Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 қаңтардағы N 29 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 18 қаңтардағы
N 29 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір
шешімдерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасында қоршаған табиғи орта сапасының нормативтерін әзірлеу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 24 қаңтардағы N 70 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 3, 50-құжат).
2. "Қазақстан Республикасында Экологиялық зиянды пестицидтерді пайдалануға тыйым салу және оларды көму тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 15 сәуірдегі N 439  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 16, 132-құжат).
3. "Қазақстан Республикасында жер қойнауын қорғауды мемлекеттік бақылау туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 18 қазандағы N 1284  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 42, 402-құжат).
4. "Қоршаған ортаны ластағаны үшін ақы алу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 1 желтоқсандағы N 1213  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 45, 400-құжат).
5. "Қазақстан Республикасының Ақмола, Шығыс Қазақстан, Павлодар, Қарағанды облыстарын және Астана қаласын тұрақты дамыту үшін қоршаған ортаны жақсарту" шатырлық жобасын әзірлеу және жүзеге асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 18 наурыздағы N 264  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 9, 76-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 18 қазандағы N 1284 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 19 маусымдағы N 810  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 28, 267-құжат).
7. "Каспий теңізінің солтүстік бөлігіндегі мемлекеттік қорықтық аймақтағы Арнаулы экологиялық талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 31 шілдедегі N 1087  қаулысы .
8. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 18 наурыздағы N 264 қаулысына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 30 қыркүйектегі N 1495  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 48, 457-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 января 2008 года N 29
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 января 2008 года N 29
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1.  Постановление  Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 января 1992 года N 70 "О порядке разработки нормативов качества окружающей природной среды в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 3, ст. 50).
2.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 1996 года N 439 "О запрещении использования в Республике Казахстан экологически вредных пестицидов и порядке их захоронения" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 16, ст. 132).
3.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 18 октября 1996 года N 1284 "Об утверждении Положения о государственном контроле за охраной недр в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 42, ст. 402).
4.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 1998 года N 1213 "Об утверждении Правил взимания платы за загрязнение окружающей среды" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 45, ст. 400).
5.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 18 марта 1999 года N 264 "О подготовке и реализации зонтичного проекта "Улучшение окружающей среды для устойчивого развития Акмолинской, Восточно-Казахстанской, Павлодарской, Карагандинской областей и города Астаны Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 9, ст. 76).
6.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 19 июня 1999 года N 810 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 октября 1996 года N 1284" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 28, ст. 267).
7.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 31 июля 1999 года N 1087 "Об утверждении Специальных экологических требований в государственной заповедной зоне в северной части Каспийского моря".
8.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 1999 года N 1495 "О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 1999 года N 264" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 48, ст. 457).

9. "Сандық геоақпараттық жүйелер негізінде Қазақстан Республикасы табиғи объектілерінің бірыңғай мемлекеттік кадастрлар жүйесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 25 қыркүйектегі N 1449  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 41, 470-құжат).
10. "Қоршаған орта мен табиғи ресурстар мониторингінің бірыңғай мемлекеттік жүйесін ұйымдастыру мен жүргізудің ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 27 маусымдағы N 885  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 24-25, 302-құжат).
11. "Табиғат пайдалануға рұқсат беру, рұқсат беруден бас тарту, оның қолданылуын тоқтата тұру және жою ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 6 қыркүйектегі N 1154  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., N 31, 409-құжат).
12. "Қоршаған ортаны қорғау, табиғат пайдалануды басқару және осы салада мемлекеттік бақылау функцияларын жүзеге асыратын арнайы уәкілетті органдардың тізбесін және олардың қызметін ұйымдастыру ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 12 наурыздағы N 311  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 14, 174-құжат).
13. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 6 қыркүйектегі N 1154 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1104  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., N 38, 514-құжат).
14. "Іс-шараларды қоршаған ортаны қорғау жөніндегі іс-шараларға жатқызу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 1 шілдедегі N 674  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 28, 346-құжат).
15. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 1 шілдедегі N 675  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 28, 347-құжат).
16. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 6 қыркүйектегі N 1154 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 27 қыркүйектегі N 928  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 36, 397-құжат).

9.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2000 года N 1449 "О создании Единой системы государственных кадастров природных объектов Республики Казахстан на основе цифровых геоинформационных систем" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 41, ст. 470).
10.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2001 года N 885 "Об утверждении Правил организации и ведения Единой государственной системы мониторинга окружающей среды и природных ресурсов"(САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 24-25, ст. 302).
11.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2001 года N 1154 "Об утверждении Правил выдачи, отказа в выдаче, приостановки и аннулирования действия разрешений на природопользование" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 31, ст. 409)
12.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2004 года N 311 "Об утверждении Перечня специально уполномоченных органов, осуществляющих функции охраны окружающей среды, управления природопользованием и государственного контроля в этой области, и Правил организации их деятельности" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 14, ст. 174).
13.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2004 года N 1104 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2001 года N 1154" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 38, ст. 514).
14.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2005 года N 674 "Об утверждении Правил отнесения мероприятий к мероприятиям по охране окружающей среды" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 28, ст. 346).
15.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2005 года N 675 "О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 28, ст. 347).
16.  Постановление  Правительства Республики Казахстан от 27 сентября 2006 года N 928 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2001 года N 1154" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 36, ст. 397).