Об утверждении форм проверочных листов в сфере частного предпринимательства в области охраны, воспроизводства и использования рыб и других водных животных
Совместный приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 сентября 2011 года № 16-02/521 и и.о. Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 16 сентября 2011 года № 309. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 октября 2011 года № 7244. Утратил силу совместным приказом и.о Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 13 июля 2015 года № 18-04/647 и Министра национальной экономики Республики Казахстан от 20 июля 2015 года № 539
Сноска. Утратил силу совместным приказом и.о Министра сельского хозяйства РК от 13.07.2015 № 18-04/647 и Министра национальной экономики РК от 20.07.2015 № 539 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 15 Закона Республики Казахстан от 6 января 2011 года "О государственном контроле и надзоре в Республике Казахстан" ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Утвердить прилагаемые формы проверочных листов в сфере частного предпринимательства в области охраны, воспроизводства и использования рыб и других водных животных.
2. Комитету рыбного хозяйства Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа после государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
3) опубликование настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Признать утратившим силу совместный приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 11 февраля 2010 года № 86 и Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 17 февраля 2010 года № 64 "Об утверждении форм проверочных листов в области охраны, воспроизводства и использования рыб и других водных животных" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6093, опубликованный в газете "Казахстанская правда" от 16 марта 2010 года № 61 (26122)).
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра                          И.о. Министра
сельского хозяйства                    экономического
Республики Казахстан                   развития и торговли
Республики Казахстан
_________ Е. Аман                      _________ М. Кусаинов
Утверждена
Совместным приказом
и.о. Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 14 сентября 2011 года № 16-02/521
и и.о. Министра экономического
развития и торговли
Республики Казахстан

Балық және басқа су жануарларын қорғау, өсімін молайту және пайдалану аясындағы жеке кәсіпкерлік саласындағы тәуекел дәрежесін бағалау өлшемдерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2011 жылғы 14 қыркүйектегі № 16-02/521 және Қазақстан Республикасы даму және сауда министрінің м.а. 2011 жылғы 16 қыркүйектегі № 309 Бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігінде 2011 жылы 10 қазанында № 7244 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2015 жылғы 13 шілдедегі № 18-04/647 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 20 шілдедегі № 539 бірлескен бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 13.07.2015 № 18-04/647 және ҚР Ұлттық экономика министрінің 20.07.2015 № 539 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бірлескен бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында мемлекеттік бақылау және қадағалау туралы" 2011 жылғы 6 қаңтардағы Заңының 15-бабы 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Балық және басқа су жануарларын қорғау, өсімін молайту және пайдалану аясындағы жеке кәсіпкерлік саласындағы тексеру парақтарына қоса беріліп отырған нысандар бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Балық шаруашылығы комитеті:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін ресми жариялануын;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің ресми интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. "Балық және басқа су жануарларын қорғау, өсімін молайту және пайдалану аясындағы тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2010 жылғы 11 ақпандағы № 86 және Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2010 жылғы 17 ақпандағы № 64 бірлескен бұйрығының (нормативтiк құқықтық актілердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 6093 тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінде 2010 жылғы 16 наурыздағы № 96-97 (25943) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекші Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы                  Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің м.а.       Экономикалық даму және
сауда министрінің м.а.
__________________ Е. Аман              _________ М. Құсайынов
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің м.а.
2011 жылғы 14 қыркүйектегі
№ 16-02/521
және Қазақстан Республикасы
Экономикалық даму және сауда
министрінің м.а.

от 16 сентября 2011 года № 309
форма
Проверочный лист в сфере частного предпринимательства
для проверяемых субъектов, занимающихся пользованием
рыбными ресурсами и другими водными животными
(специальное пользование, за исключением
любительского (спортивного) рыболовства,
мелиоративного и экспериментального ловов, лова
в воспроизводственных целях, а также
в целях аквакультуры)
Наименование органа ________________________________________________
____________________________________________________________________
Акт о назначении проверки __________________________________________
(№, дата)
Наименование субъекта ______________________________________________
____________________________________________________________________
РНН (БИН, ИИН)______________________________________________________
Адрес местонахождения субъекта _____________________________________
____________________________________________________________________
Перечень требований
Соответствует
предъявляемым
требованиям
Не
соответствует
требованиям
1.
Наличие разрешения на пользование
животным миром установленной формы
2.
Наличие договора с территориальным
подразделением ведомства на
рыболовство и выполнение его условий
3.
Наличие договора с уполномоченным
органом на ведение рыбного хозяйства
и выполнение его условий
4.
Учет вылова рыб и других водных
животных, наличие прошнурованного
и пронумерованного промыслового
журнала установленной формы,
скрепленного подписью руководителя
субъекта рыбного хозяйства и
заверенного печатью территориального
подразделения ведомства
5.
Наличие производственного контроля
по охране, воспроизводству и
использованию рыб и других водных
животных (егерская служба), в том
числе обозначение береговых границ
рыбохозяйственных водоемов и (или)
участков знаками и аншлагами
6.
Наличие плавучих средств,
зарегистрированные и обозначенные
регистрационными номерами
7.
Наличие орудий лова с бирками по
форме, установленной уполномоченным
органом с указанием принадлежности к
организации и параметров орудий
лова, а также с ячеей установленного
размера
8.
Наличие утвержденного календарного
плана и графика проведения
исследовательских работ (для
научно-исследовательского лова)
9.
Наличие установленного перечня
участков лова в разрезе водоемов и
(или) участков и квадратов моря
(для научно-исследовательского лова)
10.
Наличие определенной сетки станций
или количества сетных и траловых
постановок или неводных притонений,
время и место проведения постановок
и притонений, тип, виды и количество
используемых орудий лова и
плавательных средств, способы лова
(неводной, сетной, удебный) (для
научно-исследовательского лова)
11.
Соблюдение установленных ограничений
и запретов на пользование рыбными
ресурсами и другими водными
животными
Проверку проводил
государственный инспектор ___________________ ________________
(Ф.И.О.)         (подпись)
Место печати
В случае выявления нарушений требований указываются номер и дата
составления предписания
(№ _________ от "____" _____________ 20___ года)
С результатом проверки ознакомлен
(согласен/не согласен) _________________ _____________
(Ф.И.О.)        (подпись)
"___" _______________ 20__ года.
По итогам проверки проверяемый субъект _____________________________
(наименование субъекта)
переводится в категорию субъектов (отметить знаком "+"):
высокой степени
риска
средней степени
риска
незначительной
степени риска
Должностные лица органа:
_____________________ ____________ ___________________
(должность)         (подпись)        (Ф.И.О.)
_____________________ ____________ ___________________
(должность)         (подпись)        (Ф.И.О.)
Руководитель органа:
______________________________ _______________________
(Ф.И.О., должность)             (подпись)
форма
Проверочный лист в сфере частного предпринимательства
для проверяемых субъектов, занимающихся забором воды
(по вопросу наличия и функционирования рыбозащитных устройств)
Наименование органа ________________________________________________
____________________________________________________________________
Акт о назначении проверки __________________________________________
(№, дата)
Наименование субъекта ______________________________________________
РНН (БИН, ИИН) _____________________________________________________
Адрес местонахождения субъекта _____________________________________
____________________________________________________________________
Перечень требований
Соответствует
предъявляемым
требованиям
Не
соответствует
требованиям
1.
Наличие рыбозащитных устройств
на водозаборных и сбросных
сооружениях
2.
Наличие согласования с
уполномоченным органом условий
водопотребления
3.
Наличие согласования
уполномоченного органа на
установку рыбозащитных устройств
Проверку проводил
государственный инспектор _____________________ ______________
(Ф.И.О.)           (подпись)
Место печати
В случае выявления нарушений требований указываются номер и дата
составления предписания
(№ _________ от "____" _____________ 20___ года)
С результатом проверки ознакомлен
(согласен/не согласен) _________________ _____________
(Ф.И.О)         (подпись)
"___" _______________ 20__ года.
По итогам проверки проверяемый субъект ___________________________
(наименование субъекта)
переводится в категорию субъектов (отметить знаком "+"):
высокой степени
риска
средней степени
риска
незначительной
степени риска
Должностные лица органа:
_____________________ ____________ ___________________
(должность)         (подпись)        (Ф.И.О.)
_____________________ ____________ ___________________
(должность)         (подпись)        (Ф.И.О.)
