О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 31 января 2020 года № 39/НҚ "Об утверждении реестра государственных услуг"
Приказ Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 30 июня 2021 года № 229/НҚ. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 июля 2021 года № 23358
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 31 января 2020 года № 39 / НҚ "Об утверждении реестра государственных услуг" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 19982) следующие изменения и дополнения:
в Реестре государственных услуг, утвержденном указанным приказом:
пункт 144 изложить в следующей редакции:
"
144.
00601008
Регистрация прижизненного отказа или согласия на посмертное донорство органов (части органа) и (или) тканей (части ткани) в целях трансплантации
Физические лица
МЗ
Медицинские организации, оказывающие первичную медико-санитарную помощь
Медицинские организации, оказывающие первичную медико-санитарную помощь, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (частично автоматизированная)/бумажная
"Об утверждении Правил дачи прижизненного волеизъявления человека на посмертное донорство органов (части органа) и (или) тканей (части ткани) и уведомления супруга (супруги) или одного из близких родственников об этом" Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 21 декабря 2020 года № ҚР ДСМ-308/2020. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 21859
";
пункт 153 изложить в следующей редакции:
"
1153.
00602005
Выдача документов о прохождении повышения квалификации и сертификационных курсов кадров отрасли здравоохранения
Физические лица
МЗ
Организации образования и науки в области здравоохранения
Организации образования и науки в области здравоохранения, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (частично автоматизированная)/бумажная
"Об утверждении правил дополнительного и неформального образования специалистов в области здравоохранения, квалификационных требований к организациям, реализующим образовательные программы дополнительного и неформального образования в области здравоохранения, а также правил признания результатов обучения, полученных специалистами в области здравоохранения через дополнительное и неформальное образование" Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 21 декабря 2020 года № ҚР ДСМ-303/2020. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 21847
";
пункт 154 изложить в следующей редакции:
"

"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 39/НҚ бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2021 жылғы 30 маусымдағы № 229/НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 шілдеде № 23358 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 39/НҚ бұйрығына (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2020 жылғы 11 ақпанда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізіліміндегі:
144-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
1144.
00601008
Транспла нттау мақсатында ағзалардың (ағза бөлігінің) және (немесе) тіндердің (тін бөлігінің) қайтыс болғаннан кейінгі донорлығынан тірі кезінде бас тарту немесе келісім алуды тіркеу
Жеке тұлғалар
ДСМ
Медициналық- санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымдар, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (ішінара автоматтындырылған)/қағаз түрінде
"Ағзалардың (ағза бөлігінің) және (немесе) тіндердің (тін бөлігінің) қайтыс болғаннан кейінгі донорлығына адамның тірі кезінде ерік білдіруін беру және бұл жөнінде жұбайын (зайыбын) немесе жақын туыстарының бірін хабардар ету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № ҚР ДСМ-308/2020 бұйрығы.
Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21859 болып тіркелді
";
153-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
1153.
00602005
Денсаулық сақтау саласы кадрларының біліктілігін арттыру және сертификаттау курстарынан өткені туралы құжаттар беру
Жеке тұлғалар
ДСМ
Денсаулық сақтау саласындағы білім және ғылым беру ұйымдары
Денсаулық сақтау саласындағы білім және ғылым беру ұйымдары, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (ішінара автоматтандырылған)/қағаз түрінде
"Денсаулық сақтау саласындағы мамандарға қосымша және формальды емес білім беру қағидаларын, денсаулық сақтау саласындағы қосымша және формальды емес білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын ұйымдарға қойылатын біліктілік талаптарын, сондай-ақ қосымша және формальды емес білім беру арқылы денсаулық сақтау саласындағы мамандар алған оқудың нәтижелерін тану қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 21 желтоқсандағы № ҚР ДСМ-303/2020 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21847 болып тіркелді
";
154-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"

154.
00602006
Выдача согласования и (или) заключения (разрешительного документа) на ввоз зарегистрированных и не зарегистрированных в Республике Казахстан лекарственных средств и медицинских изделий
Физические и юридические лица
МЗ
Комитет медицинского и фармацевтического контроля МЗ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении Правил ввоза на территорию Республики Казахстан и вывоза с территории Республики Казахстан лекарственных средств и медицинских изделий и оказания государственной услуги "Выдача согласования и (или) заключения (разрешительного документа) на ввоз (вывоз) зарегистрированных и не зарегистрированных в Республике Казахстан лекарственных средств и медицинских изделий" Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 8 декабря 2020 года № ҚР ДСМ-237/2020. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 21749
";
дополнить пунктом 154-1 следующего содержания:
"
154-1.
00602006-1
Выдача согласования и (или) заключения (разрешительного документа) на вывоз зарегистрированных и не зарегистрированных в Республике Казахстан лекарственных средств и медицинских изделий
Физические и юридические лица
МЗ
Территориальные подразделения государственного органа в сфере обращения лекарственных средств и медицинских изделий
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении Правил ввоза на территорию Республики Казахстан и вывоза с территории Республики Казахстан лекарственных средств и медицинских изделий и оказания государственной услуги "Выдача согласования и (или) заключения (разрешительного документа) на ввоз (вывоз) зарегистрированных и не зарегистрированных в Республике Казахстан лекарственных средств и медицинских изделий" Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 8 декабря 2020 года № ҚР ДСМ-237/2020. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 21749
";
пункт 159 изложить в следующей редакции:
"
1159.
00602011
Государственная регистрация, перерегистрация лекарственного средства или медицинского изделия, внесение изменений в регистрационное досье лекарственного средства или медицинского изделия
Физические и юридические лица
МЗ
Комитет медицинского и фармацевтического контроля МЗ
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении правил государственной регистрации, перерегистрации лекарственного средства или медицинского изделия, внесения изменений в регистрационное досье лекарственного средства или медицинского изделия" Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 9 февраля 2021 года № ҚР ДСМ-16. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 22175.
";

154.
00602006
Қазақстан Республикасында тіркелген және тіркелмеген дәрілік заттар мен медициналық бұйымдарды әкелуге келісім және (немесе) қорытынды (рұқсат беру құжатын) беру
Жеке және заңды тұлғалар
ДСМ
ДСМ Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Дәрілік заттар мен медициналық бұйымдарды Қазақстан Республикасының аумағына әкелу және Қазақстан Республикасының аумағынан әкету және "Қазақстан Республикасында тіркелген және тіркелмеген дәрілік заттар мен медициналық бұйымдарды әкелуге (әкетуге) келісім және (немесе) қорытынды (рұқсат беру құжатын) беру" мемлекеттік қызмет көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № ҚР ДСМ-237/2020 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21749 болып тіркелген.
";
мынадай мазмұндағы 154-1-тармақпен толықтырылсын:
"
1154-1.
00602006-1
Қазақстан Республикасында тіркелген және тіркелмеген дәрілік заттар мен медициналық бұйымдарды әкетуге келісім және (немесе) қорытынды (рұқсат беру құжатын) беру
Жеке және заңды тұлғалар
ДСМ
Дәрілік заттар мен медициналық бұйымдардың айналысы саласындағы ДСМ Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитетінің аумақтық епартаменттері
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Дәрілік заттар мен медициналық бұйымдарды Қазақстан Республикасының аумағына әкелу және Қазақстан Республикасының аумағынан әкету және "Қазақстан Республикасында тіркелген және тіркелмеген дәрілік заттар мен медициналық бұйымдарды әкелуге (әкетуге) келісім және (немесе) қорытынды (рұқсат беру құжатын) беру" мемлекеттік қызмет көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 8 желтоқсандағы № ҚР ДСМ-237/2020 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21749 болып тіркелген.
";
159-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
1159.
00602011
Дәрілік затты немесе медициналық бұйымды мемлекеттік тіркеу, қайта тіркеу, дәрілік заттың немесе медициналық бұйымның тіркеу дерекнамасына өзгерістер енгізу
Жеке және заңды тұлғалар
ДСМ
ДСМ Медициналық және фармацевтикалық бақылау комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Дәрілік затты немесе медициналық бұйымды мемлекеттік тіркеу, қайта тіркеу, дәрілік заттың немесе медициналық бұйымның тіркеу дерекнамасына өзгерістер енгізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2021 жылғы 9 ақпандағы № ҚР ДСМ-16 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22175 болып тіркелді
";

