О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 9 января 2004 года № 3-1-65п "О дополнительных мерах по содействию занятости населения"
Постановление акимата города Астаны от 22 мая 2009 года N 23-502п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 4 июня 2009 года N 581. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 1 февраля 2017 года № 158-158 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Утратило силу постановлением акимата г. Астаны от 01.02.2017 № 158-158 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях реализации Послания Главы государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года "Через кризис к обновлению и развитию", в соответствии с пунктом 1.5. постановления Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2009 года № 264 "О мерах по реализации Послания Главы Государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года "Через кризис к обновлению и развитию" акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Астаны от 9 января 2004 года № 3-1-65п "О дополнительных мерах по содействию занятости населения" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 января 2004 года за № 308, опубликовано в газетах "Астана хабары" от 12 февраля 2004 года, № 21, "Вечерняя Астана" от 27 марта 2004 года, № 34, внесены изменения и дополнения постановлением акимата города Астаны от 6 мая 2005 года № 3-1-323п "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Астаны от 9 января 2004 года № 3-1-65п "О дополнительных мерах по содействию занятости населения", зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 31 мая 2005 года за № 389, опубликовано в газетах "Астана хабары" от 7 июня 2005 года, № 75, "Вечерняя Астана" от 4 июня 2005 года, № 82-83; постановлением акимата города Астаны от 9 марта 2006 года № 23-10-205п "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Астаны от 9 января 2004 года № 3-1-65п "О дополнительных мерах по содействию занятости населения", зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 апреля 2006 года за № 436, опубликовано в газетах "Астана хабары" от 18 апреля 2006 года, № 52, "Вечерняя Астана" от 18 апреля 2006 года, № 56; постановлением акимата города Астаны от 3 января 2007 года № 23-4п "О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 9 января 2004 года № 3-1-65п "О дополнительных мерах по содействию занятости населения", зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 31 января 2007 года за № 459, опубликовано в газетах "Астана хабары" от 8 февраля 2007, № 21-22, "Вечерняя Астана" от 8 февраля 2007 года, № 22-23) внести следующие изменения:
в пункте 3 слово "Департамент" заменить словом "Управление";
в Правилах организации профессиональной последипломной практики для безработной молодежи (далее - Правила), утвержденных вышеуказанным постановлением:
по всему тексту слова "Департамент", "Департаменте", "Департаментом", "Департамента" заменить соответственно словами "Управление", "Управлении", "Управлением", "Управления";

"Халықты жұмыспен қамтуға көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралар туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 9 қаңтардағы N 3-1-65қ қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 22 мамырдағы N 23-502қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2009 жылғы 4 маусымда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 581 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 1 ақпандағы № 158-158 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 01.02.2017 № 158-158 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Мемлекеттік басшының 2009 жылғы 6 наурыздағы "Дағдарыстан жаңару мен дамуға" атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру мақсатында, "Мемлекеттік басшының 2009 жылғы 6 наурыздағы "Дағдарыстан жаңару мен дамуға" атты Қазақстан халқына Жолдауын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 наурыздағы N 264 қаулысының 1.5. тармағына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Халықты жұмыспен қамтуға көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралар туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 9 қаңтардағы N 3-1-65қ қаулысына (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2004 жылғы 26 қаңтарда N 308 болып тіркелген, 2004 жылғы 12 ақпандағы N 21 "Астана хабары", 2004 жылғы 27 наурыздағы N 34 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған; "Халықты жұмыспен қамтуға көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралар туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 9 қаңтардағы N 3-1-65қ қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 6 мамырдағы N 3-1-323қ қаулысымен , нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылғы 31 мамырда N 389 болып тіркелген, 2005 жылғы 7 маусымдағы N 75 "Астана хабары", 2005 жылғы 4 маусымда N 82-83 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған; "Халықты жұмыспен қамтуға көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралар туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 9 қаңтардағы N 3-1-65қ қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 9 наурыздағы N 23-10-205қ қаулысымен , нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2006 жылғы 11 сәуірде N 436 болып тіркелген, 2006 жылғы 18 сәуірде N 52 "Астана хабары", 2006 жылғы 18 сәуірде N 56 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған; "Халықты жұмыспен қамтуға көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралар туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2004 жылғы 9 қаңтардағы N 3-1-65қ қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 3 қаңтардағы N 23-4қ қаулысымен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылғы 31 қаңтарда N 459 болып тіркелген, 2007 жылғы 8 ақпандағы N 21-22 "Астана хабары", 2007 жылғы 8 ақпандағы N 22-23 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
3-тармақта "департаменті" деген сөз "басқармасы" деген сөзбен ауыстырылсын;
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген Жұмыссыз жастар үшін кәсіби дипломнан кейінгі тәжірибені ұйымдастыру Қағидасында (бұдан әрі - Қағида):
"департаменті", "Департамент", "Департаментте", "Департаментпен", "Департаментке", "Департаментті" деген сөздер "басқармасы", "Баскарма", "Басқармада", "Басқармамен", "Басқармаға", "Басқарманы" деген тиісті сөздермен ауыстырылсын;

