Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу және күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 2000 жылғы 7 наурыз N 364
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір
шешімдеріне енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір
шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 7 наурыздағы
N 364 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 30 маусымдағы N 902 P990902_ қаулысына:
1-тармақтағы "30 (отыз) млн.теңге" деген сөздер "10 (он) млн.теңге" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. "Зейнеткерлер мен мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар, арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар алушылар бойынша орталықтандырылған деректер базасын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 қыркүйектегі N 1468 P991468_ қаулысына:
2-тармақтағы "101072000 (жүз бір миллион жетпіс екі мың) теңге" деген сөздер "90702000 (тоқсан миллион жеті жүз екі мың) теңге" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. "Шымкент қаласын жылумен қамтамасыз ету жөніндегі шаралар туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 22 қазандағы N 1589
P991589_
қаулысына:
1-тармақтағы "140000000 (бір жүз қырық миллион) теңге" деген сөздер
"100000000 (бір жүз миллион) теңге" деген сөздермен ауыстырылсын.
4. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер
енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 27
желтоқсандағы N 1991
P991991_
қаулысына:
1-тармақтың 2)-тармақшасы алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 7 наурыздағы
N 364 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "White & Case" фирмасының қызмет көрсетулеріне ақы төлеу туралы"
;Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 24 маусымдағы N 841
P990841_
қаулысы.
2. "Республикалық бюджеттен қаражат бөлу туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 28 қыркүйектегі N 1470
P991470_
қаулысы.
3. "Алматы қаласындағы төтенше жағдайдың зардабын жою үшін қаражат
бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 20 қазандағы
N 1576
P991576_
қаулысы.
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.

О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 марта 2000 года N 364
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 7 марта 2000 года N 364
Изменения, которые вносятся в
некоторые решения Правительства Республики
Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 30 июня 1999 года N 902 P990902_ "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан":
в пункте 1 слова "30 (тридцать) млн. тенге" заменить словами "10 (десять) млн. тенге".
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 1999 года N 1468 P991468_ "О создании централизованной базы данных по пенсионерам и получателям государственных социальных пособий, специальных государственных пособий":
в пункте 2 слова "101 072 000 (сто один миллион семьдесят две тысячи) тенге" заменить словами "90 702 000 (девяносто миллионов семьсот две тысячи) тенге".
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 22 октября 1999 года N 1589 P991589_ "О мерах по обеспечению теплоснабжения города Шымкента":
в пункте 1 слова "140 000 000 (сто сорок миллионов) тенге" заменить словами "100 000 000 (сто миллионов) тенге".
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1999 года N 1991 P991991_ "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан":
подпункт 2) пункта 1 исключить.
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 марта 2000 года N 364
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 июня 1999 года N 841 P990841_ "Об оплате услуг фирмы White & Саsе".
;
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 сентября 1999 года N 1470 P991470_ "О выделении средств из республиканского бюджета".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 октября 1999 года N 1576 P991576_ "О выделении средств для ликвидации чрезвычайной ситуации в городе Алматы".
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)