Қарқаралы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 107 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 17 тамыздағы № 778 "Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қарқаралы ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарқаралы ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
Қарқаралы ауданының әкімі К.М. Максутов
Қарқаралы ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 03 мамырдағы
107 қаулысына қосымша
Қарқаралы ауданы әкімдігінің күшi жойылған қаулылардың тiзбесi
1. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 02 желтоқсандағы № 344 "Қарқаралы ауданының Егіндібұлақ ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 2900 болып тіркелді. "Қарқаралы" газетінің 2015 жылғы 17 қаңтарда № 5-6 (11336) санында жарияланған;
2. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 101 "Қарқаралы ауданының кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 2641 болып тіркелді. "Қарқаралы" газетінің 2014 жылғы 24 мамырда № 41-42 (11268) санында жарияланған;
3. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 104 "Қарқаралы ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 2644 болып тіркелді. "Қарқаралы" газетінің 2014 жылғы 31 мамырда № 43-44 (11270) санында жарияланған;
4. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 қаңтардағы № 03 "Қарқаралы ауданының Абай ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 2973 болып тіркелді. "Қарқаралы" газетінің 2015 жылғы 28 ақпанда № 17-18 (11348) санында жарияланған;
5. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 қаңтардағы № 04 "Қарқаралы ауданының Қырғыз ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 2972 болып тіркелді. "Қарқаралы" газетінің 2015 жылғы 28 ақпанда № 17-18 (11348) санында жарияланған;

О признании утративших силу некоторых постановлений акимата Каркаралинского района
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 3 мая 2016 года № 107
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2006 года № 778 "Об утверждении Правил государственной регистрации нормативных правовых актов" акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Каркаралинского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Каркаралинского района.
Аким Каркаралинского района К.М. Максутов
Приложение
к постановлению акимата
Каркаралинского района
от 03 мая 2016 года
№ 107
Список постановлений акимата Каркаралинского района
утративших силу
1. Постановление акимата Каркаралинского района от 02 декабря 2014 года № 344 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Егиндыбулакского сельского округа Каркаралинского района". Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2900. Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 17 января 2015 года за № 5-6 (11336);
2. Постановление акимата Каркаралинского района от 16 апреля 2014 года № 101 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел предпринимательства и промышленности Каркаралинского района". Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2641. Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 24 мая 2014 года № 41-42 (11268);
3. Постановление акимата Каркаралинского района от 16 апреля 2014 года № 104 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел экономики и финансов Каркаралинского района". Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2644. Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 31 мая 2014 года № 43-44 (11270);
4. Постановление акимата Каркаралинского района от 13 января 2015 года № 03 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Абайского сельского округа Каркаралинского района". Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2973. Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 28 февраля 2015 года за № 17-18 (11348);
5. Постановление акимата Каркаралинского района от 13 января 2015 года № 04 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Киргизского сельского округа Каркаралинского района". Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2972. Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 28 февраля 2015 года за № 17-18 (11348);

6. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 қаңтардағы № 05 "Қарқаралы ауданының Жаңатоған ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 2974 болып тіркелді. "Қарқаралы" газетінің 2015 жылғы 28 ақпанда № 17-18 (11348) санында жарияланған;
7. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қаңтардағы № 13 "Қарағанды облысы, Қарқаралы ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 2964 болып тіркелді. "Қарқаралы" газетінің 2015 жылғы 14 ақпанда № 13-14 (11344) санында жарияланған;
8. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қаңтардағы № 14 "Қарқаралы ауданының Бесоба ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 2989 болып тіркелді. "Қарқаралы" газетінің 2015 жылғы 28 ақпанда № 17-18 (11348) санында жарияланған;
9. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қаңтардағы № 15 "Қарқаралы ауданының Бақты ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 2986 болып тіркелді. "Қарқаралы" газетінің 2015 жылғы 06 наурызда № 19-20 (11350) санында жарияланған;
10. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қаңтардағы № 16 "Қарқаралы ауданының Балқантау ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 2985 болып тіркелді. "Қарқаралы" газетінің 2015 жылғы 06 наурызда № 19-20 (11350) санында жарияланған;
11. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қаңтардағы № 17 "Қарқаралы ауданының Нұркен Әбдіров ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 2987 болып тіркелді. "Қарқаралы" газетінің 2015 жылғы 14 наурызда № 21-22 (11352) санында жарияланған;
12. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қаңтардағы № 18 "Қарқаралы ауданының Қаршығалы ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 2988 болып тіркелді. "Қарқаралы" газетінің 2015 жылғы 14 наурызда № 21-22 (11352) санында жарияланған;

