О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 30 декабря 2017 года №16/133 "О бюджете города районного значения, сел, сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 21 декабря 2018 года № 26/215. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 25 декабря 2018 года № 3755
В соответствии c Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Тупкараганского районного маслихата от 12 декабря 2018 года №25/207 "О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 15/131 "О районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3732), Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тупкараганского районного маслихата от 30 декабря 2017 года №16/133 "О бюджете города районного значения, сел, сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3519, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 2 февраля 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города районного значения, сел, сельского округа на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
доходы – 1 359 015,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 130 633,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 147,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 1 217 234,6 тысяч тенге;
2) затраты – 1 359 015,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:

Түпқараған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 желтоқсандағы №16/133 "2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 26/215 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 желтоқсанда № 3755 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына және Түпқараған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 25/207 "Түпқараған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 15/131 "2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3732 болып тіркелген) сәйкес,Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Түпқараған аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 желтоқсандағы №16/133 "2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3519 болып тіркелген, 2018 жылғы 2 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеті тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 359 015,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 130 633,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 147,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 1 217 234,6 мың теңге;
2) шығындар –1 359 015,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге;
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"2. Учесть, что из районного бюджета в бюджеты города районного значения, сел, сельского округа на 2018 год выделена субвенция в сумме 1 217 234,6 тысяч тенге.";
приложение 1, 4, 7, 10 и 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Тупкараганского районного маслихата" (руководитель аппарата Э.Кельбетова) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.

"2. 2018 жылға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттеріне аудандық бюджеттен 1 217 234,6 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10 және 13 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 және 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Түпқараған аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Э.Кельбетова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Тупкараганского районного маслихата по вопросам бюджета (председатель комиссии К.Озгамбаев).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии М.Шырақбай
Секретарь районного маслихата А.Досанова
Приложение 1
к решению Тупкараганского районного
маслихата № 26/215 от 21 декабря 2018 года
Приложение 1
к решению Тупкараганского районного
маслихата № 16/133 от 30 декабря 2017 года
Бюджет села Акшукур на 2018 года
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихатының бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы К.Озгамбаев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М.Шырақбай
Аудандық мәслихат хатшысы А.Досанова
Түпқараған аудандық мәслихатының 2018 жылғы
21 желтоқсандағы № 26 /215 шешіміне
1 қосымша
Түпқараған аудандық мәслихатының 2017 жылғы
30 желтоқсандағы №16 /133 шешіміне
1 қосымша
2018 жылға арналған Ақшұқыр ауылының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге