О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 14 июня 2004 года N 169/5 "О назначении социальной помощи выпускникам общеобразовательных школ из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей, для оплаты обучения в высших учебных заведениях области"
Постановление акимата Павлодарской области от 19 августа 2009 года N 167/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области за N 3144. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 25 декабря 2009 года N 236/18
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 25 декабря 2009 года N 236/18.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях оказания социальной поддержки студентам из малообеспеченных семей, студентам-сиротам, обучающимся в высших учебных заведениях, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 14 июня 2004 года N 169/5 "О назначении социальной помощи выпускникам общеобразовательных школ из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей, для оплаты обучения в высших учебных заведениях области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2621, опубликовано в газетах "Сарыарқа самалы" 8 июля 2004 года, N 80, "Звезда Прииртышья" 6 июля 2004 года, N 78) с внесенными изменениями и дополнениями  постановлениями акимата области от 1 августа 2005 года N 249/6 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата области от 14 июня 2004 года N 169/5 "О назначении социальной помощи выпускникам общеобразовательных школ из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей, для оплаты обучения в высших учебных заведениях области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3042, опубликовано в газетах "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья" 1 октября 2005 года, N 111), от 12 сентября 2005 года N 284/7 "О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 14 июня 2004 года N 169/5 "О назначении социальной помощи выпускникам общеобразовательных школ из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей, для оплаты обучения в высших учебных заведениях области"  (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3049, опубликовано в газете "Сарыарқа самалы" 29 октября 2005 года, N 122), от 9 августа 2006 года N 226/8 "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата области от 14 июня 2004 года N 169/5 "О назначении социальной помощи выпускникам общеобразовательных школ из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей, для оплаты обучения в высших учебных заведениях области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3072, опубликовано в газетах "Сарыарқа самалы" 3 октября 2006 года, N 114, "Звезда Прииртышья" 2 сентября 2006 года, N 100), от 19 октября 2006 года N 283/11 "О внесении дополнения в постановление акимата Павлодарской области от 14 июня 2004 года N 169/5 "О назначении социальной помощи выпускникам общеобразовательных школ из малообеспеченных семей и оставшимся  без попечения родителей, для оплаты обучения в высших учебных заведениях области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3075, опубликовано в газетах "Сарыарқа самалы" 18 ноября 2006 года, N 134, "Звезда Прииртышья" 18 ноября 2006 года, N 133), от 10 августа 2007 года N 213/7 "О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 14 июня 2004  года N 169/5 "О назначении социальной помощи выпускникам общеобразовательных школ из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей, для оплаты обучения в высших учебных заведениях области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3093, опубликовано в газетах "Сарыарқа самалы" 23 августа 2007 года, N 98, "Звезда Прииртышья" 23 августа 2007 года, N 97), от 20 августа 2008 года N 220/8 "О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 14 июня 2004 года N 169/5 "О назначении социальной помощи выпускникам общеобразовательных школ из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей, для оплаты обучения в высших учебных заведениях области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3122, опубликовано в газетах "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья" 6 сентября 2008 года, N 99) следующие изменения:
в названии и по всему тексту указанного постановления:
после слова "заведениях" исключить слово "области";
слова "Правила назначения", Правилами назначения", "Правилам назначения" заменить соответственно словами "Инструкцию по назначению", "Инструкцией по назначению", "Инструкции по назначению";
в пункте 1 абзацы второй и третий исключить;
пункт 1 Правил назначения социальной помощи выпускникам общеобразовательных школ из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей, для оплаты обучения в высших учебных заведениях области, утвержденных указанным постановлением, изложить в следующей редакции:

