Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по Байганинскому району
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 14 мая 2019 года № 234. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 мая 2019 года № 6149. Утратило силу решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 15 сентября 2021 года № 61
Сноска. Утратило силу решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 15.09.2021 № 61 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 1) и 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10030, приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 1 сентября 2016 года № 404 "Об утверждении Методики расчета тарифа на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14285, Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменением внесенным решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 11.09.2019 № 251 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Байганинскому району согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить тарифы на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по Байганинскому району согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Байганинского районного маслихата" в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;
3) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе маслихата Байганинского района.

Байғанин ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 мамырдағы № 234 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 мамырда № 6149 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 қыркүйектегі № 61 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 15.09.2021 № 61 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) және 2) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасы Энергетика министрiнiң 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 "Коммуналдық қалдықтардың түзiлу және жинақталу нормаларын есептеудiң үлгiлiк қағидаларын бекiту туралы" нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 10030 тiркелген бұйрығына, Қазақстан Республикасы Энергетика министрiнiң 2016 жылғы 1 қыркүйектегi № 404 "Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтi есептеу әдiстемесiн бекiту туралы" нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14285 тіркелген бұйрығына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзiлу және жинақталу нормалары осы шешiмнің 1 қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
2. Байғанин ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтер осы шешiмнің 2 қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.
3. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Байғанин аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Байганинского районного маслихата
Г. Елеуова
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Б. Турлыбаев
Приложение 1 к решению Байганинского районного маслихата 2019 года от "11" сентября № 251
Приложение 1 к решению Байганинского районного маслихата от "14" мая 2019 года № 234
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Байганинскому району

4. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Г. Елеуова
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Турлыбаев
Байғанин аудандық мәслихатының 2019 жылғы "11" қыркүйектегі № 251 шешіміне
1 қосымша
Байғанин аудандық мәслихатының 2019 жылғы "14" мамырдағы № 234 шешіміне 1 қосымша
Байғанин ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары

Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 11.09.2019 № 251 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Объекты накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Норма м³ на 1 расчетную единицу
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель
0,55
2
Общежития, интернаты, детские дома, дома престарелых и т.п.
1 место

Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 11.09.2019 № 251 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
1 есеп бірлігіне тиесілі жылдық норма м³
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын
0,55
2
Жатақханалар, интернаттар, балалар үйлері, қарттар үйлері және сол сияқтылар
1 орын