Об утверждении Правил внесения представлений органами национальной безопасности Республики Казахстан об устранении причин и условий, способствующих реализации угроз безопасности Республики Казахстан, совершению уголовных правонарушений, расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности
Приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 14 февраля 2024 года № 20/қе. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 февраля 2024 года № 33999.
В соответствии с подпунктом 209) пункта 15 Положения о Комитете национальной безопасности Республики Казахстан, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 1 апреля 1996 года № 2922, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить Правила внесения представлений органами национальной безопасности Республики Казахстан об устранении причин и условий, способствующих реализации угроз безопасности Республики Казахстан, совершению уголовных правонарушений, расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности согласно приложению 1 к настоящему приказу.
2. Признать утратившими силу некоторые приказы Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан согласно приложению 2 к настоящему приказу.
3. Юридическому департаменту Комитета национальной безопасности Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
Е. Сагимбаев
Приложение 1
к приказу Председателя
Комитета национальной
безопасности
Республики Казахстан
от 14 февраля 2024 года № 20/қе
Правила внесения представлений органами национальной безопасности Республики Казахстан об устранении причин и условий, способствующих реализации угроз безопасности Республики Казахстан, совершению уголовных правонарушений, расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности
1. Настоящие Правила внесения представлений органами национальной безопасности Республики Казахстан об устранении причин и условий, способствующих реализации угроз безопасности Республики Казахстан, совершению уголовных правонарушений, расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности (далее - Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 209) пункта 15 Положения о Комитете национальной безопасности Республики Казахстан, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 1 апреля 1996 года № 2922, и определяют порядок внесения представлений органами национальной безопасности Республики Казахстан об устранении причин и условий, способствующих реализации угроз безопасности Республики Казахстан, совершению уголовных правонарушений, расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности.

Ұлттық қауіпсіздік органдарының Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қатерлерді іске асыруға, тергеп-тексерілуі Қазақстан Республикасының заңнамасында қарауына жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы ұлттық қауіпсіздік органдарының ұсынымдарын енгізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2024 жылғы 14 ақпандағы № 20/қе бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2024 жылғы 15 ақпанда № 33999 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 1 сәуірдегі № 2922 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті туралы ереже 15-тармағының 209) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес ұлттық қауіпсіздік органдарының Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қатерлерді іске асыруға, тергеп-тексерілуі Қазақстан Республикасының заңнамасында қарауына жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы ұлттық қауіпсіздік органдарының ұсынымдарын енгізу қағидалары бекітілсін.
2. Осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Заң департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді және Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Төрағасы
Е. Сагимбаев
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік
комитеті Төрағасының
2024 жылғы 14 ақпандағы
№ 20/қе бұйрығына
1-қосымша
Ұлттық қауіпсіздік органдарының Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қатерлерді іске асыруға, тергеп-тексерілуі Қазақстан Республикасының заңнамасында қарауына жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы ұлттық қауіпсіздік органдарының ұсынымдарын енгізу қағидалары
1. Осы ұлттық қауіпсіздік органдарының Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қатерлерді іске асыруға, тергеп-тексерілуі Қазақстан Республикасының заңнамасында қарауына жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы ұлттық қауіпсіздік органдарының ұсынымдарын енгізу қағидалары (бұдан әрі - Қағидалар) Қазақстан Республикасы Президентінің 1996 жылғы 1 сәуірдегі № 2922 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті туралы ереже 15-тармағының 209) тармақшасына сәйкес әзірленген және ұлттық қауіпсіздік органдарының Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қатерлерді іске асыруға, тергеп-тексерілуі Қазақстан Республикасының заңнамасында қарауына жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы ұлттық қауіпсіздік органдарының ұсынымдарын енгізу тәртібін айқындайды.

2. При выявлении в процессе оперативно-служебной деятельности органов национальной безопасности причин и условий, способствующих реализации угроз безопасности Республики Казахстан, с учетом статьи 6 Закона Республики Казахстан "О национальной безопасности Республики Казахстан", органы национальной безопасности вносят в государственные органы, воинские формирования, части и организации обязательные для исполнения представления об устранении причин и условий, способствующих реализации угроз безопасности Республики Казахстан, по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам.
3. При выявлении в процессе оперативно-служебной деятельности органов национальной безопасности причин и условий, способствующих совершению уголовных правонарушений, расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности, органы национальной безопасности вносят в государственные органы, воинские формирования, части и организации обязательные для исполнения представления об устранении причин и условий, способствующих совершению уголовных правонарушений, расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности, по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
4. При установлении в ходе досудебного производства по уголовному делу обстоятельств, способствовавших совершению уголовных правонарушений и других нарушений закона, органы национальной безопасности вносят представления в порядке, предусмотренном статьей 200 Уголовно-процессуального кодекса Республики Казахстан.
5. При установлении причин и условий, способствующих совершению административных правонарушений, отнесенных к ведению органов национальной безопасности, органы национальной безопасности вносят представления в порядке, предусмотренном статьей 826 Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях.
6. Представление об устранении причин и условий, способствующих реализации угроз безопасности Республики Казахстан, совершению уголовных правонарушений, расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности, составляется в двух экземплярах. Один экземпляр представления на официальном бланке выдается адресату (государственному органу, воинскому формированию, части, организации) под подпись или направляется по почте, а другой находится в органе национальной безопасности Республики Казахстан, внесшем представление.
7. Представление об устранении причин и условий, способствующих реализации угроз безопасности Республики Казахстан, совершению уголовных правонарушений, расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности, направляется за подписью Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан или его заместителей, директоров ведомств Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, начальников территориальных органов Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, начальников обособленных структурных подразделений органов военной контрразведки Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.

2. Ұлттық қауіпсіздік органдарының жедел-қызметтік іс-қимылы процесінде "Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабын ескере отырып, Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қатерлерді іске асыруға ықпал ететін себептер мен жағдайлар анықталған кезде ұлттық қауіпсіздік органдары мемлекеттік органдарға, әскери құралымдарға, бөлімдер мен ұйымдарға орындалуы міндетті Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қатерлерді іске асыруға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы ұсынымдарды осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша енгізеді.
3. Ұлттық қауіпсіздік органдарының жедел-қызметтік іс-қимыл процесінде тергеп-тексерілуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының қарауына жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайлар анықталған кезде ұлттық қауіпсіздік органдары мемлекеттік органдарға, әскери құралымдарға, бөлімдер мен ұйымдарға орындалуы міндетті қылмыстық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы ұсынымдарды осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша енгізеді.
4. Қылмыстық іс бойынша сотқа дейінгі іс жүргізу барысында қылмыстық құқық бұзушылықтарды және басқа да заң бұзушылықтарды жасауға ықпал еткен мән-жайлар анықталған кезде ұлттық қауіпсіздік органдары Қазақстан Республикасының Қылмыстық-процестік кодексінің 200-бабында көзделген тәртіппен ұсыныс енгізеді.
5. Ұлттық қауіпсіздік органдарының қарауына жатқызылған әкімшілік құқық бұзушылық жасауға ықпал еткен себептер мен жағдайлар анықталған кезде ұлттық қауіпсіздік органдары Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексінің 826-бабында көзделген тәртіппен ұсыныс енгізеді.
6. Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қатерлерді іске асыруға, тергеп-тексерілуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының қарауына жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы ұсыным екі данада жасалады. Ұсынымның бір данасы ресми бланкіде адресатқа (мемлекеттік органға, әскери құралымға, бөлімге және ұйымға) қол қойылып беріледі немесе поштамен жіберіледі, ал екіншісі ұсынымды шығарған Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік органында қалады.
7. Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қатерлерді іске асыруға, тергеп-тексерілуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының қарауына жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы ұсыным Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының немесе оның орынбасарларының, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің ведомстволары директорларының, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің аумақтық органдары бастықтарының, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің әскери қарсы барлау органдары оқшауланған құрылымдық бөлімшелері бастықтарының қолымен жіберіледі.