Руководитель органа:
______________________________ _______________________
(Ф.И.О., должность)             (подпись)
форма
Проверочный лист в сфере частного предпринимательства
для проверяемых субъектов, занимающихся аквакультурой
Наименование органа ________________________________________________
____________________________________________________________________
Акт о назначении проверки __________________________________________
(№, дата)
Наименование субъекта ______________________________________________
РНН (БИН, ИИН) _____________________________________________________
Адрес местонахождения субъекта _____________________________________
____________________________________________________________________
Перечень требований
Соответствует
предъявляемым
требованиям
Не
соответствует
требованиям
1.
Наличие разрешения уполномоченного
органа на мероприятия по
скрещиванию животных
2.
Наличие разрешения на переселение,
акклиматизацию, реакклиматизацию
животных
3.
Наличие условий выхода (утечки)
выращиваемых рыб и других водных
животных (материала) в природную
среду
4.
Наличие разрешения уполномоченного
органа на ввоз в Республику
Казахстан и вывоз за ее пределы рыб
и других водных животных
5.
Выявление заболеваний животных,
ухудшения состояния среды их
обитания, возникновение угрозы их
уничтожения и случаи замора рыб и
других водных животных
6.
Проведение профилактических
мероприятий с выращиваемым
материалом
7.
Выполнение условий по содержанию и
разведению в неволе или полувольных
условиях объектов животного мира
8.
Наличие биологического обоснования
при использование рыбохозяйственных
водоемов и (или) участков для целей
аквакультуры
Проверку проводил
государственный инспектор _____________________ ______________
(Ф.И.О.)           (подпись)
Место печати
В случае выявления нарушений требований указываются номер и дата
составления предписания
(№ _________ от "____" _____________ 20___ года)
С результатом проверки ознакомлен
(согласен/не согласен) _________________ _____________
(Ф.И.О)         (подпись)
"___" _______________ 20__ года.
По итогам проверки проверяемый субъект ___________________________
(наименование субъекта)
переводится в категорию субъектов (отметить знаком "+"):
высокой степени
риска
средней степени
риска
незначительной
степени риска
Должностные лица органа:
_____________________ ____________ ___________________
(должность)         (подпись)        (Ф.И.О.)
_____________________ ____________ ___________________
(должность)         (подпись)        (Ф.И.О.)
Руководитель органа:
______________________________ _______________________
(Ф.И.О., должность)             (подпись)
форма
Проверочный лист в сфере частного предпринимательства
для проверяемых субъектов, занимающихся зоологическим
коллекционированием
Наименование органа _______________________________________________
___________________________________________________________________
Акт назначении проверки ___________________________________________
(№, дата)
Наименование субъекта _____________________________________________
РНН (БИН, ИИН) ____________________________________________________
Адрес местонахождения субъекта ____________________________________
___________________________________________________________________
Перечень требований
Соответствует
предъявляемым
требованиям
Не
соответствует
требованиям
1.
Наличие решения Правительства
Республики Казахстан на добычу
и сбор рыб и других водных
животных, занесенных в Красную
книгу Республики Казахстан, для
создания и пополнения
зоологической коллекции
2.
Наличие разрешения
уполномоченного органа на
создание и пополнение
зоологических коллекций путем
изъятия животных из природной
среды
3.
Наличие свидетельства о внесении
зоологической коллекции в реестр
4.
Наличие разрешения
уполномоченного органа, при
вывозе за пределы Республики
Казахстан и ввозе на ее
территорию зоологических
коллекций видов животных, в
соответствии с Конвенцией о
международной торговле видами
дикой фауны и флоры,
находящимися под угрозой
исчезновения
5.
Наличие разрешения
уполномоченного органа при
вывозе за пределы Республики
Казахстан и ввозе на ее
территорию зоологических
коллекций и их экспонатов
Проверку проводил
государственный инспектор _____________________ ______________
(Ф.И.О.)           (подпись)
Место печати
В случае выявления нарушений требований указываются номер и дата
составления предписания
(№ _________ от "____" _____________ 20___ года)
С результатом проверки ознакомлен
(согласен/не согласен) _________________ _____________
(Ф.И.О)         (подпись)
"___" _______________ 20__ года.
По итогам проверки проверяемый субъект ___________________________
(наименование субъекта)
переводится в категорию субъектов (отметить знаком "+"):
высокой степени
риска
средней степени
риска
незначительной
степени риска
Должностные лица органа:
_____________________ ____________ ___________________
(должность)         (подпись)        (Ф.И.О.)
