2007 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасының Республикалық бюджеттік атқарылуын бақылайтын есеп комитеті)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220 Қаулысы (үзінді)
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi Бюджет  кодексiне  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Мыналардың:
392 393-қосымшаларға  сәйкес Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылайтын есеп комитетiнiң 2007 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
392-ҚОСЫМША
406 - Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2007 жылға арналған
"Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылауды қамтамасыз ету"
деген 001 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 310 993 мың теңге (үш жүз он миллион тоғыз жүз тоқсан үш мың теңге).
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2007.07.13.   N 597  қаулысымен.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шілдедегi  Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнің "Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органдары жүйесiн одан әрi оңтайландыру жөнiндегi шаралар туралы" 1999 жылғы 22 қаңтардағы N 29  Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Президентiнің "Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi туралы Ереженi бекiту туралы" 2002 жылғы 5 тамыздағы N 917  Жарлығы ; "Электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 7 қаңтардағы N 370  Заңы ; "Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 мамырдағы N 412  Заңы .

Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2007 год (Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220 (Выписка)
В соответствии с Бюджетным  кодексом  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2007 год:
Счетного комитета по контролю за иcполнением республиканского бюджета согласно приложениям  392,   393;   393-1 ;
Сноска. Пункт 1 c изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 13 июля 2007 г. N  597 .
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2007 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ 392
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
406 - Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
001 "Обеспечение контроля за исполнением республиканского бюджета"
на 2007 год
1. Стоимость:  310 993 тысячи тенге (триста десять миллионов девятьсот девяносто три тысячи тенге).
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 13 июля 2007 г. N  597 .
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы Закон  Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе";  Указ  Президента Республики Казахстан от 22 января 1999 года N 29 "О мерах по дальнейшей оптимизации системы государственных органов Республики Казахстан";  Указ  Президента Республики Казахстан от 5 августа 2002 года N 917 "Об утверждении Положения о Счетном комитете по контролю за исполнением республиканского бюджета",  Закон  Республики Казахстан от 7 января 2003 года N 370 "Об электронном документе и электронной цифровой подписи",  Закон  Республики Казахстан от 8 мая 2003 года N 412 "Об информатизации".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : республикалық бюджеттің атқарылуына сыртқы бақылауды жүзеге асыру: республикалық бюджеттiң атқарылуы жөнiндегi мемлекеттiк қаржылық бақылау объектілерiнің қызметiн Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкестiгін тексеру, олардың атқарылуын, есеп пен есептiлiктi жүргiзуiн, бюджет қаражатын, байланысты гранттарды, мемлекет активтері, мемлекет кепілдiк берген займдарды пайдалануын бағалау; Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiне және басқа да нормативтiк құқықтық актiлерге сәйкес республикалық бюджеттің мақсатсыз, негізсіз және тиiмсiз пайдаланылуын анықтау және жол бермеу бойынша шаралар қабылдау.

3. Источники финансирования бюджетной программы : средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы : осуществление внешнего контроля за исполнением республиканского бюджета: проверка соответствия законодательству Республики Казахстан деятельности объектов государственного финансового контроля по исполнению республиканского бюджета, оценки их исполнения, ведения учета и отчетности, использования бюджетных средств, связанных грантов, активов государства, гарантированных государством займов; принятие мер по выявлению и недопущению нецелевого, необоснованного и неэффективного использования средств республиканского бюджета в соответствии с Бюджетным  Кодексом  Республики Казахстан и другими нормативными правовыми актами.

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : республикалық бюджет қаражаттарының, мемлекет кепiлдiк берген займдардың, байланысты гpанттарына, активтерiне, республикалық бюджеттен мемлекеттiң мiндеттемелерiн өтеуге берілген қаражаттардың мақсатты және тиімді пайдалануын, республикалық бюджетке түсетiн түсiмдердің толықтығы мен дер кездiлiгiн, сондай-ақ республикалық бюджеттен түскен сомалардың Бюджет кодексiнің және өзге де нормативтiк құқықтық актiлердің талаптарына сәйкес қайтарылуын бақылау; өзiнiң лауазымдық мiндеттерiн тиiмдi орындау және кәсiптiк шеберлiгiн жетiлдiру үшiн қойылатын білiктiлiк талаптарға сәйкес кәсiптiк қызмет саласында бiлiм беру бағдарламалары бойынша теориялық және практикалық бiлiмдi, iскерлiктi және кәсiби дағдыны шыңдауды жүзеге асыру.

5. Задачи бюджетной программы : контроль за целевым и эффективным использованием средств республиканского бюджета, гарантированных государством займов, средств выданных из республиканского бюджета на погашение обязательств государства, связанных грантов, активов государства, полнотой и своевременностью поступлений в республиканский бюджет, а также за возвратом сумм поступлений из республиканского бюджета в соответствии с требованиями бюджетного кодекса и иных нормативных правовых актов; обновление теоретических и практических знаний, умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности с предъявляемыми квалификационными требованиями для эффективного выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағдарлама
коды
Кіші
бағдарлама
коды
Бағдарламаның
(кіші бағдарламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
001
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылауды қамтамасыз ету
2
001
Орталық органның аппараты
Мемлекеттiк қаржылық бақылау мәселелерi бойынша бақылау және талдау iс-шараларын, семинар кеңестер өткiзу. Есеп комитетiнің отырыстарын өткiзу. Есеп комитетiнiң бюджеттің атқарылуы жөнiндегі есебiн бұқаралық ақпарат  құралдарына жариялау.
Нормативтiк құқықтық актiлер, стандарттар мен ережелер әзiрлеу.
Есеп комитетiнің Бюллетенi мен әдістемелiк ұсынымдар  шығару. Бақылау жүргізуге аудиторлық ұйымдардың мамандары мен тәуелсіз сарапшыларды тарту.
Қаржылық бұзушылықтарды ескерту жөнінде зерттеу жұмыстарын жүргізу бойынша ұйымдардың қызметтерін сатып алу.
Жыл бойы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
3

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы :
N
п/
п
Код
про-
грам-
мы
Код
под-
про-
грам-
мы
Наимено-
вание
программы
(под-
программы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реали-
зации
Ответст-
венные
испол-
нители
l
2
3
4
5
6
7
001
Обеспечение
контроля
за исполне-
нием респу-
бликанского
бюджета
2
001
Аппарат
центрального
органа
Проведение кон-
трольных и ана-
литических меро-
приятий, семина-
ров-совещаний
по вопросам
государственного
финансового
контроля.
Проведение засе-
даний Счетного
комитета.
Опубликование в
средствах массо-
вой информации
отчета Счетного
комитета по
исполнению
бюджета.
Разработка
нормативных
правовых актов,
стандартов,
правил, издание
Бюллетеня Счет-
ного комитета,
методических
рекомендаций.
Привлечение
специалистов
аудиторских
организаций и
независимых
экспертов для
проведения
контроля. Приобретение услуг организа-
ций по проведе-
нию исследова-
тельских работ
по предупрежде-
нию финансовых
нарушений.
в те-
чение
года
Счетный
комитет по кон-
тролю
за испол-
нением
республи-
канского
бюджета
3

