О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата
Постановление акимата Костанайской области от 24 января 2020 года № 22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 января 2020 года № 8933.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Законом Республики Казахстан от 25 ноября 2019 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оказания государственных услуг" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Костанайской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Костанайской области С. Карплюк
Приложение
к постановлению акимата
от 24 января 2020 года
№ 22
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Костанайской области
1. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" от 24 апреля 2015 года № 163 (опубликовано 3 июня 2015 года в газете "Қостанай таңы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5614).
2. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 24 апреля 2015 года № 163 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" от 24 марта 2016 года № 126 (опубликовано 22 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6269).

Әкімдіктің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2020 жылғы 24 қаңтардағы № 22 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қаңтарда № 8933 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2019 жылғы 25 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қостанай облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Қостанай облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қостанай облысы әкімінің міндетін атқарушы С. Карплюк
Әкімдіктің
2020 жылғы 24 қаңтардағы
№ 22 қаулысына
қосымша
Қостанай облысы әкімдігінің күшi жойылған кейбiр қаулыларының тiзбесi
1. Қостанай облысы әкімдігінің "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет регламентін бекіту туралы" 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 163 қаулысы (2015 жылғы 3 маусымда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5614 болып тіркелген).
2. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 163 "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 24 наурыздағы № 126 қаулысы (2016 жылғы 22 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6269 болып тіркелген).

3. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 24 апреля 2015 года № 163 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" от 5 сентября 2016 года № 411 (опубликовано 6 октября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6630).
4. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменения в постановление акимата от 24 апреля 2015 года № 163 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" от 2 мая 2018 года № 191 (опубликовано 4 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7801).
5. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменения в постановление акимата от 24 апреля 2015 года № 163 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" от 21 января 2019 года № 191 (опубликовано 25 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8244).
6. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности" от 28 июля 2015 года № 313 (опубликовано 9 сентября 2015 года в газете "Қостанай таңы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5851).
7. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 28 июля 2015 года № 313 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности" от 4 июля 2017 года № 327 (опубликовано 10 августа 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7149).

3. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 163 "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 5 қыркүйектегі № 411 қаулысы (2016 жылғы 6 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6630 болып тіркелген).
4. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкiмдіктiң 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 163 "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 2 мамырдағы № 191 қаулысы (2018 жылғы 4 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7801 болып тіркелген).
5. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкiмдіктiң 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 163 "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 21 қаңтардағы № 13 қаулысы (2019 жылғы 25 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8244 болып тіркелген).
6. Қостанай облысы әкімдігінің "Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 28 шілдедегі № 313 қаулысы (2015 жылғы 9 қыркүйекте "Қостанай таңы" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5851 болып тіркелген).
7. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2015 жылғы 28 шілдедегі № 313 "Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 4 шілдедегі № 327 қаулысы (2017 жылғы 10 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7149 болып тіркелген).

8. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 28 июля 2015 года № 313 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности" от 17 ноября 2017 года № 575 (опубликовано 20 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7355).
9. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 28 июля 2015 года № 313 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности" от 8 февраля 2019 года № 52 (опубликовано 20 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8258).
10. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере культуры" от 2 сентября 2015 года № 376 (опубликовано 10 октября 2015 года в газете "Қостанай таңы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5922).
11. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 2 сентября 2015 года № 376 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере культуры" от 31 октября 2016 года № 495 (опубликовано 13 декабря 2016 года в газете "Костанайские новости", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6719).
12. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 2 сентября 2015 года № 376 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере культуры" от 2 апреля 2018 года № 140 (опубликовано 23 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7713).
13. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменения в постановление акимата от 2 сентября 2015 года № 376 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере культуры" от 30 ноября 2018 года № 529 (опубликовано 12 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8156).
14. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата от 2 сентября 2015 года № 376 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере культуры" от 4 сентября 2019 года № 381 (опубликовано 17 сентября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8657).

8. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2015 жылғы 28 шілдедегі № 313 "Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 17 қарашадағы № 575 қаулысы (2017 жылғы 20 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7355 болып тіркелген).
9. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2015 жылғы 28 шілдедегі № 313 "Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 8 ақпандағы № 52 қаулысы (2019 жылғы 20 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8258 болып тіркелген).
10. Қостанай облысы әкімдігінің "Мәдениет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 376 қаулысы (2015 жылғы 10 қазанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5922 болып тіркелген).
11. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 376 "Мәдениет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2016 жылғы 31 қазандағы № 495 қаулысы (2016 жылғы 13 желтоқсанда "Костанайские новости" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6719 болып тіркелген).
12. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 376 "Мәдениет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 2 сәуірдегі № 140 қаулысы (2018 жылғы 23 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7713 болып тіркелген).
13. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 376 "Мәдениет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 30 қарашадағы № 529 қаулысы (2018 жылғы 12 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8156 болып тіркелген).
14. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2015 жылғы 2 қыркүйектегі № 376 "Мәдениет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2019 жылғы 4 қыркүйектегі № 381 қаулысы (2019 жылғы 17 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8657 болып тіркелген).

15. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" от 3 мая 2016 года № 206 (опубликовано 17 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6424).
16. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 3 мая 2016 года № 206 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" от 28 марта 2017 года № 158 (опубликовано 16 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7023).
17. Постановление акимата Костанайской области "О внесении дополнений в постановление акимата от 3 мая 2016 года № 206 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" от 31 октября 2017 года № 533 (опубликовано 29 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7328).
18. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача архивных справок" от 15 августа 2016 года № 389 (опубликовано 1 октября 2016 года в газете "Костанайские новости", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6613).
19. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 15 августа 2016 года № 389 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача архивных справок" от 26 июня 2017 года № 317 (опубликовано 5 августа 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7137).
20. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 15 августа 2016 года № 389 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача архивных справок" от 25 декабря 2017 года № 650 (опубликовано 24 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7487).
21. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 15 августа 2016 года № 389 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача архивных справок" от 26 апреля 2018 года № 176 (опубликовано 23 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7763).

15. Қостанай облысы әкімдігінің "Дене шынықтыру мен спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2016 жылғы 3 мамырдағы № 206 қаулысы (2016 жылғы 17 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6424 тіркелген).
16. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 206 "Дене шынықтыру мен спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 28 наурыздағы № 158 қаулысы (2017 жылғы 16 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7023 болып тіркелген).
17. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 206 "Дене шынықтыру мен спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 31 қазандағы № 533 қаулысы (2017 жылғы 29 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7328 болып тіркелген).
18. Қостанай облысы әкімдігінің "Архивтік анықтамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2016 жылғы 15 тамыздағы № 389 қаулысы (2016 жылғы 1 қазанда "Костанайские новости" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6613 болып тіркелген).
19. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2016 жылғы 15 тамыздағы № 389 "Мұрағат анықтамаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 26 маусымдағы № 317 қаулысы (2017 жылғы 5 тамызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерді эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7137 болып тіркелген).
20. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2016 жылғы 15 тамыздағы № 389 "Архивтік анықтамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 650 қаулысы (2018 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7487 болып тіркелген).
21. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2016 жылғы 15 тамыздағы № 389 "Архивтік анықтамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 26 сәуірдегі № 176 қаулысы (2018 жылғы 23 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7763 болып тіркелген).

22. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в области ветеринарии" от 31 августа 2016 года № 410 (опубликовано 13 октября 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6631).
23. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 31 августа 2016 года № 410 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области ветеринарии" от 25 сентября 2017 года № 470 (опубликовано 23 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7253).
24. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений в постановление акимата от 31 августа 2016 года № 410 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области ветеринарии" от 28 декабря 2018 года № 576 (опубликовано 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8226).
25. Постановление акимата Костанайской области от "О внесении изменений в постановление акимата от 31 августа 2016 года № 410 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области ветеринарии" от 26 июля 2019 года № 303 (опубликовано 9 августа 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8615).
26. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере транспорта и автомобильных дорог" от 3 мая 2016 года № 215 (опубликовано 20 июня 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6437).
27. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменения в постановление акимата от 3 мая 2016 года № 215 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере транспорта и автомобильных дорог" от 12 октября 2017 года 507 (опубликовано 8 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7274).
28. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния" от 20 декабря 2016 года № 568 (опубликовано 27 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6810).

22. Қостанай облысы әкімдігінің "Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2016 жылғы 31 тамыздағы № 410 қаулысы (2016 жылғы 13 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6631 болып тіркелген).
23. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2016 жылғы 31 тамыздағы № 410 "Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 25 қыркүйектегі № 470 қаулысы (2017 жылғы 23 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7253 болып тіркелген).
24. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2016 жылғы 31 тамыздағы № 410 "Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 576 қаулысы (2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8226 болып тіркелген).
25. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2016 жылғы 31 тамыздағы № 410 "Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 26 шілдедегі № 303 қаулысы (2019 жылғы 9 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8615 болып тіркелген).
26. Қостанай облысы әкімдігінің "Көлік және автомобиль жолдары саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2016 жылғы 3 мамырдағы № 215 қаулысы (2016 жылғы 20 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6437 болып тіркелген).
27. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 215 "Көлік және автомобиль жолдары саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2017 жылғы 12 қазандағы № 507 қаулысы (2017 жылғы 8 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7274 болып тіркелген).
28. Қостанай облысы әкімдігінің "Азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 568 қаулысы (2017 жылғы 27 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6810 болып тіркелген).

29. Постановление акимата Костанайской области "О внесении изменений и дополнения в постановление акимата от 20 декабря 2016 года № 568 "Об утверждении регламентов государственных услуг по вопросам регистрации актов гражданского состояния" от 21 августа 2017 года № 400 (опубликовано 9 октября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7216).
30. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении Правил проведения конкурса по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки, расходы которых подлежат субсидированию за счет бюджетов соответствующих приграничных субъектов государств Сторон" от 27 ноября 2017 года № 594 (опубликовано 26 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7371).
31. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении Правил субсидирования расходов перевозчиков, связанных с осуществлением железнодорожных пассажирских перевозок" от 27 ноября 2017 года № 595 (опубликовано 26 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7372).
32. Постановление акимата Костанайской области "Об утверждении Методики определения объемов субсидирования расходов перевозчиков, связанных с осуществлением железнодорожных пассажирских перевозок" от 27 ноября 2017 года № 596 (опубликовано 26 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7370).

29. Қостанай облысы әкімдігінің "Әкімдіктің 2016 жылғы 20 желтоқсандағы № 568 "Азаматтық хал актілерін тіркеу мәселелері бойынша мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2017 жылғы 21 тамыздағы № 400 қаулысы (2017 жылғы 9 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7216 болып тіркелген).
30. Қостанай облысы әкімдігінің "Шығыстары Тараптар мемлекеттерінің тиісті шекара маңы субъектілерінің бюджеті есебінен субсидиялауға жататын теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды айқындау бойынша конкурс өткізу қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 27 қарашадағы № 594 қаулысы (2017 жылғы 26 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7371 болып тіркелген).
31. Қостанай облысы әкімдігінің "Теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың шығыстарын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 27 қарашадағы № 595 қаулысы (2017 жылғы 26 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7372 болып тіркелген).
32. Қостанай облысы әкімдігінің "Теміржол жолаушылар тасымалын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылар шығыстарын субсидиялау көлемдерін айқындау әдістемесін бекіту туралы" 2017 жылғы 27 қарашадағы № 596 қаулысы (2017 жылғы 26 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7370 болып тіркелген).