Об утверждении формы индивидуальной карты занятости и правил ее ведения
Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 1 сентября 2023 года № 365. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 сентября 2023 года № 33380.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике" и подпунктом 100) пункта 15 Положения о Министерстве труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2017 года № 81 ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 25.06.2024 № 218 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить:
1) Форму, предназначенную для сбора административных данных "Индивидуальная карта занятости" согласно приложению к настоящему приказу;
2) Правила ведения индивидуальной карты занятости согласно приложению 2 к настоящему приказу.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 25.06.2024 № 218 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившими силу некоторые приказы и структурные элементы некоторых приказов Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан согласно приложению 3 к настоящему приказу.
3. Департаменту занятости населения Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
- Министр труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
Т. Дуйсенова
Приложение 1 к приказу
Заместитель Премьер-Министра
- Министр труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 1 сентября 2023 года № 365
Форма, предназначенная для сбора административных данных "Индивидуальная карта занятости"

Жұмыспен қамтудың жеке картасын және оны толтыру нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 1 қыркүйектегі № 365 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 5 қыркүйекте № 33380 болып тіркелді.
"Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 18 ақпандағы № 81 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі туралы ереженің 15-тармағының 100) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 25.06.2024 № 218 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес "Жұмыспен қамтудың жеке картасы" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысан;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес Жұмыспен қамтудың жеке картасын жүргізу қағидалары бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 25.06.2024 № 218 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің кейбір бұйрықтарының кейбір бұйрықтары мен құрылымдық элементтерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Халықты жұмыспен қамту департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтер ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары -
Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі
Т. Дуйсенова
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары – Еңбек және
халықты әлеуметтік
қорғау министрінің
2023 жылғы 1 қыркүйектегі
№ 365 бұйрығына
қосымша
"Жұмыспен қамтудың жеке картасы" әкімшілік деректерін жинауға арналған нысан

Сноска. Приложение 1 - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 25.06.2024 № 218 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Представляется: в карьерные центры района, города, города республиканского значения, столицы
Форма административных данных размещена на интернет – ресурсе: www.enbek.kz
Наименование формы административных данных: Форма индивидуальной карты занятости.
Индекс формы административных данных: ИКЗ-1.
Периодичность: единовременная.
Отчетный период: не требуется.
Круг лиц, представляющих информацию: лица, ищущие работу.
Срок представления формы административных данных: при обращении лица, ищущего работу в карьерные центры.
Карьерный центр ____________________________________________________
(района, города, города республиканского значения, столицы)
____________________________________________________________________
Фамилия, имя и отчество (при его наличии)
специалиста Карьерного центра,
заполняющего индивидуальную карту трудоустройства
Дата заполнения "_____" _____ 20____ года
Индивидуальная карта занятости
1. Фамилия ____________________________ имя __________________________
отчество (при его наличии) _____________________________________________
2. Индивидуальный идентификационный номер ___________________________
3. Пол ______________________________________________________________
4. Дата рождения _____________________________________________________
5. Гражданство _______________________________________________________
6. Национальность ____________________________________________________
7. Адрес места жительства _____________________________________________
8. Телефон __________________________________________________________
____________________________________________________________________
9. Адрес электронной почты ____________________________________________
10. Образование:
1) образование
Наименование организации образования _________________________________
_____________________________________________________________________
Вид учебного заведения по уровню образования (высшее учебное заведение, колледж, общеобразовательная школа) __________________________________
____________________________________________________________________
Срок обучения _______________________________________________________
Полученная специальность (квалификация) _______________________________
____________________________________________________________________
2) дополнительное образование (курсы, подготовки, переподготовки, повышения квалификации) _____________________________________________
_____________________________________________________________________
Наименование организации образования или работодателя __________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Срок обучения _______________________________________________________
Полученная квалификация (навык) ______________________________________
____________________________________________________________________

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 25.06.2024 № 218 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ұсынылады: аудан, қала, республикалық маңызы бар қалалар, астана мансап орталықтарына
Әкімшілік деректер нысаны интернет – ресурста орналастырылған: www.enbek.kz
Әкімшілік деректер нысанының атауы: Жұмыспен қамтудың жеке картасының нысаны.
Әкімшілік деректер нысанының индексі: ЖҚК-1.
Жиілік: бір реттік.
Есепті кезең: қажет емес.
Ақпаратты ұсынатын адамдар тобы: жұмыс іздеушілер.
Әкімшілік деректер нысанын ұсыну мерзімі: мансап орталығына жұмыс іздеушілер
жүгінген кезде.
____________________________________________________________________
(аудан, қала, республикалық маңызы бар қалалар, астана)
____________________________________________Мансап орталығы
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Жұмыспен қамтудың жеке картасын толтыратын Мансап орталығы қызметкерінің тегі,
аты, әкесінің аты (бар болса)
Толтырылған күні 20__жылғы "__"______________
Жұмыспен қамтудың жеке картасы
1. Тегі________________________________ аты ____________________________
әкесінің аты (бар болcа) ________________________________________________
2. Жеке сәйкестендіру нөмірі ____________________________________________
3. Жынысы _________________________________________________________
4. Туған күні __________________________________________________________
5. Азаматтығы ________________________________________________________
6. Ұлты ______________________________________________________________
7. Тұрғылықты жерінің мекенжайы ______________________________________
8. Телефон ___________________________________________________________
9. Электрондық пошта мекенжайы _______________________________________
10. Білімі:
1) білімі
Білім беру ұйымының атауы ___________________________________________
_____________________________________________________________________
Білім деңгейі бойынша оқу мекемесінің түрі (жоғары оқу орны, колледж, жалпы білім
беретін мектеп) __________________________________________________
_____________________________________________________________________
Оқу мерзімі __________________________________________________________
Алған мамандығы (біліктілігі) __________________________________________
_____________________________________________________________________
2) қосымша білімі (қайта даярлау, біліктілікті арттыру курстары)
Білім беру ұйымының немесе жұмыс берушінің атауы ______________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Оқу мерзімі __________________________________________________________
Алған мамандығы (біліктілігі)___________________________________________
______________________________________________________________________
_____________________________________________________________________