_____________________ ____________ ___________________
(должность)         (подпись)        (Ф.И.О.)
Руководитель органа:
______________________________ _______________________
(Ф.И.О., должность)             (подпись)

2011 жылғы 16 қыркүйектегі № 309
бірлескен бұйрығымен бекітілген
Нысан
Жеке кәсiпкерлiк саласындағы балық ресурстары және басқа су жануарларын пайдаланумен (арнайы пайдалану, әуесқойлық (спорттық) балық аулауды қоспағанда, мелиоративтік және эксперименттік аулауды, акваөсіру, сонымен бірге өсімін молайту мақсатындағы аулау) айналысатын тексерілуші субъектілерді тексеру парағы
Тексеруді белгілеген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің аумақтық бөлімшесі
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Тексеруді белгілеу туралы акт ______________________________________
(№, мерзімі)
Мемлекеттік бақылау субъектісінің атауы_____________________________
____________________________________________________________________
СТН (ЖСН, БСН)______________________________________________________
Орналасқан мекен-жайы ______________________________________________
____________________________________________________________________
Талаптардың тізімі
Қойылатын талаптарға сәйкестігі
Қойылатын талаптарға сәйкес еместігі
1.
Балық және басқада су жануарларын аулауға бекітілген нысан рұқсаттамасының болуы
2.
Ведомствоның аумақтық бөлімшелермен балық аулауға және оның талаптарының орындалуына арналған келісім-шартының болуы
3.
Уәкілетті органның балық шаруашылығын жүргізуге және оның талаптарының орындалуына келісім-шартының болуы
4.
Балық шаруашылығы субъектісі басшысының, қолымен бекітілген және ведомствоның аумақтық бөлімшесінің мөрімен куәландырылған, тігілген және нөмірленген белгіленген нысандағы кәсіпшілік журналының болуы
5.
Балық және басқа су жануарларын қорғау, өсімін молайту және пайдалану бойынша өндірістік бақылаудың (қорықшылық қызмет), соның ішінде балық шаруашылық су айдындары және (немесе) учаскелерінің жағалауы шекараларында аншлагтар мен белгілердің болуы
6.
Тіркеу нөмірімен тіркелінген және көрсетілген жүзгіш құралдардың болуы
7.
Уәкілетті орган белгілеген нысандағы жапсырмалары бар, ұйымға тиесілілігі мен аулау құралдарының параметрлері көрсетілген, сондай-ақ белгіленген мөлшердегі ұяшықтары бар аулау құралдарының болуы
8.
Зерттеу жұмыстарын жүргізудің бекітілген күнтізбелік жоспары мен кестесінің болуы (ғылыми-зерттеу үшін аулау)
9.
Су айдындары және (немесе) учаскелері мен теңіз шаршылары бөлінісінде белгілеген аулау учаскелері тізбесінің болуы (ғылыми-зерттеу үшін аулау)
10.
Станциялар торын немесе торды және тралды орнатудың немесе батырылған аудың санын, орнатуды және батыруды жүргізудің уақыты мен орнын, айқын пайдаланылатын аулау және жүзу құралдарының үлгісі, түрі және саны, аулау тәсілдерінің (аумен, тормен, қармақпен) болуы (ғылыми-зерттеу үшін аулау)
11.
Балық ресурстары және басқа су жануарларын пайдалануға бекітілген шектеулер мен тыйымдардың сақталуы
Тексеруді мемлекеттік
инспектор жүргізді ___________________          ______________
(Т.А.Ә.)                   (қолы)
Мөр орны
Талаптардың бұзылуы анықталған жағдайда жасалған нұсқаманың
нөмірі мен күні көрсетіледі
(№ _____ 20 ____ жылғы "____" ______________)
Тексерудің қорытындысымен таныстым
(келісемін/келіспеймін) _______________________ ____________
(Т.А.Ә.)          (қолы)
"_____" _______________ 20____ жыл
Тексерілген субъект тексерудің қорытындысы бойынша _________________
(субъектінің атауы)
келесі субъектілер санатына ауыстырылады ("+" белгісімен белгілеп қою):
жоғарғы дәрежедегі тәуекел
орта дәрежедегі тәуекел
аз дәрежедегі тәуекел
Органның лауазымды тұлғалары:
_____________________            ____________      _________________
(лауазымы)                   (қолы)             (Т.А.Ә.)