007
Мемлекеттiк қызметшiлердiң біліктiлігiн арттыру
Мынадай тақырып бойынша мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру жөнiндегi қызметтердi сатып алу:
- халықаралық стандарттар мен қаржылық есептілiк аудитi.
Мемлекеттiк тілдi үйрету.
Жыл бойы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
4
017
Ақпараттық жүйелердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету және мемлекеттiк органдарды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету
Есептеу техникасын сатып алу.
Ақпараттық жүйелер мен жергілiкті мiндеттердi сүйемелдеу, есептеу  техникасы құралдарына және жүйелерге жүйелiк-техникалық қызмет көрсету.
Лицензиялық бағдарламалық өнiмдердi сатып алу.
Интернет желiсiне кiруге рұқсат беретiн қызметтердi сатып алу. Веб-сайтты және басқа да жүйелердi сүйемелдеу. Шығыс материалдары мен толықтыратын қосалқы бөлшектер сатып алу.
Жыл бойы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер :
Тiкелей нәтиже:
- республикалық бюджетке түскен түсiмдердiң толықтығы мен дер кездiгiн, сондай-ақ республикалық бюджеттен түскен сомалардың бюджеттік заңнаманың және өзге де нормативтiк құқықтық актілердiң талаптарына сәйкес қайтарылуын, бюджет қаражаттарының, мемлекет кепiлдiк берген займдардың, байланысты гранттарына, активтерiне, республикалық бюджеттен мемлекеттiк мiндеттемелерiн өтеуге берiлетін қаражаттардың мақсатты және тиiмдi пайдалануына бақылау және сараптамалық iс-шараларын жүргiзу;
- халықаралық ұйымдармен және жоғары мемлекеттiк қаржы бақылаудың  шетелдiк органдарымен өзара пайдалы ынтымақтастықты жалғастыру, өз өкiлеттiктерiн жүзеге асыруда оң ұсынымдарды пайдалану;
- 20 адамның кәсiби деңгейiн арттыру, 30 адамға мемлекеттiк тiлдi үйрету.
Түпкiлiктi нәтиже:
- республикалық бюджеттi атқару кезiнде жол берiлген бұрмалаушылықтардың жойылуын бақылау;
- республикалық бюджеттің атқарылу мәселесiн реттейтiн нормативтiк  құқықтық актiлердi жетiлдiру жөнiнде, сондай-ақ жол берiлген бұрмалаушылықтарды жою жөнiнде шаралар қабылдау қажеттiгi туралы ұсыныстар әзiрлеу және оны Қазақстан Республикасының Үкiметiне, орталық мемлекеттiк органдарға жiберу;
- өзiнің мазмұны жөнiнен Қазақстан Республикасы Үкiметiнің республикалық бюджеттің атқарылуы туралы есебiнiң қорытындысы болып табылатын аяқталған қаржы жылының республикалық бюджеттің атқарылуы туралы есебiн Қазақстан Республикасының Парламентiне ұсыну және оны Қазақстан Республикасының Парламентi бекiткеннен кейiн бұқаралық ақпарат құралдарына жариялау;
- сыртқы қаржы бақылаудың әдiснамасын жетiлдiру.
Қаржы-экономикалық нәтиже:

007
Повышение
квалификации
государст-
венных
служащих
Приобретение
услуг по повыше-
нию квалификации
государственных
служащих по
тематике:
- международные
стандарты и
аудит финансовой
отчетности.
Обучения
государственному
языку.
в те-
чение
года
Счетный
комитет по кон-
тролю
за испол-
нением
республи-
канского
бюджета
4
017
Обеспечение
функциониро-
вания инфор-
мационных
систем и
информаци-
онно-техни-
ческое обес-
печение го-
сударстве-
нных органов
Приобретение
вычислительной
техники.
Сопровождение
информационных
систем и
локальных
задач, системно-
техническое
обслуживание
средств вычисли-
тельной техники
и систем.
Приобретение
лицензионных
программных
продуктов.
Приобретение
услуг доступа к
сети Интернет.
Сопровождение
Веб-сайта и
других систем.
Приобретение
расходных
материалов и
комплектующих
запасных частей.
в те-
чение
года
Счетный
комитет по кон-
тролю
за испол-
нением
республи-
канского
бюджета
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы :
Прямой результат:
- проведение контрольных и аналитических мероприятий за целевым и эффективным использованием средств республиканского бюджета, гарантированных государством займов, средств, выданных из республиканского бюджета на погашение обязательств государства, связанных грантов, активов государства, за полнотой и своевременностью поступлений в республиканский бюджет, а также за возвратом сумм поступлений из республиканского бюджета.
- продолжение взаимовыгодного сотрудничества с международными организациями и иностранными органами высшего государственного финансового контроля, использования положительных рекомендаций в осуществлении своих полномочий.
- повышение профессионального уровня - 20 человек, обучение государственному языку - 30 человек.
Конечный результат:
- осуществление контроля за устранением нарушений, допущенных при исполнении республиканского бюджета.
- выработка и направление предложений Правительству, центральным государственным органам Республики Казахстан по совершенствованию нормативных правовых актов, регулирующих вопросы исполнения республиканского бюджета, а также о необходимости принятия мер по устранению допущенных нарушений.
- представление Парламенту Республики Казахстан отчета об исполнении республиканского бюджета за истекший финансовый год, который по своему содержанию является заключением по отчету Правительства Республики Казахстан об исполнении республиканского бюджета и после утверждения его Парламентом Республики Казахстан опубликования в средствах массовой информации.
- совершенствование методологии внешнего финансового контроля.
Финансово-экономический результат:

- бiр мемлекеттiк қызметшінің бiлiктiлiгiн арттыруға жұмсалатын орташа шығын - 33,6 мың теңге;
- бiр мемлекеттiк қызметшiге мемлекеттiк тілді үйрету үшiн жұмсалатын орташа шығын - 67,1 мың теңге.
Уақтылығы:
- жоспарланған бақылау және талдау iс-шараларын белгiленген мерзiмде орындау;
- бақылау және талдау iс-шараларының қорытындылары бойынша Есеп комитетiнің қаулысын қабылдау немесе оны белгiленген мерзiмде ұсыну;
- Есеп комитетiнiң республикалық бюджеттi атқару жөнiндегi бюллетенiн тоқсан сайын шығару;
- жасалған шарттарға сәйкес жыл бойы оқыту.
Сапасы:
- қаржылық бақылау объектілерiнің жауапкершiлiгi мен қаржылық тәртiптiлiктің деңгейiн және бюджет заңнамасы мен өзге де нормативтiк құқықтық актiлер талаптарының сақталуын бақылауға алуды арттыру;
- қаржылық бақылау объектiлерiнің жол берiлген бұрмалаушылықтар мен  кемшiлiктердi жою, сондай-ақ оның қайталануына жол бермеу;
- есепке алу мен есептілiктi, сондай-ақ бюджеттiк рәсімдердi жүргiзудi жетiлдiру;
- мемлекеттiк қызметшiлердің кәсiби деңгейiн кәсiби мемлекеттiк қызметтің талаптарына сай, осы заманғы экономикалық жағдайларға сәйкес арттыру; мемлекеттiк тiлге үйрету курсынан өткеннен кейiн iс-қағаздарын мемлекеттiк тілде жүргiзуге көшетiн мемлекеттiк қызметшілердің үлесi 15%; бiлiктiлiктi көтеру курсынан өткеннен кейiн жоғары тұрған лауазымға тағайындалатын мемлекеттік қызметшiлердің үлесi 5%.
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына
393-ҚОСЫМША
406 - Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2007 жылға арналған
"Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi  ақпараттық дерекқорын дамыту"
деген 002 республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 4001 мың теңге (төрт миллион бiр мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi : Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi N 548 Бюджеттiк  кодексi ; "Қазақстан Республикасындағы республикалық және жергiлiктi бюджеттердің атқарылуын бақылау жүйесiнiң даму тұжырымдамасы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2001 жылғы 14 қыркүйектегi N 1208  қаулысы ; "Электрондық құжат және электрондық цифрлық қолтаңба туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 7 қаңтардағы N 370  Заңы , "Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 мамырдағы N 412  Заңы .