дополнить пунктом 163-1 следующего содержания:
"
163-1.
00602015-1
Выдача сертификата менеджера в области здравоохранения
Физические лица
МЗ
Территориальные подразделения Комитета медицинского и фармацевтического контроля Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении правил проведения сертификации менеджера в области здравоохранения, подтверждения действия сертификата менеджера в области здравоохранения" Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 11 декабря 2020 года № ҚР ДСМ-254/2020. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 21777
";
дополнить пунктом 240 следующего содержания:
"
240.
00803004
Признание документов об образовании
Физические лица
МОН
РГП на ПХВ "Центр Болонского процесса и академической мобильности" МОН
Государственная корпорация, веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная (частично автоматизированная)/бумажная
"Об утверждении Правил признания и нострификации документов об образовании" приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 10 января 2008 года № 8.
Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5135.
";
пункт 340 изложить в следующей редакции:
"
340.
01201003
Выдача разрешения на производство работ с использованием озоноразрушающих веществ, ремонт, монтаж, обслуживание оборудования, содержащего озоноразрушающие вещества, транспортировку, хранение, рекуперацию, восстановление, утилизацию озоноразрушающих веществ
Физические и юридические лица
МЭГПР
Комитет экологического регулирования и контроля МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
";
дополнить пунктами 340-1 следующего содержания:
"
340-1.
01201003-1
Выдача разрешения на ввоз на территорию Республики Казахстан из государств – членов Евразийского экономического союза и вывоз с территории Республики Казахстан в эти государства озоноразрушающих веществ и содержащей их продукции
Физические и юридические лица
МЭГПР
Комитет экологического регулирования и контроля МЭГПР
Комитет экологиче-ского регу-лирования и контроля МЭГПР, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (частично автоматизированная)/бумажная
";
пункты 341, 342, 343 и 344 изложить в следующей редакции:
"
341.
01201004
Выдача экологического разрешения на воздействие для объектов I категории
Физические и юридические лица
МЭГПР
Комитет экологического регулирования и контроля МЭГПР, территориальные подразделения Комитета экологического регулирования и контроля МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)

мынадай мазмұндағы 163-1-тармақпен толықтырылсын:
"
163-1.
00602015-1
Денсаулық сақтау менеджерінің сертификатын беру
Жеке тұлғалар
ДСМ
Медициналық қызметтер (көмек) көрсету саласындағы мемлекеттік орган ведомствосының аумақтық бөлімшелері
"Электрондық үкімет" веб-порталы
Тегін
Электрондық (толығымен автоматтандырылған)
";
мынадай мазмұндағы 240-тармақпен толықтырылсын:
"
240.
00803004
Білім туралы құжаттарды тану
Жеке тұлғалар
БҒМ
БҒМ "Болон процесі және академиялық ұтқырлық орталығы" ШЖҚ РМК
Мемлекеттік корпорация, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды (ішінара автоматтандырылған)/қағаз түрінде
"Білім туралы құжаттарды тану және нострификациялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2008 жылғы 10 қаңтардағы № 8 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5135 болып тіркелді.
";
340-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
340.
01201003
Озонды бұзатын заттарды пайдалана отырып, жұмыстар жүргізуге, құрамында озонды бұзатын заттары бар жабдықтарды жөндеуге, монтаждауға, оларға қызмет көрсетуге, озонды бұзатын заттарды тасымалдауға, сақтауға, рекуперациялауға, қалпына келтіруге, кәдеге жаратуға рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы"
Тегін
Электронды (толық автоматтандырылған)
";
мынадай мазмұндағы 340-1-тармақтармен толықтырылсын:
"
340-1.
01201003-1
Озонды бұзатын заттарды және құрамында олар бар өнімдерді Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерден Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасының аумағынан осы мемлекеттерге әкетуге рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті
ЭГТРМ Экологи-ялық реттеу және бақылау ко-митеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (ішінара автоматтандырылған) / қағаз түрінде
";
341, 342, 343 және 344-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"
341.
01201004
I санаттағы объектілер үші әсер етуге арналған экологиялық рұқсатты беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті, ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Элек-трон-ды (толық авто-мат-тан-ды-рылған)

342.
01201005
Выдача заключений государственной экологической экспертизы, осуществляемой уполномоченным органом в области охраны окружающей среды
Физические и юридические лица
МЭГПР
Комитет экологического регулирования и контроля МЭГПР, территориальные подразделения Комитета экологического регулирования и контроля МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении Правил оказания государственных услуг в области охраны окружающей среды" приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 2 июня 2020 года № 130.
Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20823
343.
01201006
Выдача экологического разрешения на воздействие для объектов II кате-гории
Физические и юридические лица
МЭГПР
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
344
01201007
Выдача заключений государственной экологической экспертизы, осуществляемой местными исполнительными органами
Физические и юридические лица
МЭГПР
МИО областей, городов Нур-Султана, Алматы и Шымкента
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении Правил оказания государственных услуг в области охраны окружающей среды" приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 2 июня 2020 года № 130.
Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20823
";
дополнить пунктами 346-1 и 346-2 следующего содержания:
"
346-1
01201010
Выдача заключения по результатам оценки воздействия на окружающую среду
Физические и юридические лица
МЭГПР
Комитет экологического регулирования и контроля МЭГПР, территориальные подразделения Комитета экологического регулирования и контроля МЭГПР
Комитет экологического регулирования и контроля МЭГПР, территориальные подразделения Комитета экологического регулирования и контроля МЭГПР, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (частично автоматизированная)/бумажная
346-2
01201011
Выдача заключения об определении сферы охвата оценки воздействия на окружающую среду и (или) скрининга воздействий намечаемой деятельности
Физические и юридические лица
МЭГПР
Комитет экологического регулирования и контроля МЭГПР, территориальные подразделения Комитета экологического регулирования и контроля МЭГПР
Комитет экологи-ческого регули-рования и кон-троля МЭГПР, террито-риальные подраз-деления Комитета экологи-ческого регули-рования и кон-троля МЭГПР, веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (частично автоматизированная)/бумажная
";
пункт 351 изложить в следующей редакции:
"

342.
01201005
Қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті органымен жүзеге асыратын мемлекеттік экологиялық сараптама қоры-тындысын беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті, ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2020 жылғы 2 маусымдағы № 130 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20823 болып тіркелді
343.
01201006
II санаттағы объектілер үшін әсер етуге арналған экологиялық рұқсатты беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Элек-тронды (толық авто-маттан-ды-рылған)
344.
01201007
Облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдарымен жүзеге асыратын мемлекеттік экологиялық сараптама қоры-тындысын беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
Облыстардың, Нұр-Сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының ЖАО
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2020 жылғы 2 маусымдағы № 130 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20823 болып тіркелді
";
мынадай мазмұндағы 346-1 және 346-2-тармақтармен толықтырылсын:
"
346-1
01201010
Қоршаған ортаға әсерді бағалау нәтижелері бойынша қорытынды беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті, ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері
ЭГТРМ Экологи-ялық реттеу және бақылау комитеті, ЭГТРМ Экологи-ялық реттеу және бақылау коми-тетінің аумақтық бөлімше-лері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (ішінара автоматтандырылған) / қағаз түрінде
346-2
01201011
Қоршаған ортаға әсерді бағалаудың қамту саласын айқындау туралы
және (немесе) көзделіп отырған қызметтің әсер ету скринингін айқындау туралы қорытынды беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитеті, ЭГТРМ Экологиялық реттеу және бақылау комитетінің аумақтық бөлімшелері
ЭГТРМ Экологи-ялық реттеу және бақылау комитеті, ЭГТРМ Экологи-ялық реттеу және бақылау коми-тетінің аумақтық бөлімше-лері, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (ішінара автоматтандырылған) / қағаз түрінде
";
351-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"

351.
01202005
Согласование режима судоходства в запретный для рыболовства нерестовый период, а также в запретных для рыболовства водоемах и (или) участках
Физические и юридические лица
МЭГПР
Бассейновые инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении Правил движения водного транспорта в запретный для рыболовства нерестовый период, а также в запретных для рыболовства водоемах и (или) участках"
Приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 16 октября 2013 года № 313-Ө. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8918.
";
пункты 360 и 361 изложить в следующей редакции:
"
360.
01203004
Возмещение расходов на закладку и выращивание плантаций быстрорастущих древесных и кустарниковых пород, создание и развитие частных лесных питомников
Физические и юридические лица
МЭГПР
Комитет лесного хозяйства и животного мира МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении Правил возмещения расходов на закладку и выращивание плантаций быстрорастущих древесных и кустарниковых пород, создание и развитие частных лесных питомников" Приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 18-02/169. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11633.
361.
01204001
Выдача административным органом разрешений на импорт на территорию Республики Казахстан, экспорт и (или) реэкспорт с территории Республики Казахстан видов животных, подпадающих под действие Конвенции о международной торговле видами дикой фауны и флоры, находящимися под угрозой исчезновения
Физические и юридические лица
МЭГПР
Комитет лесного хозяйства и животного мира МЭГПР, Комитет рыбного хозяйства МЭГПР
Комитет лесного хозяйства и животного мира МЭГПР, Комитет рыбного хозяйства МЭГПР,
веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении Правил выдачи административным органом разрешений на ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз с территории Республики Казахстан видов животных, подпадающих под действие Конвенции о международной торговле видами дикой фауны и флоры, находящимися под угрозой исчезновения" приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 18-03/143. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11935.
";
пункт 363 изложить в следующей редакции:
"

351.
01202005
Балық аулауға тыйым салынған уылдырық шашу кезеңінде, сондай-ақ балық аулауға тыйым салынған су айдындарында және (немесе) учаскелерде кеме жүргізу режиміне келісім беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Балық шаруашылығы комитетінің бассейндік балық шаруашылығы инспекциялары
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Уылдырық шашу кезеңінде балық аулауға тыйым салынған, сондай-ақ балық аулауға тыйым салынған су айдындарында және (немесе) учаскелерінде су көлігі қозғалысының ережесін бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрінің 2013 жылғы 16 қазандағы № 313-ө бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8918 болып тіркелді.
";
360 және 361-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
360.
01203004
Тез өсетін ағаш және бұта тұқымдылар плантацияларын отырғызуға және өсіруге, жекеше орман питомниктерін құруға және дамытуға жұмсалатын шығыстарды өтеу
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
"Тез өсетін ағаш және бұта тұқымдыларды плантацияларға отырғызуға және оларды өсіруге, жекеше орман питомниктерін құруға және дамытуға жұмсалатын шығыстарды өтеу қағидаларын бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 18-02/169 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11633 болып тіркелді.
361.
01204001
Құрып кету қаупі төнген жабайы фауна мен флора түрлерімен халықаралық сауда туралы конвенцияның күші қолданылатын жануарлар түрлерін Қазақстан Республикасының аумағына импорттауға, Қазақстан Республикасының аумағынан экспорттауға және (немесе) кері экспорттауға әкімшілік органның рұқсаттар беруі
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті, ЭГТРМ Балық шаруашылығы комитеті
ЭГТРМ Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті, ЭГТРМ Балық шаруашылығы комитеті, "электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Құрып кету қаупі төнген жабайы фауна мен флора түрлерімен халықаралық сауда туралы конвенцияның күші қолданылатын жануарлар түрлерін Қазақстан Республикасының аумағына импорттауға, Қазақстан Республикасының аумағынан экспорттауға және (немесе) кері экспорттауға әкімшілік органның рұқсаттар беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 18-03/143 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11935 болып тіркелді.
";
363-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"

363.
01204003
Выдача разрешения на производство интродукции, реинтродукции и гибридизации животных
Физические и юридические лица
МЭГПР
Территориальные подразделения Комитета лесного хозяйства и животного мира МЭГПР, Бассейновые инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении Правил выдачи разрешений на производство интродукции, реинтродукции и гибридизации животных"
приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 18-03/153. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11623.
";
пункты 365, 366, 367, 368, 369 и 370 изложить в следующей редакции:
"
365.
01204005
Выдача марки икры осетровых видов рыб для торговли на внутреннем рынке Республики Казахстан
Физические и юридические лица
МЭГПР
Комитет рыбного хозяйства МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства", Государственная корпорация
Платно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении Правил маркирования икры осетровых видов рыб для торговли на внутреннем и внешнем рынках" приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 14 января 2015 года № 18-04/14. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10397.
366.
01204006
Согласование установки рыбозащитных устройств водозаборных сооружений
Физические и юридические лица
МЭГПР
Бассейновые инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении правил оказания государственных услуг в области животного мира" Приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 12 августа 2020 года № 188. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 21087
367.
01204008
Выдача справки о происхождении вылова
Физические и юридические лица
МЭГПР
Бассейновые инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении правил оказания государственных услуг в области животного мира"
Приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 12 августа 2020 года № 188. Зарегистриро
ван в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 21087
368.
01204009
Выдача разрешений на пользование животным миром
Физические и юридические лица
МЭГПР
МИО, Комитет рыбного хозяйства МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Платно/бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)

