Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 19 наурыз N 331.
"Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір актілерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 4 қыркүйектегі N 677 U010677_ Жарлығын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2002 жылғы 19 наурыздағы N 331 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Республика территориясында шетел валютасына бөлшек сауданы және қызмет көрсетуді ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1991 жылғы 5 қарашадағы N 670 қаулысының 2-тармағы.
2. "Бағаны ырықтандыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 3 қаңтардағы N 3 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 1, 7-құжат).
3. "Бағаны ырықтандыруға байланысты өнімдер мен товарларға қайта бағалау жүргізу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 3 қаңтардағы N 4 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 1, 8-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 3 қаңтардағы N 3 және N 4 қаулыларын ішінара өзгерту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 12 қаңтардағы N 25 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 1, 21-құжат).
5. "Қазақстан Республикасы Президентінің "Республика халық шаруашылығын қолда бар ақшамен қамтамасыз ету жөніндегі төтенше шаралар туралы" Жарлығын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 24 ақпандағы N 148 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 6, 103-құжат).
6. "Мемлекеттік баға тәртібін бұзғаны үшін экономикалық санкциялар қолдану тәртібі туралы Ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 17 наурыздағы N 245 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 11, 197-құжат).
7. "Қазақстан Республикасының халық шаруашылығы нарықтық қатынастарға көшу кезеңінде жолаушылар мен жүктерді өзен, автомобиль және әуе көлігімен тасымалдау туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 20 наурыздағы N 266 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 12, 206-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2002 года N 331.
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 4 сентября 2001 года N 677 U010677_ "О признании утратившими силу некоторых актов Президента Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2002 года N 331
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Пункт 2 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 ноября 1991 года N 670 P910670_ "Об организации на территории республики розничной торговли и оказания услуг за иностранную валюту".
2. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 января 1992 года N 3 P920003_ "О мерах по либерализации цен" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 1, ст.7).
3. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 января 1992 года N 4 "О проведении переоценки продукции и товаров в связи с либерализацией цен" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 1, ст.8).
4. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 января 1992 года N 25 "О частичном изменении постановлений Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 января 1992 г. N 3 и N 4" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 1, ст. 21).
5. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 февраля 1992 года N 148 P920148_ "О реализации Указа Президента Республики Казахстан "О чрезвычайных мерах по обеспечению народного хозяйства Республики наличными деньгами" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 6, ст. 103).
6. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 марта 1992 года N 245 P920245_ "Об утверждении Положения о порядке применения экономических санкций за нарушение государственной дисциплины цен" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 11, ст. 197).
7. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 марта 1992 года N 266 P920266_ "О перевозках пассажиров и грузов речным, автомобильным и воздушным транспортом в период перехода народного хозяйства Республики Казахстан на рыночные отношения" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 12, ст. 206).

8. "Әскери сауда ұйымдары бойынша азық-түлік товарларының бағасындағы айырмашылықтың орнын толтыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 31 наурыздағы N 298 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 13, 219-құжат).
9. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 24 ақпандағы N 148 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 31 наурыздағы N 300 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 13, 221-құжат).
10. "Жүннің қалдығын қайта бағалау туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 3 маусымдағы N 491 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 22, 354-құжат).
11. "Қазақстан Республикасы Президентінің "Нарықтық қатынастарға көшу кезеңінде мемлекеттік өкімет пен басқару органдарының бұқаралық ақпарат құралдарын, мемлекеттік кітап басу ісін қорғау жөніндегі шұғыл шаралар туралы" Жарлығын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 26 маусымдағы N 556 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 25, 398-құжат).
12. "Қазақстан Республикасы Президентінің "Әскери қызметшілердің және әскери қызметтен босатылған адамдардың әлеуметтік жағынан қорғалуын күшейту жөніндегі қосымша шаралар туралы" 1992 жылғы 2 шілдедегі N 828 Жарлығын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 2 шілдедегі N 568 P920568_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 27, 406-құжат).
13. "Кейбір тағам өнімдеріне еркін (нарықтық) баға енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 2 шілдедегі N 573 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 27, 411-құжат).
14. "Баспабас (тауар айырбасы) операцияларын жүзеге асырудың тәртібі, оған салық салудың шарттары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 15 қыркүйектегі N 763 P920763_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 35, 542-құжат).
15. "Нанның, нан-тоқаш өнімдерінің, тарының және жарма ұнтағының бағасы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 16 қыркүйектегі N 767 P920767_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 35, 543-құжат).
16. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 24 ақпандағы N 148 қаулысына өзгертулер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 9 қазандағы N 852 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 39, 589-құжат).
17. "Қазақстан Республикасы Президентінің "Көп балалы отбасыларын әлеуметтік жағынан қолдау жөніндегі шаралар туралы" Жарлығында көзделген шараларды жүзеге асыруға жұмсалған шығыстың орнын толтырудың тәртібі мен шарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 17 ақпандағы N 122 P930122_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 4, 50-құжат).

8. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 марта 1992 года N 298 P920298_ "О возмещении разницы в ценах на продовольственные товары по организациям военной торговли" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 13, ст. 219).
9. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 марта 1992 года N 300 "О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 февраля 1992 г. N 148" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 13, ст.221).
10. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 июня 1992 года N 491 "О переоценке остатков шерсти" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 22, ст. 354).
11. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 июня 1992 года N 556 P920556_ "О реализации Указа Президента Республики Казахстан "О неотложных мерах по защите средств массовой информации органов государственной власти и управления, государственного книгоиздания в период перехода к рыночным отношениям" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 25, ст. 398).
12. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 июля 1992 года N 568 P920568_ "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 2 июля 1992 г. N 828 "О дополнительных мерах по усилению социальной защиты военнослужащих и лиц, уволенных с военной службы" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 27, ст. 406).
13. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 июля 1992 года N 573 "О введении свободных (рыночных) цен на некоторые продукты питания".
14. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 сентября 1992 года N 763 P920763_ "О порядке осуществления бартерных (товарообменных) операций, условиях их налогообложения" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 35, ст. 542).
15. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 сентября 1992 года N 767 P920767_ "О ценах на хлеб, хлебобулочные изделия, пшено и крупу манную" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 35, ст. 543).
16. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 октября 1992 года N 852 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 февраля 1992 г. N 148" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 39, ст.589).
17. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 февраля 1993 года N 122 P930122_ "Об утверждении порядка и условий возмещения расходов на осуществление мер, предусмотренных Указом Президента Республики Казахстан "О мерах по социальной поддержке многодетных семей" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 4, ст. 50).

18. "Шет ел валютасына көрсетілген қызмет үшін алынған валюта түсімінің бір бөлігін сату туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 4 мамырдағы N 351 P930351_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 15, 181-құжат).
19. "Шаруа қожалықтарының одан әрі дамыту мен қолдау жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 9 қыркүйектегі N 857 P930857_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 37, 427-құжат).
20. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу және күші жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 24 қарашадағы N 1176 қаулысының 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 46, 550-құжат).
21. "Қазақстан Республикасы Президентінің "Селолық жердің тауар өндірушілері мен халқына қызмет көрсетуді жақсарту шаралары туралы" 1993 жылғы 27 желтоқсандағы N 1473 Жарлығын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 2 ақпандағы N 127 P940127_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 6, 66-құжат).
22. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі бірінші орынбасарының 1994 жылғы 26 сәуірдегі N 4-14 R944_14_ өкімі.
23. "Шаруашылық жүргізуші субъектілер - табиғи монополияшылардың өнімдеріне бағаны реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 19 қазандағы N 1171 P941171_ қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1, 2-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1994 ж., N 44, 474-құжат).
24. "Қазақстан Республикасының валюта нарығын ретке келтіру мен дамыту жөнінде 1995 жылға арналған шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 9 қаңтардағы N 2013 Жарлығын жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 10 ақпандағы N 145 P950145_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 6, 68-құжат).
25. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 10 ақпандағы N 145 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 28 сәуірдегі N 577 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 15, 176-құжат).
26. "Байланыс қызметінің тарифтері туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 23 мамырдағы N 732 P950732_ қаулысының 4-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 18, 208-құжат).
27. "Қазақстан Республикасы Президентінің 1995 жылғы 21 маусымдағы N 2345 Жарлығын жүзеге асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 28 шілдедегі N 1036 P951036_ қаулысы.

18. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 мая 1993 года N 351 P930351_ "О продаже части валютной выручки за услуги на иностранную валюту" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 15, ст. 181).
19. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 сентября 1993 года N 857 P930857_ "О мерах по дальнейшему развитию и поддержке крестьянских хозяйств" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 37, ст. 427).
20. Пункт 2 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 ноября 1993 года N 1176 "О внесении изменений и признании утратившими силу отдельных решений Правительства Республики" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 46, ст.550).
21. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 февраля 1994 года N 127 P940127_ "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 27 декабря 1993 г. N 1473 "О мерах по улучшению обслуживания товаропроизводителей и населения в сельской местности" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 6, ст. 66).
22. Распоряжение Первого Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан от 26 апреля 1994 года N 4-14 R944_14_ .
23. Пункты 1, 2 изменений, которые вносятся в решения Правительства Республики Казахстан, утвержденные постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 октября 1994 года N 1171 P941171_ "О регулировании цен на продукцию хозяйствующих субъектов - естественных монополистов" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 44, ст. 474).
24. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 февраля 1995 года N 145 P950145_ "О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 9 января 1995 г. N 2013 "О мерах по упорядочению и развитию валютного рынка Республики Казахстан на 1995 год" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 6, ст. 68).
25. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года N 577 "О внесении дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 февраля 1995 г. N 145" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 15, ст. 176).
26. Пункт 4 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 мая 1995 года N 732 P950732_ "О тарифах на услуги связи" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 18, ст. 208).
27. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 июля 1995 года N 1036 P951036_ "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 21 июня 1995 года N 2345".

28. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 10 ақпандағы N 145 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 1 тамыздағы N 1059 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 27, 317-құжат).
29. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 10 ақпандағы N 145 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 17 қазандағы N 1335 P951335_ қаулысы.
30. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгертулер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1996 жылғы 5 наурыздағы N 280 P960280_ қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы
(Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 11, 80-құжат).
31. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін
өзгертулер туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 9
тамыздағы N 987
P960987_
қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы
Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгертулердің 7-тармағы
(Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 33, 313-құжат).
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

28. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 1 августа 1995 года N 1059 "О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 февраля 1995 г. N 145" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 27, ст. 317).
29. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 октября 1995 года N 1335 P951335_ "О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 февраля 1995 года N 145".
30. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденные постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 марта 1996 года N 280 P960280_ "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 11, ст.80).
31. Пункт 7 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденные постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 1996 года N 987 P960987_ "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 33, ст.313).
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)