6. Постановление акимата Каркаралинского района от 13 января 2015 года № 05 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Жанатоганского сельского округа Каркаралинского района". Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2974. Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 28 февраля 2015 года за № 17-18 (11348);
7. Постановление акимата Каркаралинского района от 22 января 2015 года № 13 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Каркаралинского района Карагандинской области". Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2964. Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 14 февраля 2015 года за № 13-14 (11344);
8. Постановление акимата Каркаралинского района от 22 января 2015 года № 14 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Бесобинского сельского округа Каркаралинского района". Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2989. Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 28 февраля 2015 года за № 17-18 (11348);
9. Постановление акимата Каркаралинского района от 22 января 2015 года № 15 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Бахтинского сельского округа Каркаралинского района". Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2986. Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 06 марта 2015 года за № 19-20 (11350);
10. Постановление акимата Каркаралинского района от 22 января 2015 года № 16 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Балкантауского сельского округа Каркаралинского района". Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2985. Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 06 марта 2015 года за № 19-20 (11350);
11. Постановление акимата Каркаралинского района от 22 января 2015 года № 17 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Нуркен Абдировского сельского округа Каркаралинского района". Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2987. Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 14 марта 2015 года за № 21-22 (11352);
12. Постановление акимата Каркаралинского района от 22 января 2015 года № 18 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Каршигалинского сельского округа Каркаралинского района". Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2988. Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 14 марта 2015 года за № 21-22 (11352);

13. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 03 ақпандағы № 30 "Қарқаралы ауданының Мартбек Мамыраев ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3004 болып тіркелді. "Қарқаралы" газетінің 2015 жылғы 02 сәуірде № 27-28 (11358) санында жарияланған;
14. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 03 ақпандағы № 31 "Қарқаралы ауданының Тегісшілдік ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3007 болып тіркелді. "Қарқаралы" газетінің 2015 жылғы 28 наурызда № 25-26 (11356) санында жарияланған;
15. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 03 ақпандағы № 32 "Қарқаралы ауданының Темірші ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3006 болып тіркелді. "Қарқаралы" газетінің 2015 жылғы 28 наурызда № 25-26 (11356) санында жарияланған;
16. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 03 ақпандағы № 33 "Қарқаралы ауданының Қайнарбұлақ ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3005 болып тіркелді. "Қарқаралы" газетінің 2015 жылғы 02 сәуірде № 27-28 (11358) санында жарияланған;
17. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 03 ақпандағы № 34 "Қарқаралы ауданының Қасым Аманжолов ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3008 болып тіркелді. "Қарқаралы" газетінің 2015 жылғы 28 наурызда № 25-26 (11356) санында жарияланған;
18. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 47 "Қарқаралы ауданының Қаракөл ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3092 болып тіркелді. "Қарқаралы" газетінің 2015 жылғы 18 сәуірде № 31-32 (11362) санында жарияланған;
19. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 48 "Қарқаралы ауданының Қоянды ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3093 болып тіркелді. "Қарқаралы" газетінің 2015 жылғы 18 сәуірде № 31-32 (11362) санында жарияланған;

13. Постановление акимата Каркаралинского района от 03 февраля 2015 года № 30 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Мартбек Мамыраевского сельского округа Каркаралинского района". Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3004. Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 02 апреля 2015 года за № 27-28 (11358);
14. Постановление акимата Каркаралинского района от 03 февраля 2015 года № 31 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Тегисшилдикского сельского округа Каркаралинского района". Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3007. Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 28 марта 2015 года за № 25-26 (11356);
15. Постановление акимата Каркаралинского района от 03 февраля 2015 года № 32 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Темиршинского сельского округа Каркаралинского района". Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3006. Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 28 марта 2015 года за № 25-26 (11356);
16. Постановление акимата Каркаралинского района от 03 февраля 2015 года № 33 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Кайнарбулакского сельского округа Каркаралинского района". Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3005. Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 02 апреля 2015 года за № 27-28 (11358);
17. Постановление акимата Каркаралинского района от 03 февраля 2015 года № 34 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Касым Аманжоловского сельского округа Каркаралинского района". Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3008. Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 28 марта 2015 года за № 25-26 (11356);
18. Постановление акимата Каркаралинского района от 26 февраля 2015 года № 47 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Каракольского сельского округа Каркаралинского района". Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3092. Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 18 апреля 2015 года за № 31-32 (11362);
19. Постановление акимата Каркаралинского района от 26 февраля 2015 года № 48 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Кояндинского сельского округа Каркаралинского района". Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3093. Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 18 апреля 2015 года за № 31-32 (11362);

20. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 49 "Қарқаралы ауданының Мәди ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3094 болып тіркелді. "Қарқаралы" газетінің 2015 жылғы 25 сәуірде № 33-34 (11364) санында жарияланған;
21. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 50 "Қарқаралы ауданының Нығмет Нұрмақов ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3095 болып тіркелді. "Қарқаралы" газетінің 2015 жылғы 25 сәуірде № 33-34 (11364) санында жарияланған;
22. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 51 "Қарқаралы ауданының Тәттімбет ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3096 болып тіркелді. "Қарқаралы" газетінің 2015 жылғы 25 сәуірде № 33-34 (11364) санында жарияланған;
23. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 03 наурыздағы № 54 "Қарқаралы ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3105 болып тіркелді. "Қарқаралы" газетінің 2015 жылғы 11 сәуірде № 11-30 (11360) санында жарияланған;
24. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 03 наурыздағы № 55 "Қарқаралы ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3091 болып тіркелді.. "Қарқаралы" газетінің 2015 жылғы 25 сәуірде № 33-34 (11364) санында жарияланған;
25. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 06 наурыздағы № 74 "Қарқаралы ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3106 болып тіркелді. "Қарқаралы" газетінің 2015 жылғы 25 сәуірде № 33-34 (11364) санында жарияланған;
26. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 06 наурыздағы № 75 "Қарқаралы ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3090 болып тіркелді. "Қарқаралы" газетінің 2015 жылғы 11 сәуірде № 11-30 (11360) санында жарияланған;

20. Постановление акимата Каркаралинского района от 26 февраля 2015 года № 49 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Мадийского сельского округа Каркаралинского района". Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3094. Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 25 апреля 2015 года за № 33-34 (11364);
21. Постановление акимата Каркаралинского района от 26 февраля 2015 года № 50 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа имени Ныгмета Нурмакова Каркаралинского района". Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3095. Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 25 апреля 2015 года за № 33-34 (11364);
22. Постановление акимата Каркаралинского района от 26 февраля 2015 года № 51 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Таттимбетского сельского округа Каркаралинского района". Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3096. Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 25 апреля 2015 года за № 33-34 (11364);
23. Постановление акимата Каркаралинского района от 03 марта 2015 года № 54 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии Каркаралинского района". Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3105. Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 11 апреля 2015 года за № 11-30 (11360);
24. Постановление акимата Каркаралинского района от 03 марта 2015 года № 55 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта Каркаралинского района". Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3091. Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 25 апреля 2015 года за № 33-34 (11364);
25. Постановление акимата Каркаралинского района от 06 марта 2015 года № 74 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел образования Каркаралинского района". Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3106. Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 25 апреля 2015 года за № 33-34 (11364);
26. Постановление акимата Каркаралинского района от 06 марта 2015 года № 75 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства Каркаралинского района". Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3090. Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 25 апреля 2015 года за № 11-30 (11360);

27. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 наурыздағы № 78 "Қарқаралы ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3131 болып тіркелді. "Қарқаралы" газетінің 2015 жылғы 13 мамырда № 39-40 (11370) санында жарияланған;
28. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 наурыздағы № 79 "Қарқаралы ауданының жер қатынастары,сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" қаулысы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3142 болып тіркелді. "Қарқаралы" газетінің 2015 жылғы 01 мамырда № 35-36 (11366) санында жарияланған;
29. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 наурыздағы № 80 "Қарқаралы ауданының Томар ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3132 болып тіркелді. "Қарқаралы" газетінің 2015 жылғы 13 мамырда № 39-40 (11370) санында жарияланған;
30. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 наурыздағы № 81 "Қарқаралы ауданының Ынталы ауылдық округі әкімі аппараты бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3133 болып тіркелді. "Қарқаралы" газетінің 2015 жылғы 13 мамырда № 39-40 (11370) санында жарияланған;
31. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 наурыздағы № 82 "Қарқаралы ауданының Угар ауылдық округі әкімі аппараты бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3134 болып тіркелді. "Қарқаралы" газетінің 2015 жылғы 13 мамырда № 39-40 (11370) санында жарияланған;
32. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 наурыздағы № 83 "Қарқаралы ауданының Шарықты ауылдық округі әкімі аппараты бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3135 болып тіркелді. "Қарқаралы" газетінің 2015 жылғы 13 мамырда № 39-40 (11370) санында жарияланған;
33. Қарқаралы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 қарашадағы № 352 "Қарқаралы ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3540 болып тіркелді. "Қарқаралы" газетінің 2016 жылғы 08 қаңтарда № 3-4 (11438) санында жарияланған.

27. Постановление акимата Каркаралинского района от 12 марта 2015 года № 78 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, автомобильных дорог, пассажирского транспорта, строительства и жилищной инспекции Каркаралинского района". Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3131. Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 13 мая 2015 года за № 39-40 (11370);
28. Постановление акимата Каркаралинского района от 12 марта 2015 года № 79 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства Каркаралинского района". Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3142. Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 01 мая 2015 года за № 35-36 (11366);
29. Постановление акимата Каркаралинского района от 12 марта 2015 года № 80 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Томарского сельского округа Каркаралинского района". Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3132. Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 13 мая 2015 года за № 39-40 (11370);
30. Постановление акимата Каркаралинского района от 12 марта 2015 года № 81 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Ынталинского сельского округа Каркаралинского района". Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3133. Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 13 мая 2015 года за № 39-40 (11370);
31. Постановление акимата Каркаралинского района от 12 марта 2015 года № 82 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Угарского сельского округа Каркаралинского района". Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3134. Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 13 мая 2015 года за № 39-40 (11370);
32. Постановление акимата Каркаралинского района от 12 марта 2015 года № 83 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Шарыктинского сельского округа Каркаралинского района". Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3135. Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 13 мая 2015 года за № 39-40 (11370);
33. Постановление акимата Каркаралинского района от 17 ноября 2015 года № 352 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков Каркаралинского района". Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3540; Опубликовано в газете "Қарқаралы" от 08 января 2016 года за № 3-4 (11438).