Астана қаласы әкімдігі кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 27 ақпандағы № 113-318 қаулысы
Қазақстан Республикасының «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астана қаласы әкімдігі кейбір қаулыларының күші қосымшаға сәйкес жойылды деп танылсын.
2. «Астана қаласының Қаржы басқармасы» мемлекеттік мекемесінің басшысы осы қаулыдан туындаған қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Қ. Нағаспаевқа жүктелсін.
Әкім                                      И. Тасмағамбетов
Астана қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 22 ақпандағы
қаулысына қосымша
Астана қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. «Астана қаласының мемлекеттік коммуналдық мүлкін мүліктік жалдауға (жалға) беру Қағидасын бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 28 маусымдағы № 3-1-457қ қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылдың 1 тамызында № 404 болып тіркелген, 2005 жылғы 16 тамыздағы «Астана хабары» газетінде жарияланған).
2. «Астана қаласының мемлекеттік коммуналдық мүлкін мүліктік жалдауға (жалға) беру Қағидасын бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 28 маусымдағы № 3-1-457қ қаулысына толықтырулар енгізу туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 7 желтоқсандағы № 3-1-6-457қ қаулысы (Астана қаласының Әділет департаментінде 2007 жылдың 16 қаңтарында № 453 болып тіркелген).
3. «Астана қаласының мемлекеттік коммуналдық мүлкін мүліктік жалдауға (жалға) беру Қағидасын бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 28 маусымдағы № 3-1-457қ қаулысына толықтырулар енгізу туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 4 наурыздағы № 16-277қ қаулысы (Астана қаласының Әділет департаментінде 2008 жылдың 31 наурызында № 512 болып тіркелген).
4. «Астана қаласының мемлекеттік коммуналдық мүлкін мүліктік жалдауға (жалға) беру Қағидасын бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 28 маусымдағы № 3-1-457қ қаулысына толықтырулар енгізу туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 16-1231қ қаулысы (Астана қаласының Әділет департаментінде 2010 жылдың 29 қаңтарында № 615 болып тіркелген).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Астаны
Постановление акимата города Астаны от 27 февраля 2014 года № 113-318
Выводы суда о совершении преступления с применением специальных средств – наручников признаны необоснованными       В соответствии с законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Астаны согласно приложению.
2. Руководителю Государственного учреждения «Управление финансов города Астаны» принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Нагаспаева Е.К.
Аким                                       И. Тасмагамбетов
Приложение
к постановлению акимата города Астаны
от 27 февраля 2014 года № 113-318
Перечень
утративших силу некоторых постановлений
акимата города Астаны
1. Постановление акимата города Астаны от 28 июня 2005 года № 3-1-457п «Об утверждении Правил предоставления в имущественный наем (аренду) государственного коммунального имущества города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 1 августа 2005 года № 404).
2. Постановление акимата города Астаны от 7 декабря 2006 года № 16-1008п «О внесении дополнений в постановление акимата города Астаны от 28 июня 2005 года № 3-1-457п «Об утверждении Правил предоставления в имущественный наем (аренду) государственного коммунального имущества города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 января 2007 года № 453).
3. Постановление акимата города Астаны от 4 марта 2008 года № 16-277п «О внесении дополнения в постановление акимата города Астаны от 28 июня 2005 года № 3-1-457п «Об утверждении Правил предоставления в имущественный наем (аренду) государственного коммунального имущества города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 марта 2008 года № 512).
4. Постановление акимата города Астаны от 21 декабря 2009 года № 16-1231п «О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 28 июня 2005 года № 3-1-457п «Об утверждении Правил предоставления в имущественный наем (аренду) государственного коммунального имущества города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 января 2010 года № 615, опубликовано в газете «Вечерняя Астана» от 13 февраля 2010 года № 18 (2475).

5. «Астана қаласының мемлекеттік коммуналдық мүлкін мүліктік жалдауға (жалға) беру Қағидасын бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 28 маусымдағы № 3-1-457қ қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 6 маусымдағы № 16-500қ қаулысы (Астана қаласының Әділет департаментінде 2011 жылдың 18 шілдесінде № 686 болып тіркелген).
6. «Астана қаласының коммуналдық меншігіндегі мүлікті кейіннен сатып алу құқығымен (құқығынсыз) сенімгерлік басқаруға беру қағидасын бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 5 қаңтардағы № 113-7 қаулысы (Астана қаласының Әділет департаментінде 2012 жылдың 2 ақпанында № 712 болып тіркелген, «Вечерняя Астана» газетінің 2012 жылғы 9 ақпандағы № 16 (2781) санында, «Астана ақшасы» газетінде 2012 жылғы 11 ақпандағы (2778) санында жарияланды).
7. «Астана қаласының мемлекеттік коммуналдық мүлкін мүліктік жалдауға (жалға) беру Қағидасын бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 28 маусымдағы № 3-1-457қ қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 4 сәуірдегі № 113-368 қаулысы (Астана қаласының Әділет департаментінде 2012 жылдың 11 сәуірінде № 718 болып тіркелген).
8. «Астана қаласының коммуналдық меншігіндегі мүлікті кейіннен сатып алу құқығымен (құқығынсыз) сенімгерлік басқаруға беру қағидасын бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 5 қаңтардағы № 113-7 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 11 маусымдағы № 113-740 қаулысы (Астана қаласының Әділет департаментінде 2012 жылдың 28 маусымында № 732 болып тіркелген).
9. «Астана қаласының мемлекеттік коммуналдық мүлкін мүліктік жалдауға (жалға) беру Қағидасын бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 28 маусымдағы № 3-1-457қ қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 113-2064 қаулысы (Астана қаласының Әділет департаментінде 2013 жылдың 27 желтоқсанында № 797 болып тіркелген).

5. Постановление акимата города Астаны от 6 июня 2011 года № 16-500п «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Астаны от 28 июня 2005 года № 3-1-457п «Об утверждении Правил предоставления в имущественный наем (аренду) государственного коммунального имущества города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18 июля 2011 года № 686, опубликовано в газете «Вечерняя Астана» от 28 июля 2011 года № 89 (2699).
6. Постановление акимата города Астаны от 5 января 2012 года № 113-7 «Об утверждении Правил передачи имущества коммунальной собственности вдрода Астаны в доверительное управление с правом (без права) последующего выкупа» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 2 февраля 2012 года № 712, опубликовано в газетах «Вечерняя Астана» от 9 февраля 2012 года № 16 (2781), от 11 февраля 2012 года № 17 (2782), «Астана ақшамы» от 11 февраля 2012 года № 17 (2778).
7. Постановление акимата города Астаны от 4 апреля 2012 года № 113-368 «О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 28 июня 2005 года № 3-1-457п «Об утверждении Правил предоставления в имущественный найм (аренду) государственного коммунального имущества города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 11 апреля 2012 года № 718).
8. Постановление акимата города Астаны от 11 июня 2012 года №-113-740 «О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 5 января 2012 года № 113-7 «Об утверждении Правил передачи имущества коммунальной собственности города Астаны в доверительное управление с правом (без права) последующего выкупа» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 июня 2012 года № 732).
9. Постановление акимата города Астаны от 5 декабря 2013 года № 113-2064 «О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 28 июня 2005 года № 3-1-457п «Об утверждении Правил предоставления в имущественный наем (аренду) государственного коммунального имущества города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 декабря 2013 года № 797, опубликовано в газетах «Вечерняя Астана» от 31 декабря 2013 года № 155 (3076), «Астана ақшамы» от 31 декабря 2013 года № 148 (3058).