О признании утратившим силу решение XVI сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2008 года № 172 "Об оказании социальной помощи на проезд на городском общественном транспорте (кроме такси) отдельным категориям граждан города Караганды"
Решение XIV сессии VI созыва Карагандинского городского маслихата от 21 июня 2017 года № 171. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 июля 2017 года № 4296
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение XVI сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2008 года № 172 "Об оказании социальной помощи на проезд на городском общественном транспорте (кроме такси) отдельным категориям граждан города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-1-84, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 29 декабря 2008 года № 134 (463)), а также решения согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата Карагандинского городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Буранкулова
Секретарь городского маслихата К. Бексултанов
Приложение
к решению ХIV сессии Карагандинского
городского маслихата от 21 июня 2017 года № 171
Перечень некоторых решений Карагандинского городского маслихата, подлежащих признанию утратившими силу
1. Решение XXVIII сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2009 года № 300 "О внесении изменения в решение ХVI сессии Карагандинского городского маслихата IV созыва от 24 декабря 2008 года № 172 "Об оказании социальной помощи на проезд на городском общественном транспорте (кроме такси) отдельным категориям граждан города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-1-108, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 30 декабря 2009 года № 140 (604)).
2. Решение XLIII сессии IV созыва Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2010 года № 440 "О внесении изменений в решение ХVI сессии Карагандинского городского маслихата IV созыва от 24 декабря 2008 года № 172 "Об оказании социальной помощи на проезд на городском общественном транспорте (кроме такси) отдельным категориям граждан города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-1-122, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 29 декабря 2010 года № 147 (751)).

Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған ХVІ сессиясының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № 172 "Қарағанды қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қалалық қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жүруге әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 маусымдағы VI шақырылған XIV сессиясының № 171 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 шілдеде № 4296 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңдарына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған ХVІ сессиясының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы № 172 "Қарағанды қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қалалық қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жүруге әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-1-84 болып тіркелген, 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 134 (463) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), сондай-ақ қосымшаға сәйкес шешімдер күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарағанды қалалық мәслихаты аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы С. Боранқұлова
Қалалық мәслихат хатшысы Қ. Бексұлтанов
Қарағанды қалалық мәслихатының
2017 жылғы 21 мамырдағы XIV сессиясының
№ 171 шешіміне
қосымша
Күші жойылды деп тануға жататын Қарағанды қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған XXVIII сессиясының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 300 "IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы ХVІ сессиясының "Қарағанды қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қалалық қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жүруге әлеуметтік көмек көрсету туралы" № 172 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-1-108 болып тіркелген, 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 140 (604) "Взгляд на события" газетінде жарияланған).
2. Қарағанды қалалық мәслихатының IV шақырылған XLIII сессиясының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 440 "IV шақырылған Қарағанды қалалық мәслихатының 2008 жылғы 24 желтоқсандағы ХVІ сессиясының "Қарағанды қаласы азаматтарының жекелеген санаттарына қалалық қоғамдық көліктерде (таксиден басқа) жүруге әлеуметтік көмек көрсету туралы" № 172 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-1-122 болып тіркелген, 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 147 (751) "Взгляд на события" газетінде жарияланған).

3. Подпункт 1) пункта 1 решения II сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 16 апреля 2012 года № 31 "О внесении изменений и дополнения в решения Карагандинского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-1-155, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 24 мая 2012 года № 064 (970)).

3. "Қарағанды қалалық мәслихатының шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған II сессиясының 2012 жылғы 16 сәуірдегі № 31 шешімінің 1-тармағының 1)-тармақшасы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-1-155 болып тіркелген, 2012 жылғы 24 мамырдағы №064 (970) "Взгляд на события" газетінде жарияланған).