006
011
100
100
015
015
015
014
1) Оказания платных услуг физическим и юридическим лицам при пользовании ими природными комплексами в туристских и рекреационных целях, в том числе:
1) по предоставлению туристских троп, смотровых площадок, бивачных полян, стоянок для транспорта, кемпингов, палаточных лагерей или мест для их размещения; гостиниц, мотелей, туристских баз, объектов общественного питания, торговли и другого культурно-бытового назначения, находящихся в управлении особо охраняемых природных территорий, или мест для их размещения; услуг по размещению на особо охраняемой природной территории трубопроводов, линий электропередачи и связи, дорог (кроме дорог общего пользования); туристского инвентаря;

006
011
100
100
015
015
015
014
1) Жеке және заңды тұлғалар табиғи кешендері туристік және рекреациялық мақсаттарда пайдалануы кезінде оларға ақылы қызметтер көрсету, оның iшiнде:
1) туристік соқпақтар, тамашалау алаңдарын, демалу алаңқайларын, көлік тұрақтарын, кемпингтер, шатырлы лагерлер немесе оларды орналастыратын орындар;
қонақ үйлер, мотелдер, туристік базалар, қоғамдық тамақтандыру, сауда және ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың басқаруындағы басқа да мәдени-тұрмыстық мақсаттағы объектілер немесе оларды орналастыратын орындар беру;
ерекше қорғалатын табиғи аумақта құбырлар, электр қуатын беру және байланыс желілерін, жолдарды (ортақ пайдаланылатын жолдардан басқа) орналастыру жөнінде қызметтер көрсету; туристік құрал-жабдықтар беру;

2) по проведению любительского (спортивного) рыболовства;
3) услуг проводников, экскурсоводов, гидов и переводчиков; по проведению кино-, видео- и фотосъемки при посещении и изучении объектов государственного природно-заповедного фонда, природного и историко-культурного наследия, музеев природы и живых уголков;
4) услуг по санитарной очистке и благоустройству предоставленных в пользование территорий и объектов, а также по проведению работ по благоустройству и озеленению территорий иных организаций;
5) услуг по производству продукции для объектов общественного питания;
6) по предоставлению транспортных услуг.
1) сохранение и развитие природных комплексов;
2) охрану растительного и животного мира;

2) әуесқойлық (спорттық) балық аулауды жүргізу;
3) мемлекеттiк табиғи-қорық қоры, табиғи және тарихи-мәдени мұра объектiлерiнде, табиғат мұражайларында және жанды табиғат мүйiстерiнде болу және оларды зерделеу кезiнде жолсерiктер, экскурсия ұйымдастырушылар, жол нұсқаушылар мен аудармашылар қызметтерiн көрсету, кино, бейне және фото таспаларына түсiру;
4) пайдалануға берілген аумақтар мен объектілерді санитарлық тазарту және аббаттандыру жөнінде, сондай-ақ өзге ұйымдардың аумақтарын абаттандыру және көгалдандыру бойынша жұмыстар жүргізу жөнінде қызметтер;
5) қоғамдық тамақтандыру объектілері үшін өнім өндіру жөнінде қызметтер;
6) көлік қызметтерін көрсету бойынша.
1) табиғи кешендердi сақтау және дамытуға;
2) өсiмдiктер мен жануарлар дүниесiн қорғауға;

3) проведение восстановительных и защитных мероприятий в лесах, включая рубки промежуточного пользования и прочие рубки;
4) очистку и благоустройство территорий;
5) развитие инфраструктуры, связанной с охраной объектов природно-заповедного фонда, туристской, рекреационной и ограниченной хозяйственной деятельностью;
6) оплату работ (услуг) внештатных сезонных работников для обеспечения природоохранной деятельности, в том числе пожарных сторожей, работников по осуществлению рубок промежуточного пользования и прочих рубок, лесокультурных работ, а также работников, осуществляющих ограниченную хозяйственную деятельность;

3) аралық мақсатта пайдалану үшін ағаш кесуді және өзге мақсаттарда ағаш кесуді қоса алғанда, ормандарды қалпына келтіру және қорғану іс-шараларын жүргізуге;
4) аумақтарды тазартуға және абаттандыруға;
5) табиғи-қорық қоры объектілерін қорғау мен туристік, рекреациялық және шектеулі шаруашылық қызметпен байланысты инфрақұрылымды дамытуға;
6) табиғат қорғау қызметін қамтамасыз ету үшін штаттан тыс маусымдық жұмыскерлердің, оның ішінде өрт күзетушілерінің, аралық мақсатта пайдалану үшін ағаш кесуді және өзге мақсаттарда ағаш кесуді, орман дақылы жұмыстарын жүзеге асыру жөніндегі жұмыскерлердің, сондай-ақ шектеулі шаруашылық қызметті жүзеге асыратын жұмыскерлердің жұмыстарына (көрсетілетін қызметтеріне) ақы төлеуге;

7) оплату стоимости работ (услуг) физических и (или) юридических лиц, осуществляющих работы (услуги), связанные с уборкой ликвидной захламленности (ветровальных и буреломных деревьев), образовавшейся в результате чрезвычайной ситуации природного характера;
8) приобретение средств связи, транспорта и оборудования, механизмов и материалов противопожарного, лесозащитного и лесокультурного назначения, семян и посадочного материала для лесокультурных работ, горюче-смазочных материалов, обмундирования, оружия и специальных средств защиты;

7) табиғи сипаттағы төтенше жағдайдың салдарынан пайда болған өтімді қоқысты (жел мен дауыл құлатқан ағаштарды) жинаумен байланысты жұмысты (көрсетілетін қызметті) жүзеге асыратын жеке және (немесе) заңды тұлғалардың жұмысы (қызметі) құнының ақысын төлеуге;
8) байланыс құралдарын, көлік және жабдықтар, өртке қарсы күрес, орман қорғау және орман дақылдары мақсатындағы тетіктер мен материалдар, орман дақылдары жұмысы үшін тұқым және отырғызу материалдарын, жанар-жағармай материалдарын, киім-кешек, қару және арнайы қорғаныш құралдарын сатып алуға;

9) строительство, реконструкцию и ремонт зданий, сооружений и иных объектов, связанных с природоохранной деятельностью;
10) подготовку и повышение квалификации специалистов для особо охраняемых природных территорий;
11) поощрение работников природоохранных учреждений за трудовые показатели;
12) проведение научных исследований в области особо охраняемых природных территорий;
13) организацию и содержание музеев природы и выставок;

