Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі N 342 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 15 сәуірдегі
N 342 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне
енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2008 - 2010 жылдарға арналған орта мерзімді жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 тамыздағы N 753 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 32, 354-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2008 - 2010 жылдарға арналған орта мерзімді жоспарында:
"Қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісіндегі 2008 - 2010 жылдарға арналған басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесі" деген 5-бөлімде:
Дамуға берілетін нысаналы трансферттер мен республикалық бюджеттен кредит беру есебінен қаржыландырылатын 2008 - 2010 жылдарға арналған басым жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесінде:
"Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2005 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы" бөлімшесінде:
реттік нөмірі 1-жолда:
4-бағандағы "2007 - 2008" деген сандар "2007 - 2009" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "988 260" деген сандар "688 260" деген сандармен ауыстырылсын;
8-баған "300 000" деген сандармен толықтырылсын;
реттік нөмірі 27-жолда:
4-бағандағы "2007 - 2008" деген сандар "2007 - 2009" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "988 260" деген сандар "588 260" деген сандармен ауыстырылсын;
8-баған "400 000" деген сандармен толықтырылсын;
реттік нөмірі 36-жол алынып тасталсын;
"Бағдарлама бойынша жиыны" деген жолда:
7-бағандағы "25 832 038" деген сандар "24 845 477" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "9 164 319" деген сандар "9 864 319" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ауылдық аумақтарды дамытудың 2004 - 2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы" бөлімшесінде:
реттік нөмірі 119-жолда:
4-бағандағы "2007 - 2008" деген сандар "2007 - 2009" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года N 342
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан             К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 15 апреля 2008 года N 342
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2007 года N 753 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2008-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., N 32, ст. 354):
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2008-2010 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 5 . "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2008-2010 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в перечне приоритетных местных бюджетных инвестиционных проектов (программ), финансируемых за счет целевых трансфертов на развитие и кредитования из республиканского бюджета на 2008-2010 годы:
в подразделе "Государственная программа развития образования в Республике Казахстан на 2005-2010 годы":
в строке, порядковый номер 1:
в графе 4 цифры "2007-2008" заменить цифрами "2007-2009";
в графе 7 цифры "988 260" заменить цифрами "688 260";
графу 8 дополнить цифрами "300 000";
в строке, порядковый номер 27:
в графе 4 цифры "2007-2008" заменить цифрами "2007-2009";
в графе 7 цифры "988 260" заменить цифрами "588 260";
графу 8 дополнить цифрами "400 000";
строку, порядковый номер 36, исключить;
в строке "Итого по Программе":
в графе 7 цифры "25 832 038" заменить цифрами "24 845 477";
в графе 8 цифры "9 164 319" заменить цифрами "9 864 319";
в подразделе "Государственная программа развития сельских территорий на 2004-2010 годы":
в строке, порядковый номер 119:
в графе 4 цифры "2007-2008" заменить цифрами "2007-2009";

7-бағандағы "988 260" деген сандар "788 260" деген сандармен ауыстырылсын;
8-баған "200 000" деген сандармен толықтырылсын;
реттік нөмірі 163-жолда:
4-бағандағы "2007 - 2008" деген сандар "2007 - 2009" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "988 260" деген сандар "588 260" деген сандармен ауыстырылсын;
8-баған "400 000" деген сандармен толықтырылсын;
реттік нөмірі 164-жолда:
4-бағандағы "2007 - 2008" деген сандар "2007 - 2009" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "988 260" деген сандар "588 260" деген сандармен ауыстырылсын;
8-баған "400 000" деген сандармен толықтырылсын;
реттік нөмірі 165-жолда:
4-бағандағы "2007 - 2008" деген сандар "2007 - 2009" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "988 260" деген сандар "588 260" деген сандармен ауыстырылсын;
8-баған "400 000" деген сандармен толықтырылсын;
реттік нөмірі 166-жолда:
4-бағандағы "2007 - 2008" деген сандар "2007 - 2009" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "988 260" деген сандар "588 260" деген сандармен ауыстырылсын;
8-баған "400 000" деген сандармен толықтырылсын;
реттік нөмірлері 188, 189, 193, 195, 196, 198-жолдар алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 203-1, 203-2, 203-3, 203-4, 203-5, 203-6, 203-7-жолдармен толықтырылсын:
"203-1 Оңтүстік Қазақстан       БҒМ   2008   655778   655778
облысы Сарыағаш
ауданының Ақтөбе
ауылында Ғ. Мұратбаев
атындағы 600 орындық
орта мектеп салу
203-2 Оңтүстік Қазақстан         БҒМ   2008   345282   345282
облысы Сарыағаш
ауданы Жамбыл ауылдық
округінің Ашыкөл
ауылында Г. Шойбеков
атындағы 300 орындық
орта мектеп салу
203-3 Оңтүстік Қазақстан         БҒМ   2008   367649   367649
облысы Сарыағаш ауданы
Бірлік ауылдық округінің
Жаңа Тіршілік ауылында
А. Белгібаев атындағы 300
орындық орта мектеп салу
203-4 Оңтүстік Қазақстан         БҒМ   2008  1097984  1097984
облысы Сарыағаш ауданы
Ақтөбе ауылдық округінің
Лесбек ауылында
Л. Жолдасов атындағы 900
орындық орта мектеп салу
203-5 Оңтүстік Қазақстан         БҒМ   2008  368104   368104
облысы Ордабасы ауданы
Қараспан ауылдық
округінің Батыр ата
ауылында И. Есенберлин
атындағы 300 орындық
орта мектеп салу
203-6 Оңтүстік Қазақстан         БҒМ   2008   366567   366567
облысы Ордабасы ауданы
Қараспан ауылдық
округінің Семхоз
ауылында Қ. Сәтбаев
атындағы 300 орындық
орта мектеп салу
203-7 Оңтүстік Қазақстан         БҒМ   2008   366567   366567
облысы Ордабасы ауданы
Амангелді ауылында
Ғ. Мұратбаев атындағы
300 орындық орта мектеп
салу
"Бағдарлама бойынша жиыны" деген жолда:
7-бағандағы "52 826 512" деген сандар "53 813 073" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "44 622 335" деген сандар "46 138 975" деген сандармен ауыстырылсын.

в графе 7 цифры "988 260" заменить цифрами "788 260";
графу 8 дополнить цифрами "200 000";
в строке, порядковый номер 163:
в графе 4 цифры "2007-2008" заменить цифрами "2007-2009";
в графе 7 цифры "988 260" заменить цифрами "588 260";
графу 8 дополнить цифрами "400 000";
в строке, порядковый номер 164:
в графе 4 цифры "2007-2008" заменить цифрами "2007-2009";
в графе 7 цифры "988 260" заменить цифрами "588 260";
графу 8 дополнить цифрами "400 000";
в строке, порядковый номер 165:
в графе 4 цифры "2007-2008" заменить цифрами "2007-2009";
в графе 7 цифры "988 260" заменить цифрами "588 260";
графу 8 дополнить цифрами "400 000";
в строке, порядковый номер 166:
в графе 4 цифры "2007-2008" заменить цифрами "2007-2009";
в графе 7 цифры "988 260" заменить цифрами "588 260";
графу 8 дополнить цифрами "400 000";
строки, порядковые номера 188, 189, 193, 195, 196, 198 исключить;
дополнить строками, порядковые номера 203-1, 203-2, 203-3, 203-4, 203-5, 203-6, 203-7, следующего содержания:
"
203-1
Строительство
средней школы
имени
Г. Муратбаева
на 600 мест в
селе Актобе
Сарыагашского
района Южно-
Казахстанской
области
МОН
2008
655778
655778
203-2
Строительство
средней школы
имени
Г. Шойбекова
на 300 мест в
селе Ащиколь
сельского
округа Жамбыл
Сарыагашского
района Южно-
Казахстанской
области
МОН
2008
345282
345282
203-3
Строительство
средней школы
имени
А. Бельгибаева
на 300 мест в
селе Жана
Тиршилик
сельского
округа Бирлик
Сарыагашского
района Южно-
Казахстанской
области
МОН
2008
367649
367649
203-4
Строительство
средней школы
имени
Л. Жолдасова
на 900 мест в
селе Лесбек
сельского
округа Актобе
Сарыагашского
района Южно-
Казахстанской
области
МОН
2008
1097984
1097984
203-5
Строительство
средней школы
имени
И. Есенберлина
на 300 мест в
селе Батыр ата
сельского
округа
Караспан
Ордабасинского
района Южно-
Казахстанской
области
МОН
2008
368104
368104
203-6
Строительство
средней школы
имени
К. Сатпаева
на 300 мест в
селе Семхоз
сельского
округа
Караспан
Ордабасинского
района Южно-
Казахстанской
области
МОН
2008
366567
366567
203-7
Строительство
средней школы
имени
Г. Муратбаева
на 300 мест
в селе
Амангельды
сельского
округа
Кажимукана
Ордабасинского
района Южно-
Казахстанской
области
МОН
2008
366567
366567
";
в строке "Итого по Программе":
в графе 7 цифры "52 826 512" заменить цифрами "53 813 073";
в графе 8 цифры "44 622 335" заменить цифрами "46 138 975".

2. (2-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 26 қаңтардағы N 45 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
3. "2008 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1223 қаулысында :
1-тармақта:
"2 687 282 259" деген сандар "2 692 376 405" деген сандармен ауыстырылсын;
"423 182 774" деген сандар "428 276 920" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 676 161253" деген сандар "2 681895 078" деген сандармен ауыстырылсын;
"11 121 006" деген сандар "10 481 327" деген сандармен ауыстырылсын;
"-210 503 881" деген сандар "-211 143 560" деген сандармен ауыстырылсын;
"210 503 881" деген сандар "211 143 560" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
I "Кірістер" бөлімінде:
"2 687 282 259" деген сандар "2 692 376 405" деген сандармен ауыстырылсын;
4 "Трансферттердің түсімдері" санатында:
"423 182 774" деген сандар "428 276 920" деген сандармен ауыстырылсын;
04 "Ұлттық қордан трансферттер" сыныбында:
"341 430 640" деген сандар "346 524 786" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Нысаналы күрделі трансферттер" кіші сыныбында:
"341 430 640" деген сандар "346 524 786" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 02 ерекшелігімен толықтырылсын:
"02 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан өткен жылғы республикалық бюджетке аударылмаған кепілдік берілген трансферт сомасы 5 094 146";
II "Шығындар" бөлімінде:
"2 676 161 253" деген сандар "2 681 895 078" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер" функционалдық тобында:
"126 497 407" деген сандар "127 434 697" деген сандармен ауыстырылсын;
02 "Қаржылық қызмет" ішкі функциясында:
"43 382 633" деген сандар "44 108 045" деген сандармен ауыстырылсын;
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі" әкімшісі бойынша:
"42 424 960" деген сандар "43 150 372" деген сандармен ауыстырылсын;
007 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі органдарының ақпараттық жүйелерін құру және дамыту" бағдарламада:
"447 766" деген сандар "457 786" деген сандармен ауыстырылсын;
102 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ақпараттық жүйелерін құру және дамыту" кіші бағдарламада "191 735" деген сандар "201 755" деген сандармен ауыстырылсын;
112 "Электрондық үкімет" бағдарламада:
"3 836 607" деген сандар "4 551 999" деген сандармен ауыстырылсын;
100 "Электрондық кеден" ақпараттық жүйесін құру" кіші бағдарламада "840 898" деген сандар "854 917" деген сандармен ауыстырылсын;
102 "Біріккен салықтық ақпараттық жүйесін дамыту "ҚР БСАЖ" кіші бағдарламада "2 315 045" деген сандар "3 014 411" деген сандармен ауыстырылсын;

2. (Утратил силу - постановлением Правительства РК от 26.01.2009 N 45 (вводится в действие с 01.01.2009).
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года N 1223 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2008 год":
в пункте 1:
цифры "2 687 282 259" заменить цифрами "2 692 376 405";
цифры "423 182 774" заменить цифрами "428 276 920";
цифры "2 676 161 253" заменить цифрами "2 681 895 078";
цифры "11 121 006" заменить цифрами "10 481 327";
цифры "-210 503 881" заменить цифрами "-211 143 560";
цифры "210 503 881" заменить цифрами "211 143 560";
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе I "Доходы":
цифры "2 687 282 259" заменить цифрами "2 692 376 405";
в категории 4 "Поступления трансфертов":
цифры "423 182 774" заменить цифрами "428 276 920";
в классе 04 "Трансферты из Национального фонда":
цифры "341 430 640" заменить цифрами "346 524 786";
в подклассе 1 "Целевые капитальные трансферты":
цифры "341 430 640" заменить цифрами "346 524 786";
дополнить спецификой 02 следующего содержания:
"02 Неперечисленная за прошедший год сумма гарантированного трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет 5 094 146";
в разделе II "Затраты":
цифры "2 676 161 253" заменить цифрами "2 681 895 078";
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
цифры "126 497 407" заменить цифрами "127 434 697";
в подфункции 02 "Финансовая деятельность":
цифры "43 382 633" заменить цифрами "44 108 045";
по администратору 217 "Министерство финансов Республики Казахстан":
цифры "42 424 960" заменить цифрами "43 150 372";
в программе 007 "Создание и развитие информационных систем органов Министерства финансов Республики Казахстан":
цифры "447 766" заменить цифрами "457 786";
в подпрограмме 102 "Создание и развитие информационных систем Министерства финансов Республики Казахстан" цифры "191 735" заменить цифрами "201 755";
в программе 112 "Создание электронного правительства":
цифры "3 836 607" заменить цифрами "4 551 999";
в подпрограмме 100 "Создание информационной системы "Электронная таможня" цифры "840 898" заменить цифрами "854 917";
в подпрограмме 102 "Развитие интегрированной налоговой информационной системы "ИНИС РК" цифры "2 315 045" заменить цифрами "3 014 411";

103 "СТжСО "Салық төлеушілердің және салық салынатын объектілердің тізілімі" ақпараттық жүйесін дамыту" кіші бағдарламада "194 825" деген сандар "196 832" деген сандармен ауыстырылсын;
05 "Жоспарлау және статистикалық қызмет" ішкі функциясында:
"11 132 506" деген сандар "11 327 666" деген сандармен ауыстырылсын;
220 "Қазақстан Республикасы экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі" әкімшісі бойынша:
"3 752 069" деген сандар "3 947 229" деген сандармен ауыстырылсын;
003 "Мемлекеттік жоспарлау саласында ақпараттық жүйені жаңғырту" бағдарламасында "186 010" деген сандар "381 170" деген сандармен ауыстырылсын;
09 "Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер" ішкі функциясында:
"7 770 325" деген сандар "7 787 043" деген сандармен ауыстырылсын;
603 "Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі" әкімшісі бойынша:
"5 701 762" деген сандар "5 718 480" деген сандармен ауыстырылсын;
112 "Электрондық үкімет құру" бағдарламасында:
"2 244 071" деген сандар "2 260 789" деген сандармен ауыстырылсын;
100 "Мемлекеттік деректер базасын құру" кіші бағдарламасында "161 941" деген сандар "178 659" деген сандармен ауыстырылсын;
02 "Қорғаныс" функционалдық тобында:
"172 283 189" деген сандар "172 732 906" деген сандармен ауыстырылсын;
01 "Әскери мұқтаждар" ішкі функциясында:
"147 029 311" деген сандар "147 222 500" деген сандармен ауыстырылсын;
678 "Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы" әкімшісі бойынша:
"2 609 365" деген сандар "2 802 554" деген сандармен ауыстырылсын;
002 "Республикалық ұлан объектілерін салу" бағдарламасында "257 964" деген сандар "451 153" деген сандармен ауыстырылсын;
02 "Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру" ішкі функциясында:
"25 253 878" деген сандар "25 510 406" деген сандармен ауыстырылсын;
202 "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі" әкімшісі бойынша:
"25 253 878" деген сандар "25 510 406" деген сандармен ауыстырылсын;
003 "Төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу мен реконструкциялау" бағдарламасында "2 093 942" деген сандар "2 350 470" деген сандармен ауыстырылсын;
03 "Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" функционалдық тобында:
"219 091 863" деген сандар "219 205 400" деген сандармен
ауыстырылсын;
01 "Құқық қорғау қызметі" ішкі функциясында:
"69 524 576" деген сандар "69 638 113" деген сандармен ауыстырылсын;
201 "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі" әкімшісі бойынша:
"62 521 233" деген сандар "62 634 770" деген сандармен ауыстырылсын;
009 "3-мемлекеттік жоба" бағдарламасында "806 436" деген сандар "919 973" деген сандармен ауыстырылсын;
04 "Білім беру" функционалдық тобында:

в подпрограмме 103 "Развитие информационной системы "Реестр налогоплательщиков и объектов налогообложения "РНиОН" цифры "194 825" заменить цифрами "196 832";
в подфункции 05 "Планирование и статистическая деятельность":
цифры "11 132 506" заменить цифрами "11 327 666";
по администратору 220 "Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан":
цифры "3 752 069" заменить цифрами "3 947 229";
в программе 003 "Модернизация информационных систем в сфере государственного планирования" цифры "186 010" заменить цифрами "381 170";
в подфункции 09 "Прочие государственные услуги общего характера":
цифры "7 770 325" заменить цифрами "7 787 043";
по администратору 603 "Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи":
цифры "5 701 762" заменить цифрами "5 718 480";
в программе 112 "Создание электронного правительства":
цифры "2 244 071" заменить цифрами "2 260 789";
в подпрограмме 100 "Создание государственных баз данных" цифры "161 941" заменить цифрами "178 659";
в функциональной группе 02 "Оборона":
цифры "172 283 189" заменить цифрами "172 732 906";
в подфункции 01 "Военные нужды":
цифры "147 029 311" заменить цифрами "147 222 500";
по администратору 678 "Республиканская гвардия Республики Казахстан":
цифры "2 609 365" заменить цифрами "2 802 554";
в программе 002 "Строительство объектов Республиканской гвардии" цифры "257 964" заменить цифрами "451 153";
в подфункции 02 "Организация работы по чрезвычайным ситуациям":
цифры "25 253 878" заменить цифрами "25 510 406":
по администратору 202 "Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан":
цифры "25 253 878" заменить цифрами "25 510 406";
в программе 003 "Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций" цифры "2 093 942" заменить цифрами "2 350 470";
в функциональной группе 03 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность":
цифры "219 091 863" заменить цифрами "219 205 400";
в подфункции 01 "Правоохранительная деятельность":
цифры "69 524 576" заменить цифрами "69 638 113";
по администратору 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
