О признании утратившими силу некоторых решений Сарыкольского районного маслихата
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 25 сентября 2023 года № 59. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 4 октября 2023 года № 10065
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Сарыкольского районного маслихата Д. Абжамалов
Приложение
к решению Сарыкольского
районного маслихата
от 25 сентября 2023 года
№ 59
Перечень утративших силу некоторых решений Сарыкольского районного маслихата
1) Решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходах местного сообщества Сорочинского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области" от 28 марта 2014 года № 153 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4676);
2) Решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходах местного сообщества Комсомольского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области" от 25 июня 2014 года № 180 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4944);
3) Решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходах местного сообщества Севастопольского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области" от 25 июня 2014 года № 182 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4946);
4) Решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходах местного сообщества Тагильского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области" от 25 июня 2014 года № 183 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4947);
5) Решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходах местного сообщества села Маяк Сарыкольского района Костанайской области" от 8 августа 2014 года № 201 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5016);

Сарыкөл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2023 жылғы 25 қыркүйектегі № 59 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 4 қазанда № 10065 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл аудандық мәслихатының төрағасы Д. Абжамалов
Сарыкөл аудандық мәслихатының
2023 жылғы 25 қыркүйектегі
№ 59 шешіміне
қосымша
Сарыкөл аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) Мәслихаттың "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Сорочин ауылдық округінің жергілікті қоғамдастығының бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 28 наурыздағы № 153 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4676 болып тіркелген) шешімі;
2) Мәслихаттың "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Комсомол ауылдық округінің жергілікті қоғамдастығының бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 25 маусымдағы № 180 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4944 болып тіркелген) шешімі;
3) Мәслихаттың "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Севастополь ауылдық округінің жергілікті қоғамдастығының бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 25 маусымдағы № 182 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4946 болып тіркелген) шешімі;
4) Мәслихаттың "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Тағыл ауылдық округінің жергілікті қоғамдастығының бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 25 маусымдағы № 183 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4947 болып тіркелген) шешімі;
5) Мәслихаттың "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Маяк ауылының жергілікті қоғамдастығының бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 8 тамыздағы № 201 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5016 болып тіркелген) шешімі;

6) Решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей поселка для участия в сходах местного сообщества поселка Сарыколь Сарыкольского района Костанайской области" от 8 августа 2014 года № 202 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5017);
7) Решение маслихата "О внесении изменения в решение маслихата от 25 июня 2014 года № 183 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходах местного сообщества Тагильского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области" от 10 апреля 2018 года № 153 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7736);
8) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 28 марта 2014 года № 153 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходах местного сообщества Сорочинского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области" от 10 апреля 2018 года № 154 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7746);
9) Решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходах местного сообщества Веселоподольского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области" от 10 апреля 2018 года № 155 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7737);
10) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 25 июня 2014 года № 183 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходах местного сообщества Тагильского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области" от 21 июня 2018 года № 177 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7939);
11) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 25 июня 2014 года № 180 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходах местного сообщества Комсомольского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области" от 21 июня 2018 года № 179 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7937);

6) Мәслихаттың "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінің жергілікті қоғамдастығының бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін кент тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 8 тамыздағы № 202 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5017 болып тіркелген) шешімі;
7) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2014 жылғы 25 маусымдағы № 183 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Тағыл ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 10 сәуірдегі № 153 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7736 болып тіркелген) шешімі;
8) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2014 жылғы 28 наурыздағы № 153 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Сорочин ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 10 сәуірдегі № 154 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7746 болып тіркелген) шешімі;
9) Мәслихаттың "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Веселоподол ауылдық округінің жергілікті қоғамдастығының бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2018 жылғы 10 сәуірдегі № 155 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7737 болып тіркелген) шешімі;
10) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2014 жылғы 25 маусымдағы № 183 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Тағыл ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 21 маусымдағы № 177 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7939 болып тіркелген) шешімі;
11) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2014 жылғы 25 маусымдағы № 180 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Комсомол ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 21 маусымдағы № 179 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7937 болып тіркелген) шешімі;

12) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 25 июня 2014 года № 182 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходах местного сообщества Севастопольского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области" от 27 июня 2018 года № 182 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7938);
13) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 8 августа 2014 года № 202 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей для участия в сходах местного сообщества поселка Сарыколь Сарыкольского района Костанайской области" от 3 июля 2019 года № 271 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8585);
14) Решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходах местного сообщества села Тимирязевка Сарыкольского района Костанайской области" от 17 сентября 2019 года № 281 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8699);
15) Решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходах местного сообщества села Урожайное Сарыкольского района Костанайской области" от 13 января 2020 года № 312 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8903);
16) Решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходах местного сообщества села Большие Дубравы Сарыкольского района Костанайской области" от 23 января 2020 года № 315 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8930);
17) Решение маслихата "О внесении изменения в решение маслихата от 28 марта 2014 года № 153 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходах местного сообщества Сорочинского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области" от 6 мая 2020 года № 341 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9179);
18) Решение маслихата "О внесении изменений в решение маслихата от 25 июня 2014 года № 182 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходах местного сообщества Севастопольского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области" от 4 июня 2020 года № 345 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9250);

12) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2014 жылғы 25 маусымдағы № 182 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Севастополь ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің Қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 27 маусымдағы № 182 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7938 болып тіркелген) шешімі;
13) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2014 жылғы 8 тамыздағы № 202 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Сарыкөл кентінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 3 шілдедегі № 271 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8585 болып тіркелген) шешімі;
14) Мәслихаттың "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Тимирязев ауылының жергілікті қоғамдастығының бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2019 жылғы 17 қыркүйектегі № 281 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8699 болып тіркелген) шешімі;
15) Мәслихаттың "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Урожайное ауылының жергілікті қоғамдастығының бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 312 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8903 болып тіркелген) шешімі;
16) Мәслихаттың "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Большие Дубравы ауылының жергілікті қоғамдастығының бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2020 жылғы 23 қаңтардағы № 315 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8930 болып тіркелген) шешімі;
17) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2014 жылғы 28 наурыздағы № 153 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Сорочин ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 6 мамырдағы № 341 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9179 болып тіркелген) шешімі;
18) Мәслихаттың "Мәслихаттың 2014 жылғы 25 маусымдағы № 182 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Севастополь ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысу үшін ауылдар тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 4 маусымдағы № 345 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9250 болып тіркелген) шешімі;

19) Решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходах местного сообщества села Златоуст Сарыкольского района Костанайской области" от 4 сентября 2020 года № 358 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9444);
20) Решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей села для участия в сходах местного сообщества села Барвиновка Сарыкольского района Костанайской области" от 14 сентября 2020 года № 360 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9456).

19) Мәслихаттың "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Златоуст ауылының жергілікті қоғамдастығының бөлек жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2020 жылғы 4 қыркүйектегі № 358 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9444 болып тіркелген) шешімі;
20) Мәслихаттың "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Барвиновка ауылының жергілікті қоғамдастығының бөлек жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 360 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9456 болып тіркелген) шешімі.