ету,
шетелдегі Қазақстан
Республикасының жағымды
имиджін көтеруге бағыт-
талған ақпараттық-
насихат қызметі бойынша
имидж өнімдерді шығару,
бұқаралық ақпарат
құралдарында ақпарат-
тық-түсіндіру материал-
дарын жариялау бөлі-
гінде "Орталық органның
аппараты", "Басқа елдер-
дегі органдардың аппа-
раттары (елшіліктер,
өкілдіктер, дипломатия-
лық миссиялар)" кіші
бағдарламасы, "Халықа-
ралық ұйымдарға және
басқа да халықаралық
органдарға қатысу" бюд-
жеттік бағдарламасының
"ТМД-ның Лаңкестікке
қарсы орталығында және
ТМД-ның Экономикалық
Кеңесі жанындағы Эконо-
микалық мәселелер жө-
ніндегі комиссиясындағы
Қазақстан Республика-
сының өкілдерін ұстау"
кіші бағдарламасы бо-
йынша және "Ұжымдық қауiпсiздiк туралы шарт ұйымы жанындағы Тұрақты Кеңестегi Қазақстан Республикасы Өкiлеттi өкiлiнiң аппаратын ұстау" кiшi бағдарламасы, "Қазақстан Республикасының шетелдiк мемлекеттерге заңсыз әкелiнген және саудалаудың құрбандары болған, сондай-ақ шет елдерде басқа қылмыстардан зардап шеккен және форс-мажорлық жағдайларда қалған азаматтарына қаржылық көмек көрсету" бюджеттiк бағдарламасы бойынша және әкімшісі
Қазақстан Республикасы
Индустрия және сауда
министрлігі болып табы-
латын айырбастау және
"Шетелдегі сауда өкілде-
рінің қызметін қамтама-
сыз ету" кіші бағдарла-
масы бойынша Қазақстан
Республикасының Ресей
Федерациясындағы Сауда
өкілдігінің және Қазақ-
стан Республикасының
шетелдегі елшіліктері-
нің шоттарына кейіннен
аудару үшін Қазақстан
Республикасы Ұлттық
банкінің шоттарына
соманы аудару кезінде,
"Қазақстан Республикасы-
ның Халықаралық Валюта
Қорына, Халықаралық
Қайта Құру және Даму
Банкіне, Халықаралық
Қаржы Корпорациясына,
Халықаралық Даму Қауым-
дастығына, Инвестиция-
лар Кепілдігінің Көп-
жақты Агенттігіне, Ин-
вестициялық Дауларды
Реттеу жөніндегі Халы-
қаралық Орталыққа,
Еуропа Қайта Құру және
Даму Банкіне, Азия Даму
Банкіне, Ислам Даму
Банкіне мүшелігі тура-
лы" Қазақстан Республи-
касының Заңына сәйкес Инвестициялық Дауларды
Реттеу жөніндегі Халық-
аралық Орталықтың шы-
ғыстарына ақы төлеу
кезінде, халықаралық
арбитраж органдары мен
шетелдік соттардың ше-
шімдері бойынша енгі-
зілген төрелік сот
шығыстары мен сот
шығыстарына ақы төлеу
кезінде.
Жүз айлық есептік
көрсеткіштен аспайтын
сомаға азаматтық-
құқықтық мәмілелерді
тіркеу шарттың не
мемлекеттік сатып алу
туралы заңнамаға сәйкес
берілген тауардың
(орындалған жұмыстың,
көрсетілген қызметтің)
шот-фактурасы негізінде
жүргізіледі.

150
Другие текущие затраты.
153
Затраты Фонда
всеобщего
обязательного
среднего
образования.
Кроме договоров на
поставку товаров
(работ и услуг):
при оказании де-
нежной помощи;
приобретении путе-
вок в санаторно-
курортные учрежде-
ния и лагеря отды-
ха; финансовом
обеспечении учас-
тия в культурно-
массовых и спор-
тивных мероприяти-
ях школьников.
Регистрация гражданско-право-
вых сделок на сум-
му, не превышаю-
щую ста месячных расчетных показа-
телей,производится
на основании дого-
вора либо счета-
фактуры за постав-
ленный товар (вы-
полненные работы, оказанные услуги) согласно законо-
дательству о госу-
дарственных закупках.
2
Капитальные
затраты
4
Приобретение
основного
капитала
410
Приобретение
основного
капитала
411
Приобретение то-
варов, относящих-
ся к основным
средствам.
