Об оказании социальной помощи
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 18 апреля 2008 года N 61. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Актюбинской области 28 апреля 2008 года N 3-6-65. Утратило силу решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 27 сентября 2011 года № 313
Сноска. Утратило силу решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 27.09.2011 № 313.
В соответствии со статьей 6пункта 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-11 «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», подпункта 4 пункта 1 статьи 53 Кодекса Республики Казахстан от 24.04.2004 N 548-П «Бюджетный Кодекс Республики Казахстан» и в связи с повышением цен на товары первой необходимости районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Оказать единовременную социальную помощь в виде десятикратного месячного расчетного показателя для приобретения твердого топлива: инвалидам 1, 2, 3 групп, инвалидам с детства до 16 лет, семьям опекунов детей-сирот, многодетным семьям, имеющим четырех и более совместно проживающих несовершеннолетних детей, семьям погибших воинов, многодетным матерям, проживающих в селах района и не имеющих центрального теплового и индивидуального газового отопления.
2. ГУ «Районный отдел экономики и бюджетного планирования Каргалинского района» (Кушербаева О.М.) выделить средства для приобретения твердого топлива: инвалидам 1, 2, 3 групп, инвалидам с детства 16 лет, семьям опекунов детей-сирот, многодетным семьям, имеющим четырех и более совместно проживающих несовершеннолетних детей, семьям погибших воинов, многодетным матерям, проживающих в селах района и не имеющих центрального теплового и индивидуального газового отопления для оказания денежной материальной помощи в размере одного месячного расчетного показателя детям инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 29.07.2008 № 78 (вводится в действие см. пункт 3)
3. Ежемесячно оказывать денежную социальную помощь малообеспеченным семьям, совокупный доход которых ниже черты бедности, детям инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому согласно списков, предоставляемых ежемесячно районным отделом образования, а также инвалидам 1, 2, 3 групп и инвалидам с детства, имеющим группу; инвалидам от трудового увечья; инвалидам из числа военнослужащих, получившим увечья, либо заболевания, не связанного с выполнением воинского долга в размере трех тысяч тенге; пенсионерам, получающим минимальную и ниже минимальной пенсии в размере 1,5 месячного расчетного показателя
Сноска. Пункт 3 в редакции в соответствии с решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 24.04.2009 № 123 (вводится в действие см. пункт 3)

Әлеуметтік көмек көрсету туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 18 сәуірдегі 2008 жылғы N 61 шешімі. Ақтөбе облысының Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2008 жылдың 28 сәуірде N 3-6-65 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 27 қыркүйектегі № 313 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2011.09.27 № 313 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-II «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 6 бабына, 7 баптың 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі № 548-11 “Қазақстан Республикасының бюджеттік кодексі” Кодексының 53 бабы 1 тармағының 4 тармақшасына сәйкес және күнделікті пайдаланылатын тауарларға бағалардың көтерілуіне байланысты аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ауданның ауылдық жерлерінде тұратын және орталықтандырылған жылыту және жекешелендірілген көгілдір отынмен жылытуы жоқ 1, 2, 3 топ мүгедектерге, 16 жасқа дейінгі бала кезінен мүгедектерге, жетім балаларды асырап алушы отбасыларына, төрт немесе одан да көп бірге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы отбасыларына, қаза болған жауынгерлердің отбасыларына, көп балалы аналарға кесек отын алу үшін айлық есептік көрсеткіштің он есе мөлшеріндегі құны түрінде бір жолғы әлеуметтік көмек көрсетілсін.
2. ”Қарғалы аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі” ММ-сі (Көшербаева О.М.) ауданның ауылдық жерлерінде тұратын және орталықтандырылған жылыту және жекешелендірілген көгілдір отынмен үйден тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балаларға бір айлық есептік көрсеткіш көлемінде ақшалай материалдық көмек көрсету үшін жылытуы жоқ 1, 2, 3 топ мүгедектерге, 16 жасқа дейінгі бала кезінен мүгедектерге, жетім балаларды асырап алушы отбасыларына,төрт немесе одан да көп бірге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы отбасыларына, қаза болған жауынгерлердің отбасыларына, көп балалы аналарға кесек отын алу үшін қаржы бөлсін.
Ескерту. 2 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2008.07.29 N 78 шешімімен.
3. Жиынтық табысы кедейшілік деңгейінен төмен болған аз қамтылған отбасыларға ай сайын ақшалай көмек көрсетілсін, аудандық білім бөлімі тарапынан ай сайынғы берілген тізімдерге сәйкес үйден тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балаларға, сондай-ақ 1, 2, 3 топтағы мүгедектерге және мүгедектік тобы бар бала кезінен мүгедектерге, еңбек жағдайындағы мертіккен мүгедектерге, әскери борышын орындауға байланысты емес мертігу немесе ауру салдарынан мүгедектікке душар болған мүгедектеріне үш мың теңге көлемінде; ең кіші көрсеткіштегі және ең кіші көрсеткіштен төмен зейнетақы алатын зейнеткерлерге 1,5 айлық есептік көрсеткіш көлемінде ақшалай көмек көрсетілсін.
Ескерту.3 тармаққа жана редакцияда - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2009.04.24 N 123 шешімімен.

4. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после первого официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на районный отдел занятости и социальных программ.
Председатель сессии            Секретарь районного
маслихата                      маслихата
С.Биисов                      Ж.Кульманов

4. Осы шешім бірінші ресми жарияланғаннан кейін 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне жүктелсін.
Аудандық мәслихат           Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:             хатшысы:
С.Биисов                   Ж. Құлманов