О признании утратившими силу некоторых решений Мугалжарского районного маслихата
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 16 февраля 2018 года № 163. Зарегистрировано Управлением юстиции Мугалжарского района Актюбинской области 13 марта 2018 года № 3-9-181
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Мугалжарского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата Мугалжарского района" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Управлении юстиции Мугалжарского района;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председетель сессии Секретарь Мугалжарского
Мугалжарского районного районного маслихата
маслихата
Н.Сарсенов Н.Калиева
Приложение
к решению Мугалжарского районного маслихата от 16 февраля 2018 года №163
Перечень признанных утратившими силу решений Мугалжарского районного маслихата
1. Решение Мугалжарского районного маслихата от 30 января 2009 года №95 "Об установлении ставок фиксированного налога по Мугалжарскому району" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-9-95, опубликованное 23 марта 2009 года в районной газете "Мұғалжар");
2. Решение Мугалжарского районного маслихата от 13 марта 2017 года №74 "О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 30 января 2009 года №95 "Об установлении ставок фиксированного налога по Мугалжарскому району" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5382, опубликованное 14 апреля 2017 года в районной газете "Мұғалжар");
3. Решение Мугалжарского районного маслихата от 12 апреля 2016 года №15 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Мугалжарскому району" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4886, опубликованное 16 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
4. Решение Мугалжарского районного маслихата от 21 декабря 2016 года №61 "О внесении изменения в решение Мугалжарского районного маслихата от 12 апреля 2016 года №15 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Мугалжарскому району" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5236, опубликованное 2 февраля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

Мұғалжар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 ақпандағы № 163 шешімі. Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 13 наурызда № 3-9-181 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Мұғалжар аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық Мұғалжар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы мәслихатының хатшысы
Н.Сарсенов Н.Калиева
Мұғалжар аудандық мәслихатының 2018 жылғы
16 ақпандағы № 163 шешіміне қосымша
Мұғалжар аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған актілерінің тізбесі
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 95 "Мұғалжар ауданы бойынша тіркелген салық мөлшерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-9-95 тіркелген, 2009 жылғы 23 наурызда аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешімі;
2. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 наурыздағы № 74 "Мұғалжар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 95 "Мұғалжар ауданы бойынша тіркелген салық мөлшерін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5382 тіркелген, 2017 жылғы 14 сәуірде аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешімі;
3. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 15 "Мұғалжар ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4886 тіркелген, 2016 жылдың 16 мамырында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімі;
4. Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы №61 "Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 15 "Мұғалжар ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5236 тіркелген, 2017 жылдың 2 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.