8. Органы национальной безопасности ведут учет внесенных представлений об устранении причин и условий, способствующих реализации угроз безопасности Республики Казахстан, совершению уголовных правонарушений, расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности.
9. Государственные органы, воинские формирования, части и организации, получившие представления, уведомляют органы национальной безопасности о принятых мерах по их исполнению в конкретные сроки, указанные в представлении.
Приложение 1
к Правилам внесения
представлений органами
национальной безопасности
Республики Казахстан
об устранении причин
и условий, способствующих
реализации угроз безопасности
Республики Казахстан,
совершению уголовных
правонарушений, расследование
которых отнесено законодательством
Республики Казахстан
к ведению органов
национальной безопасности
Форма
Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
____________________________________________________
наименование и адрес органа национальной безопасности,
вносящего представление
Руководителю _______________________________________
наименование юридического лица
____________________________________________________
фамилия и инициалы руководителя юридического лица
____________________________________________________
адрес юридического лица, контактный телефон
Представление
об устранении причин и условий, способствующих
реализации угроз безопасности Республики Казахстан
"___"_________20__года № ______ город _______________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(краткое описание мероприятия, при котором выявлены причины и условия,
способствующие реализации угроз безопасности Республики Казахстан)
УСТАНОВЛЕНО:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(подробное изложение конкретных причин и условий, способствующих реализации
угроз безопасности Республики Казахстан, предусмотренных в статье 6 Закона
Республики Казахстан "О национальной безопасности Республики Казахстан")
На основании изложенного, в соответствии со статьей 13 Закона Республики
Казахстан "Об органах национальной безопасности Республики Казахстан",
ТРЕБУЮ:
1. _________________________________________________________________;

8. Ұлттық қауіпсіздік органдары Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қатерлерді іске асыруға, тергеп-тексерілуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының қарауына жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы ұсынымдардың есебін жүргізеді.
9. Ұсынымды алған мемлекеттік органдар, әскери құралымдар, бөлімдер мен ұйымдар оларды орындау бойынша қабылданған шаралар туралы ұсынымда көрсетілген нақты мерзімде ұлттық қауіпсіздік органдарын хабардар етеді.
Ұлттық қауіпсіздік
органдарының
Қазақстан Республикасының
қауіпсіздігіне төнетін қатерлерді
іске асыруға, тергеп-тексерілуі
Қазақстан Республикасының
заңнамасында қарауына
жатқызылған қылмыстық құқық
бұзушылықтар жасауға ықпал
ететін себептер мен
жағдайларды жою туралы
ұлттық қауіпсіздік
органдарының ұсынымдарын
енгізу қағидаларына
1-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитеті
____________________________________________________________________
ұсынымды енгізетін ұлттық қауіпсіздік органының атауы мен мекенжайы
___________________________________________________________ басшысы
заңды тұлғаның атауы
____________________________________________________________________
заңды тұлға басшысының тегі және аты-жөні
____________________________________________________________________
заңды тұлғаның мекенжайы, байланыс телефоны
Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қауіп-қатерлерді іске асыруға мүмкіндік туғызатын себептер мен жағдайларды жою туралы ұсыныс
20__жылғы "___" __________ №_____ ______________________ қала
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қатерлерді іске асыруға ықпал ететін себептер мен жағдайлар анықталған іс-шаралардың қысқаша сипаттамасы)
АНЫҚТАЛДЫ:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
("Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабында қарастырылған Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қатерлерді іске асыруға ықпал ететін нақты себептер мен жағдайлардың толық баяндалуы)
Баяндалғанның негізінде, "Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік органдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабына сәйкес ТАЛАП ЕТЕМІН:
1. _____________________________________________________________;