- средние затраты на повышение квалификации одного государственного служащего - 33,6 тыс. тенге;
- средние затраты на обучение государственному языку одного государственного служащего - 67,1 тыс. тенге;
Своевременность:
- исполнение запланированных контрольных и аналитических мероприятий в установленные сроки.
- принятие постановления или представления Счетного комитета по итогам контрольных и аналитических мероприятий в установленные сроки.
- выпуск Бюллетеня Счетного комитета за исполнением республиканского бюджета ежеквартально.
- обучение в течение года в соответствии с заключенными договорами.
Качество:
- повышение ответственности и уровня финансовой дисциплины объектов финансового контроля по вопросам соблюдения бюджетного Кодекса и иных нормативных правовых актов.
- устранение выявленных нарушений и недостатков, а также недопущение повторных нарушений объектами контроля.
- совершенствование ведения учета и отчетности, а также бюджетных процедур.
- повышение профессионального уровня государственных служащих, согласно требованиям профессиональной государственной службы, в соответствии со своевременными экономическими условиями; 15 % доля государственных служащих, которые перейдут на делопроизводство по государственному языку после прохождения курсов обучения государственному языку; 5 % доля государственных служащих, которые будут назначены на вышестоящие должности после прохождения курсов повышения квалификации.
ПРИЛОЖЕНИЕ 393
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
406 - Счетный комитет по контролю за исполнением республиканского бюджета
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
002 "Развитие информационной базы данных Счетного комитета
по контролю за исполнением республиканского бюджета"
на 2007 год
1. Стоимость : 4001 тысяча тенге (четыре миллиона одна тысяча тенге)
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы : Бюджетный  Кодекс  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года;  постановление  Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2001 года N 1208 "О Концепции развития системы контроля за исполнением республиканского и местных бюджетов в Республике Казахстан";  Закон  Республики Казахстан от 7 января 2003 года N 370 "Об электронном документе и электронной цифровой подписи",  Закон  Республики Казахстан от 8 мая 2003 года N 412 "Об информатизации".

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi : республикалық бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты : Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетiнің ақпараттық деректер базасын дамыту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi : басқа ведомстволардан автоматтандырылған және жедел ақпарат алу үшiн Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетiнің ақпараттық деректер базасын құру.

3. Источники финансирования бюджетной программы : средства республиканского бюджета
4. Цель бюджетной программы : развитие информационной базы данных Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета.
5. Задачи бюджетной программы : создание информационной базы данных Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета для получения автоматизированной и оперативной информации от других ведомств.

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары :
N р/с
Бағдарлама
коды
Кіші
бағдарлама
коды
Бағдарламаның
(кіші бағдарламаның)
атауы
Бағдарламаны іске
асыру жөніндегі
іс-шаралар
Іске
асыру
мерзімі
Жауапты
орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
002
Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi ақпараттық дерекқорын дамыту
Жобалау алдындағы зерттеу.
Техникалық тапсырманы әзiрлеу.
Жыл бойы
Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетi
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер :
Тiкелей нәтиже:
- республикалық бюджеттің атқарылуына бақылауды жүзеге асыру кезiнде материалдық және еңбек шығындарын қысқартады;
- республикалық бюджеттің атқарылуына бақылау объектiсi бойынша шешiм қабылдау үшiн қажетті ақпаратты алудың уақытын қысқартады.
Түпкi нәтиже:
- республикалық бюджеттің атқарылуына сапалы, экономикалық, өнiмдi, тиiмдi және уақтылы бақылау жүргiзіледi.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1220 қаулысына

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы :
N
п/
п
Код
про-
грам-
мы
Код
под-
про-
грам-
мы
Наимено-
вание
программы
(под-
программы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реали-
зации
Ответст-
венные
испол-
нители
l
2
3
4
5
6
7
002
Развитие информацион- ной базы данных Счетного комитета по контролю за исполнением республикан-
ского бюджета
Предпроектное обследование. Разработка технического задания.
В те-
чение
года
Счетный
комитет
по кон-
тролю за
исполне-
нием
республи-
канского
бюджета
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы :
Прямой результат:
- сокращение материально-трудовых затрат при осуществлении контроля за исполнением республиканского бюджета;
- сокращение времени на получение необходимой информации для принятия решений по объекту контроля.
Конечный результат:
- качественное, экономическое, продуктивное, эффективное и своевременное проведение контроля за исполнением республиканского бюджета.