11. Место последней работы (службы): __________________________________
Наименование работодателя ___________________________________________
Дата приема на работу_________________________________________________
Дата увольнения _____________________________________________________
Должность __________________________________________________________
12. Сведения о регистрации в качестве лица, ищущего работу
Дата обращения ______________________________________________________
Дата регистрации или отказа ___________________________________________
Причина отказа ______________________________________________________
Дата снятия с учета ___________________________________________________
Причина снятия с учета ________________________________________________
13. Итоги социальной профессиональной ориентации:
Наименование органа, проводящего социальную профессиональную ориентацию _________________________________________________________
Дата проведения______________________________________________________
Результат ___________________________________________________________
14. Выданные направления на подходящую работу:
Наименование работодателя ___________________________________________
____________________________________________________________________
Должность (профессия) _______________________________________________
Дата выдачи направления на работу _____________________________________
Акт работодателя о приеме на работу либо указание причины отказа _________
____________________________________________________________________
15. Сведения о регистрации в качестве безработного:
Дата обращения ______________________________________________________
Дата регистрации или отказа ___________________________________________
Причина отказа ______________________________________________________
Дата снятия с учета ___________________________________________________
Причина снятия с учета ________________________________________________
16. Сведения о выданных направлениях на активные меры содействия занятости:
1) профессиональное обучение:
Вид профессионального обучения _______________________________________
____________________________________________________________________
Наименование работодателя и (или) организации образования _______________
____________________________________________________________________
Адрес, телефон организации образования и (или) работодателя ______________
____________________________________________________________________
Сроки обучения ______________________________________________________
Дата направления _____________________________________________________
Полученная специальность, квалификация _______________________________
____________________________________________________________________
Дата трудоустройства на постоянное место работы с указанием работодателя, должности ___________________________________________________________
_____________________________________________________________________

11. Соңғы жұмыс (қызмет) орны
Жұмыс берушінің атауы ________________________________________________
Жұмысқа қабылданған күні _____________________________________________
Жұмыстан босатылған күні _____________________________________________
Лауазымы ____________________________________________________________
12. Жұмыс іздеуші адам ретінде тіркелгені туралы мәліметтер
Жүгінген күні _________________________________________________________
Тіркеу немесе бас тарту күні ____________________________________________
Бас тарту себебі _______________________________________________________
Есептен шығарылған күні _______________________________________________
Есептен шығару себебі _________________________________________________
13. Әлеуметтік кәсіптік бағдарлау қорытындылары:
Әлеуметтік кәсіптік бағдарлауды жүргізетін органның атауы
_____________________________________________________________________
Өткізу күні___________________________________________________________
Нәтижесі _____________________________________________________________
14. Тиісті жұмыстың берілген бағыттары:
Жұмыс берушінің атауы ________________________________________________
_____________________________________________________________________
Лауазымы (кәсібі) _____________________________________________________
Жұмыс бағытын беру күні ______________________________________________
Жұмыс берушінің жұмысқа қабылдау туралы актісі не бас тарту себебін көрсету
_____________________________________________________________________
15. Жұмыссыз ретінде тіркелу туралы мәліметтер:
Жүгінген күні _________________________________________________________
Тіркеу немесе бас тарту күні ____________________________________________
Бас тарту себебі _______________________________________________________
Есептен шығарылған күні _______________________________________________
Есептен шығару себебі _________________________________________________
16. Жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысуға берілген
жолдамалар туралы мәліметтер:
1) кәсіптік оқыту:
Жұмыс берушінің және (немесе) оқу орнының атауы ________________________
_____________________________________________________________________
Оқу орнының және (немесе) жұмыс берушінің мекенжайы, телефоны _________
_____________________________________________________________________
Оқу мерзімі ___________________________________________________________
Жіберілген күні _______________________________________________________
Алған мамандығы, біліктілігі ____________________________________________
Жұмыс берушіні, лауазымды көрсете отырып, тұрақты жұмыс орнына жұмысқа
орналасқан күні _______________________________________________________

2) содействие предпринимательской инициативе
Микрокредиты:
Дата получения микрокредита __________________________________________
Сумма кредита _______________________________________________________
Срок льготного периода _______________________________________________
Срок возврата ________________________________________________________
Вид деятельности _____________________________________________________
Обучение основам предпринимательства:
Дата начала обучения__________________________________________________
Дата завершения обучения _____________________________________________
Гранты:
Дата подачи заявления_________________________________________________
Дата получения гранта_________________________________________________
Вид деятельности _____________________________________________________
3) Субсидируемые рабочие места:
Ранее оказанные активные меры содействия занятости (заполняется в хронологической последовательности)
Вид субсидируемого рабочего места_____________________________________
____________________________________________________________________
Дата направления _____________________________________________________
Срок участия ________________________________________________________
Наименование работодателя ___________________________________________
Должность___________________________________________________________
Акт работодателя (учебного заведения) о приеме на работу (обучение) или указание причины отказа в приеме на работу ______________________________
Дата трудоустройства на постоянное место работы с указанием работодателя,
должности ___________________________________________________________
____________________________________________________________________
4) направление на содействие добровольному переселению для повышения мобильности рабочей силы
Трудоспособные члены семьи __________________________________________
Нетрудоспособные члены семьи (причина) _______________________________
Место прибытия ______________________________________________________
Оказанная материальная помощь:
Возмещение расходов (сумма) __________________________________________
Возмещение расходов на найм (аренду) жилья (сумма) _____________________
Выданный сертификат экономической мобильности (сумма) ________________
Жилье (строка жилье заполняется с указанием вида жилья (индивидуальный жилой дом,
многоквартирный жилой дом, комната в общежитии с указанием квадратных метров на членов семьи) _______________________________________________

2) кәсіпкерлік бастамаға жәрдемдесу
Микрокредиттер: ______________________________________________________
Микрокредит алу күні __________________________________________________
Кредит сомасы ________________________________________________________
Жеңілдік кезеңінің мерзімі ______________________________________________
Қайтару мерзімі _______________________________________________________
Қызмет түрі __________________________________________________________
Кәсіпкерлік негіздеріне оқыту:
Оқудың басталу күні___________________________________________________
Оқуды аяқтау күні _____________________________________________________
Гранттар:
Өтініш берілген күні___________________________________________________
Грант алған күні_______________________________________________________
Қызмет түрі __________________________________________________________
3) субсидияланатын жұмыс орындары:
Бұрын көрсетілген жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді
(хронологиялық реттілікпен толтырылады)
Субсидияланатын жұмыс орнының түрі___________________________________
_____________________________________________________________________
Жолдама күні _________________________________________________________
Қатысу мерзімі ________________________________________________________
Жұмыс берушінің атауы________________________________________________
Лауазымы____________________________________________________________
Жұмыс берушінің (оқу орнының) жұмысқа қабылдау (оқыту) туралы актісі немесе
жұмысқа қабылдаудан бас тарту себебін көрсету_____________________
_____________________________________________________________________
Жұмыс берушіні, лауазымын көрсете отырып, тұрақты жұмыс орнына жұмысқа
орналасу күні ___________________________________________________________
_____________________________________________________________________
4) жұмыс күшінің ұтқырлығын арттыру үшін ерікті қоныс аударуға жәрдемдесуге
жолдау
Еңбекке жарамды отбасы мүшелері _____________________________________
Еңбекке жарамсыз отбасы мүшелері (себебі) _______________________________
Келу орны ____________________________________________________________
Көрсетілген материалдық көмек:
Шығыстарды өтеу (сома) _______________________________________________
Тұрғын үйді жалдауға (жалға алуға) арналған шығыстарды өтеу (сомасы)
_____________________________________________________________________
Берілген экономикалық ұтқырлық сертификаты (сомасы) ___________________
Тұрғын үй (тұрғын үй жолы тұрғын үй түрін (жеке тұрғын үй) көрсете отырып
толтырылады, отбасы мүшелеріне шаршы метрді көрсете отырып, көппәтерлі тұрғын
үй, жатақханадағы бөлме) ________________________________________

