Улытау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Қарағанды облысы Ұлытау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 маусымдағы № 18/05 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Ұлытау ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Ұлытау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау аудан әкімі аппарат басшысына жүктелсін.
Аудан әкімі Х. Омаров
Ұлытау ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "22" маусым
№ 18/05 қаулысына қосымша
Ұлытау ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулылары
1. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 тамыздағы № 26/02 "Ұлытау ауданы Қарсақпай кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы қаулысы (Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 қыркүйекте № 3400 болып тіркелді, 2015 жылғы 19 қыркүйектегі № 37 (6008) аудандық "Ұлытау өңірі" газетіне жарияланды).
2. Ұлытау ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 12 тамыздағы № 25/01 "Ұлытау ауданы Борсеңгір ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы қаулысы (Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 қыркүйекте № 3402 болып тіркелді, 2015 жылғы 26 маусымдағы № 38 (6009) аудандық "Ұлытау өңірі" газетіне жарияланды).
3. Ұлытау ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 12 тамыздағы № 25/02 "Ұлытау ауданы Мибұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы қаулысы (Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 қыркүйекте № 3401 болып тіркелді, 2015 жылғы 26 маусымдағы № 38 (6009) аудандық "Ұлытау өңірі" газетіне жарияланды).
4. Ұлытау ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 08/01 "Ұлытау ауданының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы қаулысы (Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 сәуірде № 3145 болып тіркелді, 2015 жылғы 09 мамырдағы № 18 (5989) аудандық "Ұлытау өңірі" газетіне жарияланды).
5. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 06/02 "Ұлытау ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы қаулысы (Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 02 сәуірде № 3107 болып тіркелді, 2015 жылғы 01 мамырдағы № 17 (5988) аудандық "Ұлытау өңірі" газетіне жарияланды).
6. Ұлытау ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 31 қазандағы № 30/01 "Ұлытау ауданы Қаракеңгір ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы қаулысы (Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 2 желтоқсанда № 2837 болып тіркелді, 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 2 (5973) аудандық "Ұлытау өңірі" газетіне жарияланды).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Улытауского района
Постановление акимата Улытауского района Карагандинской области от 22 июня 2016 года № 18/05
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Улытауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Улытауского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением за настоящим постановлением возложить на руководителя аппарата акима района.
Аким Улытауского района Х. Омаров
Приложение
к постановлению Улытауского района
от 22 июня 2016 № 18/05
Некоторые постановления акиматаУлытауского района признанные утратившими силу
1. Постановление акиматаУлытауского района от 24 августа 2015 года № 26/02 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима поселка Карсакпай Улытауского района" (зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 сентября 2015 года № 3400,опубликованов газете "Ұлытау өңірі" № 37 (6008) от 19 сентября 2015 года).
2. Постановление акиматаУлытауского района от 12 августа 2015 года № 25/01 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Борсенгирского сельского округа Улытауского района" (зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 сентября 2015 года № 3402, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" № 38 (6009) от 26 июня 2015 года).
3. Постановление акимата Улытауского района от 12 августа 2015 года № 25/02 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Акима Мибулакского сельского округа Улытауского района" (зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 сентября 2015 года № 3401, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" № 38 (6009) от 26 июня 2015 года).
4. Постановление акимата Улытауского района от 16 марта 2015 года № 08/01 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел ветеринарии Улытауского района" (зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 апреля 2015 года № 3145, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" № 18 (5989) от 09 мая 2015 года).
5. Постановление акимата Улытауского района от 23 февраля 2015 года № 06/02 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел сельского хозяйства Улытауского района" (зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 02 апреля 2015 года № 3107, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" № 17 (5988) от 01 мая 2015 года.
6. Постановление акиматаУлытауского района от 31 октября 2014 года № 30/01 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Акима Каракенгирского сельского округа Улытауского района"" (зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 декабря 2014 года № 2837, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" № 2 (5973) от 17 января 2014 года).

7. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 4 шілдедегі № 18/01 "Ұлытау ауданы Ақтас кенті әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы қаулысы (Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 7 тамызда № 2711 болып тіркелді, 2015 жылғы 26 маусымдағы № 36 (5956) аудандық "Ұлытау өңірі" газетіне жарияланды).
8. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 мамырдағы № 14/03 "Ұлытау ауданының тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы қаулысы (Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 маусымда № 2662 болып тіркелді, 2014 жылғы 21 маусымдағы № 25 (5945) аудандық "Ұлытау өңірі" газетіне жарияланды).
9. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 мамырдағы № 14/01 "Ұлытау ауданының Егінді селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы қаулысы (Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 маусымда № 2661 болып тіркелді, 2015 жылғы 16 желтоқсандағы № 49 (6020) аудандық "Ұлытау өңірі" газетіне жарияланды).
10. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 10 ақпандағы № 03/01 "Ұлытау ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы қаулысы (Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 наурызда № 2556 болып тіркелді, 2014 жылғы 05 шілдедегі № 27 (5947) аудандық "Ұлытау өңірі" газетіне жарияланды).
11. Ұлытау ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 13 сәуірдегі № 12/03 "Ұлытау ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 сәуірде № 3167 болып тіркелді, 2015 жылғы 01 мамырдағы № 17 (5988) аудандық "Ұлытау өңірі" газетіне жарияланды).
12. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 31 наурыздағы № 10/03 "Ұлытау ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 сәуірде № 3161 болып тіркелді, 2016 жылғы 05 наурыздағы № 10 (6034) аудандық "Ұлытау өңірі" газетіне жарияланды).
13. Ұлытау ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 06/01 "Ұлытау ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 наурызда № 3068 болып тіркелді, 2016 жылғы 20 ақпандағы № 8 (6031) аудандық "Ұлытау өңірі" газетіне жарияланды).

7. Постановление акимата Улытауского района от 4 июля 2014 года № 18/01 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима поселка Актас Улытауского района" (зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 августа 2014 года № 2711, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" № 36 (5956) от 26 июня 2015 года).
8. Постановление акимата Улытауского района от 23 мая 2014 года № 14/03 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел жилищной инспекции Улытауского района" (зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 июня 2014 года № 2662, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" № 25 (5945) от 21 июня 2014 года).
9. Постановление акимата Улытауского района Карагандинской области от 23 мая 2014 года № 14/01 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Акима Егиндинского сельского округа Улытауского района"" (зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 июня 2014 года № 2661, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" № 49 (6020) от 16 декабря 2015 года).
10. Постановление акимата Улытауского района от 10 февраля 2014 года № 03/01 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел архитектуры и градостроительства Улытауского района"" (зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 марта 2014 года № 2556, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" № 27 (5947) от 05 июля 2014 года).
11. Постановление акимата Улытауского района Карагандинской области от 13 апреля 2015 года № 12/03 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта Улытауского района" (зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 апреля 2015 года № 3167, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" № 17 (5988) от 01 мая 2015 года).
12. Постановление акимата Улытауского района Карагандинской области от 31 марта 2015 года № 10/03 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции Улытауского района" (зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 апреля 2015 года № 3161, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" № 10 (6034) от 05 марта 2016 года).
13. Постановление акимата Улытауского района Карагандинской области от 23 февраля 2015 года № 06/01 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел образования Улытауского района" (зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 марта 2015 года № 3068, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" № 8 (6031) от 20 февраля 2016 года).

14. Ұлытау ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 38/01 "Ұлытау ауданы Ақтас кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы қаулысы (Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 05 қаңтарда № 3595 болып тіркелді, 2016 жылғы 06 ақпандағы № 6 (6029) аудандық "Ұлытау өңірі" газетіне жарияланды).
15. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 21 қазандағы № 31/01 "Ұлытау ауданы Алғабас ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы (Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қарашасында № 3509 болып тіркелді, 2016 жылғы 13 ақпандағы № 7 (6030) аудандық "Ұлытау өңірі" газетіне жарияланды).
16. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 қазандағы № 30/05 " Ұлытау ауданы Жезді кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қарашасында № 3508 болып тіркелді, 2016 жылғы 06 желтоқсандағы № 6 (6029) аудандық "Ұлытау өңірі" газетіне жарияланды).
17. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 қазандағы № 30/01 "Ұлытау ауданы Егінді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы қаулысы (Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 қарашасында № 3492 болып тіркелді, 2015 жылғы 26 желтоқсандағы № 50 (6022)аудандық "Ұлытау өңірі" газетіне жарияланды).
18. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 28/05 "Ұлытау ауданы Аманкелді ауылдық округі әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысы (Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 қарашасында № 3483 болып тіркелді, 2015 жылғы 16 қарашадағы № 49 (6020) аудандық "Ұлытау өңірі" газетіне жарияланды).
19. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 27/07 "Ұлытау ауданы Терісаққан ауылдық округі әкімінің аппараты " мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы каулысы (Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 қазанында № 3449 болып тіркелді, 2016 жылғы 29 қаңтардағы № 5 (6028) аудандық "Ұлытау өңірі" газетіне жарияланды).
20. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 27/01 "Ұлытау ауданы Шеңбер ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы каулысы (Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 қазанында № 3448 болып тіркелді, 2015 жылғы 28 қарашадағы № 47 (6018) аудандық "Ұлытау өңірі" газетіне жарияланды).

14. Постановление акимата Улытауского района Карагандинской области от 08 декабря 2015 года № 38/01 "Об утверждении Положения государственного учреждения " Аппарат акима поселка Актас Улытауского района" (зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 05 января 2016года № 3595, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" № 6 (6029) от 06 февраля 2016 года).
15. Постановление акимата Улытауского района Карагандинской области от 21 октября 2015 года № 31/01 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Акима Алгабасского сельского округа Улытауского района" (зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 октября 2015 года № 3509, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" № 7 (6030) от 13 февраля 2016 года).
16. Постановление акимата Улытауского района Карагандинской области от 13 октября 2015 № 30/05 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима поселка ЖездыУлытауского района" (зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 ноября 2015 года № 3508, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" № 6 (6029) от 06 декабря 2016 года).
17. Постановление акимата Улытауского района Карагандиской области от 13 ноября 2015 года № 30/01 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Акима Егиндинского сельского округа Улытауского района" (зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 ноября 2015 года № 3492, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" № 50 (6022) от 26 декабря 2015 года).
18. Постановление акимата Улытауского района Карагандинской области от 23 сентября 2015 года № 28/05 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Акима Аманкельдинского сельского округа Улытауского района" (зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 ноября 2015 года № 3483, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" № 49 (6020) от 16 ноября 2015 года).
19. Постановление акимата Улытауского района Карагандинской области от 9 сентября 2015 года № 27/07 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Акима Терсакканского сельского округа Улытауского района" (зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 октября 2015 года № 3449, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" № 5 (6028) от 29 января 2016 года).
20. Постановление акимата Улытауского района Карагандинской области от 8 сентября 2015 года № 27/01 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Акима Шенберского сельского округа Улытауского района" (зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 октября 2015 года № 3448, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" № 47 (6018) от 28 ноября 2015 года).

21. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 тамыздағы № 26/10 "Ұлытау ауданы Жанкелді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы каулысы (Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 1 қазанында № 3422 болып тіркелді, 2016 жылғы 05 наурыздағы № 10 (6034) аудандық "Ұлытау өңірі" газетіне жарияланды).
22. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 қарашадағы № 33/03 "Ұлытау ауданы Қоскөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы каулысы (Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 желтоқсанында № 3539 болып тіркелді, 2016 жылғы 09 қантардағы № 1 (6024) аудандық "Ұлытау өңірі" газетіне жарияланды).
23. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 28/04 "Ұлытау ауданы Ұлытау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесің бекіту туралы" каулысы (Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 қарашасында № 3484 болып тіркелді, 2015 жылғы 28 қарашадағы № 47 (6018) аудандық "Ұлытау өңірі" газетіне жарияланды).
24. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 03 сәуірдегі № 08/23 "Интернаттық ұйымдары бітіруші кәмелетке толмағандар, бас бостандығынан айыру органдарынан босатылған адамдар және қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" каулысы (Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 сәуірде № 2320 болып тіркелді, 2013 жылғы 25 мамырдағы № 18 (5890) аудандық "Ұлытау өңірі" газетіне жарияланды).

21. Постановление акимата Улытауского района Карагандинской области от 24 августа 2015 года № 26/10 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Акима Жанкельдинского сельского округа Улытауского района" (зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 1 октября 2015 года № 3422, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" № 10 (6034) от 05 марта 2016 года).
22. Постановление акимата Улытауского района Карагандинской области от 2 ноября 2015 года № 33/03 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Акима Коскольского сельского округа Улытауского района" (зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 декабря 2015 года № 3539, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" № 1 (6024) от 09 января 2016 года).
23. Постановление акимата Улытауского района Карагандинской области от 23 сентября 2015 года № 28/04 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Акима Улытауского сельского округа Улытауского района" (зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 ноября 2015 года № 3484, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" № 47 (6018) от 28 ноября 2015 года).
24. Постановление акимата Улытауского района Карагандинской области от 3 апреля 2013 года № 08/23 "Об установлении квоты рабочих мест для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, лиц, освобожденных из мест лишения свободы и лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции" (зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 апреля 2013 года № 2320, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" № 18 (5890) от 25 мая 2013 года).