Павлодар облысы әкімдігінің 2004 жылғы 14 маусымдағы "Аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жалпы білім беретін мектеп түлектеріне облыстың жоғары оқу орындарындағы оқуына ақы төлеу үшін әлеуметтік көмек тағайындау туралы" N 169/5 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2009 жылғы 19 тамыздағы N 167/12 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2009 жылғы 10 қыркүйекте N 3144 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 236/18 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2009.12.25 N 236/18 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 27-бабының 2-тармағына сәйкес, жоғары оқу орындарында оқып жүрген аз қамтамасыз етілген отбасыларынан шыққан студенттерге, жетім студенттерге әлеуметтік қолдау көрсету мақсатында  облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімдігінің 2005 жылғы 1 тамыздағы "Облыс әкімдігінің 2004 жылғы 14 маусымдағы "Аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жалпы білім беретін мектеп түлектеріне облыстың жоғары оқу орындарындағы оқуына ақы төлеу үшін әлеуметтік көмек тағайындау туралы" N 169/5 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3042 болып тіркелген, 2005 жылғы 1 қазандағы "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья" газеттерінің N 111 санында жарияланған) N 249/6, 2005 жылғы 12 қыркүйектегі "Павлодар облысы әкімдігінің 2004 жылғы 14 маусымдағы "Аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жалпы білім беретін мектеп түлектеріне облыстың жоғары оқу орындарындағы оқуына ақы төлеу үшін әлеуметтік көмек тағайындау туралы" N 169/5 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3049 болып тіркелген, 2005  жылғы 29 қазандағы "Сарыарқа самалы" газетінің N 122 санында жарияланған) N 284/7, 2006 жылғы 9 тамыздағы "Облыс әкімдігінің 2004 жылғы 14 маусымдағы "Аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жалпы білім беретін мектеп түлектеріне облыстың жоғары оқу орындарындағы оқуына ақы төлеу үшін әлеуметтік көмек тағайындау туралы" N 169/5 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3072 болып тіркелген, 2006 жылғы 3 қазандағы "Сарыарқа самалы" газетінің N 114, 2006 жылғы 2 қыркүйектегі "Звезда Прииртышья" газетінің N 100 сандарында жарияланған) N 226/8, 2006 жылғы 19 қазандағы "Павлодар облысы әкімдігінің 2004 жылғы 14 маусымдағы "Аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жалпы білім беретін мектеп түлектеріне облыстың жоғары оқу орындарындағы оқуына ақы төлеу үшін әлеуметтік көмек тағайындау туралы" N 169/5 қаулысына толықтыру енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3075 болып тіркелген, 2006 жылғы 18 қарашадағы "Сарыарқа самалы" газетінің N 134, 2006 жылғы 18 қарашадағы "Звезда Прииртышья" газетінің N 133 сандарында жарияланған) N 283/11, 2007 жылғы 10 тамыздағы "Павлодар облысы әкімдігінің 2004 жылғы 14 маусымдағы "Аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жалпы білім беретін мектеп түлектеріне облыстың жоғары оқу орындарындағы оқуына ақы төлеу үшін әлеуметтік көмек тағайындау туралы" N 169/5 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3093 болып тіркелген, 2007 жылғы 23 тамыздағы "Сарыарқа самалы" газетінің N 98, 2007 жылғы 23 тамыздағы "Звезда Прииртышья" газетінің N 97 сандарында жарияланған) N 213/7, 2008 жылғы 20 тамыздағы "Павлодар облысы әкімдігінің 2004 жылғы 14 маусымдағы "Аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жалпы білім беретін мектеп түлектеріне облыстың жоғары оқу орындарындағы оқуына ақы төлеу үшін әлеуметтік көмек тағайындау туралы" N 169/5 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3122 болып тіркелген, 2008 жылғы 6 қыркүйектегі "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья" газеттерінің N 99 санында жарияланған) N 220/8 қаулыларымен өзгерістер мен толықтырулар  енгізілген Павлодар облысы әкімдігінің 2004 жылғы 14 маусымдағы "Аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жалпы орта білім беретін мектеп түлектеріне облыстың жоғары оқу орындарындағы оқуына ақы төлеу үшін әлеуметтік көмек тағайындау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2621 болып тіркелген, 2004 жылғы 8 шілдедегі "Сарыарқа самалы" газетінің N 80, 2004 жылғы 6 шілдедегі "Звезда Прииртышья" газетінің N 78 сандарында жарияланған) N 169/5 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының атауында және барлық мәтіні бойынша:
"түлектеріне" деген сөзден кейінгі "облыстың" деген сөз алынып тасталсын;
"тағайындау ережесі", "тағайындау ережесінде", "тағайындау  ережесіне" деген сөздер тиісінше "тағайындау жөніндегі нұсқаулық", "тағайындау жөніндегі нұсқаулықта", "тағайындау жөніндегі нұсқаулыққа" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтағы екінші, үшінші абзацтар алынып тасталсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жалпы білім беретін мектеп түлектеріне облыстың жоғары оқу орындарындағы оқуына ақы төлеу үшін әлеуметтік көмек тағайындау жөніндегі ереженің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

"1. Настоящая Инструкция детализирует порядок предоставления социальной помощи выпускникам общеобразовательных школ из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей, для оплаты обучения в высших учебных заведениях";
в названии раздела 2 Правил слово "Порядок" заменить словом "Условия";
в приложении 3 к Правилам:
в пункте 7, подпункте 8 слова "его отчисления из вуза, а также" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Б. Сагинтаев

"1. Осы Нұсқаулық аз қамтамасыз етілген отбасыларындағы және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жалпы білім беретін мектеп түлектеріне жоғары оқу орындарындағы оқуына ақы төлеу үшін әлеуметтік көмек тағайындау тәртібін нақтылайды";
Ереженің 2-тарауының атауында "тәртібі" деген сөз "шарты" деген сөзбен ауыстырылсын;
Ереженің 3-қосымшасында:
7-тармақтың 8-тармақшасындағы "жоғары оқу орнынан шығып қалған, сондай-ақ" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Б. Сағынтаев