Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2016 жылғы 12 қаңтардағы № 16 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабы 1-тармағына және 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Әкімшілік полиция комитеті (И.В. Лепеха):
1) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне осы бұйрықтың көшірмесін жолдауды;
2) мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауды;
3) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне орналастыру үшін «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынына жолдауды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ресми интернет-ресурсына және мемлекеттік органдардың интранет-порталына орналастыруды;
5) осы бұйрықтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларында көзделген іс-шараларды орындау туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары Е.З. Тургумбаевқа және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Әкімшілік полиция комитетіне (И.В. Лепеха) жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр
полиция генерал-полковнигі                           Қ. Қасымов
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2016 жылғы 12 қаңтардағы
№ 16 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің күші жойылған
кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. «Қазақстан Республикасының Әкiмшiлiк құқық бұзушылықтар туралы кодексiн iшкi iстер органдарының қызметiнде қолдану жөнiндегi нұсқаулықты бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрiнiң 2001 жылғы 20 маусымдағы № 486 бұйрығына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2002 жылғы 10 желтоқсандағы № 777 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 2093 болып тіркелді және Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілердің бюллетенінде жарияланды, 2003 ж., №7, 792-б.);

О признании утратившими силу некоторых приказов Министра внутренних дел Республики Казахстан
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 12 января 2016 года № 16
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 и пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Министра внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету административной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Лепеха И.В.) обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование в периодические печатные издания и информационно-правовую систему «Әділет»;
3) направление копии настоящего приказа в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканской центр правовой информации» Министерства юстиции Республики Казахстан» для размещения в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
4) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов;
5) представление в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3) и 4) настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан Тургумбаева Е.З. и Комитет административной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Лепеха И.В.).
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Министр
генерал-полковник полиции                  К. Касымов
Приложение к приказу
Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 12 января 2016 года № 16
Перечень утративших силу некоторых приказов
Министра внутренних дел Республики Казахстан
1. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 10 декабря 2002 года № 777 «О внесении изменения и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 20 июня 2001 года № 486 «Об утверждении Инструкции по применению Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях в деятельности органов внутренних дел» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2093 и опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2003 г., № 7, ст. 792.);

2. «Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексін ішкі істер органдарының қызметінде қолдану жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2001 жылғы 20 маусымдағы № 486 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2003 жылғы 28 қаңтардағы № 43 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 2153 болып тіркелді және Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілердің бюллетенінде жарияланды, 2003 ж., №14, 833-б.)
3. «Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексін ішкі істер органдарының қызметінде қолдану жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2001 жылғы 20 маусымдағы № 486 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2003 жылғы 29 қыркүйектегі № 536 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне
№ 2536 болып тіркелді және Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілердің бюллетенінде жарияланды, 2004 ж., №37-40, 995-б.);
4. «Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексін ішкі істер органдарының қызметінде қолдану жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2001 жылғы 20 маусымдағы № 486 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2005 жылғы 5 қаңтардағы № 1 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 3378 болып тіркелді);
5. «Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексін ішкі істер органдарының қызметінде қолдану жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2001 жылғы 20 маусымдағы № 486 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2005 жылғы 9 наурыздағы № 151 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 3556 болып тіркелді және «Заң газеті» 2006 жылғы 1 ақпандағы № 16 (996));
6. «Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексін ішкі істер органдарының қызметінде қолдану жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2001 жылғы 20 маусымдағы № 486 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2005 жылғы 2 тамыздағы № 463 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 3884 болып тіркелді және «Заң газеті» 2006 жылғы 1 ақпандағы № 16 (996));

2. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 28 января 2003 года № 43 «О внесении дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 20 июня 2001 года № 486 «Об утверждении Инструкции по применению Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях в деятельности органов внутренних дел» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2153 и опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2003 г., № 14, ст. 833 );
3. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 29 сентября 2003 года № 536 «О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 20 июня 2001 года № 486 «Об утверждении Инструкции по применению Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях в деятельности органов внутренних дел» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2536 и опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2004 г., № 37-40, ст.995);
4. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 5 января 2005 года № 1 «О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 20 июня 2001 года № 486 «Об утверждении Инструкции по применению Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях в деятельности органов внутренних дел» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3378);
5. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 9 марта 2005 года № 151 «О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 20 июня 2001 года № 486 «Об утверждении Инструкции по применению Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях в деятельности органов внутренних дел» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3556 и опубликован в «Юридическая газета» от 1 февраля 2006 г. № 16 (996));
6. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 2 августа 2005 года № 463 «О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 20 июня 2001 года № 486 «Об утверждении Инструкции по применению Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях в деятельности органов внутренних дел» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3884 и опубликован в «Юридическая газета» от 1 февраля 2006 г. № 16 (996));

7. «Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексін ішкі істер органдарының қызметінде қолдану жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2001 жылғы 20 маусымдағы № 486 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2006 жылғы 5 сәуірдегі № 155 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 4217 болып тіркелді және Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілердің бюллетенінде жарияланды, №4, 2007 жыл);
8. «Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексін ішкі істер органдарының қызметінде қолдану жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2001 жылғы 20 маусымдағы № 486 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2006 жылғы 12 қыркүйектегі № 444 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 4406 болып тіркелді және «Заң газеті» 2006 жылғы 6 қазандағы № 178 (1158));
9. «Қазақстан Республикасының Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексін ішкі істер органдарының қызметінде қолдану жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2001 жылғы 20 маусымдағы № 486 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2007 жылғы 13 тамыздағы № 332 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 4903 болып тіркелді).

7. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 5 апреля 2006 года № 155 «О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 20 июня 2001 года № 486 «Об утверждении Инструкции по применению Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях в деятельности органов внутренних дел» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4217 и опубликован в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, апрель, 2007 года, N 4, ст. 81);
8. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 12 сентября 2006 года № 444 «О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 20 июня 2001 года № 486 «Об утверждении Инструкции по применению Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях в деятельности органов внутренних дел» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4406 и опубликован в «Юридическая газета» от 6 октября 2006 года № 178 (1158));
9. Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 13 августа 2007 года № 332 «О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 20 июня 2001 года № 486 «Об утверждении Инструкции по применению Кодекса Республики Казахстан об административных правонарушениях в деятельности органов внутренних дел» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4903 и опубликован в «Юридическая газета» от 10 октября 2007 г. № 155 (1358)).