Кроме договоров на
поставку товаров
(работ и услуг):
при перечислении
сумм на счета в
Национальном Банке
Республики  Казах-
стан для конверта-
ции и последующего
перечисления на счета посольств
Республики Казах-
стан за границей
по бюджетной про-
грамме "Обеспече-
ние внешнеполити-
ческой деятельнос-
ти" подпрограмме
"Материально-тех-
ническое оснащение
государственных органов", за иск-
лючением расходов
на приобретение основных средств
для центрального
аппарата Министер-
ства иностранных
дел Республики Ка-
захстан, договора
на поставку кото-
рых требуются, по
подпрограмме«"Обе-
спечение функцио-
нирования информа-
ционных систем и
информационно-тех-
ническое обеспече-
ние государствен-
ных органов" за
исключением расхо-
дов на приобрете-
ние вычислительной
техники для цент-
рального аппарата
Министерства ино-
странных дел Рес-
публики Казахстан,
договора на пос-
тавку которых тре-
буются, бюджетной
программе "Обеспе-
чение специальной,
инженерно-техни-
ческой и физичес-
кой защиты дипло-
матических пред-
ставительств за рубежом" по бюджетной программе "Участие в международных организациях и других международных органах" подпрограмме "Содержание аппарата Полномочного представителя Республики Казахстан в Постоянном Совете при Организации Договора о коллективной безопасности, администратором которых является Министерство иностранных
дел Республики Ка-
захстан, Торгового
представительства
Республики Казах-
стан в Российской
Федерации по под-
программе "Обеспе-
чение деятельности торговых предста-
вительств за рубе-
жом", администра-
тором которой яв-
ляется Министерст-
во индустрии и
торговли Республи-
ки Казахстан.
Регистрация гражданско-право-
вых сделок на сум-
му, не превышающую
ста месячных рас-
четных показате-
лей, производится на основании дого-
вора либо счета-
фактуры за постав-
ленный товар (вы-
полненные работы, оказанные услуги) согласно законо-
дательству о госу-
дарственных закупках.

150
Басқа да
ағымдағы
шығындар
153
Жалпыға бір-
дей міндетті
орта білім
беру қорының
шығындары
Тауарларды (жұмыстар
мен қызметтерді) беруге
арналған шарттардан
басқа: ақшалай көмек
көрсету, санаторий-
курорт мекемелерге,
демалыс лагерлеріне
жолдама сатып алу;
оқушылардың мәдени-
көпшілік және спорт
іс-шараларына қатысуын
қаржылық қамтамасыз
ету кезінде.
Жүз айлық есептік
көрсеткіштен аспайтын
сомаға азаматтық-
құқықтық мәмілелерді
тіркеу шарттың не
мемлекеттік сатып алу
туралы заңнамаға сәйкес
берілген тауардың
(орындалған жұмыстың,
көрсетілген қызметтің)
шот-фактурасы негізінде
жүргізіледі.
2
Күрделі
шығындары
4
Негізгі
капиталды
сатып алу
410
Негізгі
капиталды
сатып алу
411
Негізгі
құралдарға
жататын
тауарларды
сатып алу.
Тауарларды (жұмыстар
мен қызметтерді) беруге
арналған шарттардан
басқа: әкімшісі Қазақс-
тан Республикасы Сыртқы
істер министрлігі болып
табылатын "Сыртқы саяси
қызметті қамтамасыз
ету" бюджеттік бағдар-
ламасының беруге шарт
талап етілетін Қазақ-
стан Республикасы Сырт-
қы істер министрлігінің
орталық аппараты үшін
негізгі құралдарды
сатып алуға шығыстарды
қоспағанда, "Мемлекет-
тік органдарды матери-
алдық-техникалық жарақ-
тандыру" кіші бағдарла-
масы бойынша, беруге
шарт талап етілетін
Қазақстан Республикасы
Сыртқы істер министр-
лігінің орталық аппара-
ты үшін есептеу техни-
каларын сатып алуға
шығыстарды қоспағанда,
"Мемлекеттік органдар-
дың ақпараттық жүйесі-
нің жұмыс істеуін қам-
тамасыз ету және ақпа-
раттық-техникалық қам-
тамасыз ету" кіші бағ-
дарламасы бойынша,
"Шетелдердегі диплома-
тиялық өкілдіктердің
арнайы, инженерлік-тех-
никалық және физикалық
қорғалуын қамтамасыз
ету" бюджеттік бағдар-
ламасы бойынша, "Халықаралық ұйымдарға және басқа да халықаралық органдарға қатысу" бюджеттiк бағдарламасының "Ұжымдық қауiпсiздiк туралы шарт ұйымы жанындағы Тұрақты Кеңестегi Қазақстан Республикасы Өкiлеттi өкiлiнiң аппаратын ұстау" кiшi бағдарламасы бойынша әкімші-
сі Қазақстан Республи-
касы Индустрия және
сауда министрлігі болып
табылатын айырбастау және "Шетелдегі сауда өкілдерінің қызметін қамтамасыз ету" кіші бағдарламасы бойынша Қазақстан Республикасының Ресей
Федерациясындағы Сауда
өкілдігінің және Қазақ-
стан Республикасының
шетелдегі елшіліктері-
нің шоттарына кейіннен
аудару үшін Қазақстан
Республикасы Ұлттық
банкінің шоттарына
соманы аудару кезінде.
Жүз айлық есептік
көрсеткіштен аспайтын
сомаға азаматтық-
құқықтық мәмілелерді
тіркеу шарттың не
мемлекеттік сатып алу
туралы заңнамаға сәйкес
берілген тауардың
(орындалған жұмыстың,
көрсетілген қызметтің)
шот-фактурасы негізінде
жүргізіледі.