цифры "62 521 233" заменить цифрами "62 634 770";
в программе 009 "Государственный проект 3" цифры "806 436" заменить цифрами "919 973";
в функциональной группе 04 "Образование":

"170 000 063" деген сандар "170 491 705" деген сандармен ауыстырылсын;
09 "Білім беру саласындағы өзге де қызметтер" ішкі функциясында:
"76 760 214" деген сандар "77 251 856" деген сандармен ауыстырылсын;
225 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі" әкімшісі бойынша:
"76 580 491" деген сандар "77 072 133" деген сандармен ауыстырылсын;
011 "Білім беру және ғылым объектілерін салу және реконструкциялау" бағдарламасында "9 749 203" деген сандар "10 240 845" деген сандармен ауыстырылсын;
05 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:
"146 727 550" деген сандар "149 207 282" деген сандармен ауыстырылсын;
09 "Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер" ішкі функциясында:
"90 967 056" деген сандар "93 446 788" деген сандармен ауыстырылсын;
226 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі" әкімшісі бойынша:
"90 529 657" деген сандар "93 009 389" деген сандармен ауыстырылсын;
016 "Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау" бағдарламасында:
"8 208 593" деген сандар "10 609 310" деген сандармен ауыстырылсын;
019 "Денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйелерін құру" бағдарламасында "1 342 375" деген сандар "1 407 890" деген сандармен ауыстырылсын;
116 "Электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамыту" бағдарламасында "5 000" деген сандар "18 500" деген сандармен ауыстырылсын;
08 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік" функционалдық тобында:
"78 542 964" деген сандар "78 626 306" деген сандармен ауыстырылсын;
09 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікті ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызметтер" ішкі функциясында:
"30 449 245" деген сандар "30 532 587" деген сандармен ауыстырылсын;
694 "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы" әкімшісі бойынша:
"3 234 600" деген сандар "3 317 942" деген сандармен ауыстырылсын;
015 "Щучье-Бурабай курорттық аймағының инфрақұрылымын дамыту" бағдарламасында "3 234 600" деген сандар "3 317 942" деген сандармен ауыстырылсын;
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" функционалдық тобында:
"115 395 760" деген сандар "115 414 450" деген сандармен ауыстырылсын;
02 "Су шаруашылығы" ішкі функциясында:
"35 377 285" деген сандар "35 395 975" деген сандармен ауыстырылсын;
212 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі" әкімшісі бойынша:
"35 377 285" деген сандар "35 395 975" деген сандармен ауыстырылсын;
029 "Сумен жабдықтау жүйесін салу және реконструкциялау" бағдарламасында:
"9 230 927" деген сандар "9 242 617" деген сандармен ауыстырылсын;

цифры "170 000 063" заменить цифрами "170 491 705";
в подфункции 09 "Прочие услуги в области образования":
цифры "76 760 214" заменить цифрами "77 251 856";
по администратору 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
цифры "76 580 491" заменить цифрами "77 072 133";
в программе 011 "Строительство и реконструкция объектов образования и науки" цифры "9 749 203" заменить цифрами "10 240 845";
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
цифры "146 727 550" заменить цифрами "149 207 282";
в подфункции 09 "Прочие услуги в области здравоохранения":
цифры "90 967 056" заменить цифрами "93 446 788";
по администратору 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
цифры "90 529 657" заменить цифрами "93 009 389";
в программе 016 "Строительство и реконструкция объектов здравоохранения" цифры "8 208 593" заменить цифрами "10 609 310";
в программе 019 "Создание информационных систем здравоохранения" цифры "1 342 375" заменить цифрами "1 407 890";
в программе 116 "Развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства" цифры "5 000" заменить цифрами "18 500";
в функциональной группе 08 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
цифры "78 542 964" заменить цифрами "78 626 306";
в подфункции 09 "Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства":
цифры "30 449 245" заменить цифрами "30 532 587";
по администратору 694 "Управление делами Президента Республики Казахстан":
цифры "3 234 600" заменить цифрами "3 317 942";
в программе 015 "Развитие инфраструктуры Щучинско-Боровской курортной зоны" цифры "3 234 600" заменить цифрами "3 317 942";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
цифры "115 395 760" заменить цифрами "115 414 450";
в подфункции 02 "Водное хозяйство":
цифры "35 377 285" заменить цифрами "35 395 975";
по администратору 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
цифры "35 377 285" заменить цифрами "35 395 975";
в программе 029 "Строительство и реконструкция системы водоснабжения":
