Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения и согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)
Постановление акимата Акмолинской области от 28 декабря 2012 года № А-1/668. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 января 2013 года № 3632. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 2 апреля 2020 года № а-4/172
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 02.04.2020 № а-4/172 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Сноска. Заголовок постановления в редакции постановления акимата Акмолинской области от 13.12.2013 № А-11/550 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 5 Закона Республики Казахстан от 11 октября 2011 года "О религиозной деятельности и религиозных объединениях" акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить расположение специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Согласовать расположение помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений) согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 2 в редакции постановления акимата Акмолинской области от 13.12.2013 № А-11/550 (вводится в действие со дня официального опубликования).
3. Признать утратившим силу постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения" от 26 сентября 2012 года № А-10/451 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3450 и опубликовано 29 сентября 2012 года в газетах "Акмолинская правда", "Арқа ажары").
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Кайнарбекова А.К.
5. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области К.Кожамжаров
"СОГЛАСОВАНО"
Директор
департамента по делам религий
Акмолинской области
С.Ибраева
Приложение 1
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 28 декабря 2012 года
№ А-1/668
Расположение специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения

Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту және ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде діни іс-шаралар өткізуге арналған үй-жайлардың орналастырылуын келісу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № А-1/668 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 қаңтарда № 3632 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 2 сәуірдегі № а-4/172 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 02.04.2020 № а-4/172 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Ескерту. Қаулының атауы жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 13.12.2013 № А-11/550 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Діни қызмет және діни бірлестіктер туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 11 қазандағы Заңының 5-бабына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуы осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде діни іс-шаралар өткізуге арналған үй-жайлардың орналастырылуы келісілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 13.12.2013 № А-11/550 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 26 қыркүйектегі № А-10/451 қаулысының (Нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттік тiркеу тізілімінде № 3450 болып тiркелген және "Акмолинская правда", "Арқа ажары" газеттерінде 2012 жылғы 29 қыркүйекте жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары А.Қ.Қайнарбековке жүктелсін.
5. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Қ.Қожамжаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы дін істері
департаментінің директоры
С.Ибраева
Ақмола облысы
әкімдігінің 2012 жылғы
28 желтоқсандағы № A-1/668
қаулысына 1 қосымша
Діни әдебиетті, діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы белгіленген тұрақты үй-жайлардың орналасуы

Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата Акмолинской области от 17.06.2016 № А-7/303 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Наименование специальных стационарных помещений
Адреса специальных стационарных помещений
Бурабайский район
1.
книжный магазин "Мир книг"
город Щучинск, улица Ауезова, дом 44
Жаксынский район
2.
магазин "Жаксы"
поселок Жаксы, улица Жакупова, 86
Приложение 2
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 28 декабря 2012 года № А-1/668
Расположение помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 17.06.2016 № А-7/303 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Арнайы тұрақты үй-жайлардың атауы
Арнайы тұрақты үй-жайлардың мекенжайлары
Бурабай ауданы
1.
"Мир книг" кітаптар дүкені
Щучинск қаласы, Әуезов көшесі, 44-үй
Жақсы ауданы
2.
"Жақсы" дүкені
Жақсы кенті, Жақыпов көшесі, 86-үй
Ақмола облысы
әкімдігінің 2012 жылғы
28 желтоқсандағы № A-1/668
қаулысына 2 қосымша
Ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде діни іс-шаралар өткізуге рналған үй-жайлардың орналастырылуы