17. Специальные рабочие места:
Наименование работодателя ___________________________________________
____________________________________________________________________
Дата выдачи направления ______________________________________________
срок участия _________________________________________________________
Должность (профессия) _______________________________________________
Акт работодателя о приеме на работу ____________________________________
18. Форма заполнения посещения безработным карьерного центра
№ п/п
Дата планового посещения
Дата фактического посещения
Примечание сотрудника карьерного центра
1
2
3
4
19. Ожидания безработного:
1) какой заработок Вы ожидаете получить:
Сумма заработка, которую Вы хотели бы получить в ожидаемом варианте: ____ тенге;
Сумма заработка, приемлемая и оптимальная для начала Вашей карьеры: _____ тенге;
Сумма заработка, за которую, или ниже которой, Вы не станете работать: ___ тенге.
2) место (область, город, район, село) Вашей будущей работы:
Место Вашей предполагаемой работы (область, город, район, село)?__________
3) возможные должности в той области деятельности, где Вы собираетесь построить свою карьеру?
Оптимальная должность – _____________________________________________
Минимально приемлемая – ____________________________________________
4) какое время Вы рассчитываете потратить на поиск работы?
1 – идеальный вариант
____________________________________________________________________
2 – приемлемый вариант
____________________________________________________________________
5 – самый худший из возможных вариантов
____________________________________________________________________
20. План трудоустройства на постоянную работу безработного
№ п/п
Меры по трудоустройству
Фактическое исполнение
Причины неисполнения мероприятий
Приложение
к форме, предназначенной
для сбора административных
данных "Индивидуальная
карта занятости"
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных "Индивидуальная карта занятости"
В графе 1 Формы указывается фамилия, имя, отчество (при его наличии) (полностью).
В графе 2 Формы указывается индивидуальный идентификационный номер (ИИН) лица, ищущего работу.
В графе 3 Формы указывается пол.
В графе 4 Формы указывается дата рождения с указанием дня, месяца, года рождения.
В графе 5 Формы указывается гражданство.
В графе 6 Формы указывается национальность.
В графе 7 Формы указывается адрес места жительства с указанием наименования области, района, населенного пункта, улицы, номера дома, номера квартиры.
В графе 8 Формы указывается номер контактного телефона.
В графе 9 Формы указывается адрес электронной почты.
В графе 10 Формы указывается образование с указанием полученной специальности.
В графе 11 Формы указывается место последней работы (службы), с указанием наименования работодателя, даты приема на работу, даты увольнения, наименования должности по которой работал(а).
В графе 12 Формы указываются сведения о регистрации в качестве лица, ищущего работу с указанием даты обращения, даты регистрации, причины отказа в регистрации, даты снятия с учета и причины снятия с учета.
В графе 13 Формы указываются сведения о прохождении социальной профессиональной ориентации и ее итоги.
В графе 14 Формы указывается информация о выданных направлениях на подходящую работу с указанием: наименования работодателя, должности (профессии), даты выдачи направления на работу, даты приема или отказа работодателя с указанием причин отказа при этом учитывается и отказ заявителя. Информация вносится в хронологическом порядке.
При приеме на работу – указывается дата, номер приказа, должность (профессия).
В графе 15 Формы указываются сведения о регистрации в качестве безработного с указанием даты обращения, даты регистрации, причины отказа в регистрации, даты снятия с учета и причины снятия с учета.
В графе 16 Формы указываются сведения о выданных направлениях на активные меры содействия занятости:
профессиональное обучение;
содействие предпринимательской инициативе;
направление на субсидируемые рабочие места;
содействие добровольному переселению для повышения мобильности рабочей силы.
Сотрудник Центра в хронологическом порядке заносит в ИКЗ сведения об оказанных мерах содействия занятости. При этом, сотрудник Центра отражает:
сведения об участии лиц в профессиональном обучении с указанием наименования работодателя и (или) организация образования, адрес, телефон организации обучения и (или) работодателя, вида и срока обучения, даты направления, полученной специальности, квалификации и даты трудоустройства на постоянное место работы с указанием работодателя, должности;
сведения об участии в мерах по содействию предпринимательской инициативе с указанием даты получения, суммы выданного микрокредита, срока льготного периода, срока возврата и вида деятельности, прохождения обучения основам предпринимательства с указанием даты начала и завершения обучения, даты подачи заявления на получение гранта, даты получение гранта и вида деятельности;
сведения о трудоустройстве безработного на субсидируемые рабочие места, с указанием вида субсидируемого рабочего места, даты направления, наименования работодателя, занимаемой должности (профессии), срока участия, сведений об акте работодателя о приеме на работу, даты трудоустройства на постоянную работу с указанием работодателя и должности. После направления на общественные работы статус безработного сохраняется;
сведения об участии в добровольном переселении для повышения мобильности рабочей силы с указанием трудоспособных членов семьи, нетрудоспособных членов семьи (причины), места прибытия, оказанной материальной помощи, предоставлении жилья, даты трудоустройства, наименования работодателя, должности.
В графе 17 Формы указываются сведения о лицах, трудоустроенных на специальные рабочие места, заносятся в ИКЗ с указанием наименования работодателя, даты выдачи направления, срока участия, занимаемой должности (профессии), сведений об акте работодателя о приеме на работу.
В графе 18 Формы указывается информация о посещении безработным Центра. В форме указывается дата планового посещения, дата фактического посещения, примечание сотрудника Центра.
В графе 19 Формы указываются ожидания безработного с указанием суммы ожидаемого заработка, суммы приемлемого и оптимального заработка для начала карьеры, суммы неприемлемого заработка, места будущей работы, возможных должностей, времени на поиск работы.
В графе 20 Формы указывается план трудоустройства на постоянную работу безработного с указанием мер по трудоустройству, фактического исполнения, причин неисполнения мероприятий.
Приложение 2 к приказу
Заместитель Премьер-Министра
- Министр труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 1 сентября 2023 года № 365
Правила ведения индивидуальной карты занятости

