Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерінiң күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2003 жылғы 14 ақпан N 159
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2003 жылғы 14 ақпандағы
N 159 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң күшi жойылған кейбiр шешімдерiнiң тiзбесi
1. "Диабет" мақсатты кешендiк бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 маусымдағы N 978 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 27, 324-құжат).
2. "Қазақстан Республикасында ана мен бала денсаулығын қорғаудың 2001-2005 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 14 мамырдағы N 630 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 18, 224-құжат).
3. "Нашақорлықты емдеу және медициналық алдын алу" бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 15 маусымдағы N 829 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 23, 286-құжат).
4. "2001-2003 жылдарға арналған Қазақстан Республикасының халқы арасында йод тапшылығынан науқастанудың алдын алу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 5 қазандағы N 1283 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 34, 444-құжат).
5. "Құрамында сынап бар аспаптар мен бұйымдарды кәдеге жаратудың 2002-2003 жылдарға арналған бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 8 желтоқсандағы N 1599 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 45-46, 543-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2003 года N 159
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 14 февраля 2003 года N 159
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2000 года N 978 "Об утверждении Целевой комплексной программы "Диабет" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 27, ст. 324).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 мая 2001 года N 630 "Об утверждении Программы охраны здоровья матери и ребенка в Республике Казахстан на 2001-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 18, ст. 224).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июня 2001 года N 829 "Об утверждении Программы "Лечение и медицинская профилактика наркомании" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 23, ст. 286).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 октября 2001 года N 1283 "О профилактике йододефицитных расстройств среди населения Республики Казахстан на 2001-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 34, ст. 444).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2001 года N 1599 "Об утверждении Программы утилизации ртутьсодержащих приборов и изделий на 2002-2003 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 45-46, ст. 543).