Сноска. Заголовок приложения 2 в редакции постановления акимата Акмолинской области от 13.12.2013 № А-11/550 (вводится в действие со дня официального опубликования); приложение 2 с изменениями, внесенными постановлениями акимата Акмолинской области от 17.06.2016 № А-7/303 (вводится в действие со дня официального опубликования); от 02.12.2016 № А-13/560 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Местонахождение помещения
город Кокшетау
1.
исключен постановлением акимата Акмолинской области от 02.12.2016 № А-13/560 (вводится в действие со дня официального опубликования).
2.
исключен постановлением акимата Акмолинской области от 02.12.2016 № А-13/560 (вводится в действие со дня официального опубликования).
город Степногорск
3.
поселок Карабулак, улица Ленина, дом № 12
Аккольский район
4.
город Акколь, улица Октябрьская, дом № 67
Астраханский район
5.
село Жалтыр, улица Чапаева, дом № 2 "А"
6.
исключен постановлением акимата Акмолинской области от 17.06.2016 № А-7/303 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Атбасарский район
7.
село Сергеевка, улица Абая Кунанбаева, дом № 10
Буландынский район
8.
село Партизанка, улица Маметовой, дом № 14, квартира № 2
Бурабайский район
9.
город Щучинск, улица Вокзальная, дом № 1
10.
город Щучинск, улица Куйбышева, дом № 58 "Б"
Есильский район
11.
село Московское, улица Степная, дом № 9
Ерейментауский район
12.
село Енбек, дом № 11
Жаксынский район
13.
село Ишимское, улица Ленина, дом № 113
14.
село Запорожье, улица Мира, дом № 102
Жаркаинский район
15.
село Далабай, улица Абая, дом № 20
16.
село Тассуат, улица Джангельдина, дом № 12
Зерендинский район
17.
исключен постановлением акимата Акмолинской области от 02.12.2016 № А-13/560 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Целиноградский район
18.
село Приречное, улица Комсомольская, дом № 22
19.
село Софиевка, улица Центральная, дом № 6
Шортандинский район
20.
исключен постановлением акимата Акмолинской области от 02.12.2016 № А-13/560 (вводится в действие со дня официального опубликования).

Ескерту. 2-қосымшаның атауы жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 13.12.2013 № А-11/550 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 2-қосымшаға өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы әкімдігінің 17.06.2016 № А-7/303 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 02.12.2016 № А-13/560 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Үй-жайлардың орналасуы
Көкшетау қаласы
1.
алынып тасталды – Ақмола облысы әкімдігінің 02.12.2016 № А-13/560 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2.
алынып тасталды – Ақмола облысы әкімдігінің 02.12.2016 № А-13/560 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Степногорск қаласы
3.
Қарабұлақ кенті, Ленин көшесі, № 12 үй
Ақкөл ауданы
4.
Ақкөл қаласы, Октябрьская көшесі, № 67 үй
Астрахан ауданы
5.
Жалтыр ауылы, Чапаев көшесі, № 2 "А" үй
6.
алынып тасталды - Ақмола облысы әкімдігінің 17.06.2016 № А-7/303 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Атбасар ауданы
7.
Сергеевка ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, № 10 үй
Бұланды ауданы
8.
Партизанка ауылы, Мәметова көшесі, № 14 үй, № 2 пәтер
Бурабай ауданы
9.
Щучинск қаласы, Вокзальная көшесі, № 1 үй
10.
Щучинск қаласы, Куйбышев көшесі, № 58 "Б" үй
Есіл ауданы
11.
Московское ауылы, Степная көшесі, № 9 үй
Ерейментау ауданы
12.
Еңбек ауылы, № 11 үй
Жақсы ауданы
13.
Ишимское ауылы, Ленин көшесі, № 113 үй
14.
Запорожье ауылы, Мир көшесі, № 102 үй
Жарқайың ауданы
15.
Далабай ауылы, Абай көшесі, № 20 үй
16.
Тассуат ауылы, Жангельдин көшесі, № 12 үй
Зеренді ауданы
17.
алынып тасталды – Ақмола облысы әкімдігінің 02.12.2016 № А-13/560 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Целиноград ауданы
18.
Приречное ауылы, Комсомольская көшесі, № 22 үй
19.
Софиевка ауылы, Центральная көшесі, № 6 үй
Шортанды ауданы
20.
алынып тасталды – Ақмола облысы әкімдігінің 02.12.2016 № А-13/560 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.