Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 17 мая 2017 года № 94. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 20 июня 2017 года № 3379.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 19.07.2021 № 259 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Поручить акимам сел, сельских округов Бейнеуского района оснащение мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов стендами, щитами, тумбами.
3. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Бейнеуского района от 9 сентября 2011 года № 111 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-3-125, опубликовано в газете "Рауан" от 20 октября 2011 года);
2) постановление акимата Бейнеуского района от 24 июня 2013 года № 59 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2258, опубликовано в газете "Рауан" от 6 июля 2013 года).
4. Государственному учреждению "Аппарат акима Бейнеуского района" (У.Амирханова) обеспечить официальное опубликование настоящего постановления в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата района.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Бейнеуского района К.Машырыкова.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района К.Машырыков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Бейнеуской районной
избирательной комиссии
Аймагамбет Куланда
"17" 05 2017 год
Приложение к постановлению акимата
Бейнеуского района от 17 мая 2017 года
№ 94
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 19.07.2021 № 259 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); с изменением внесенным постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 13.09.2023 № 244 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); .
Наименование населенного пункта
Месторасположения
1.
село Акжигит
щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима села Акжигит"
2.
село Бейнеу
щит у зданий Мангистауского областного филиала № 239900 акционерного общества "Народный Банк Казахстана" и государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Бейнеуская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
3.
село Боранкул
щит у центрального рынка
щит у здания дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Бейнеумәдениет" акимата Бейнеуского района
4.
село Есет
щит у здания клуба государственного коммунального казенного предприятия "Бейнеумәдениет" акимата Бейнеуского района
5.
село Ногайты Самского сельского округа
село Сам Самского сельского округа
щит у здания медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Бейнеуская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
щит у здания Мангистауского областного филиала акционерного общества "Казпочта"
6.
село Сарга
стенд у здания дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Бейнеумәдениет" акимата Бейнеуского района
7.
село Сынгырлау
щит у здания клуба государственного коммунального казенного предприятия "Бейнеумәдениет" акимата Бейнеуского района
8.
село Тажен
щит у здания медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Бейнеуская центральная районная больница" Управления здравоохранения Мангистауской области
9.
село Толеп
стенд у здания клуба государственного коммунального казенного предприятия "Бейнеумәдениет" акимата Бейнеуского района
10.
село Турыш
щит у здания клуба государственного коммунального казенного предприятия "Бейнеумәдениет" акимата Бейнеуского района

Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 17 мамырдағы № 94 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 маусымда № 3379 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына сәйкес Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда- Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 19.07.2018 № 259 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Бейнеу ауданының ауылдар, ауылдық округтер әкімдеріне барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандыру тапсырылсын.
3. Күші жойылды деп танылсын:
1) Бейнеу ауданының әкімдігінің 2011 жылғы 9 қыркүйектегі № 111 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар белгілеу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11-3-125 болып тіркелген, 2011 жылғы 20 қазандағы "Рауан" газетінде жарияланған);
2) Бейнеу ауданының әкімдігінің 2013 жылғы 24 маусымдағы № 59 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар белгілеу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2258 болып тіркелген, 2013 жылғы 6 шілдедегі "Рауан" газетінде жарияланған).
4. "Бейнеу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Ү.Әмірханова) осы қаулының Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, аудан әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалысын бақылау Бейнеу ауданы әкімінің орынбасары К.Машырықовқа жүктелсін.
6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы К.Машырықов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бейнеу аудандық сайлау комиссиясының төрайымы
Аймағамбет Күләнда
" 17 " 05 2017 жыл
Бейнеу ауданының әкімдігінің
2017 жылғы 17 мамырдағы № 94
қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда- Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 19.07.2018 № 259 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді- Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 13.09.2023 № 244 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен;
Елді мекен атауы
Орналасқан жері
1.
Ақжігіт ауылы
"Ақжігіт ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратының жанындағы тақта
2.
Бейнеу ауылы
"Қазақстан Халық Банкі" акционерлік қоғамының №239900 Маңғыстау облыстық филиалының және Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Бейнеу орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараттарының жанындағы тақта
3.
Боранқұл ауылы
орталық базардың жанындағы тақта
Бейнеу аудандық әкімдігінің "Бейнеумәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының мәдениет үйінің ғимаратының жанындағы тақта
4.
Есет ауылы
Бейнеу аудандық әкімдігінің "Бейнеумәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының клубының ғимаратының жанындағы тақта
5.
Сам ауылдық округінің Ноғайты ауылы
Сам ауылдық округінің Сам ауылы
Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Бейнеу орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пунктінің ғимаратының жанындағы тақта
"Қазпошта" акционерлік қоғамының Маңғыстау облыстық филиалы ғимаратының жанындағы тақта
6.
Сарға ауылы
Бейнеу аудандық әкімдігінің "Бейнеумәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының мәдениет үйінің ғимаратының жанындағы стенд
7.
Сыңғырлау ауылы
Бейнеу аудандық әкімдігінің "Бейнеумәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының клубының ғимаратының жанындағы тақта
8.
Тәжен ауылы
Маңғыстау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Бейнеу орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пунктінің ғимаратының жанындағы тақта
9.
Төлеп ауылы
Бейнеу аудандық әкімдігінің "Бейнеумәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының клубының ғимаратының жанындағы стенд
10.
Тұрыш ауылы
Бейнеу аудандық әкімдігінің "Бейнеумәдениет" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының клубының ғимаратының жанындағы тақта