Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Жылыойскому району
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 24 мая 2023 года № 4-4. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 6 июня 2023 года № 5033-06
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан и со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Жылыойскому району согласно приложению 1 к настоящему решению.

Жылыой ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 мамырдағы № 4-4 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 6 маусымда № 5033-06 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Экология кодексінің 365 бабының 3 тармағының 2) тармақшасына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жылыой ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

2. Признать утратившими силу некоторые решения Жылыойского районного маслихата согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Қ. Мыңбаев
Приложение 1 к решению
Жылыойского районного
маслихата от 24 мая
2023 года № 4-4
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Жылыойскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов
1
Домовладения благоустроенные
1 житель

2. Осы шешімінің 2-қосымшасына сәйкес Жылыой аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Қ. Мыңбаев
Жылыой аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
24 мамырдағы № 4-4 шешіміне
1 қосымша
Жылыой ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Жылдық жинақталу нормасы, м3
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын

1 м2 общей площади
1,7
29
Юридические, организующие массовые мероприятия на территории города, парковые отходы
1000 участников
0,015
30
Садоводческие кооперативы
1 участок
--
Приложение к решению
Жылыойского районного
маслихата от 24 мая
2023 года № 4-4
Перечень решений Жылыойского районного маслихата утративших силу:
1. Решение Жылыойского районного маслихата от 31 октября 2016 года № 6-2 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Жылыойскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3683);

Жалпы алаңы 1 м2
1,7
29
Қала аумағында жаппай іс-шаралар ұйымдастыратын заңды, саябақ қалдықтары
1000 қатысушы
0,015
30
Бау-бақша кооперативтері
1 учаске
--
Жылыой аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
24 мамырдағы № 4-4 шешіміне
2 қосымша
Жылыой аудандық мәслихатының күші жойылған шешімдерінің тізбесі:
1. Жылыой ауданы мәслихатының 2016 жылғы 31 қазандағы № 6-2 "Жылыой ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3683 болып тіркелген) шешімі;

2. Решение Жылыойского районного маслихата от 31 октября 2016 года № 6-3 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию и захоронение твердых бытовых отходов по Жылыойскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3684);
3. Решение Жылыойского районного маслихата от 29 сентября 2017 года № 14-4 "Об утверждении правил управления безхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность на территории Жылыойского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3957);
4. Решение Жылыойского районного маслихата от 16 мая 2019 года № 35-2 "О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата от 31 октября 2016 года № 6-2 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Жылыойскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4402);
5. Решение Жылыойского районного маслихата от 16 мая 2019 года № 35-3 "О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата от 31 октября 2016 года № 6-3 "Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию и захоронение твердых бытовых отходов по Жылыойскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4401).

2. Жылыой ауданы мәслихатының 2016 жылғы 31 қазандағы № 6-3 "Жылыой ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, кәдеге жарату және көму тарифтерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3684 болып тіркелген) шешімі;
3. Жылыой ауданды мәслихатының 2017 жылғы 29 қыркүйектегі № 14-4 "Жылыой ауданы аумағында сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3957 болып тіркелген) шешімі;
4. Жылыой ауданы мәслихатының 2019 жылғы 16 мамырдағы № 35-2 "Жылыой ауданы мәслихатының 2016 жылғы 31 қазандағы № 6-2 "Жылыой ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4402 болып тіркелген) шешімі;
5. Жылыой аудандық мәслихатының 2019 жылғы 16 мамырдағы № 35-3 "Жылыой ауданы мәслихатының 2016 жылғы 31 қазандағы № 6-3 "Жылыой ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, кәдеге жарату және көму тарифтерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4401 болып тіркелген) шешімі.