17. Арнайы жұмыс орындары:
Жұмыс берушінің атауы ________________________________________________
_____________________________________________________________________
Жолдаманың берілген күні _____________________________________________
қатысу мерзімі ________________________________________________________
Лауазымы (кәсібі) _____________________________________________________
Жұмыс берушінің жұмысқа қабылдау туралы актісі _________________________
18. Жұмыссыздардың мансап орталығына баруын толтыру нысаны
Р/с№
Жоспарлы қатысу күні
Іс жүзінде қатысқан күні
Мансап орталығы қызметкерінің ескертпесі
19. Жұмыссыздың күтетіні
1) Сіз қандай жалақы алғыңыз келеді?
Сіз алғыңыз келетін жалақы сомасы: ___________ теңге;
Мансапты бастау үшін жеткілікті және тиімді жалақы сомасы: __________ теңге;
Сіз қандай жалақы немесе төмен жалақы сомасы үшін жұмыс істемейсіз: ______ теңге.
2) Сіздің болашақ жұмысыңыздың орналасқан жері (облыс, қала, аудан, ауыл):
Сіздің болжамды жұмысыңыздың орны (облыс, қала, аудан, ауыл)? ___________
3) Сіз өз карьераңызды жасайын деп жүрген қызмет саласындағы ықтимал лауазымдар.
Тиімді лауазым _______________________________________________________
Қолайлылығы төмен ___________________________________________________
4) Сіз жұмыс іздеуге қанша уақыт жұмсауды ойлап отырсыз?
1 – лайықты нұсқа _____________________________________________________
2 – қолайлы нұсқа _____________________________________________________
5 – ықтимал нұсқалардан ең жаманы _____________________________________
20. Жұмыссызды тұрақты жұмысқа орналастыру жоспары
Р/с
Жұмысқа орналастыру жөніндегі шаралар
Іс жүзінде орындау
Іс-шаралардың орындалмау себептері
"Жұмыспен қамтудың
жеке картасы"
әкімшілік деректерді
жинауға арналған нысанға
қосымша
"Жұмыспен қамтудың жеке картасы әкімшілік деректерді жинау үшін арналған нысанды толтыру бойынша түсініктеме
Нысанның 1-бағанында тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) (толық) көрсетіледі.
Нысанның 2-бағанында жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН) көрсетіледі.
Нысанның 3-бағанында жынысы көрсетіледі.
Нысанның 4-бағанында күні, айы, жылы көрсетілген туған күні көрсетіледі.
Нысанның 5-бағанында азаматтық көрсетіледі.
Нысанның 6-бағанында ұлты көрсетіледі.
Нысанның 7-бағанында облыстың, ауданның, елді мекеннің, көшенің атауын, үй нөмірін, пәтер нөмірін көрсете отырып, тұрғылықты жерінің мекенжайы көрсетіледі.
Нысанның 8-бағанында байланыс телефон нөмірі көрсетіледі.
Нысанның 9-бағанында электрондық пошта мекенжайы көрсетіледі.
Нысанның 10-бағанында алған мамандығын көрсете отырып, білімі көрсетіледі.
Нысанның 11-бағанында жұмыс берушінің атауын, жұмысқа қабылданған күнін, жұмыстан босатылған күнін, жұмыс істеген лауазымының атауын көрсете отырып, соңғы жұмыс (қызмет) орны көрсетіледі.
Нысанның 12-бағанында өтініш берген күні, тіркелген күні, тіркеуден бас тарту себебі, есептен шығарылған күні және есептен шығару себебі көрсетілген жұмыс іздеп жүрген адам ретінде тіркелгені туралы мәліметтер көрсетіледі.
Нысанның 13-бағанында әлеуметтік кәсіптік бағдарлаудан өткені туралы мәліметтер және оның қорытындылары көрсетіледі.
Нысанның 14-бағанында ЖҚЖК-да тиісті жұмысқа берілген бағыттар туралы ақпарат: жұмыс берушінің атауы, лауазымы (кәсібі), жұмысқа жолдама берілген күні, жұмыс берушінің қабылдау немесе бас тарту себептерін көрсете отырып, бас тарту күні көрсетіледі, бұл ретте өтініш берушінің бас тартуы да ескеріледі. Ақпарат хронологиялық тәртіппен енгізіледі.
Жұмысқа қабылдау кезінде – бұйрықтың күні, нөмірі, лауазымы (кәсібі) көрсетіледі;
Нысанның 15-бағанында өтініш берілген күнін, тіркелген күнін, тіркеуден бас тарту себебін, есептен шығарылған күнін және есептен шығару себебін көрсете отырып, жұмыссыз ретінде тіркеу туралы мәліметтер көрсетіледі.
Нысанның 16-бағанында жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына берілген жолдамалар туралы мәліметтер:
кәсіптік оқыту;
кәсіпкерлік бастамаға жәрдемдесу;
субсидияланатын жұмыс орындарына жолдама;
жұмыс күшінің ұтқырлығын арттыру үшін ерікті қоныс аударуға жәрдемдесу.
Орталық қызметкері жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің көрсетілген шаралары туралы мәліметтерді хронологиялық тәртіппен ЖҚЖК-ға енгізеді. Бұл ретте Орталық қызметкері:
жұмыс берушінің және (немесе) білім беру ұйымының атауын, оқу ұйымының және (немесе) жұмыс берушінің мекенжайын, телефонын, оқу түрі мен мерзімін, алған мамандығын, біліктілігін, жіберген күнін және жұмыс берушіні, лауазымын көрсете отырып, тұрақты жұмыс орнына жұмысқа орналасқан күнін көрсете отырып, адамдардың кәсіптік оқуға қатысуы туралы мәліметтерді;
алған күні, берілген микрокредит сомасы, жеңілдікті кезең мерзімі, қайтару мерзімі және қызмет түрі, оқудың басталу және аяқталу күні, грант алуға өтініш берген күні, грант алған күні және қызмет түрі көрсетіле отырып, кәсіпкерлік негіздеріне оқытудан өту көрсетілген кәсіпкерлік бастамашылыққа жәрдемдесу жөніндегі шараларға қатысу туралы мәліметтерді;
субсидияланатын жұмыс орнының түрін, жіберілген күнін, жұмыс берушінің атауын, атқаратын лауазымын (кәсібін), қатысу мерзімін, жұмыс берушінің жұмысқа қабылдау туралы актісі туралы мәліметтерді, жұмыс беруші мен лауазымын көрсете отырып, жұмыссыздарды субсидияланатын жұмыс орындарына жұмысқа орналастыру туралы мәліметтерді көрсетеді. Қоғамдық жұмыстарға жіберілгеннен кейін жұмыссыздың мәртебесі сақталады;
отбасының еңбекке қабілетті мүшелерін, отбасының еңбекке қабылетсіз мүшелерін (себептерін), келген жерін, көрсетілген материалдық көмекті, тұрғын үй беруді, жұмысқа орналасу күнін, жұмыс берушінің атауын, лауазымын көрсете отырып, жұмыс күшінің ұтқырлығын арттыру үшін ерікті түрде қоныс аударуға қатысу туралы мәліметтерді көрсетеді.
Нысанның 17-бағанында арнаулы жұмыс орындарына жұмысқа орналастырылған адамдар туралы мәліметтер көрсетіледі, жұмыс берушінің атауын, жолдаманы беру күнін, қатысу мерзімін, атқаратын лауазымын (кәсібін), жұмыс берушінің жұмысқа қабылдау туралы актісі туралы мәліметтерді көрсете отырып, ЖҚЖК-ға енгізіледі.
Нысанның 18-бағанында жұмыссыздардың Орталыққа баруы туралы ақпарат көрсетіледі. Нысанда жоспарлы бару күні, нақты барған күні, Орталық қызметкерінің ескертпесі көрсетіледі.
Нысанның 19-бағанында күтілетін табыс сомасын, мансапты бастау үшін қолайлы және оңтайлы табыс сомасын, жол берілмейтін табыс сомасын, болашақ жұмыс орнын, ықтимал лауазымдарды, жұмыс іздеуге кететін уақытты көрсете отырып, жұмыссыздардың болжамы көрсетіледі.
Нысанның 20-бағанында жұмысқа орналастыру жөніндегі шараларды, нақты орындалуын, орындалмау себептерін көрсете отырып, жұмыссыздарды тұрақты жұмысқа орналастыру жоспары көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары -
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрі
2023 жылғы 1 қыркүйектегі
№ 365 бұйрығына
2-қосымша/
Жұмыспен қамтудың жеке картасын жүргізу қағидалары