_____________________            ____________      _________________
(лауазымы)                   (қолы)            (Т.А.Ә.)
Органның басшысы:
______________________________            ______________________
(Т.А.Ә., лауазымы)                        (қолы)
Нысан
Жеке кәсiпкерлiк саласындағы су алумен айналысатын тексерілуші субъектілерді тексеру парағы
(балық қорғау қондырғыларының болуы
және жұмыс істеуінің мәселесі бойынша)
Тексеруді белгілейтін Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің аумақтық бөлімшесі
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Тексеруді белгілеу туралы акт ______________________________________
(№, мерзімі)
Мемлекеттік бақылау субъектісінің атауы______________________________
_____________________________________________________________________
СТН (ЖСН, БСН)_______________________________________________________
Орналасқан мекен-жайы _______________________________________________
_____________________________________________________________________
Талаптардың тізімі
Қойылатын талаптарға сәйкестігі
Қойылатын талаптарға сәйкес еместігі
1.
Су тарту және түсіру құрылыстарында балық қорғау құрылғыларының болуы
2.
Су тұтыну шарттарына уәкілетті орган келісімінің болуы
3.
Балық қорғау құрылғыларын орнатуға уәкілетті орган келісімінің болуы
Тексеруді мемлекеттік
инспектор жүргізді ___________________________ _____________________
(Т.А.Ә.)                (қолы)
Мөр орны
Талаптардың бұзылуы анықталған жағдайда жасалған нұсқаманың
нөмірі мен күні көрсетіледі
(№ _____ 20 ____ жылғы "____" ______________)
Тексерудің қорытындысымен таныстым
(келісемін/келіспеймін) _______________________          ___________
(Т.А.Ә.)                    (қолы)
"______" _______________ 20____ жыл
Тексерілген субъект тексерудің қорытындысы бойынша _________________
(субъектінің атауы)
келесі субъектілер санатына ауыстырылады ("+" белгісімен белгілеп қою):
жоғарғы дәрежедегі тәуекел
орта дәрежедегі тәуекел
аз дәрежедегі тәуекел
Органның лауазымды тұлғалары:
_____________________     ____________           ___________________
(лауазымы)             (қолы)                     (Т.А.Ә.)
_____________________      ____________          ___________________
(лауазымы)             (қолы)                      (Т.А.Ә.)
Органның басшысы:
______________________________                 _____________________
(Т.А.Ә., лауазымы)                             (қолы)
Нысан
Жеке кәсiпкерлiк саласындағы акваөсірумен айналысатын тексерілуші субъектілерді тексеру парағы
Тексеруді белгілеген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің аумақтық бөлімшесі
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Тексеруді белгілеу туралы акт ______________________________________
(№, мерзімі)
Мемлекеттік бақылау субъектісінің атауы______________________________
_____________________________________________________________________
СТН (ЖСН, БСН)______________________________________________________
Орналасқан мекен-жайы ______________________________________________
____________________________________________________________________
Талаптардың тізімі
Қойылатын талаптарға сәйкестігі
Қойылатын талаптарға сәйкес еместігі
1.
Жануарларды будандастыру бойынша іс-шараларға уәкілетті орган рұқсаттамасының болуы
2.
Жануарларды орын ауыстыруға, жерсіндіруге, қайта жерсіндіруге рұқсаттамасының болуы
3.
Өсіріліп жатқан балық және басқа су жануарларының (материалдардың) табиғи ортаға шығу (жойылу) жағдайының болуы
4.
Балық және басқа су жануарларын Қазақстан Республикасына әкелу және одан тысқары жерлерге шығаруға уәкілетті орган рұқсаттамасының болуы
5.
Жануарлар ауруларының анықталуы, олардың өмір сүру ортасы жағдайының нашарлауы, олардың жойылу қаупінің пайда болуы және балық және басқа су жануарларының қырылу жағдайлары
6.
Өсіріліп жатқан материалмен сақтандыру іс-шараларын жүргізу
7.
Еріксіз немесе жартылай ерікті жағдайда сирек немесе құрып кету қаупі төнген жануарлар түрлерін өсіру және молайту бойынша талаптарды орындау
8.