в подпункте 1) пункта 10 слова "свыше одного месяца" исключить;
в пункте 25 слова "не менее минимальной заработной платы, установленной законодательством Республики Казахстан на соответствующий финансовый год" заменить словами "пятнадцати тысяч тенге";
в приложении 1 к Правилам:
по всему тексту слова "Департамент", "Департаменту", "Департаментом" заменить соответственно словами "Управление", "Управлению", "Управлением";
в преамбуле слово "директора" заменить словом "начальника";
в подпункте 2) пункта 2 слова "не менее минимальной заработной платы, установленной законодательством Республики Казахстан на соответствующий финансовый год" заменить словами "пятнадцати тысяч тенге";
в приложении 2 к Правилам:
слово "Департамент" заменить словом "Управление";
в приложении 3 к Правилам:
по всему тексту слова "Департамент", "Департаментом", "Департаменту", "Департаменте" заменить соответственно словами "Управление", "Управлением", "Управлению", "Управлении";
в преамбуле слово "директора" заменить словом "начальника";
в подпункте 2) пункта 1 слова "не менее минимальной заработной платы, установленной законодательством Республики Казахстан на соответствующий финансовый год," заменить словами "пятнадцати тысяч тенге";
в Правилах организации и проведения оплачиваемых общественных работ для учащейся молодежи, утвержденных вышеуказанным постановлением:
по всему тексту слова "Департамент", "Департаментом", "Департаменту" заменить соответственно словами "Управление", "Управлением", "Управлению";
в Правилах обучения молодежи навыкам выбора профессии, утвержденных вышеуказанным постановлением:
в преамбуле :
слово "законами" заменить словом "Законом";
слова "О местном государственном управлении в Республике Казахстан"," исключить;
по всему тексту слова "Департамент", "Департаменте", "Департаментом" заменить соответственно словами "Управление", "Управлении", "Управлением".
2. Государственному учреждению "Управление занятости и социальных программ города Астаны" произвести государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Акима города Астаны Рахимжанова А.М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
И. Тасмагамбетов

10-тармақтың 1) тармақшасында "бір айдан артық" деген сөздер алынып тасталсын;
25-тармақта ", бірақ тиісті қаржы жылына Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген ең төменгі айлықтан ақыдан кем емес" деген сөздер "он бес мың теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
Қағидаға 1-қосымшада :
"департаментінің", "Департамент", "Департаментке", "департаменті" деген сөздер барлық мәтін бойынша "басқармасының", "Басқарма", "Басқармаға", "басқармасы" деген тиісті сөздермен ауыстырылсын;
кіріспедегі "директоры" деген сөз "бастығы" деген сөзбен ауыстырылсын;
2-тармақтың 2) тармақшасында ", бірақ тиісті қаржы жылына арналған Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген ең төменгі еңбек ақы көлемінен кем емес" деген сөздер "он бес мың теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
Қағидаға 2-қосымшада :
"департаменті" деген сөз "басқармасы" деген сөзбен ауыстырылсын;
Қағидаға 3-қосымшада :
"департаментінің", "Департамент", "Департаменттің", "Департаментке", "департаменті" деген сөздер барлық мәтін бойынша "басқармасының", "Басқарма", "Басқарманың", "Басқармаға", "басқармасы" деген тиісті сөздермен ауыстырылсын;
кіріспедегі "директоры" деген сөз "бастығы" деген сөзбен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасында "тиісті қаржылық жылға арналған Қазақстан Республикасы заңнамасында белгіленген ең төменгі еңбек ақы көлемінен кем емес" деген сөздер "он бес мың теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген Оқитын жастар үшін ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және өткізу Қағидасында :
"департаменті", "Департамент", "Департаменттің", "Департаментте", "департаментіне" деген сөздер барлық мәтін бойынша "басқармасы", "Басқарма", "Басқарманың", "Басқармада", "басқармасына" деген тиісті сөздермен ауыстырылсын;
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген Жастарды кәсіп таңдау дағдыларына оқыту Қағидасында :
кіріспедегі:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы "," деген сөздер алынып тасталсын;
"заңдарына" деген сөз "Заңына" деген сөзге ауыстырылсын;
"департаменті", "Департамент", "Департаментте", "Департаментпен", деген сөздер барлық мәтін бойынша "басқармасы", "Басқарма", "Басқармада", "Басқармамен" деген тиісті сөздерге ауыстырылсын.
2. "Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін жүргізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Ә.М. Рахымжановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден кейін күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Әкім
И. Тасмағамбетов