Глава 1. Общие положения
1. Настоящие правила ведения индивидуальной карты занятости (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственной статистике" и подпунктом 100) пункта 15 Положения о Министерстве труда и социальной защиты населения Республики Казахстан и предназначены для сбора сведений об обратившихся с внесением личных данных, истории занятости, предлагаемых и реализуемых мер обеспечения занятости, мониторинга и контроля за их исполнением.
Сноска. Пункт 1 - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 25.06.2024 № 218 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Термины и определения, используемые в настоящих Правилах:
1) социальная профессиональная ориентация – комплекс взаимосвязанных мероприятий, направленных на оказание практической помощи в выборе профессий, смене рода занятий и повышение квалификации с учетом профессиональных знаний, навыков, интересов личности и потребностей рынка труда;
2) единая информационная система социально-трудовой сферы – объект информатизации, предназначенный для автоматизации деятельности уполномоченного государственного органа, местных исполнительных органов по вопросам социальной защиты и занятости населения, центров трудовой мобильности, карьерных центров, Центра развития трудовых ресурсов и межведомственного взаимодействия в целях предоставления государственных услуг населению в социально-трудовой сфере;
3) безработный – физическое лицо, осуществляющее поиск работы и готовое приступить к работе;
4) индивидуальная карта занятости (далее – ИКЗ) – документ, в котором указываются личные данные, история занятости, предлагаемые и реализуемые мероприятия, цели содействия занятости и их исполнение;
5) трудоустройство – комплекс организационных, экономических и правовых мероприятий, призванных способствовать обеспечению занятости населения;
6) лицо, ищущее работу – физическое лицо, обратившееся в карьерный центр за содействием в занятости;
7) профессиональное обучение – обучение, включающее в себя профессиональную подготовку, переподготовку в целях получения новых специальностей (профессий), навыков и повышение квалификации в рамках мер содействия занятости, предусмотренных Социальным кодексом Республики Казахстан;
8) подходящая работа – работа, в том числе временного характера, соответствующая профессиональной подготовке, трудовому стажу и опыту работы по прежней специальности, состоянию здоровья, режиму рабочего времени, транспортной доступности рабочего места;

1-тарау. Жалпы ереже
1. Осы Жұмыспен қамтудың жеке картасын жүргізу қағидалары (бұдан әрі – Қағида) "Мемлекеттік статистика туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі туралы ереженің 15-тармағының 100) тармақшасына сәйкес әзірленді және жеке деректерді, жұмыспен қамту тарихын, жұмыспен қамтамасыз етудің ұсынылатын және іске асырылатын шараларын, олардың орындалуына мониторинг пен бақылауды енгізумен жүгінгендер туралы мәліметтерді жинауға арналады.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 25.06.2024 № 218 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Осы Қағидаларда пайдаланылатын терминдер мен анықтамалар:
1) әлеуметтік кәсіптік бағдарлау – кәсіп таңдауда, қызмет түрін ауыстыруда және кәсіптік білімді, дағдыларды, жеке басының мүдделерін және еңбек нарығының қажеттіліктерін ескере отырып біліктілігін арттыруда практикалық көмек көрсетуге бағытталған өзара байланысты іс-шаралар кешені;
2) әлеуметтік еңбек саласындағы бірыңғай ақпараттық жүйе – уәкілетті мемлекеттік органның, халықты әлеуметтік қорғау және жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі жергілікті атқарушы органдардың, еңбек мобильділігі орталықтарының, мансап орталықтарының, Еңбек ресурстарын дамыту орталығының қызметін автоматтандыруға және әлеуметтік-еңбек саласында халыққа мемлекеттік қызметтер көрсету мақсатында ведомствоаралық өзара іс-қимылға арналған ақпараттандыру объектісі;
3) жұмыссыз – жұмыс іздеуші және жұмысқа кірісуге дайын жеке тұлға;
4) жұмыспен қамтудың жеке картасы (бұдан әрі – ЖҚЖК) – жеке деректері, жұмыспен қамтудың тарихы, ұсынылатын және іске асырылатын іс-шаралар, жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің мақсаттары және олардың орындалуы көрсетілетін құжат;
5) жұмысқа орналастыру – халықтың жұмыспен қамтылуын қамтамасыз етуге ықпал етуге арналған ұйымдастырушылық, экономикалық және құқықтық іс-шаралар кешені;
6) жұмыс іздеуші адам – жұмыспен қамтуға жәрдемдесу үшін мансап орталығына жүгінген жеке тұлға;
7) кәсіптік оқыту – Қазақстан Республикасының Әлекметтік кодексте көзделген жұмыспен қамтуға жәрдемдесу шаралары шеңберінде жаңа мамандықтарды (кәсіптерді), дағдыларды меңгеру және біліктілікті арттыру мақсатында кәсіптік даярлауды, қайта даярлауды қамтитын оқыту;
8) лайықты жұмыс – кәсіптік даярлығына, еңбек өтіліне және бұрынғы мамандығы бойынша жұмыс тәжірибесіне, денсаулық жағдайына, жұмыс уақытының режиміне, жұмыс орнына көлікпен жетудің қолжетімді болуына сәйкес келетін, оның ішінде уақытша сипаттағы жұмыс лайықты жұмыс деп есептеледі;

9) карьерный центр (далее – Центр) – филиал центра трудовой мобильности, осуществляющий выполнение его функций в районах, городах областного и республиканского значения, столице;
10) специальные рабочие места для трудоустройства лица с инвалидностью – рабочие места, оборудованные с учетом индивидуальных возможностей лица с инвалидностью;
11) субсидируемое рабочее место – рабочее место, создаваемое работодателем на договорной основе с центром трудовой мобильности (карьерным центром) для трудоустройства безработных, а также студентов и учащихся старших классов общеобразовательных школ в свободное от учебы время, участвующих в работах, не причиняющих вреда здоровью и не нарушающих процесса обучения, с полным или частичным субсидированием их заработной платы.
Глава 2. Порядок по ведению Индивидуальной карты занятости
3. Заполнение ИКЗ осуществляется сотрудниками Центра на основании обращения заявителя для регистрации в качестве лица, ищущего работу, в соответствии с приложением 1 к Перечню основных требований к оказанию государственной услуги "Регистрация лиц, ищущих работу" Правил регистрации лиц, ищущих работу, безработных и осуществления трудового посредничества, оказываемого карьерными центрами, утвержденными приказом Заместителя Премьер-Министра - Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 9 июня 2023 года № 214 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 32850).
Сноска. Пункт 3 - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 25.06.2024 № 218 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. После проверки данных заявителя через информационные системы государственных органов и (или) организаций сотрудник Центра заносит полученные сведения в ИКЗ.
Сноска. Пункт 4 - в редакции приказа Министра труда и социальной защиты населения РК от 25.06.2024 № 218 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Вся внесенная информация активизируется при заполнении и (или) внесении изменений в ИКЗ и сохраняется в АИС, с открытым доступом независимо от срока давности.
6. Актуализация информации осуществляется автоматически.
7. Для занесения данных в ИКЗ используется метод импортирования данных из информационных систем государственных органов и (или) организаций.
Приложение 3 к приказу
Заместитель Премьер-Министра
- Министр труда
и социальной защиты населения
Республики Казахстан
от 1 сентября 2023 года № 365
Перечень утративших силу некоторых приказов и структурных элементов некоторых приказов Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан

9) мансап орталығы (бұдан әрі – Орталық) – аудандарда, облыстық және Республикалық маңызы бар қалаларда, астанада оның функцияларын орындауды жүзеге асыратын еңбек ұтқырлығы орталығының филиалы;
10) мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыруға арналған арнайы жұмыс орындары – мүгедектігі бар адамдардың жеке мүмкіндіктерін ескере отырып жабдықталған жұмыс орындары;
11) субсидияланатын жұмыс орны – жалақысын толық немесе ішінара субсидиялай отырып, жұмыссыздарды, сондай-ақ оқудан бос уақытта денсаулығына зиян келтірілмейтін және оқу процесін бұзбайтын жұмысқа қатысатын студенттер мен жалпы білім беретін мектептердің жоғары сынып оқушыларын жұмысқа орналастыру үшін, еңбек мобильділігі орталығымен (мансап орталығымен) шарт негізінде жұмыс беруші құратын жұмыс орны.
2-тарау. Жұмыспен қамтудың жеке картасын жүргізу тәртібі
3. ЖҚЖК толтыруды Орталық қызметкерлері өтініш берушінің Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 9 маусымдағы № 214 бұйрығымен бекітілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32850 тіркелген) Жұмыс іздеп жүрген адамдарды, жұмыссыздарды тіркеу және мансап орталықтары көрсететін еңбек делдалдығын жүзеге асыру қағидаларының "Жұмыс іздеп жүрген адамдарды тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсетуге қойылатын негізгі талаптардың тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес жұмыс іздеуші адам ретінде тіркеу үшін жүгінуі негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 25.06.2024 № 218 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
4. Өтініш берушінің деректерін мемлекеттік органдардың және (немесе) ұйымдардың ақпараттық жүйелері арқылы тексергеннен кейін Орталық қызметкері алынған мәліметтерді ЖҚЖК-ға енгізеді.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 25.06.2024 № 218 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
5. Барлық енгізілген ақпарат ЖҚЖК-на өзгерістер толтыру және (немесе) енгізу кезінде өзектендіріледі және ескіру мерзіміне қарамастан ашық қолжетімділікпен ААЖ-да сақталады.
6. Ақпаратты өзектендіру автоматты түрде жүзеге асырылады.
7. ЖҚЖК-ға деректерді енгізу үшін мемлекеттік органдардың және (немесе) ұйымдардың ақпараттық жүйелерінен деректерді импорттау әдісі қолданылады.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
орынбасары -
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрі
2023 жылғы 1 қыркүйектегі
№ 365 бұйрығына
3-қосымша/
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің күші жойылған бұйрығының және кейбір бұйрықтарының құрылымдық элементтерінің тізбесі

1. Приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 июня 2016 года № 576 "Об утверждении индивидуальной карты трудоустройства и формы ее заполнения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 14056).
2. Пункт 8 Перечня некоторых приказов Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, в которые вносятся изменения и дополнение, утвержденных приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 14 июня 2018 года № 242 "О внесении изменений и дополнения в некоторые приказы Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 17194).
3. Пункт 5 Перечня некоторых приказов Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан, в которые вносятся изменения, утвержденных приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 27 марта 2019 года № 146 "О внесении изменений в некоторые приказы Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 18446).
4. Пункт 13 Перечня некоторых приказов Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан и исполняющего обязанности Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан, в которые вносятся изменения, утвержденных приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 16 марта 2021 года № 78 "О внесении изменений в некоторые приказы Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан и исполняющего обязанности Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 22354).
5. Пункт 1 приказа исполняющего обязанности Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 11 февраля 2022 года № 55 "О внесении изменений и дополнений в приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 июня 2016 года № 576 "Об утверждении формы индивидуальной карты занятости и правила ее ведения" и приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 19 июня 2018 года № 259 "Об утверждении Правил регистрации лиц, ищущих работу, безработных и осуществления трудового посредничества, оказываемого центрами занятости населения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26807).

1. "Жұмыспен қамтудың жеке картасын және оны толтыру нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 28 маусымдағы № 576 бұйрығы (Мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 14056 болып тіркелген).
2. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2018 жылғы 14 маусымдағы № 242 бұйрығымен бекітілген өзгерістер мен толықтыру енгізілетін Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің кейбір бұйрықтары тізбесінің 8-тармағы (Мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 17194 болып тіркелген).
3. "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2019 жылғы 27 наурыздағы № 146 бұйрығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесінің 5-тармағы (Мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 18446 болып тіркелген).
4. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің міндетін атқарушының өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесінің 13-тармағы, "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрі міндетін атқарушының кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2021 жылғы 16 наурыздағы № 78 бұйрығымен бекітілген (Мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 22354 болып тіркелген).
5. "Жұмыспен қамтудың жеке картасын және оны толтыру нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 28 маусымдағы № 576 бұйрығына және Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің" Жұмыс іздеп жүрген адамдарды, жұмыссыздарды тіркеу және халықты жұмыспен қамту орталықтары көрсететін еңбек делдалдығын жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің міндетін атқарушының 2022 жылғы 11 ақпандағы № 55 бұйрығының 1 тармағы (Мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 26807 болып тіркелген).

6. Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 12 мая 2022 года № 161 "О внесении изменений в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 28 июня 2016 года № 576 "Об утверждении формы индивидуальной карты занятости и правила ее ведения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 28059).
7. Пункт 5 Перечня некоторых приказов Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан, Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан и исполняющего обязанности Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан в которые вносятся изменения, утвержденных приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 14 сентября 2022 года № 367 "О внесении изменений в некоторые приказы Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 29707).

6. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің "Жұмыспен қамтудың жеке картасын және оны толтыру нысанын бекіту туралы" 2016 жылғы 28 маусымдағы № 576 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2022 жылғы 12 мамырдағы № 161 бұйрығы (Мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 28059 болып тіркелген).
7. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің, Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің және Қазақстан Республикасы Еңбек және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің міндетін атқарушының өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесінің 5-тармағы, "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2022 жылғы 14 қыркүйектегі № 367 бұйрығымен бекітілген (Мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 29707 болып тіркелген).