цифры "9 230 927" заменить цифрами "9 242 617";

005 "Ішкі көздер есебінен" кіші бағдарламасында "6 227 199" деген сандар "6 238 889" деген сандармен ауыстырылсын;
031 "Гидротехникалық құрылыстарды реконструкциялау" бағдарламасында "1 057 587" деген сандар "1 064 587" деген сандармен ауыстырылсын;
13 "Басқалар" функционалдық тобында:
"296 127 206" деген сандар "297 287 081" деген сандармен ауыстырылсын;
09 "Басқалар" ішкі функциясында:
"288 353 935" деген сандар "289 513 810" деген сандармен ауыстырылсын;
603 "Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі" әкімшісі бойынша:
"836 030" деген сандар "898 340" деген сандармен ауыстырылсын;
116 "Электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамыту" бағдарламасында "836 030" деген сандар "898 340" деген сандармен ауыстырылсын;
608 "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі" әкімшісі бойынша:
"1 024 842" деген сандар "1 753 785" деген сандармен ауыстырылсын;
007 "Республикалық бюджет есебінен ұсталатын мемлекеттік органдар орталық аппараттарының жас мамандары үшін жатақхана салу" бағдарламасында "1 024 842" деген сандар "1 753 785" деген сандармен ауыстырылсын;
694 "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы" әкімшісі бойынша:
"14 917 449" деген сандар "15 286 071" деген сандармен ауыстырылсын;
008 "Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының объектілерін салу және реконструкциялау" бағдарламасында "14 917 449" деген сандар "15 286 071" деген сандармен ауыстырылсын;
III "Операциялық сальдо" бөлімінде "11 121 006" деген сандар "10 481 327" деген сандармен ауыстырылсын;
VI "Бюджет тапшылығы" бөлімінде "-210 503 881" деген сандар "-211 143 560" деген сандармен ауыстырылсын;
VII "Бюджет тапшылығын қаржыландыру" бөлімінде "210 503 881" деген сандар "211 143 560" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 3-қосымшада:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер" функционалдық тобында:
"оның ішінде инвестициялық жобаларға" жолында "15 373 612" деген сандар "16 310 902" деген сандармен ауыстырылсын;
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі" әкімшісі бойынша:
"8 354 235" деген сандар "9 079 647" деген сандармен ауыстырылсын;
007 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі органдарының ақпараттық жүйелерін құру және дамыту" бағдарламада:
"447 766" деген сандар "457 786" деген сандармен ауыстырылсын;
102 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің ақпараттық жүйелерін құру және дамыту" кіші бағдарламада "191 735" деген сандар "201 755" деген сандармен ауыстырылсын;
112 "электрондық үкімет" бағдарламасында:
"3 836 607" деген сандар "4 551 999" деген сандармен ауыстырылсын;

в подпрограмме 005 "За счет внутренних источников" цифры "6 227 199" заменить цифрами "6 238 889";
в программе 031 "Реконструкция гидротехнических сооружений" цифры "1 057 587" заменить цифрами "1 064 587";
в функциональной группе 13 "Прочие":
цифры "296 127 206" заменить цифрами "297 287 081";
в подфункции 09 "Прочие":
цифры "288 353 935" заменить цифрами "289 513 810";
по администратору 603 "Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи":
цифры "836 030" заменить цифрами "898 340";
в программе 116 "Развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства" цифры "836 030" заменить цифрами "898 340";
по администратору 608 "Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы":
цифры "1 024 842" заменить цифрами "1 753 785";
в программе 007 "Строительство общежития для молодых специалистов центральных аппаратов государственных органов, содержащихся за счет республиканского бюджета" цифры "1 024 842" заменить цифрами "1 753 785";
по администратору 694 "Управление делами Президента Республики Казахстан":
цифры "14 917 449" заменить цифрами "15 286 071";
в программе 008 "Строительство и реконструкция объектов Управления делами Президента Республики Казахстан" цифры "14 917 449" заменить цифрами "15 286 071";
в разделе III "Операционное сальдо" цифры "11 121 006" заменить цифрами "10 481 327";
в разделе VI "Дефицит бюджета" цифры "-210 503 881" заменить цифрами "-211 143 560";
в разделе VII "Финансирование дефицита бюджета" цифры "210 503 881" заменить цифрами "211 143 560";
в приложении 3 к указанному постановлению:
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в строке "в том числе на инвестиционные проекты" цифры "15 373 612" заменить цифрами "16 310 902";
по администратору 217 "Министерство финансов Республики Казахстан":
цифры "8 354 235" заменить цифрами "9 079 647";
в программе 007 "Создание и развитие информационных систем органов Министерства финансов Республики Казахстан":
цифры "447 766" заменить цифрами "457 786";
в подпрограмме 102 "Создание и развитие информационных систем Министерства финансов Республики Казахстан" цифры "191 735" заменить цифрами "201 755";
в программе 112 "Создание электронного правительства":
цифры "3 836 607" заменить цифрами "4 551 999";

100 "Электрондық кеден" ақпараттық жүйесін құру" кіші бағдарламасында "840 898" деген сандар "854 917" деген сандармен ауыстырылсын;
102 "Біріккен салықтық ақпараттық жүйесін дамыту ҚР БСАЖ" кіші бағдарламасында "2 315 045" деген сандар "3 014 411" деген сандармен ауыстырылсын;
103 "СТжСО "Салық төлеушілердің және салық салынатын объектілердің тізілімі" ақпараттық жүйесін дамыту" кіші бағдарламасында "194 825" деген сандар "196 832" деген сандармен ауыстырылсын;
220 "Қазақстан Республикасы экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігі" әкімшісі бойынша:
"186 010" деген сандар "381 170" деген сандармен ауыстырылсын;
003 "Мемлекеттік жоспарлау саласында ақпараттық жүйені жаңғырту" бағдарламасында "186 010" деген сандар "381 170" деген сандармен ауыстырылсын;
603 "Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі" әкімшісі бойынша:
"2 244 071" деген сандар "2 260 789" деген сандармен ауыстырылсын;
112 "Электрондық үкімет құру" бағдарламасында:
"2 244 071" деген сандар "2 260 789" деген сандармен ауыстырылсын;
100 "Мемлекеттік дерекқор құру" кіші бағдарламасында "161 941" деген сандар "178 659" деген сандармен ауыстырылсын;
02 "Қорғаныс" функционалдық тобында:
"оның ішінде инвестициялық жобаларға" деген жолында "14 076 624" деген сандар "14 526 341" деген сандармен ауыстырылсын;
202 "Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру" әкімшісі бойынша:
"2 093 942" деген сандар "2 350 470" деген сандармен ауыстырылсын;
003 "Төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу мен реконструкциялау" бағдарламасында:
"2 093 942" деген сандар "2 350 470" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Астана қаласының жаңа әкімшілік орталығында 6 автокөлікке арналған өрт сөндіру депосын салу 256 528";
678 "Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы" әкімшісі бойынша:
"257 964" деген сандар "451 153" деген сандармен ауыстырылсын;
002 "Республикалық ұлан объектілерін салу" бағдарламасында:
"257 964" деген сандар "451 153" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласында қоса салынған үй-жайлары мен гараждары бар көп пәтерлі тұрғын үй кешенін құрылысын жоспарлау және салу" жолында "257 964" деген сандар "451 153" деген сандармен ауыстырылсын;
03 "Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" функционалдық тобында:
"оның ішінде инвестициялық жобаларға" деген жолында "19 295 799" деген сандар "19 409 336" деген сандармен ауыстырылсын;
201 "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі" әкімшісі:
"2 959 289" деген сандар "3 072 826" деген сандармен ауыстырылсын;

в подпрограмме 100 "Создание информационной системы "Электронная таможня" цифры "840 898" заменить цифрами "854 917";
в подпрограмме 102 "Развитие интегрированной налоговой информационной системы "ИНИС РК" цифры "2 315 045" заменить цифрами "3 014 411";
в подпрограмме 103 "Развитие информационной системы "Реестр налогоплательщиков и объектов налогооблажения "РНиОН" цифры "194 825" заменить цифрами "196 832";
по администратору 220 "Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан":
цифры "186 010" заменить цифрами "381 170";
в программе 003 "Модернизация информационных систем в сфере государственного планирования" цифры "186 010" заменить цифрами "381 170";
по администратору 603 "Агентство Республики Казахстан по информатизации и связи":
цифры "2 244 071" заменить цифрами "2 260 789";
в программе 112 "Создание электронного правительства":
цифры "2 244 071" заменить цифрами "2 260 789";
в подпрограмме 100 "Создание государственных баз данных" цифры "161 941" заменить цифрами "178 659";
в функциональной группе 02 "Оборона":
в строке "в том числе на инвестиционные проекты" цифры "14 076 624" заменить цифрами "14 526 341";
по администратору 202 "Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан":
цифры "2 093 942" заменить цифрами "2 350 470";
в программе 003 "Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций":
цифры "2 093 942" заменить цифрами "2 350 470";
дополнить строкой следующего содержания:
"Строительство пожарного депо на 6 автомобилей в новом административном центре в городе Астане 256 528";
по администратору 678 "Республиканская гвардия Республики Казахстан":
цифры "257 964" заменить цифрами "451 153";
в программе 002 "Строительство объектов Республиканской гвардии":
цифры "257 964" заменить цифрами "451 153";
в строке "Проектирование и строительство многоквартирного жилого комплекса со встроенными помещениями и гаражами в городе Астане" цифры "257 964" заменить цифрами "451 153";
в функциональной группе 03 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность":
в строке "в том числе на инвестиционные проекты" цифры "19 295 799" заменить цифрами "19 409 336";
