О признании утратившими силу некоторых решений Шахтинского городского маслихата
Решение XXI сессии VI созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 10 мая 2018 года № 1515/21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 мая 2018 года № 4772
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года, городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Шахтинского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Омарбеков
Секретарь маслихата Ж. Мамерханова
Приложение
к решению внеочередной XХI сессии
Шахтинского городского маслихата
от 10 мая 2018 года № 1515/21
Перечень некоторых решений Шахтинского городского маслихата, подлежащих признанию утратившими силу
1. Решение XXXVII сессии Шахтинского городского маслихата от 26 октября 2011 года № 739/37 "О некоторых вопросах налогообложения на территории Шахтинского региона" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов за № 8-8-99, опубликовано в газете "Шахтинский вестник" № 48 от 2 декабря 2011 года).
2. Решение III сессии Шахтинского городского маслихата от 6 апреля 2012 года № 789/3 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов за № 8-8-110, опубликовано в газете "Шахтинский вестник" № 21 от 25 мая 2012 года).
3. Решение XXVIII сессии Шахтинского городского маслихата от 9 июля 2014 года № 1045/28 "О внесении изменения в решение III сессии Шахтинского городского маслихата от 6 апреля 2012 года № 789/3 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов за № 2705, опубликовано в информационно - правовой системе "Әділет" от 21 августа 2014 года, в газете "Шахтинский вестник" № 32 от 15 августа 2014 года).
4. Решение XXXIII сессии Шахтинского городского маслихата от 9 апреля 2015 года № 1117/33 "Об утверждении схемы зонирования для целей налогообложения территории города Шахтинска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов за № 3201, опубликовано в информационно - правовой системе "Әділет" от 21 мая 2015 года, в газете "Шахтинский вестник" № 22 от 5 июня 2015 года).

Шахтинск қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 10 мамырдағы VI шақырылған XXI сессиясының № 1515/21 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 мамырда № 4772 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Шахтинск қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Омарбеков
Мәслихат хатшысы Ж. Мамерханова
Шахтинск қалалық мәслихатының
2018 жылғы 10 мамырдағы кезектен
тыс XXI сессиясының
№ 1515/21 шешiмiне қосымша
Шахтинск қалалық мәслихатының күші жойылды деп тануға жататын кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 26 қазандағы XXXVII сессиясының № 739/37 "Шахтинск аймағында салынатын салықтың кейбір мәселелері туралы" шешімі (Нормативтік актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-8-99 болып тіркелген, 2011 жылғы 2 желтоқсандағы № 48 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған).
2. Шахтинск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 6 сәуірдегі ІIІ сессиясының № 789/3 "Тіркелген жиынтық салықтың бірыңғай ставкаларын белгілеу туралы" шешімі (Нормативтік актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-8-110 болып тіркелген, 2012 жылғы 25 мамырдағы № 21 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған).
3. Шахтинск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 9 шілдедегі ХХVІIІ сессиясының № 1045/28 "Шахтинск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 6 сәуірдегі ІІІ сессиясының № 789/3 "Тiркелген жиынтық салықтың бiрыңғай ставкаларын белгiлеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2705 болып тіркелген, 2014 жылғы 21 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2014 жылғы 15 тамыздағы № 32 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған).
4. Шахтинск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 9 сәуірдегі ХХХІIІ сессиясының № 1117/33 "Шахтинск қаласының аумағына салық салу мақсаты үшін аймақтандыру сызбасын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3201 болып тіркелген, 2015 жылғы 21 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 5 маусымдағы № 22 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған).

5. Решение IV сессии Шахтинского городского маслихата от 5 июля 2016 года № 1309/4 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов за № 3891, опубликовано в информационно - правовой системе "Әділет" от 18 июля 2016 года, в газете "Шахтинский вестник" № 29 от 22 июля 2016 года).
6. Решение XIV сессии Шахтинского городского маслихата от 10 июля 2017 года № 1414/14 "О внесении изменения в решение III сессии Шахтинского городского маслихата от 6 апреля 2012 года № 789/3 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4338, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 21 августа 2017 года, в газете "Шахтинский вестник" № 33 от 18 августа 2017 года).

5. Шахтинск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 5 шілдедегі ІV сессиясының № 1309/4 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері мен бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімі (Нормативтік актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3891 болып тіркелген, 2016 жылғы 18 шілдедегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 22 шілдедегі № 29 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған).
6. Шахтинск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 10 шілдедегі ХІV сессиясының № 1414/14 "Шахтинск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 6 сәуірдегі ІІІ сессиясының № 789/3 "Тiркелген жиынтық салықтың бiрыңғай ставкаларын белгiлеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4338 болып тіркелген, 2017 жылғы 21 тамызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде, 2017 жылғы 18 тамыздағы № 33 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған).