О признании утратившими силу некоторых решений Джангельдинского районного маслихата
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 31 мая 2022 года № 110. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 июня 2022 года № 28382
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Джангельдинского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Джангельдинского районного маслихата С. Нургазин
Приложение
к решению Джангельдинского
районного маслихата
от 31 мая 2022 года
№ 110
Перечень некоторых решений Джангельдинского районного маслихата, признанных утратившими силу
1. Решение Джангельдинского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 146 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Торгай Джангельдинского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4579).
2. Решение Джангельдинского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 147 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Акшиганакского сельского округа Джангельдинского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4580).
3. Решение Джангельдинского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 148 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Албарбогетского сельского округа Джангельдинского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4581).
4. Решение Джангельдинского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 150 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Жаркольского сельского округа Джангельдинского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4583).
5. Решение Джангельдинского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 151 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Калам-Карасуского сельского округа Джангельдинского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4584).

Жангелдин аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2022 жылғы 31 мамырдағы № 110 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 7 маусымда № 28382 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин аудандық мәслихатының хатшысы С. Нургазин
Жангелдин аудандық мәслихатының
2022 жылғы 31 мамырдағы
№ 110 шешіміне
қосымша
Жангелдин аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Жангелдин аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Жангелдин ауданының Торғай ауылында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 ақпандағы № 146 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4579 болып тіркелген).
2. Жангелдин аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Жангелдин ауданының Ақшығанақ ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 ақпандағы № 147 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4580 болып тіркелген).
3. Жангелдин аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Жангелдин ауданының Албарбөгет ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 ақпандағы № 148 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4581 болып тіркелген).
4. Жангелдин аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Жангелдин ауданының Жаркөл ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 ақпандағы № 150 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4583 болып тіркелген).
5. Жангелдин аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Жангелдин ауданының Қалам-Қарасу ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 ақпандағы № 151 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4584 болып тіркелген).

6. Решение Джангельдинского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 152 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Кызбельского сельского округа Джангельдинского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4585).
7. Решение Джангельдинского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 153 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Аралбай Джангельдинского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4586).
8. Решение Джангельдинского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 154 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Акколь Джангельдинского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4587).
9. Решение Джангельдинского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 156 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Сужарган Джангельдинского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4589).
10. Решение Джангельдинского районного маслихата от 20 апреля 2017 года № 88 "О внесении изменения в решение маслихата от 28 февраля 2014 года № 146 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества села Торгай Джангельдинского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7025).
11. Решение Джангельдинского районного маслихата от 20 апреля 2017 года № 89 "О внесении изменений в решение маслихата от 28 февраля 2014 года № 147 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Акшыганакского сельского округа Джангельдинского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7024).

6. Жангелдин аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Жангелдин ауданының Қызбел ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 ақпандағы № 152 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4585 болып тіркелген).
7. Жангелдин аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Жангелдин ауданының Аралбай ауылында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 ақпандағы № 153 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4586 болып тіркелген).
8. Жангелдин аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Жангелдин ауданының Ақкөл ауылында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 ақпандағы № 154 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4587 болып тіркелген).
9. Жангелдин аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Жангелдин ауданының Сужарған ауылында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 ақпандағы № 156 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4589 болып тіркелген).
10. Жангелдин аудандық мәслихатының "Мәслихаттың 2014 жылғы 28 ақпандағы № 146 "Қостанай облысы Жангелдин ауданының Торғай ауылында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2017 жылғы 20 сәуірдегі № 88 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7025 болып тіркелген).
11. Жангелдин аудандық мәслихатының "Мәслихаттың 2014 жылғы 28 ақпандағы № 147 "Қостанай облысы Жангелдин ауданының Ақшығанақ ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 20 сәуірдегі № 89 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7024 болып тіркелген).

12. Решение Джангельдинского районного маслихата от 18 мая 2017 года № 95 "О внесении изменений в решение маслихата от 28 февраля 2014 года № 148 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Албарбогетского сельского округа Джангельдинского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7081).
13. Решение Джангельдинского районного маслихата от 18 мая 2017 года № 96 "О внесении изменений в решение маслихата от 28 февраля 2014 года № 150 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Жаркольского сельского округа Джангельдинского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7082).
14. Решение Джангельдинского районного маслихата от 18 мая 2017 года № 97 "О внесении изменений в решение маслихата от 28 февраля 2014 года № 151 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Калам-Карасуского сельского округа Джангельдинского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7083).
15. Решение Джангельдинского районного маслихата от 18 мая 2017 года № 98 "О внесении изменений в решение маслихата от 28 февраля 2014 года № 152 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Кызбельского сельского округа Джангельдинского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7084).
16. Решение Джангельдинского районного маслихата от 18 мая 2017 года № 99 "О внесении изменений в решение маслихата от 28 февраля 2014 года № 153 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Аралбай Джангельдинского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7085).
17. Решение Джангельдинского районного маслихата от 18 мая 2017 года № 100 "О внесении изменений в решение маслихата от 28 февраля 2014 года № 154 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Акколь Джангельдинского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7086).

12. Жангелдин аудандық мәслихатының "Мәслихаттың 2014 жылғы 28 ақпандағы № 148 "Қостанай облысы Жангелдин ауданының Албарбөгет ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 18 мамырдағы № 95 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7081 болып тіркелген).
13. Жангелдин аудандық мәслихатының "Мәслихаттың 2014 жылғы 28 ақпандағы № 150 "Қостанай облысы Жангелдин ауданының Жаркөл ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 18 мамырдағы № 96 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7082 болып тіркелген).
14. Жангелдин аудандық мәслихатының "Мәслихаттың 2014 жылғы 28 ақпандағы № 151 "Қостанай облысы Жангелдин ауданының Қалам-Қарасу ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 18 мамырдағы № 97 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7083 болып тіркелген).
15. Жангелдин аудандық мәслихатының "Мәслихаттың 2014 жылғы 28 ақпандағы № 152 "Қостанай облысы Жангелдин ауданының Қызбел ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 18 мамырдағы № 98 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7084 болып тіркелген).
16. Жангелдин аудандық мәслихатының "Мәслихаттың 2014 жылғы 28 ақпандағы № 153 "Қостанай облысы Жангелдин ауданының Аралбай ауылында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 18 мамырдағы № 99 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7085 болып тіркелген).
17. Жангелдин аудандық мәслихатының "Мәслихаттың 2014 жылғы 28 ақпандағы № 154 "Қостанай облысы Жангелдин ауданының Аққөл ауылында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 18 мамырдағы № 100 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7086 болып тіркелген).

18. Решение Джангельдинского районного маслихата от 18 мая 2017 года № 102 "О внесении изменений в решение маслихата от 28 февраля 2014 года № 156 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Сужарган Джангельдинского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7093).
19. Решение Джангельдинского районного маслихата от 20 октября 2017 года № 126 "О внесении изменений в решение маслихата от 28 февраля 2014 года № 147 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Акшыганакского сельского округа Джангельдинского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7295).
20. Решение Джангельдинского районного маслихата от 20 октября 2017 года № 127 "О внесении изменения в решение маслихата от 28 февраля 2014 года № 150 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Жаркольского сельского округа Джангельдинского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7285).
21. Решение Джангельдинского районного маслихата от 19 марта 2018 года № 162 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Шеген Джангельдинского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7691).
22. Решение Джангельдинского районного маслихата от 17 мая 2018 года № 172 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества села Ахмет Байтұрсынұлы Джангельдинского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7812).
23. Решение Джангельдинского районного маслихата от 27 марта 2020 года № 291 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Шилийского сельского округа Джангельдинского района Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9068).

18. Жангелдин аудандық мәслихатының "Мәслихаттың 2014 жылғы 28 ақпандағы № 156 "Қостанай облысы Жангелдин ауданының Сужарған ауылында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 18 мамырдағы № 102 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7093 болып тіркелген).
19. Жангелдин аудандық мәслихатының "Мәслихаттың 2014 жылғы 28 ақпандағы № 147 "Қостанай облысы Жангелдин ауданының Ақшығанақ ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2017 жылғы 20 қазандағы № 126 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7295 болып тіркелген).
20. Жангелдин аудандық мәслихатының "Мәслихаттың 2014 жылғы 28 ақпандағы № 150 "Қостанай облысы Жангелдин ауданының Жаркөл ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2017 жылғы 20 қазандағы № 127 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7285 болып тіркелген).
21. Жангелдин аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Жангелдин ауданы Шеген ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2018 жылғы 19 наурыздағы № 162 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7691 болып тіркелген).
22. Жангелдин аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Жангелдин ауданы Ахмет Байтұрсынұлы ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2018 жылғы 17 мамырдағы № 172 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7812 болып тіркелген).
23. Жангелдин аудандық мәслихатының "Қостанай облысы Жангелдин ауданы Шилі ауылдық округінің бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2020 жылғы 27 наурыздағы № 291 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9068 болып тіркелген).