2. _________________________________________________________________,
(конкретные мероприятия по устранению причин и условий, сроки исполнения)
Настоящее представление может быть обжаловано в порядке, установленном
законодательством Республики Казахстан.
Об исполнении настоящего представления прошу уведомить в письменном виде
и в указанные выше сроки.
Невыполнение настоящего представления влечет ответственность в соответствии
со статьей 462 Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях".
_________________________ ________ _____________________
должностное лицо органа подпись фамилия и инициалы
национальной безопасности, звание
Выдал:                                    Получил:
"__" ________ 20___ год/________________       _______/__________________
дата вручения должность, звание                   подпись фамилия, инициалы
_______________________                        __________________________
фамилия и подпись                              дата и время получения
М. п.
Приложение 2
к Правилам внесения
представлений органами
национальной безопасности
Республики Казахстан
об устранении причин
и условий, способствующих
реализации угроз безопасности
Республики Казахстан,
совершению уголовных
правонарушений, расследование
которых отнесено законодательством
Республики Казахстан
к ведению органов
национальной безопасности
Форма
Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
____________________________________________________________________
наименование и адрес органа национальной безопасности, вносящего представление
Руководителю _______________________________________________________
наименование юридического лица
____________________________________________________________________
фамилия и инициалы руководителя юридического лица
____________________________________________________________________
адрес юридического лица, контактный телефон
Представление
об устранении причин и условий, способствующих совершению уголовных
правонарушений, расследование которых отнесено законодательством
Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности
"___" __________ 20 ___ года № _______ город ________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(краткое описание мероприятия, при котором выявлены причины и условия,
способствующие совершению уголовных правонарушений, расследование которых
отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной
безопасности)
УСТАНОВЛЕНО:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(подробное описание причин и условий, способствующих совершению уголовных
правонарушений, расследование которых отнесено законодательством
Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности)
На основании изложенного, в соответствии со статьей 13 Закона Республики
Казахстан "Об органах национальной безопасности Республики Казахстан",
ТРЕБУЮ:

2. _____________________________________________________________,
(себептер мен жағдайларды жою туралы нақты іс-шаралар, орындалу мерзімдері)
Осы ұсынымға Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен шағым жасауға болады.
Осы ұсынымды орындау туралы жазбаша түрде және жоғарыда көрсетілген мерзімдерде хабарлауыңызды сұраймыз. Осы ұсынымды орындамау "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 462-бабына сәйкес жауапкершілікке әкеп соқтырады.
___________________________            _______             _________________
ұлттық қауіпсіздік органының             қолы                   тегі және аты-жөні
лауазымды адамы,
атағы
Берді:                                           Алды:
20__жыл "__"_________/_________             ___________/_____________
беру күні       лауазымы, атағы                   қолы тегі, аты-жөні
___________________________                   ________________________
тегі және қолы                               алу күні мен уақыты
М. о.
Ұлттық қауіпсіздік
органдарының
Қазақстан Республикасының
қауіпсіздігіне төнетін қатерлерді
іске асыруға, тергеп-тексерілуі
Қазақстан Республикасының
заңнамасында қарауына
жатқызылған қылмыстық құқық
бұзушылықтар жасауға ықпал
ететін себептер мен
жағдайларды жою туралы
ұлттық қауіпсіздік
органдарының ұсынымдарын
енгізу қағидаларына
2-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті
_______________________________________________________________
ұсынымды енгізетін ұлттық қауіпсіздік органының атауы мен мекенжайы
____________________________________________________________ басшысы
заңды тұлғаның атауы
____________________________________________________________________
заңды тұлға басшысының тегі және аты-жөні
____________________________________________________________________
заңды тұлғаның мекенжайы, байланыс телефоны
Тергеп-тексерілуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының жүргізуіне жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды немесе басқа заң бұзушылықтарды жою туралы ұсыным
20__жылғы "__"_________ №_____ ____________________ қала
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(тергеп-тексерілуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының қарауына жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайлар анықталған іс-шаралардың қысқаша сипаттамасы)
АНЫҚТАЛДЫ:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(тергеп-тексерілуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының жүргізуіне жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін мән-жайлардың толық сипаттамасы)
Баяндалғанның негізінде, "Қазақстан Республикасының ұлттық қауіпсіздік органдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабына сәйкес ТАЛАП ЕТЕМІН:

1. _________________________________________________________________;
2. _________________________________________________________________,
(конкретные мероприятия по устранению причин и условий, сроки исполнения)
Настоящее представление может быть обжаловано в порядке, установленном
законодательством Республики Казахстан.
Об исполнении настоящего представления прошу уведомить в письменном виде
и в указанные выше сроки. Невыполнение настоящего представления влечет
ответственность в соответствии со статьей 462 Кодекса Республики Казахстан
"Об административных правонарушениях".
__________________________            ________      ____________________
должностное лицо органа                  подпись      фамилия и инициалы
национальной безопасности,
звание
Выдал:                        Получил:
"__"________ 20___ год
/____________________________ ________________/_______________
дата вручения должность, звание            подпись фамилия, инициалы
________________________            ___________________________
фамилия и подпись                  дата и время получения
М. п.
Приложение 2 к приказу
Председателя Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
от 14 февраля 2024 года № 20/қе
Перечень некоторых приказов Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, признанных утратившими силу
1. Приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 11 апреля 2013 года № 175 "Об утверждении Правил внесения представлений органами национальной безопасности Республики Казахстан об устранении причин и условий, способствующих реализации угроз безопасности Республики Казахстан, совершению уголовных правонарушений, расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8456).
2. Приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 12 января 2015 года № 1 "О внесении изменений в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 11 апреля 2013 года № 175 "Об утверждении Правил внесения представлений органами национальной безопасности Республики Казахстан об устранении причин и условий, способствующих реализации угроз безопасности Республики Казахстан, совершению преступлений, расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10241).

1. _____________________________________________________________;
2. _____________________________________________________________,
(себептер мен жағдайларды жою туралы нақты іс-шаралар, орындалу мерзімдері)
Осы ұсынымға Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен шағым жасауға болады.
Осы ұсынымды орындау туралы жазбаша түрде және жоғарыда көрсетілген мерзімдерде хабарлауыңызды сұраймыз. Осы ұсынымды орындамау "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 462-бабына сәйкес жауапкершілікке әкеп соқтырады.
_________________________             _________             ________________
ұлттық қауіпсіздік органының             қолы                   тегі және аты-жөні
лауазымды адамы,
атағы
Берді:                                           Алды:
20__жыл "__"_______/________                   ___________/_____________
беру күні       лауазымы, атағы                   қолы тегі, аты-жөні
____________________________                   _________________________
тегі және қолы                               алу күні мен уақыты
М. о.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік
комитеті Төрағасының
2024 жылғы 14 ақпандағы
№ 20/қе бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының күші жойылды деп танылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. "Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қауіп-қатерлерді іске асыруға мүмкіндік туғызатын, тергелуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының қарауына жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарының ұсыныстарын енгізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2013 жылғы 11 сәуірдегі № 175 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8456 болып тіркелген).
2. "Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қауіп-қатерлерді іске асыруға мүмкіндік туғызатын, тергелуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының қарауына жатқызылған қылмыстарды жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарының ұсыныстарын енгізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2013 жылғы 11 сәуірдегі № 175 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2015 жылғы 12 қаңтардағы № 1 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10241 болып тіркелген).

3. Приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 19 июня 2018 года № 49/нс "О внесении изменений в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 11 апреля 2013 года № 175 "Об утверждении Правил внесения представлений органами национальной безопасности Республики Казахстан об устранении причин и условий, способствующих реализации угроз безопасности Республики Казахстан, совершению уголовных правонарушений, расследование которых отнесено законодательством Республики Казахстан к ведению органов национальной безопасности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17154).

3. "Қазақстан Республикасының қауіпсіздігіне төнетін қауіп-қатерлерді іске асыруға мүмкіндік туғызатын, тергелуі Қазақстан Республикасының заңнамасымен ұлттық қауіпсіздік органдарының қарауына жатқызылған қылмыстық құқық бұзушылықтарды жасауға ықпал ететін себептер мен жағдайларды жою туралы Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік органдарының ұсыныстарын енгізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2013 жылғы 11 сәуірдегі № 175 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2018 жылғы 19 маусымдағы № 49/қе бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17154 болып тіркелген).