9) табиғат қорғау қызметі мен байланысты ғимараттарды, құрылыстарды және өзге де объектілерді салуға, реконструкциялауға және жөндеуге;
10) ерекше қорғалатын табиғи аумақтар үшін мамандар даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға;
11) табиғат қорғау мекемелерінің жұмыскерлерін еңбек көрсеткіштері үшін көтермелеуге;
12) ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласында ғылыми зерттеулер жүргізуге;
13) табиғат музейлер мен көрмелерді ұйымдастыруға және оларды күтіп ұстауға;

008
009
101
015
015
015
015
020
Средства за счет:
1) выращивания посадочного материала для озеленения населенных пунктов и сбора лесных семян, создание озеленительных, защитных, плантационных и иных насаждений, проведение учебной практики;
2) реализации товаров и продукции от переработки древесины, полученной при проведении рубок главного пользования, рубок промежуточного пользования и прочих рубок, в том числе для обеспечения населения топливом, а также продукции побочных лесных пользований и оказание услуг по переработке древесины;

008
009
101
015
015
015
015
020
Мыналардың:
1) елдi мекендердi көгалдандыру үшiн отырғызылатын материалдарды өсiру және орман тұқымдарын жинау, көгалдандыру, қорғау, плантациялық және өзге де екпелердi отырғызу, оқу практикаларын өткiзу;
2) басты мақсатта пайдалану үшін ағаш кесуді, аралық мақсатта пайдалану үшiн және өзге де мақсаттарда ағаш кесу және басқа да, оның iшiнде халықты отынмен қамтамасыз ету үшiн ағаш кесу кезiнде алынған сүректi өңдеуден алынған тауарлар мен өнiмдердi, сондай-ақ жанама орман пайдалану өнiмдерiн өткiзу және сүректі қайта өңдеу жөнiнде қызметтер көрсету;

3) оказания транспортных услуг населению по перевозке грузов в пределах территорий лесных учреждений;
4) осуществления воспроизводства лесов на участках государственного лесного фонда, переданных в долгосрочное лесопользование для заготовки древесины, в соответствии с договором, заключенным с лесопользователем.
1) проведение лесохозяйственных мероприятий на участках государственного лесного фонда;
2) строительство и содержание лесохозяйственных дорог, противопожарное обустройство лесов;

3) орман мекемелерiнiң аумақтары шегiнде халыққа жүк тасымалдау жөнiнде көлiк қызметтерiн көрсету;
4) орманды пайдаланушымен жасалған шартқа сәйкес сүрек дайындау үшiн орманды ұзақ мерзiмдi пайдалануға берiлген мемлекеттiк орман қоры учаскелерiнде ормандарды молықтыруды жүзеге асыру.
1) мемлекеттiк орман қоры учаскелерiнде орман шаруашылығы iс-шараларын жүргiзу;
2) орман шаруашылығы жолдарын салу және күтiп ұстау, ормандарды өртке қарсы жайластыру;

3) проектно-изыскательские работы в области охраны, защиты, пользования лесным фондом, воспроизводства лесов и лесоразведения;
4) оплату работ (услуг) внештатных сезонных работников для обеспечения природоохранной деятельности, в том числе пожарных сторожей, работников по осуществлению рубок промежуточного пользования и прочих рубок, лесокультурных работ, а также работников, осуществляющих переработку лесных ресурсов;

3) орман қорын күзету, қорғау, пайдалану, ормандарды молықтыру және орман өсiру саласындағы жобалау-iздестiру жұмыстары;
4) табиғат қорғау қызметін қамтамасыз ету үшін штаттан тыс маусымдық жұмыскерлердің, оның ішінде өрт күзетшілерінің, аралық мақсатта пайдалану үшін ағаш кесуді және өзге мақсаттарда ағаш кесуді, орман дақылдары жұмыстарын жүзеге асыру жөніндегі жұмыскерлердің, сондай-ақ орман ресурстарын өңдеуді жүзеге асыратын жұмыскерлердің жұмыстарына (көрсетілетін қызметтеріне) ақы төлеу;

5) приобретение средств связи, транспорта и оборудования, механизмов и материалов противопожарного, лесозащитного и лесокультурного назначения, семян и посадочного материала для лесокультурных работ, горюче-смазочных материалов, обмундирования, оружия и специальных средств защиты;
6) приобретение оборудования и механизмов, необходимых для переработки лесных ресурсов;
7) строительство, реконструкцию и ремонт зданий, сооружений и иных объектов, связанных с функционированием государственных учреждений в сфере лесного хозяйства;

5) байланыс құралдарын, көлiк және жабдықтар, өртке қарсы күрес, орман қорғау және орман дақылдары мақсатындағы тетіктер мен материалдар, орман дақылдары жұмыстары үшiн тұқымдар мен егу материалдарын, жанар-жағармай материалдарын, киiм-кешек, қару және арнайы қорғаныш құралдарын сатып алу;
6) орман ресурстарын қайта өңдеу үшiн қажеттi жабдықтар мен тетіктер сатып алу;
7) орман шаруашылығы саласындағы мемлекеттiк мекемелердiң жұмыс iстеуiне байланысты ғимараттар, құрылыстар және өзге де объектiлердi салу, реконструкциялау және жөндеу;

021
Услуги по изготовлению копий со всех видов носителей, форматов, стандартов и их обработке
1) укрепление материально-технической базы;
2) оплата труда специалистов, привлекаемых для оказания услуг;
3) хозяйственные расходы (оплата услуг связи, оплата транспортных услуг, приобретение предметов и материалов для текущих целей);
4) приобретение литературы, электронных коллекций и баз данных для пополнения библиотечных фондов;

021
Тасығыштардың, форматтардың, стандарттардың барлық түрлерiнiң, көшiрмелерiн дайындау және оларды өңдеу жөнiндегi қызметтер
1) материалдық-техникалық базаны нығайтуға;
2) қызметтер көрсету үшін тартылатын мамандарға еңбекақы төлеуге;
3) шаруашылық шығыстарға (байланыс қызметтеріне ақы төлеу, көліктік қызметтерге ақы төлеу, ағымдағы мақсаттар үшін заттар мен материалдар сатып aлу);
4) кітапхана қорларын толықтыру үшін әдебиет, электрондық коллекциялар мен дерекқор сатып алуға;

5) издание научной и методической литературы по вопросам сохранности книжного фонда, социологии чтения;
6) приобретение учебных пособий, наглядных материалов для проведения обучения по заказам (заявкам) физических и негосударственных юридических лиц;
7) проведение обучающих тренингов, семинаров, конференций по заказам (заявкам) физических и негосударственных юридических лиц;
8) проведение массовых мероприятий (литературные вечера, выставки, презентации, конкурсы, дни книги, фестивали);

5) кітап қорын, оқу әлеуметтанымын сақтау мәселелері бойынша ғылыми және әдістемелік әдебиет шығаруға;
6) жеке және мемлекеттік емес заңды тұлғалардың тапсырыстары (өтінімдері) бойынша оқыту жүргізу үшін оқу құралдарын, көрнекі материалдар сатып алуға;
7) жеке және мемлекеттік емес заңды тұлғалардың тапсырыстары (өтінімдері) бойынша оқыту тренингтерін, семинарлар, конференциялар өткізуге;
8) бұқаралық іс-шараларды өткізуге (әдеби кештер, көрмелер, тұсаукесерлер, конкурстар, кітап күндері, фестивальдар);

9) изготовление и тиражирование бланочной продукции, брошюр, авторефератов, читательских билетов, листков требований, печатание обложки, гребешковый переплет;
10) реализация изданий библиотек, копий звукозаписей, видеофильмов, фонограмм;
11) ремонт, реставрация и переплет книг, журналов;
12) фото-, кино-, видеосъемка, микрокопирование отдельных статей, материалов из книг и периодических печатных изданий;

9) бланк өнімдерін, брошюраларды, авторефераттарды, оқырман билеттерін, талап парақшаларын жасауға және тираждауға, мұқабаны басып шығаруға, тарақты түптеуге;
10) кітапханалар басылымдарын, дыбыс жазбаларының, бейнефильмдердің, фонограммалардың көшірмелерін өткізуге;
11) кітаптарды, журналдарды жөндеуге, қалпына келтіруге және түптеуге;
12) фото, кино, бейне түсірімдерге, жекелеген мақалалардың және кітаптар мен мерзімді баспа басылымдарынан алынған материалдардың микрокөшірмесін алуға;

036
Услуги по реализации учебно-методической литературы и других пособий, изданных музеями-заповедниками
То же
То же
Услуги, предоставляемые государственными учреждениями в сфере сортоиспытания сельскохозяйственных растений
РБ
10
1
212
255
100
037
Услуги по реализации продукции, полученной в результате проведения сортоиспытания сельскохозяйственных растений
1) проведение сельскохозяйственных работ и лабораторных исследований на сортоиспытательных станциях и участках государственных учреждений;
2) приобретение сельскохозяйственной техники, сельскохозяйственного, лабораторного оборудования и механизмов для оснащения материально-технической базы государственных учреждений;
3) проведение научных исследований в сфере сортоиспытания сельскохозяйственных растений;
4) оплату услуг, труда внештатных сезонных специалистов и рабочих, привлекаемых государственными учреждениями для проведения сельскохозяйственных и лабораторных работ в сфере сортоиспытания сельскохозяйственных растений;
5) приобретение товарно-материальных ценностей: горюче-смазочных материалов, семян и посадочного материала сортов сельскохозяйственных растений, минеральных удобрений, пестицидов, химических реактивов, запасных частей, средств связи, метеорологических данных, специальных средств защиты для обеспечения охраны труда, пожарной безопасности и гигиены, а также других предметов и материалов для текущих целей сортоиспытания государственных учреждений;
6) оплату услуг транспорта, почтовой и других видов связи, коммунальных услуг, услуг аренды административных и складских помещений, по агрохимическому обследованию почв и проведению мелиоративных мероприятий, по техническому осмотру и обязательному страхованию транспортных средств, по поверке весового и специализированного оборудования государственных учреждений;
7) приобретение подписных изданий, научной, методической и специальной литературы для пополнения материалов по сортовому генофонду государственных учреждений;
8) издание научных, методических материалов и официальных бюллетеней государственных учреждений;
9) подготовку и повышение квалификации специалистов государственных учреждений;
10) приобретение и внедрение специального программного обеспечения автоматической обработки данных результатов в сфере сортоиспытания сельскохозяйственных растений;
11) приобретение услуг переводчиков иностранной корреспонденции и научной документации для государственных учреждений;

036
Мұражай-қорықтар шығарған оқу-әдiстемелiк әдебиеттi және басқа да оқу құралдарын өткiзу жөнiндегi қызметтер
Сол сияқты
Сол сияқты
Ауыл шаруашылық өсiмдiктерiнiң сорттарын сынақтан өткiзу саласында мемлекеттiк мекемелер ұсынатын қызметтер
РБ
10
1
212
255
100
037
Ауыл шаруашылық өсiмдiктерiнiң сорттарын сынақтан өткiзу нәтижесiнде алынған өнiмдердi iске асыру жөнiндегi қызметтер
1) мемлекеттік мекемелердің сұрыптарды сынақтан өткізу станциялары мен учаскелерінде ауыл шаруашылығы жұмыстарын және зертханалық зерттеулерді жүргізуге;
2) мемлекеттік мекемелердің материалдық-техникалық базасын жарақтандыру үшін ауыл шаруашылығы техникасын, ауыл шаруашылығы, зертханалық жабдықтарды және механизмдерді сатып алуға;
3) ауыл шаруашылығы өсімдіктерінің сұрыптарды сынақтан өткізу саласындағы ғылыми зерттеулерді жүргізуге;
4) ауыл шаруашылығы өсімдіктерінің сұрыптарын сынақтан өткізу саласында ауыл шаруашылығы және зертханалық жұмыстарды жүргізу үшін мемлекеттік мекемелер тартатын штаттан тыс маусымдық мамандар мен жұмысшылардың қызметтеріне, еңбегіне ақы төлеуге;
5) тауарлы материалдық құндылықтарды: жанар-жағармай материалдарын, ауыл шаруашылығы өсімдіктері сұрыптарының тұқымдары мен отырғызу материалдарын, минералдық тыңайтқыштарды, пестицидтерді, химиялық реактивтерді, қосалқы бөлшектерді, байланыс құралдарын, метеорологиялық деректерді, еңбекті қорғауды, өрт қауіпсіздігі мен гигиенаны қамтамасыз ету үшін арнайы қорғаныш құралдарын, сондай-ақ мемлекеттік мекемелердің ағымдағы сұрыптарды сынақтан өткізу мақсаттары үшін басқа да заттар мен материалдарды сатып алуға;
6) көлік, почта және байланыстың басқа да түрлерінің қызметтеріне, коммуналдық қызметтерге, әкімшілік және қойма үй-жайларын жалға алу, топырақты агрохимиялық зерттеу және мелиорациялық іс-шараларды жүргізу бойынша, көлік құралдарын техникалық байқау және міндетті сақтандыру, мемлекеттік мекемелердің өлшеу және мамандандырылған жабдықтарын тексеру жөніндегі қызметтерге ақы төлеуге;
7) мемлекеттік мекемелердің сұрыптық тектік қоры бойынша материалдарды толықтыру үшін баспа басылымдарын, ғылыми, әдістемелік және арнайы әдебиеттерді сатып алуға;
8) мемлекеттік мекемелердің ғылыми, әдістемелік материалдарын және ресми бюллетендерін шығаруға;
9) мемлекеттік мекемелердің мамандарын даярлауға және олардың біліктілігін арттыруға;
10) ауыл шаруашылығы өсімдіктерінің сұрыптарды сынақтан өткізу саласындағы нәтижелердің деректерін автоматты өңдеуді арнайы бағдарламалық қамтамасыз етуді сатып алуға және енгізуге;
11) мемлекеттік мекемелер үшін шетелдік хат-хабарлар мен ғылыми құжаттамалар аудармашыларының көрсетілетін қызметтерін сатып алуға;

12) проведение массовых мероприятий по рекламе и пропаганде наиболее перспективных и ценных сортов сельскохозяйственных растений (дни поля, семинары, выставки, экскурсии, презентации);
13) ремонт зданий, сооружений и иных объектов, связанных с функционированием государственных учреждений;
14) командировочные расходы работников государственных учреждений, в том числе за пределы Республики Казахстан;
15) поощрение работников государственных учреждений за трудовые показатели. (112, 121, 122, 123, 124, 131, 135, 136, 144, 149, 151, 152, 153, 154, 156, 159, 161, 162, 169, 413, 414, 416, 419, 421).
Статья 25 Закона Республики Казахстан от 13 июля 1999 года "Об охране селекционных достижений", статья 23-4 Закона Республики Казахстан от 8 февраля 2003 года "О семеноводстве", приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 октября 2015 года № 4-2/956 "Об утверждении Правил оказания платных видов деятельности по реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями в сфере сортоиспытания и расходования ими денег от реализации товаров (работ, услуг)" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 12331).
РБ
10
1

12) ауыл шаруашылығы өсімдіктерінің неғұрлым перспективалы және бағалы сұрыптарын жарнамалау және насихаттау бойынша бұқаралық іс-шараларды өткізуге (егіс күні, семинарлар, көрмелер, экскурсиялар мен тұсаукесерлер);
13) мемлекеттік мекемелердің жұмыс істеуіне байланысты ғимараттарды, құрылыстарды және өзге де объектілерді жөндеуге;
14) мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің іссапар, оның ішінде Қазақстан Республикасынан тыс жерлерге іссапар шығыстарына;
15) мемлекеттік мекемелердің қызметкерлерін еңбек көрсеткіштері үшін көтермелеуге жұмсалады. (112, 121, 122,123, 124, 131, 135, 136, 144, 149, 151, 152, 153, 154, 156, 159, 161, 162, 169, 413, 414, 416, 419, 421).
"Селекциялық жетiстiктердi қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 13 шiлдедегi № 422 Заңының 25-бабы, "Тұқым шаруашылығы туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 ақпандағы Заңының 23-4-бабы, "Сұрыптарды сынақтан өткізу саласындағы мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізу бойынша ақылы қызмет түрлерін көрсету және олардың тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуден түскен ақшаны жұмсау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 28 қазандағы № 4-2/956 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12331 болып тіркелген).
РБ
10
1

100
042
Оказание платных услуг аттестованным субъектам семеноводства по проведению лабораторных сортовых испытаний оригинальных, элитных семян и семян последующих репродукций
То же
То же
Услуги, предоставляемые государственными учреждениями Вооруженных Сил, специализирующимися в области спорта
РБ
02
1
208
047
100
043
Физкультурно-оздоровительных и спортивных услуг
1) укрепление учебно-материальной базы;
2) приобретение учебного оборудования и инвентаря;
3) покрытие расходов по питанию, бытового и культурного обслуживания спортсменов;
4) содержание столовых (заработная плата, приобретение продуктов питания, приобретение оборудования и инвентаря, капитальный ремонт и другие расходы);
5) устройство спортивных площадок;
6) оздоровительные мероприятия;
7) покрытие расходов по питанию участников соревнований, оплата труда арбитров (судей) и медицинских работников;
8) оплата труда руководителей кружков (спортивных групп);
9) на мероприятия, связанные с организацией кружков (спортивных групп);
10) оплата труда работников, оказывающих платные услуги;
11) установление доплат, надбавок, премий и других выплат стимулирующего характера;
12) приобретение оборудования, инвентаря (в том числе мягкого) и спортивного обмундирования;
13) расходы на оплату за отопление, электроэнергию, водоснабжение и другие коммунальные расходы, приобретение предметов и материалов для текущих и хозяйственных целей, оплата услуг по обслуживанию здания, оплата транспортных услуг и прочие расходы на приобретение товаров;

100
042
Тұқым шаруашылығының аттестациядан өткен субъектiлерiне бiрегей, элиталы тұқым және кейiннен өсiрiлетiн тұқым сорттарына зертханалық сынақтан өткiзу бойынша ақылы қызметтер көрсету
Сол сияқты
Сол сияқты
Спорт саласында мамандандырылатын Қарулы Күштердiң мемлекеттiк мекемелерi ұсынатын қызметтер
РБ
02
1
208
047
100
043
Дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық қызметтері
1) оқу-материалдық базаны нығайтуға;
2) оқу жабдығы және құралдарын сатып алуға;
3) спортшылардың тамақтануы, оларға тұрмыстық және мәдени қызмет көрсету жөнiндегi шығыстарды жабуға;
4) асханаларды ұстауға (жалақы, тамақ өнiмдерiн сатып алу, жабдық пен құралдарды сатып алу, күрделi жөндеу және басқа да шығыстар);
5) спорт алаңдарын салуға;
6) сауықтыру iс-шараларына;
7) жарысқа қатысушыларды тамақтандыру, арбитрлардың (төрешiлердiң) және медицина жұмыскерлерiнiң еңбегiне ақы төлеу жөнiндегi шығыстарды жабуға;
8) үйiрме (спорттық топтардың) жетекшiлерiнiң еңбегiне ақы төлеуге;
9) үйiрмелердi (спорттық топтарды) ұйымдастыруға байланысты iс-шараларға;
10) ақылы қызметтерiн көрсететiн қызметкерлердiң еңбегiне ақы төлеуге;
11) ынталандыру сипатындағы қосымша ақыларды, үстемеақыларды, сыйлықақыларды және басқа да төлемдерді белгiлеуге;
12) жабдықты, құралдарды (оның iшiнде жұмсақ) және спорттық киiм-кешекті сатып алуға;
13) жылу, электр энергиясы, сумен жабдықтау үшiн ақы төлеуге арналған шығыстарға және басқа да коммуналдық шығыстарға, ағымдағы және шаруашылық мақсаттар үшiн заттар мен материалдарды сатып алуға, ғимаратқа қызмет көрсету бойынша ақы төлеуге, көлiктiк қызметтерге ақы төлеуге және тауарларды сатып алуға арналған өзге де шығыстарға;

14) реконструкция и капитальный ремонт зданий и сооружений;
15) затраты, связанные с деятельностью учебно-тренировочных центров, в том числе на оплату труда работников, занятых в этой деятельности;
16) командировочные расходы. (111, 112, 113, 121, 122, 124, 131, 135, 136, 141, 142, 144, 149, 151, 152, 153, 154, 159, 161, 162, 169, 324, 414, 416, 419).
Пункт 2 статьи 24 Закона Республики Казахстан от 7 января 2005 года "Об обороне и Вооруженных Силах Республики Казахстан", приказ Министра обороны Республики Казахстан от 18 июля 2017 года № 363 "Об утверждении Правил оказания услуг государственным учреждением Вооруженных Сил Республики Казахстан, специализирующимся в области спорта, и использования денег от реализации таких услуг" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 15555).
РБ
02
1

14) ғимараттар мен үй-жайларды реконструкциялауға және күрделi жөндеуге;
15) оқу-жаттығу орталықтардың қызметiне байланысты, оның iшiнде осы қызметпен айналысатын жұмыскерлерге еңбекақы төлеуге жұмсалатын шығындарға;
16) iссапар шығыстарына жұмсалады. (111, 112, 113, 121, 122, 124, 131, 135, 136, 141, 142, 144, 149, 151, 152, 153, 154, 159, 161, 162, 169, 324, 414, 416, 419).
"Қазақстан Республикасының қорғанысы және Қарулы Күштерi туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 7 қаңтардағы Заңының 24-бабының 2-тармағы, "Спорт саласында маманданатын Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері мемлекеттік мекемесінің қызметтерді көрсету және осындай көрсетілетін қызметтерді өткізуден түсетін ақшаны пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің 2017 жылғы 18 шілдедегі № 363 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15555 болып тіркелген).
РБ
02
1

000
100
103
111
047
Разработка и (или) реализация учебно-методической, издательской и полиграфической продукции
1) вознаграждение за труд руководителя и членов исследовательской группы, участвующих в проведении научного исследования, включая начисление всех налогов и других обязательных платежей в бюджет;
2) командировки, связанные с проведением исследований, участием в научных конференциях, семинарах, выставках, в том числе международных, в пределах норм возмещения командировочных расходов, установленных законодательством Республики Казахстан;

000
100
103
111
047
Оқу-әдістемелік, баспа және полиграфиялық өнімдерді әзірлеу және (немесе) өткізу
1) барлық салықтарды және бюджетке басқа да міндетті төлемдерді төлеуді қоса алғанда, ғылыми зерттеуді жүргізуге қатысатын зерттеу тобы жетекшісінің және мүшелерінің еңбегіне сыйақы беру;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген іссапарлар шығыстарын өтеу нормалары шегінде зерттеулер жүргізуге, ғылыми, оның ішінде халықаралық конференцияларға, семинарларға, көрмелерге қатысуға байланысты іссапарлар;

3) услуги научных лабораторий коллективного пользования, иных лабораторий, прочих организаций, необходимые для выполнения исследований, в том числе организационные взносы для участия в конференциях;
4) приобретение расходных материалов, оборудования и программного обеспечения для проведения исследований;
5) подготовка публикаций и опубликование результатов научных исследований;
6) корректура в рамках проведения научных исследований;
7) аренда помещений, оборудования и техники для проведения исследований;
8) расходы на содержание оборудования и техники, используемых для реализации исследований;

3) зерттеулерді орындау үшін қажетті ұжымдық пайдаланылатын ғылыми зертханалар, өзге де зертханалар, басқа да ұйымдар көрсететін қызметтерге, оның ішінде конференцияларға қатысу үшін ұйымдық жарналар;
4) зерттеулер жүргізу үшін шығыс материалдарын, жабдық пен бағдарламалық қамтамасыз етуді сатып алу;
5) жарияланымдар дайындауға және ғылыми зерттеулер нәтижелерін жария ету;
6) ғылыми зерттеулер жүргізу шеңберіндегі түзетулер;
7) зерттеулер жүргізу үшін үй-жайлар, жабдық пен техниканы жалға алу;
8) зерттеулерді іске асыру үшін пайдаланылатын жабдық пен техниканы күтіп ұстауға арналған шығыстар;

9) приобретение абонементов стороннего пользователя, в том числе для использования отечественных и зарубежных электронных баз данных (ресурсов), оборудования и расходных материалов технопарков в рамках проведения научных исследований;
10) установление доплат, надбавок, премий и выплат стимулирующего характера лицам гражданского персонала, в случае превышения доходов сверх утвержденных планов на соответствующий год;

9) ғылыми зерттеулер жүргізу шеңберінде басқа пайдаланушының, оның ішінде отандық және шетел электрондық дерекқорларын (ресурстарын) пайдалану үшін абонементтер, технопарктердің жабдығы мен шығыс материалдарын сатып алу;
10) кірістер тиісті жылға бекітілген жоспарлардан тыс асқан жағдайда азаматтық персонал адамдарына ынталандыру сипатында қосымша ақылар, үстемеақылар, сыйлықақылар мен төлемдер белгілеу;

11) проведение кофе-брейков, приобретение сувенирной продукции, памятных подарков в рамках конференций, семинаров, круглых столов, конкурсов, соревнований, олимпиад, в том числе международных;
12) оплата банковских услуг в рамках проведения научных исследований;
13) приобретение расходных материалов и оборудования в целях изготовления издательской и полиграфической продукции;
14) аренда лабораторий коллективного пользования и научно-экспериментальной базы сторонних организаций;

11) конференциялар, семинарлар, дөңгелек үстелдер, конкурстар, жарыстар, олимпиадалар, оның ішінде халықаралық, өткізу шеңберінде кофе-брейктер өткізуге, кәдесый өнімін, естелік сыйлықтар сатып алу;
12) ғылыми зерттеулер жүргізу шеңберінде банктік көрсетілетін қызметтерді төлеу;
13) баспа және полиграфиялық өнімдерді дайындау мақсатында шығыс материалдарын және жабдықты сатып алу;
14) басқа ұйымдардың ұжымдық пайдаланылатын зертханаларын және ғылыми-эксперименттік базаларын жалға алу;

15) повышение квалификации специалистов;
16) укрепление учебно-материальной базы;
17) покрытие расходов по питанию участников соревнований, олимпиад, в том числе международных;
18) организация учебного процесса по дополнительным учебным программам;
19) оплата труда наемных работников, оказывающих платные образовательные услуги;
20) оплата транспортных услуг;
21) приобретение электронных коллекций и баз данных для пополнения библиотечных фондов;

15) мамандардың біліктілігін арттыру;
16) оқу-материалдық базаны нығайту;
17) жарыстарға, олимпиадаларға, оның ішінде халықаралыққа қатысушыларды тамақтандыру жөніндегі шығыстарды өтеу;
18) қосымша оқу бағдарламалары бойынша оқу процесін ұйымдастыру;
19) ақылы білім беру қызметтерін көрсететін жалдамалы жұмыскерлердің еңбегіне ақы төлеу;
20) көрсетілетін көлік қызметтерін төлеу;
21) кітапхана қорларын толықтыру үшін электрондық коллекциялар мен дерекқорларды сатып алу;

111
050
Проведение научных и оборонных исследований
То же
Пункт 3 статьи 63 3акона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", статья 17 3акона Республики Казахстан от 7 января 2005 года "Об обороне и Вооруженных Силах Республики Казахстан".
Услуги, предоставляемые военными, специальными учебными заведениями органов национальной безопасности Республики Казахстан
РБ
03
5
410
001
000
051
Проведение научных исследований
1) приобретение расходных материалов, оборудования и программного обеспечения для проведения исследований;
2) приобретение расходных материалов и оборудования в целях изготовления издательской и полиграфической продукции;
3) приобретение учебных пособий, наглядных материалов для учебного процесса;
4) подготовка публикаций и опубликование результатов научных исследований;
5) укрепление учебно-материальной базы;
6) оплата труда внештатных специалистов, привлекаемых для реализации научных исследований учебных заведений органов национальной безопасности;
7) издание учебных, научных и методических материалов учебных заведений органов национальной безопасности;
8) повышение квалификации сотрудников, военнослужащих
и работников учебных заведений органов национальной безопасности;
9) проведение научных мероприятий (конференций, семинаров, круглых столов), в том числе международных, учебными заведениями органов национальной безопасности, а также проведение кофе-брейков, приобретение сувенирной продукции, памятных подарков;
10) командировки, связанные с проведением исследований, участием в научных конференциях, семинарах, выставках, в том числе международных, в пределах норм возмещения командировочных расходов, установленных законодательством Республики Казахстан;
11) организация учебного процесса по дополнительным учебным программам;
12) проведение обучающих тренингов, семинаров;

111
050
Ғылыми және қорғаныстық зерттеулерді жүргізу
Сол сияқты
Қазақстан Республикасының "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 63-бабының 3-тармағы, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 7 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының қорғанысы және Қарулы Күштері туралы" Заңының 17-бабы.
Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарының әскери, арнаулы оқу орындары көрсететін қызметтер
РБ
03
5
410
001
000
051
Ғылыми зерттеулерді жүргізу
1) зерттеулер жүргізу үшін шығыс материалдарын, жабдық пен бағдарламалық қамтамасыз етуді сатып алу;
2) баспа және полиграфиялық өнімдерді дайындау мақсатында шығыс материалдарын және жабдықты сатып алу;
3) оқу процесі үшін оқу құралдарын, көрнекілік материалдарды сатып алу;
4) жарияланымдар дайындау және ғылыми зерттеулер нәтижелерін жария ету;
5) оқу-материалдық базасын нығайту;
6) Ұлттық қауіпсіздік органдары оқу орындарының ғылыми зерттеулерін іске асыру үшін тартылатын штаттан тыс мамандардың еңбегіне ақы төлеу;
7) Ұлттық қауіпсіздік органдары оқу орынының оқу, ғылыми және әдістемелік материалдарын шығару;
8) Ұлттық қауіпсіздік органдары оқу орындары қызметкерлерінің, әскери қызметшілерінің және жұмыскерлерінің біліктіліктерін арттыру;
9) Ұлттық қауіпсіздік органдары оқу орындарымен ғылыми (конференциялар, семинарлар, дөңгелек үстелдер) оның ішінде, халықаралық іс-шаралар, сондай-ақ кофе-брейктер өткізуге, кәдесый өнімін, естелік сыйлықтар сатып алу;
10) Қазақстан Республикасы заңнамасында белгіленген іссапар шығыстарын өтеу нормалары шегінде зерттеулер өткізуге байланысты іссапарлар, оның ішінде халықаралық ғылыми конференцияларға, семинарларға, көрмелерге қатысу;
11) қосымша оқу бағдарламалары бойынша оқу процесін ұйымдастыру;
12) оқыту тренингтерін, семинарларын өткізу;

13) изготовление видеороликов, видеофильмов, аудиозаписей для учебных и научных целей. (131, 135, 149, 153, 154, 159, 161, 162, 169, 414, 416, 419).
Пункт 3 статьи 63 3акона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 13 декабря 2018 года № 101/қе "Об утверждении Правил оказания платных видов деятельности по реализации товаров (работ, услуг) военными, специальными учебными заведениями органов национальной безопасности Республики Казахстан и расходования ими денег от реализации товаров (работ, услуг)" зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 17938).
РБ
03
5
410
001

13) оқу және ғылыми мақсаттар үшін бейнероликтерді, бейнефильмдерді, аудиожазбаларды дайындау. (131, 135, 149,153, 154, 159, 161, 162, 169, 414, 416,419).
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 63-бабының 3-тармағы, "Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдары әскери, арнаулы оқу орындарының тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізу жөніндегі ақылы қызмет түрлерін көрсету және олардың тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуден түскен ақшаны жұмсау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 101/қе бұйрығы (Нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекет-тiк тіркеу тізілімінде № 17938 болып тіркелген).
РБ
03
5
410
001

3) покрытие расходов по улучшению питания, бытового и культурного обслуживания обучающихся;
4) расширение учебно-производственных мастерских и подсобных хозяйств;
5) содержание столовых (заработная плата, приобретение продуктов питания, приобретение оборудования и инвентаря, капитальный ремонт и другие расходы);
6) текущий ремонт организаций образования, учебных корпусов и общежитий;
7) устройство спортивных площадок;
8) оздоровительные мероприятия;

3) оқушылардың тамақтануын жақсарту, тұрмыстық және мәдени қызмет көрсету жөнiндегi шығыстарын жабу;
4) оқу-өндiрiстiк шеберханалар мен қосалқы шаруашылықтарды кеңейту;
5) асханаларды ұстау (жалақы, тамақ өнiмдерiн сатып алу, жабдықтар мен мүкәммал сатып алу, күрделi жөндеу және басқа да шығыстар);
6) білім беру ұйымдарын, оқу корпустары мен жатақханаларды ағымдағы жөндеу;
7) спорт алаңдарын салу;
8) сауықтыру iс-шаралары;

9) организация учебного процесса по дополнительным учебным программам;
10) на мероприятия, связанные с организацией кружков и секций;
11) оплата труда работников, оказывающих платные образовательные услуги;
12) установление доплат, надбавок, премий и других выплат стимулирующего характера;
13) приобретение транспортных средств;
14) приобретение оборудования, инвентаря (в том числе мягкого) и обмундирования;

9) қосымша оқу бағдарламалары бойынша оқу процесiн ұйымдастыру;
10) үйiрмелер мен секцияларды ұйымдастыруға байланысты iс-шаралар;
11) ақылы бiлiм беру қызметтерiн көрсететiн қызметкерлердiң еңбегiне ақы төлеу;
12) ынталандыру сипатындағы қосымша ақы, үстемақы, сыйлықақы және басқа да төлемдер белгiлеу;
13) көлік құралдарын сатып алу;
14) жабдықтар, мүккәммал (оның iшiнде жұмсақ) және киiм-кешек сатып алу;

15) расходы на оплату за отопление, электроэнергию, водоснабжение и другие коммунальные расходы, приобретение предметов и материалов для текущих и хозяйственных целей, оплата услуг по обслуживанию здания, оплата транспортных услуг и прочие расходы на приобретение товаров;
16) реконструкция и капитальный ремонт зданий и сооружений;
17) расходы, связанные с эксплуатацией и ремонтом двигателей;
18) затраты, связанные с производственной деятельностью учебно-вспомогательных подсобных хозяйств и учебно-опытных участков, в том числе на оплату труда работников, занятых в этой деятельности;

15) жылу, электр энергиясы, сумен жабдықтау үшiн ақы төлеуге арналған шығыстар және басқа да коммуналдық шығыстар, ағымдағы және шаруашылық мақсаттар үшiн заттар мен материалдарды сатып алу, ғимаратқа қызмет көрсету бойынша ақы төлеу, көлiктiк қызметтерге ақы төлеу және тауарларды сатып алуға арналған өзге де шығыстар;
16) ғимараттар мен үй-жайларды реконструкциялау және күрделi жөндеу;
17) қозғалтқыштарды пайдалануға және жөндеуге байланысты шығыстар;
18) оқу-көмекшi, қосалқы шаруашылықтардың және оқу-тәжiрибе учаскелерiнiң өндiрiстiк қызметiне байланысты, оның iшiнде осы қызметпен айналысатын қызметкерлердiң еңбегiне ақы төлеуге жұмсалатын шығындар;

19) командировочные расходы. (111, 112, 113, 121, 122, 124, 131, 135, 136, 141, 144, 149, 151, 152, 153, 159, 161, 162, 169, 413, 414, 416, 419, 421).
Пункт 3 статьи 63 3акона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 24 декабря 2018 года № 762 "Об утверждении Правил оказания платных видов деятельности по реализации товаров (работ, услуг) военным и специальными учебными заведениями Министерства внутренних дел Республики Казахстан и расходования ими денег от реализации товаров (работ, услуг)" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 18028).
РБ
04
9
201
079
100
054
Организация профессионального образования
То же
То же
РБ
04
9
201
079
100
055
Разработка и (или) реализация учебно-методической литературы
То же
То же
РБ
04
9
201
079

19) iссапар шығыстары. (111, 112, 113,121, 122, 124, 131, 135, 136, 141, 144, 149, 151, 152, 153, 159, 161, 162, 169, 413, 414, 416, 419,421).
"Бiлiм туралы" 2007 жылғы 27 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Заңының 63-бабының 3-тармағы, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің әскери және арнаулы оқу орындарының тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізу жөніндегі ақылы қызмет түрлерін көрсету және олардың тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуден түскен ақшаны жұмсау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 762 бұйрығы (Нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу тізілімінде № 18028 болып тіркелген).
РБ
04
9
201
079
100
054
Кәсіптік білім беруді ұйымдастыру
Сол сияқты
Сол сияқты
РБ
04
9
201
079
100
055
Оқу-әдістемелік әдебиетті әзірлеу және (немесе) өткізу
Сол сияқты
Сол сияқты
РБ
04
9
201
079

100
056
Проведение научных исследований
1) заработная плата – вознаграждение за труд членов исследовательской группы, участвующих в проведении научного исследования, включая начисление всех налогов и других обязательных платежей в бюджет;
2) научные командировки – командировки, связанные с проведением исследований;
3) услуги сторонних организаций - услуги научных лабораторий коллективного пользования, иных лабораторий, прочих организаций, необходимые для выполнения исследований, в том числе организационные взносы для участия в конференциях;