412
Приобретение
помещений,
зданий и
сооружений
Кроме договоров на
поставку товаров
(работ и услуг):
при перечислении
сумм на счета в
Национальном Банке
Республики Казах-
стан для конверта-
ции и последующего
перечисления на
счета посольств
Республики Казах-
стан за границей
по бюджетной про-
грамме "Обеспече-
ние внешнеполити-
ческой деятельнос-
ти" подпрограмме
"Материально-тех-
ническое оснащение
государственных
органов" и бюджетной программе "Приобретение и строительство объектов недвижимости за рубежом для размещения дипломатических представительств Республики Казахстан, админи-
стратором которой
является Министер-
ство иностранных
дел Республики Ка-
захстан.
420
Создание
основного
капитала
421
Строительство
зданий и
сооружений
Кроме договоров на
поставку товаров
(работ и услуг):
при перечислении
сумм на счета в
Национальном Банке
Республики Казах-
стан для конверта-
ции и последующего
перечисления на
счета посольств
Республики Казах-
стан за границей
по бюджетной  про-
грамме "Приобрете-
ние и строительст-
во объектов недви-
жимости за рубежом
для размещения дипломатических
представительств
Республики Казах-
стан", администра-
тором которой яв-
ляется Министерст-
во иностранных дел
Республики Казах-
стан.
422
Строительство
дорог.
430
Капитальный
ремонт
431
Капитальный
ремонт
помещений,
зданий,
сооружений
432
Капитальный
ремонт дорог
450
Приобретение
земли и
нематериальных
активов
451
Приобретение
земли
Кроме договоров на
поставку товаров
(работ и услуг):
при перечислении
сумм на счета в
Национальном банке
Республики Казах-
стан для конверта-
ции и последующего
перечисления на
счета посольств
Республики Казах-
стан за границей
по бюджетной про-
грамме "Приобрете-
ние и строительст-
во объектов недви-
жимости за рубежом
для размещения
дипломатических
представительств
Республики Казах-
стан", администра-
тором которой яв-
ляется Министерст-
во иностранных дел
Республики Казах-
стан.
452
Приобретение
нематериальных
активов

412
Үй-жайлар,
ғимараттар
және құры-
лыстар сатып
алу
Тауарларды (жұмыстар
мен қызметтерді) беруге
арналған шарттардан
басқа: әкімшісі Қазақс-
тан Республикасы Сыртқы
істер министрлігі болып
табылатын "Сыртқы саяси
қызметті қамтамасыз
ету" бюджеттік бағдар-
ламасының "Мемлекеттік
органдарды материалдық-
техникалық жарақтанды-
ру" кіші бағдарламасы  және "Қазақстан Республикасының дипломатиялық өкiлдiктерiн орналастыру үшiн шетелде жылжымайтын мүлiк объектiлерiн сатып алу және салу" бюджеттiк бағдарламасы
бойынша айырбастау және
Қазақстан Республикасы-
ның шетелдегі елшілік-
терінің шоттарына ке-
йіннен аудару үшін
Қазақстан Республикасы
Ұлттық банкінің шот-
тарына соманы аудару
кезінде.
420
Негізгі капи-
талды құру
421
Ғимараттар
мен құрылыс-
тарды сатып
алу
Тауарларды (жұмыстар
мен қызметтерді) беруге
арналған шарттардан
басқа: әкімшісі Қазақс-
тан Республикасы Сыртқы
істер министрлігі болып
табылатын "Қазақстан
Республикасының дипло-
матиялық өкілдіктерін
орналастыру үшін шетел-
де жылжымайтын мүлік
сатып алу және объек-
тілер салу" бюджеттік
бағдарламасы бойынша
айырбастау және Қазақ-
стан Республикасының
шетелдегі елшіліктері-
нің шоттарына кейіннен
аудару үшін Қазақстан
Республикасы Ұлттық
банкінің шоттарына
соманы аудару кезінде.
422
Жол құрылысы
430
Күрделі
жөндеу
431
Үй-жайларды,
ғимараттар
мен құрылыс-
тарды күр-
делі жөндеу
432
Жолдарды
күрделі
жөндеу
450
Жер мен ма-
териалдық
емес актив-
тер сатып алу
451
Жер сатып алу
Тауарларды (жұмыстар
мен қызметтерді) беруге
арналған шарттардан
басқа: әкімшісі Қазақс-
тан Республикасы Сыртқы
істер министрлігі болып
табылатын "Қазақстан
Республикасының дипло-
матиялық өкілдіктерін
орналастыру үшін шетел-
де жылжымайтын мүлік
сатып алу және объекті-
лер салу" бюджеттік
бағдарламасы бойынша
айырбастау және Қазақ-
стан Республикасының
шетелдегі елшіліктері-
нің шоттарына кейіннен
аудару үшін Қазақстан
Республикасы Ұлттық
банкінің шоттарына
соманы аудару кезінде.
452
Материалдық
емес актив-
тер сатып алу