О внесении изменений в решение районного маслихата от 18 апреля 2008 года № 61 "Об оказании социальной помощи"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 24 апреля 2009 года № 123. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Актюбинской области 13 мая 2009 года № 3-6-81. Утратило силу решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 27 сентября 2011 года № 313
Сноска. Утратило силу решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 27.09.2011 № 313.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпункта 4 пункта 1 статьи 56 Кодекса Республики Казахстан от 04.12.2008 года № 95-IV «Бюджетный Кодекс Республики Казахстан», статьи 4 Закона Республики Казахстан от 16 ноября 1999 года № 474-1 «О прожиточном минимуме» районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата от 18 апреля 2008 года № 61 «Об оказании социальной помощи», зарегистрированное в управлении юстиции Каргалинского района 28 апреля 2008 года № 3-6-65, опубликованное в газете «Каргалы от 13 мая 2008 года № 21-22 (с учетом внесенных в него дополнений решением районного маслихата от 29 июля 2008 года № 78,зарегистрированным в управлении юстиции Каргалинского района от 18 августа 2008 года № 3-6-70, опубликованным в газете «Каргалы» от 2 сентября 2008 года № 42-43 следующее изменение:
Пункт 3 изложить в новой редакции:
Ежемесячно оказывать денежную социальную помощь малообеспеченным семьям, совокупный доход которых ниже черты бедности, детям инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому согласно списков, предоставляемых ежемесячно районным отделом образования, а также инвалидам 1,2,3 групп и инвалидам с детства, имеющим группу; инвалидам от трудового увечья; инвалидам из числа военнослужащих, получившим увечья, либо заболевания, не связанного с выполнением воинского долга в размере трех тысяч тенге; пенсионерам, получающим минимальную и ниже минимальной пенсии в размере 1,5 месячного расчетного показателя.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2 в соответствии с решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 22.10.2010 года № 234 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Председатель сессии               Секретарь районного
районного маслихата                   маслихата
Ж.Калдыгулов                      Ж.Кульманов

Аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 18 сәуірдегі N 61 "Әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 сәуірдегі N 123 шешімі. Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық Әділет басқармасында 2009 жылғы 13 мамырда N 3-6-81 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 27 қыркүйектегі № 313 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2011.09.27 № 313 Шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 «Қазақстан Республикасының Бюджеттік Кодексі» Кодексінің 56 бабы 1 тармағының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 16 қарашадағы № 474 Заңының 4 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың Қарғалы әділет басқармасында 2008 жылғы 28 сәурдегі № 3-6-65 болып тіркелген, 2008 жылғы 13 мамырында «Қарғалы» газетінің № 21-22 сандарында жарияланған 2008 жылғы 18 сәуірдегі № 61 «Әлеуметтік көмек көрсету туралы» аудандық мәслихат шешіміне (Қарғалы ауданының әділет басқармасында 2008 жылғы 29 шілдедегі № 3-6-70 болып тіркелген, 2008 жылғы 2 қыркүйегіндегі «Қарғалы» газетінің № 42-43 сандарында жарияланған аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 29 шілдедегі № 78 шешімімен енгізілген толықтыруларды еске ала отырып) келесі өзгерістер енгізілсін:
3 тармақ жаңа редакциямен баяндалсын:
Жиынтық табысы кедейшілік деңгейінен төмен болған аз қамтылған отбасыларға ай сайын ақшалай көмек көрсетілсін, аудандық білім бөлімі тарапынан ай сайынғы берілген тізімдерге сәйкес үйден тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балаларға, сондай-ақ 1, 2, 3 топтағы мүгедектерге және мүгедектік тобы бар бала кезінен мүгедектерге, еңбек жағдайындағы мертіккен мүгедектерге, әскери борышын орындауға байланысты емес мертігу немесе ауру салдарынан мүгедектікке душар болған мүгедектеріне үш мың теңге көлемінде; ең кіші көрсеткіштегі және ең кіші көрсеткіштен төмен зейнетақы алатын зейнеткерлерге 1, 5 айлық есептік көрсеткіш көлемінде ақшалай көмек көрсетілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. Шешім 2 тармақпен толықтырылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2010.10.22 № 234 (ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
Аудандық мәслихат                Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                 хатшысы
Ж.Қалдығұлов                       Ж.Құлманов