393-1-ҚОСЫМША
Ескерту. 393-1-қосымшамен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2007.07.13.   N 597  қаулысымен.
406 - Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
2007 жылға арналған
003 "Қаржылық тәртіп бұзушылықты зерттеу орталығы" РМК-ның жарғылық капиталын қалыптастыру"
деген республикалық бюджеттік бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны : 10920 мың теңге (он миллион тоғыз жүз жиырма мың теңге).

ПРИЛОЖЕНИЕ 393-1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1220
Сноска. Постановление дополнено приложением 393-1 в соответствии с постановлением Правительства РК от 13 июля 2007 г. N  597 .
406 - Счетный комитет по контролю за исполнением
республиканского бюджета
Администратор бюджетной программы
ПАСПОРТ
республиканской бюджетной программы
003 "Формирование уставного капитала РГП "Центр
по исследованию финансовых нарушений"
на 2007 год
1. Стоимость : 10920 тысяч тенге (десять миллионов девятьсот двадцать тысяч тенге).

2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негізі :   Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі Бюджет кодексі; Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрестің 2006-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 9 ақпандағы N 96 қаулысы.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көзі :   республикалық бюджет қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты :   мемлекеттік мекемелерге сыбайлас жемқорлық қылмыстарды және құқық бұзушылықтарды туындататын жағдайларды зерделеу, алдын алу және азайту, қаржылық бұзушылықтардың себептерін жою бойынша қызметтер көрсету мақсатында Қаржылық бұзушылықтарды зерттеу орталығын құру.

2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы Бюджетный кодекс  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года;  постановление  Правительства Республики Казахстан "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы борьбы с коррупцией на 2006-2010 годы" от 9 февраля 2006 года N 96.
3. Источники финансирования бюджетной программы : средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы : создание Центра по исследованию финансовых нарушений с целью предоставления услуг государственным учреждениям в изучении, предупреждении и сокращении условий, порождающих коррупционные правонарушения и преступления, устранение причин финансовых нарушений.

5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері :   жарғылық капиталды қалыптастыру.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар :
Рет N
Бағ- дар- лама- ның  коды
Кіші бағ- дар- лама коды
Бағдарлама- ның (кіші бағдарла- маның) атауы
Бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар
Іске асыру мерзімі
Жауапты орындаушылар
1
2
3
4
5
6
7
1
003
"Қаржылық тәртіп бұзушылықты зерттеу орталығы" РМК-ның жарғылық капиталын қалыптастыру
"Қаржылық тәртіп зерттеу орталығы" РМК-ның бұзушылықты жарғылық капиталын қалыптастыру
шілде- желтоқ- сан
Республика- лық бюджеттің атқарылуын бақылау жөніндегі есеп комитеті

5. Задачи бюджетной программы : формирование уставного капитала.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы :
N
п/
п
Код
про-
грам-
мы
Код
под-
про-
грам-
мы
Наимено-
вание
программы
(под-
программы)
Мероприятия по
реализации
программы
(подпрограммы)
Сроки
реали-
зации
Ответст-
венные
испол-
нители
1
2
3
4
5
6
7
003
Формирование
уставного
капитала РГП
"Центр по
исследованию
финансовых
нарушений"
Формирование
уставного
капитала РГП
"Центр по
исследованию
финансовых
нарушений"
июль-
де-
кабрь
Счетный
комитет по
контролю
за испол-
нением
республи-
канского
бюджета

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер :   тікелей нәтиже: "Қаржылық тәртіп бұзушылықты зерттеу орталығы" РМК-ның жарғылық капиталын қалыптастыру.
Түпкілікті нәтиже: қаржылық тәртіп бұзушылықты зерттеу Орталығын құру.

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы : Прямой результат: формирование уставного капитала РГП "Центр по исследованию финансовых нарушений".
Конечный результат: создание Центра по исследованию финансовых нарушений.