Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 31 шілдедегі № 124 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 11-бабына сәйкес алдын ала ақпаратты ұйымдастыру бөлігінде Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің кеден органдары ақпараттық жүйелерін пысықтау қажеттігіне байланысты Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 10 сәуірдегі №51 шешімінің 2-тармағы және Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 10 сәуірдегі №52 шешімінің 2-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Осы Шешім 2019 жылғы 1 шілдеден бастап күшіне енеді.".
2. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 17 сәуірдегі №56 шешімінің 3-тармағы, Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 17 сәуірдегі №57 шешімінің 3-тармағы және Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 24 сәуірдегі №62 шешімінің 3-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Осы Шешім 2019 жылғы 1 шілдеден бастап күшіне енеді.".
3. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасы Төрағасының
міндетін уақытша атқарушы
К. Минасян

О внесении изменений в некоторые решения Коллегии Евразийской экономической комиссии
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 31 июля 2018 года № 124
В связи с необходимостью доработки информационных систем таможенных органов государств – членов Евразийского экономического союза в части организации предварительного информирования в соответствии со статьей 11 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Пункт 2 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 10 апреля 2018 г. № 51 и пункт 2 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 10 апреля 2018 г. № 52 изложить в следующей редакции:
"2. Настоящее Решение вступает в силу с 1 июля 2019 г.".
2. Пункт 3 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17 апреля 2018 г. № 56, пункт 3 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17 апреля 2018 г. № 57 и пункт 3 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 24 апреля 2018 г. № 62 изложить в следующей редакции:
"3. Настоящее Решение вступает в силу с 1 июля 2019 г.".
3. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Врио Председателя Коллегии
Евразийской экономической комиссии
К. Минасян