100
056
Ғылыми зерттеулер жүргізу
1) барлық салықтарды және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдерді қоса алғанда, ғылыми зерттеу жүргізуге қатысатын зерттеу тобы мүшелерінің еңбегі үшін еңбек ақы – сыйақы;
2) ғылыми іссапарлар - зерттеулерді жүргізуге байланысты іссапарлар;
3) бөгде ұйымдардың қызметтері – ұжымдық қолданыстағы ғылыми зертханалардың, өзге де зертханалардың, зерттеулердің орындалуы үшін қажетті өзге де ұйымдардың қызметтері, оның ішінде конференцияларға қатысуға арналған ұйымдастыру жарналары;

4) приобретение материалов – приобретение расходных материалов для проведения исследований;
5) приобретение оборудования и программного обеспечения;
6) научно-организационное сопровождение – расходы на публикации, патентование и приобретение аналитических материалов, а также иные услуги по сопровождению проекта;
7) аренда помещений;
8) аренда оборудования и техники;
9) эксплуатационные расходы оборудования и техники, используемых для реализации исследований. (111, 112, 113, 121, 122, 124, 144, 149, 153, 154, 156, 159, 161, 162, 169, 414, 416, 419).
То же
Услуги, предоставляемые Академией правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан
РБ
04
6

4) материалдар сатып алу – зерттеулер жүргізу үшін шығыс материалдарын сатып алу;
5) жабдықтар және бағдарламалық қамтамасыз етуді сатып алу;
6) ғылыми-ұйымдастырушылық сүйемелдеу – басып шығаруға арналған шығыстар басылымдар, патенттеу және талдамалық материалдар сатып алу, сондай-ақ жобаны сүйемелдеу жөніндегі өзге де қызметтер;
7) үй-жайды жалға алу;
8) жабдықтар мен техникаларды жалға алу;
9) зерттеулерді іске асыру үшін қолданылатын жабдықтар мен техникаларды пайдалану шығыстары. (111, 112, 113,121, 122, 124, 144, 149, 153, 154, 156, 159, 161, 162, 169, 414, 416, 419).
Сол сияқты
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдарының академиясы көрсететін қызметтер
РБ
04
6

502
018
000
057
Реализация дополнительных образовательных программ (повышение квалификации специалистов)
1) укрепление учебно-материальной базы;
2) повышение квалификации специалистов;
3) проведение обучающих тренингов, семинаров;
4) приобретение расходных материалов, оборудования и программного обеспечения для проведения научных исследований и других мероприятий;
5) подготовка публикаций и опубликование результатов научных исследований в других изданиях;
6) корректура научных трудов, учебных пособий;
7) аренда помещений, оборудования и техники для проведения исследований и сопутствующих им мероприятий;
8) эксплуатационные расходы на содержание оборудования и техники, используемых для реализации исследований;
9) изготовление видеороликов, видеофильмов, фонограмм;

502
018
000
057
Қосымша білім беру бағдарламаларын іске асыру (мамандардың біліктілігін арттыру)
1) оқу-материалдық базаны нығайту;
2) мамандардың біліктілігін арттыру;
3) оқыту тренингтерін, семинарлар өткізу;
4) ғылыми зерттеулер және өзге іс-шаралар өткізуге қажет шығыс материалдарын, жабдықты және бағдарламалық қамтамасыз етуді сатып алу;
5) жарияланымдарды даярлаудың және ғылыми зерттеулердің нәтижелерін басқа баспаларда жариялау;
6) ғылыми еңбектердің, оқу құралдарының корректурасы;
7) зерттеулерді және оларға қосалқы іс-шараларды өткізу үшін үй-жайларды, жабдықтарды және техникаларды жалға алу;
8) зерттеулерді іске асыру үшін қолданылатын жабдықтар мен техниканы ұстау шығыстары;
9) бейнероликтер, бейнефильмдер, фонограммалар дайындау;

10) приобретение абонементов стороннего пользователя, в том числе для использования отечественных и зарубежных электронных баз данных (ресурсов);
11) проведение кофе-брейков, приобретение сувенирной продукции, памятных подарков в рамках конференций, семинаров, круглых столов, конкурсов, соревнований, в том числе международных;
12) оплата труда специалистов, привлекаемых для реализации платных услуг и работ;

10) тысқары пайдаланушының абонементтерін, оның ішінде отандық және шетелдік электрондық базалар деректерін (ресурстарын) сатып алу;
11) конференциялар, семинарлар, дөңгелек үстелдер, конкурстар, сайыстар, оның ішінде халықаралық іс-шаралар өткізу шеңберінде кофе-брейктер өткізу, кәдесыйлық өнімдерді, ескерткіш сыйлықтарын сатып алу;
12) ақылы қызметтер мен жұмыстарды өткізуге тартылған мамандардың еңбегіне ақы төлеу;

13) командировки, связанные с проведением исследований, участием в научных конференциях, семинарах, выставках, в том числе международных, в пределах норм возмещения командировочных расходов, установленных законодательством Республики Казахстан;
14) приобретение переводческих услуг иностранной корреспонденции и научной документации;
15) хозяйственные расходы (оплата услуг связи, оплата транспортных услуг, оплата коммунальных услуг, приобретение предметов и материалов для текущих целей государственного архива). (111, 121, 122, 124, 131, 135, 136, 149, 151, 152, 153, 154, 159, 161, 162, 169, 414, 416, 419).
Пункт 3 статьи 63 3акона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 10 декабря 2018 года № 135 "Об утверждении Правил оказания платных видов деятельности по реализации товаров (работ, услуг) Академией правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан и расходования ею денег от реализации товаров (работ, услуг)" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 17918).
РБ
04
6

13) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген ісcапарлар шығыстарын өтеу нормалары шегінде зерттеулер жүргізуге, ғылыми конференцияларға, семинарларға, көрмелерге, оның ішінде халықаралық іс-шараларға қатысуға байланысты іс-cапарлар;
14) шетелдік хат-хабар алмасу және ғылыми құжаттамаларға аудармашылық қызметтерді сатып алу;
15) шаруашылық шығыстар (байланыс қызметіне төлемақы; көлік қызметіне төлемақы; мемлекеттік архивтің ағымдағы нысаналарына заттар мен материалдарды сатып алу). (111, 121, 122,124, 131, 135, 136, 149, 151, 152, 153, 154, 159, 161, 162, 169, 414, 416, 419).
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 63-бабының 3-тармағы, "Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясының тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуі бойынша ақылы қызмет түрлерін көрсету және оның тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуден түскен ақшаны жұмсау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Бас прокуратурасының 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 135 бұйрығы (Нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу тізілімінде № 17918 болып тіркелген).
РБ
04
6