Акваөсіру мақсаты үшін балық шаруашылығы су айдындарын және (немесе) учаскелерін пайдалану кезінде биологиялық негіздеменің болуы
Тексеруді мемлекеттік
инспектор жүргізді ___________________________ ______________
(Т.А.Ә.)               (қолы)
Мөр орны
Талаптардың бұзылуы анықталған жағдайда жасалған нұсқаманың
нөмірі мен күні көрсетіледі
(№ _____ 20 ____ жылғы "____" ______________)
Тексерудің қорытындысымен таныстым
(келісемін/келіспеймін) _______________________ ____________
(Т.А.Ә.)            (қолы)
"______" _______________ 20____ жыл
Тексерілген субъект тексерудің қорытындысы бойынша _________________
(субъектінің атауы)
келесі субъектілер санатына ауыстырылады ("+" белгісімен белгілеп қою):
жоғарғы дәрежедегі тәуекел
орта дәрежедегі тәуекел
аз дәрежедегі тәуекел
Органның лауазымды тұлғалары:
_____________________      ____________       ___________________
(лауазымы)              (қолы)              (Т.А.Ә.)
_____________________      ____________       ___________________
(лауазымы)               (қолы)              (Т.А.Ә.)
Органның басшысы:
_________________________                 ______________________
(Т.А.Ә., лауазымы)                           (қолы)
Нысан
Жеке кәсiпкерлiк саласындағы зоологиялық коллекциялаумен айналысатын тексерілуші субъектілерді тексеру парағы
Тексеруді белгілеген Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Балық шаруашылығы комитетінің аумақтық бөлімшесі
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Тексеруді белгілеу туралы акт ______________________________________
(№, мерзімі)
Мемлекеттік бақылау субъектісінің атауы______________________________
_____________________________________________________________________
СТН (ЖСН, БСН)_______________________________________________________
Орналасқан мекен-жайы _______________________________________________
_____________________________________________________________________
Талаптардың тізімі
Қойылатын талаптарға сәйкестігі
Қойылатын талаптарға сәйкес еместігі
1.
Зоологиялық коллекцияны құру және толтыру үшін Қазақстан Республикасының Қызыл кітабына енгізілген балық және басқа су жануарларын аулауға және жинауға Қазақстан Республикасы Үкіметі рұқсаттамасының болуы
2.
Жануарларды табиғи ортасынан алу арқылы зоологиялық коллекцияны құруға және толтыруға уәкілетті мемлекеттік орган рұқсаттамасының болуы
3.
Зоологиялық коллекцияны тізімге енгізу туралы куәліктің болуы
4.
Құрып кету қаупі төнген жабайы фауна мен флора түрлерін халықаралық сату жөніндегі Конвенцияға сәйкес жануарлар түрлерінің зоологиялық коллекциясын Қазақстан Республикасынан шығару және оның аумағына әкелу кезінде (уәкілетті орган) рұқсаттамасының болуы
5.
Зоологиялық коллекцияларды және олардың экспонаттарын Қазақстан Республикасынан шығару және оның аумағына әкелу кезіндегі уәкілетті орган рұқсаттамасының болуы
Тексеруді мемлекеттік
инспектор жүргізді ___________________________ ______________
(Т.А.Ә.)                 (қолы)
Мөр орны
Талаптардың бұзылуы анықталған жағдайда жасалған нұсқаманың нөмірі мен күні көрсетіледі
(№ _____ 20 ____ жылғы "____" ______________)
Тексерудің қорытындысымен таныстым
(келісемін/келіспеймін) _______________________ ____________
(Т.А.Ә.)         (қолы)
"_____" _______________ 20____ жыл
Тексерілген субъект тексерудің қорытындысы бойынша _________________
(субъектінің атауы)
келесі субъектілер санатына ауыстырылады ("+" белгісімен белгілеп қою):
жоғарғы дәрежедегі тәуекел
орта дәрежедегі тәуекел
аз дәрежедегі тәуекел
Органның лауазымды тұлғалары:
_____________________         ____________       ___________________
(лауазымы)                   (қолы)                (Т.А.Ә.)
____________________          ____________       ___________________
(лауазымы)                    (қолы)                (Т.А.Ә.)
Органның басшысы:
______________________________                ______________________
(Т.А.Ә., лауазымы)                                (қолы)