363.
01204003
Жануарларды интродукциялауды, реинтродукциялауды және будандастыруды жүргізуге рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің аумақтық бөлімшелері, ЭГТРМ Балық шаруашылығы комитетінің бассейндік балық шаруашылығы инспекциялары
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Жануарларды интродукциялауды, реинтродукциялауды және будандастыруды жүргізуге рұқсат беру қағидаларын бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 18-03/153 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11623 болып тіркелді.
";
365, 366, 367, 368, 369 және 370-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"
365.
01204005
Қазақстан Республикасының ішкі нарығында сауда үшін бекіре тұқымдас балық түрлері уылдырығының таңбасын беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Балық шаруашылығы комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы, Мемкорпорация
Ақылы
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Ішкі және сыртқы нарықтардағы сауда үшін бекіре тұқымдас балық түрлерінің уылдырығын таңбалау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 14 қаңтардағы № 18-04/14 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10397 болып тіркелді.
366.
01204006
Су тарту құрылыстарының балық қорғау құрылғыларын орнатуды келісу
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Балық шаруашылығы комитетінің бассейндік балық шаруашылығы инспекциялары
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Жануарлар дүниесі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет қағидаларын бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2020 жылғы 12 тамыздағы № 188 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21087 болып тіркелді
367.
01204008
Балықтың қайдан ауланғаны туралы анықтама беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Балық шаруашылығы комитетінің бассейндік балық шаруашылығы инспекциялары
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Жануарлар дүниесі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет қағидаларын бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2020 жылғы 12 тамыздағы № 188 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21087 болып тіркелді
368.
01204009
Жануарлар дүниесін пайдалануға рұқсаттар беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЖАО, ЭГТРМ Балық шаруашылығы комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы/тегін
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Жануарлар дүниесiн пайдалануға рұқсаттар беру қағидаларын бекiту туралы"

"Об утверждении Правил выдачи разрешений на пользование животным миром" приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 декабря 2014 года № 18-04/675. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10168.
369.
01204010
Выдача разрешения на изъятие видов животных, численность которых подлежит регулированию
Физические и юридические лица
МЭГПР
Территориальные подразделения Комитета лесного хозяйства и животного мира МЭГПР, Бассейновые инспекции рыбного хозяйства Комитета рыбного хозяйства МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении Правил оказания государственной услуги "Выдача разрешения на изъятие видов животных, численность которых подлежит регулированию"
Приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 30 декабря 2020 года № 347. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 22000.
370.
01204011
Аккредитация республиканских ассоциаций общественных объединений охотников и субъектов охотничьего хозяйства, а также общественных объединений рыболовов и субъектов рыбного хозяйства
Юридические лица
МЭГПР
Комитет лесного хозяйства и животного мира МЭГПР, Комитет рыбного хозяйства МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении Правил аккредитации республиканских ассоциаций общественных объединений охотников и субъектов охотничьего хозяйства, а также общественных объединений рыболовов и субъектов рыбного хозяйства, проведении их аккредитации" приказ исполняющего обязанности Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 31 января 2020 года № 28. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 19960.
";
пункты 435 и 436 изложить в следующей редакции:
"
435.
01302008
Выдача лицензии на экспорт диких живых животных, отдельных дикорастущих растений и дикорастущего лекарственного сырья
Физические и юридические лица
МЭГПР
Комитет лесного хозяйства и животного мира МЭГПР, Комитет рыбного хозяйства МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении правил оказания государственных услуг в области лицензирования экспорта объектов животного мира и лесного хозяйства" приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 12 августа 2020 года № 187. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 21082.

Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 18-04/675 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10168 болып тіркелді.
369.
01204010
Саны реттеуге жататын жануарлар түрлерін алып қоюға рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитетінің аумақтық бөлімшелері, ЭГТРМ Балық шаруашылығы комитетінің бассейндік балық шаруашылығы инспекциялары
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Саны реттеуге жататын жануарлар түрлерін алып қоюға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 347 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22000 болып тіркелді.
370.
01204011
Аңшылардың және аңшылық шаруашылығы субъектілерінің қоғамдық бірлестіктерінің, сондай-ақ балық аулаушылар мен балық шаруашылығы субъектілері қоғамдық бірлестіктерінің республикалық қауымдастықтарын аккредиттеу
Заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті, ЭГТРМ Балық шаруашылығы комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Аңшылардың және аңшылық шаруашылығы субъектілерінің қоғамдық бірлестіктерінің, сондай-ақ балық аулаушылар мен балық шаруашылығы субъектілерінің қоғамдық бірлестіктерінің республикалық қауымдастықтарын аккредиттеу, оларды аккредиттеуден өткізу қағидаларын бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 28 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19960 болып тіркелді
";
435 және 436-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"
435.
01302008
Жабайы тірі жануарлардың, жекелеген жабайы өсетін өсімдіктердің және жабайы өсетін дәрілік шикізаттың экспортына лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті, ЭГТРМ Балық шаруашылығы комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Жануарлар дүниесі және орман шаруашылығы объектілерінің экспортын лицензиялау саласындағы мемлекеттік қызметтер көрсету қағидаларын бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2020 жылғы 12 тамыздағы № 187 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21082 болып тіркелді

436.
01302009
Выдача лицензии на экспорт редких и находящихся под угрозой исчезновения видов диких животных и дикорастущих растений, включенных в красную книгу Республики Казахстан, согласно постановлению Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2006 года № 1034
Физические и юридические лица
МЭГПР
Комитет лесного хозяйства и животного мира МЭГПР, Комитет рыбного хозяйства МЭГПР
Веб-портал "электронного правительства"
Платно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении правил оказания государственных услуг в области лицензирования экспорта объектов животного мира и лесного хозяйства" Приказ Министра экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан от 12 августа 2020 года № 187. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 21082.
";
пункты 456 и 457 исключить;
пункт 466 изложить в следующей редакции:
"
466.
01403022
Аккредитация организаций, осуществляющих экспертизу ядерной безопасности и (или), радиационной безопасности, и (или) ядерной физической безопасности
Юридические лица
МЭ
Комитет атомного и энергетического надзора и контроля МЭ
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении Правил аккредитации организаций, осуществляющих экспертизу ядерной безопасности и (или), радиационной безопасности, и (или) ядерной физической безопасности" приказ Министра энергетики Республики Казахстан от 9 февраля 2016 года № 45. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13538.
";
пункт 468 исключить;
пункт 637 изложить в следующей редакции:
"
637.
02401001
Выдача разрешений на применение технологий, применяемых на опасных производственных объектах, опасных технических устройств
Физические и юридические лица
МЧС
Комитет промышленной безопасности МЧС
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении Правил оказания государственной услуги "Выдача разрешений на применение технологий, применяемых на опасных производственных объектах, опасных технических устройств" приказ Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 16 апреля 2020 года № 208. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20435
";
дополнить пунктом 639-1 следующего содержания:
"
639-1.
02401003-1
Аттестация профессиональных аварийно-спасательных служб в области промышленной безопасности
Юридические лица
МЧС
Комитет промышленной безопасности МЧС
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
";
пункт 642 изложить в следующей редакции:
"

436.
01302009
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 31 қазандағы № 1034 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Қызыл кітабына енгізілген сирек кездесетін және құрып кету қаупі төнген жабайы тірі жануарлар мен жабайы өсетін өсімдіктер түрлерінің экспортына лицензия беру
Жеке және заңды тұлғалар
ЭГТРМ
ЭГТРМ Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті, ЭГТРМ Балық шаруашылығы комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Ақылы
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Жануарлар дүниесі және орман шаруашылығы объектілерінің экспортын лицензиялау саласындағы мемлекеттік қызметтер көрсету қағидаларын бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрінің 2020 жылғы 12 тамыздағы № 187 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21082 болып тіркелді
";
456 және 457-тармақтар алып тасталсын;
466-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
466.
01403022
Ядролық қауіпсіздік және (немесе) радиациялық қауіпсіздік, және (немесе) ядролық физикалық қауіпсіздік сараптамасын жүзеге асыратын ұйымдарды аккредиттеу
Заң ды тұлға лар
ЭМ
ЭМ Атомдық және энергетикалық қадағалау мен бақылау комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Ядролық, радиациялық және ядролық физикалық қауіпсіздік сараптамасын жүзеге асыратын ұйымдарды аккредиттеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2016 жылғы 9 ақпандағы № 45 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13538 болып тіркелді.
";
468-тармақтар алып тасталсын;
637-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
637.
02401001
Қауіпті өндірістік объектілерде қолданылатын технологияларды, қауіпті техникалық құрылғыларды қолдануға рұқсат беру
Жеке және заңды тұлғалар
ТЖМ
ТЖМ Өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Қауіпті өндірістік объектілерде қолданылатын технологияларды,техникалық құрылғыларды, материалдарды, қауіпті техникалық құрылғыларды қолдануға рұқсат беру" мемлекеттік қызметті көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің 2020 жылғы 16 сәуірдегі № 208 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20435 болып тіркелді
";
мынадай мазмұндағы 639-1-тармақпен толықтырылсын:
"
639-1.
02401003-1
Өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы кәсіби авариялық-құтқару қызметтерін аттестаттау
Заңды тұлғалар
ТЖМ
ТЖМ Өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (толық автоматтандырылға)
";
642-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"

642.
02401006
Согласование проектной документации на строительство, расширение, реконструкцию, модернизацию, консервацию и ликвидацию опасных производственных объектов
Физические и юридические лица
МЧС
Комитет промышленной безопасности МЧС, территориальные департаменты Комитета промышленной безопасности МЧС, местные исполнительные органы районов, городов областного значения, городов Нур-Султан, Алматы и Шымкент
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении Правил оказания государственной услуги "Согласование проектной документации на строительство, расширение, реконструкцию, модернизацию, консервацию и ликвидацию опасных производственных объектов" приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 8 апреля 2020 года № 189. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 20371
";
пункт 665 изложить в следующей редакции:
"
665.
02602004
Аккредитация юридических лиц, претендующих на проведение комплексной вневедомственной экспертизы проектов строительства объектов
Юридические лица
МИИР
Комитет по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства МИИР
Веб-портал "электронного правительства"
Бесплатно
Электронная (полностью автоматизированная)
"Об утверждении Правил аккредитации экспертных организаций" приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 151. Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10640.
".
2. Комитету государственных услуг Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Министр цифрового развития,
инноваций и аэрокосмической
промышленности Республики Казахстан
Б. Мусин

642.
02401006
Қауіпті өндірістік объектілерді салуға, кеңейтуге, реконструкциялауға, жаңғыртуға, консервациялауға және жоюға арналған жобалау құжаттамасын келісу
Жеке және заңды тұлғалар
ТЖМ
ТЖМ өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті, ТЖМ өнеркәсіптік қауіпсіздік комитетінің аумақтық департаменттері, аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың, Нұр-сұлтан, Алматы және Шымкент қалаларының жергілікті атқарушы органдары
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (ішінара автоматтандырылған)/қағаз түрінде
"Қауіпті өндірістік объектілерді салуға, кеңейтуге, реконструкциялауға, жаңғыртуға, консервациялауға және жоюға арналған жобалау құжаттамасын келісу" мемлекеттік қызметін көрсету қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 8 сәуірдегі № 189 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20371 болып тіркелді
";
665-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"
665.
02602004
Объектілер құрылысының жобаларына ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізуге үміткер заңды тұлғаларды аккредиттеу
Заңды тұлғалар
ИИДМ
ИИДМ Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері комитеті
"Электрондық үкіметтің" веб-порталы
Тегін
Электронды (толық автоматтандырылған)
"Сараптама ұйымдарын аккредиттеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 151 бұйрығы. Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10640 тіркелді.
".
2. Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Мемлекеттік қызметтер комитеті:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) Осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш
өнеркәсібі министрі
Б. Мусин