О признании утратившими cилу некоторых постановлений акимата города Экибастуза
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 23 января 2018 года № 54/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 9 февраля 2018 года № 5850
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Экибастуза согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Экибастуза.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза К. Нукенов
Приложение
к постановлению акимата
города Экибастуза
от "23" января 2018 года № 54/1
Перечень
некоторых постановлений акимата города Экибастуза
признанные утратившими силу
1. Постановление акимата города Экибастуза от 06 марта 2015 года № 255/3 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел физической культуры и спорта акимата города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4417, опубликовано 16 апреля 2015 года в газетах "Отарқа" и "Голос Экибастуза");
2. Постановление акимата города Экибастуза от 10 апреля 2015 года № 374/4 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел сельского хозяйства акимата города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4469, опубликовано 28 мая 2015 года в газетах "Отарқа" и "Голос Экибастуза");
3. Постановление акимата города Экибастуза от 17 апреля 2015 года № 417/4 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии акимата города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4463, опубликовано 21 мая 2015 года в газетах "Отарқа" и "Голос Экибастуза");
4. Постановление акимата города Экибастуза от 15 мая 2015 года № 547/6 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел архитектуры и градостроительства акимата города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4531, опубликовано 23 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", 25 июня 2015 года в газетах "Отарқа" и "Голос Экибастуза");

Екібастұз қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2018 жылғы 23 қаңтардағы № 54/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 ақпанда № 5850 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Екібастұз қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Екібастұз қаласының әкімі К. Нукенов
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2018 жылғы "23" қаңтардағы
№ 54/1 қаулысына
қосымша
Екібастұз қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 06 наурыздағы "Екібастұз қаласы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 255/3 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4417 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 сәуірде "Отарқа" және "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланды);
2. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 сәуірдегі "Екібастұз қаласы әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 374/4 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4469 болып тіркелген, 2015 жылғы 28 мамырда "Отарқа" және "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланды);
3. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі "Екібастұз қаласы әкімдігінің ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 417/4 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4463 болып тіркелген, 2015 жылғы 21 мамырда "Отарқа" және "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланды);
4. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 15 мамырдағы "Екібастұз қаласы әкімдігінің сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 547/6 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4531 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 25 маусымда "Отарқа" және "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланды);

5. Постановление акимата города Экибастуза от 22 мая 2015 года № 581/6 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел финансов акимата города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4549, опубликовано 2 июля 2015 года в газетах "Отарқа" и "Голос Экибастуза");
6. Постановление акимата города Экибастуза от 05 июня 2015 года № 639/6 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4580, опубликовано 16 июля 2015 года в газетах "Отарқа" и "Голос Экибастуза");
7. Постановление акимата города Экибастуза от 24 июля 2015 года № 860/8 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел культуры и развития языков акимата города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4670, опубликовано 27 августа 2015 года в газетах "Отарқа" и "Голос Экибастуза");
8. Постановление акимата города Экибастуза от 31 июля 2015 года № 884/8 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел земельных отношений акимата города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4679, опубликовано 8 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", 10 сентября 2015 года в газетах "Отарқа" и "Голос Экибастуза");
9. Постановление акимата города Экибастуза от 31 июля 2015 года № 886/8 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ акимата города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4680, опубликовано 8 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", 10 сентября 2015 года в газетах "Отарқа" и "Голос Экибастуза");
10. Постановление акимата города Экибастуза от 04 сентября 2015 года № 1054/9 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел экономики и бюджетного планирования акимата города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4743, опубликовано 8 октября 2015 года в газетах "Отарқа" и "Голос Экибастуза");
11. Постановление акимата города Экибастуза от 30 октября 2015 года № 1325/11 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел строительства акимата города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4784, опубликовано 18 ноября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет", 19 ноября 2015 года в газетах "Отарқа" и "Голос Экибастуза").

5. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 22 мамырдағы "Екібастұз қаласы әкімдігінің қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 581/6 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4549 болып тіркелген, 2015 жылғы 2 шілдеде "Отарқа" және "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланды);
6. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 05 маусымдағы "Екібастұз қаласы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы № 639/6 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4580 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 шілдеде "Отарқа" және "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланды);
7. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 24 шілдедегі "Екібастұз қаласы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 860/8 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4670 болып тіркелген, 2015 жылғы 27 тамызда "Отарқа" және "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланды);
8. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 31 шілдедегі "Екібастұз қаласы әкімдігінің жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 884/8 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4679 болып тіркелген, 2015 жылғы 8 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 10 қыркүйекте "Отарқа" және "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланды);
9. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 31 шілдедегі "Екібастұз қаласы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту және әлеуметтік мәселелер бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 886/8 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4680 болып тіркелген, 2015 жылғы 8 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 10 қыркүйекте "Отарқа" және "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланды);
10. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 04 қыркүйектегі "Екібастұз қаласы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы № 1054/9 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4743 болып тіркелген, 2015 жылғы 8 қазанда "Отарқа" және "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланды);
11. Екібастұз қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 30 қазандағы "Екібастұз қаласы әкімдігінің құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 1325/11 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4784 болып тіркелген, 2015 жылғы 18 қарашадағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 19 қарашада "Отарқа" және "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланды).