Об утверждении тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов в городе Павлодаре (без учета утилизации и переработки)
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 15 июня 2020 года № 494/66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 июля 2020 года № 6853. Утратило силу решением Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 29 мая 2023 года № 32/3
Сноска. Утратило силу решением Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 29.05.2023 № 32/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 1 сентября 2016 года № 404 "Об утверждении Методики расчета тарифа на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов в городе Павлодаре (без учета утилизации и переработки) согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Павлодарского городского маслихата от 30 апреля 2013 года № 147/19 "Об утверждении тарифов на вывоз твердых бытовых отходов с территории города Павлодара" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3545, опубликовано в газете "Шаһар" 7 июня 2013 года и в газете "Версия" 10 июня 2013 года).
3. Признать утратившим силу решение Павлодарского городского маслихата от 14 июля 2016 года № 58/7 "О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 30 апреля 2013 года № 147/19 "Об утверждении тарифов на вывоз коммунальных отходов с территории города Павлодара" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5217, опубликовано в газете "Звезда Прииртышья" 27 августа 2016 года и в газете "Сарыарқа самалы" 30 августа 2016 года).
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по жилищно-коммунальному хозяйству.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Павлодарского городского маслихата С. Калижанова
Секретарь Павлодарского городского маслихата З. Мукашева
Приложение 1
к решению Павлодарского
городского маслихата

Павлодар қаласында тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге (кәдеге жаратуды және қайта өңдеуді есепке алмай) арналған тарифтерді бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2020 жылғы 15 маусымдағы № 494/66 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 шілдеде № 6853 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2023 жылғы 29 мамырдағы № 32/3
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 29.05.2023 № 32/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1-бабының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 1 қыркүйектегі "Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифті есептеу әдістемесін бекіту туралы" № 404 бұйрығына сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қаласында тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге (кәдеге жаратуды және қайта өңдеуді есепке алмай) арналған тарифтер осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Павлодар қалалық мәслихатының 2013 жылғы 30 сәуірдегі "Павлодар қаласының аумағынан тұрмыстық қатты қалдықтарды шығару тарифтерін бекіту туралы" № 147/19 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3545 болып тіркелген, 2013 жылғы 7 маусымда "Шаһар" газетінде және 2013 жылғы 10 маусымда "Версия" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Павлодар қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 шілдедегі "Павлодар қалалық мәслихатының 2013 жылғы 30 сәуірдегі "Павлодар қаласының аумағынан коммуналдық қалдықтарды шығару тарифтерін бекіту туралы" № 147/19 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 58/7 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5217 болып тіркелген, 2016 жылғы 27 тамызда "Звезда Прииртышья" газетінде және 2016 жылғы 30 тамызда "Сарыарқа самалы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қалалық мәслихатының сессия төрағасы С. Калижанова
Павлодар қалалық мәслихатының хатшысы З. Мукашева
Павлодар қалалық
маслихатының