по администратору 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
цифры "2 959 289" заменить цифрами "3 072 826";

009 "3-мемлекеттік жоба" бағдарламасында "806 436" деген сандар "919 973" деген сандармен ауыстырылсын;
04 "Білім беру" функционалдық тобында:
"оның ішінде инвестициялық жобаларға" деген жолында "68 603 508" деген сандар "69 095 150" деген сандармен ауыстырылсын;
225 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі" әкімшісі бойынша:
"68 201 295" деген сандар "68 692 937" деген сандармен ауыстырылсын;
011 "Білім беру және ғылым объектілерін салу және реконструкциялау" бағдарламасында:
"9 749 203" деген сандар "10 240 845" деген сандармен ауыстырылсын;
"Атырау облысы Атырау қаласында Мұнай-газ саласы үшін 700 орынға арналған техникалық және қызмет көрсетуші еңбек кадрларын даярлау және қайта даярлау жөніндегі өңіраралық орталығын салу" жолында "513 852" деген сандар "959 083" деген сандармен ауыстырылсын;
"Павлодар облысы Екібастұз қаласында отын-энергетика саласы үшін 700 орынға арналған Техникалық және қызмет көрсетуші еңбек кадрларын даярлау және қайта даярлау жөніндегі өңіраралық кәсіптік орталығын салу" жолында "891 096" деген сандар "937 507" деген сандармен ауыстырылсын;
012 "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері" деген бағдарламада:
"Ақмола облысы Көкшетау қаласында 1200 орындық жалпы білім беретін мектеп салу" деген жолдағы "988 260" деген сандар "688 260" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қызылорда облысы Арал қаласында 1200 орындық орта мектеп салу" деген жолдағы "988 260" деген сандар "588 260" деген сандармен ауыстырылсын;
"Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы "Қайтпас-1" кентінде 1200 орындық орта мектеп салу" деген жол алынып тасталсын;
"Ақмола облысы Шортанды ауданы Шортанды кентінде 1200 орындық мектеп салу" деген жолдағы "988 260" деген сандар "788 260" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қызылорда облысы Қазалы ауданы Әйтеке би кентінде 1200 орындық N 249 орта мектеп салу" деген жолдағы "988 260" деген сандар "588 260" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Жалағаш кентінде 1200 орындық орта мектеп салу. 200 орындық интернат" деген жолдағы "988 260" деген сандар "588 260" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қызылорда облысы Қызылорда қаласы Қызылжарма кентінде 1200 орындық орта мектеп салу" деген жолдағы "988 260" деген сандар "588 260" деген сандармен ауыстырылсын;
"Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жосалы ауылында 1200 орындық орта мектеп салу" деген жолдағы "988 260" деген сандар "588 260" деген сандармен ауыстырылсын;

в программе 009 "Государственный проект 3" цифры "806 436" заменить цифрами "919 973";
в функциональной группе 04 "Образование":
в строке "в том числе на инвестиционные проекты" цифры "68 603 508" заменить цифрами "69 095 150";
по администратору 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
цифры "68 201 295" заменить цифрами "68 692 937";
в программе 011 "Строительство и реконструкция объектов образования и науки":
цифры "9 749 203" заменить цифрами "10 240 845";
в строке "Строительство Межрегионального центра по подготовке и переподготовке кадров технического и обслуживающего труда для нефтегазовой отрасли на 700 мест в городе Атырау Атырауской области" цифры "513 852" заменить цифрами "959 083";
в строке "Строительство Межрегионального профессионального центра по подготовке и переподготовке кадров технического и обслуживающего труда для топливно-энергетической отрасли на 700 мест в городе Экибастузе Павлодарской области" цифры "891 096" заменить цифрами "937 507";
в программе 012 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на строительство и реконструкцию объектов образования":
в строке "Строительство общеобразовательной школы на 1200 мест в городе Кокшетау Акмолинской области" цифры "988 260" заменить цифрами "688 260";
в строке "Строительство средней школы на 1200 мест в городе Аральске Аральского района Кызылординской области" цифры "988 260" заменить цифрами "588 260";
строку "Строительство школы на 1200 мест в поселке "Кайтпас-1" города Шымкента Южно-Казахстанской области 286 561" исключить;
в строке "Строительство школы на 1200 мест в поселке Шортанды Шортандинского района Акмолинской области" цифры "988 260" заменить цифрами "788 260";
в строке "Строительство средней школы N 249 на 1200 мест в поселке Айтеке би Казалинского района Кызылординской области" цифры "988 260" заменить цифрами "588 260";
в строке "Строительство средней школы на 1200 мест в поселке Жалагаш Жалагашского района Кызылординской области. Интернат на 200 мест" цифры "988 260" заменить цифрами "588 260";
в строке "Строительство средней школы на 1200 мест в поселке Кызылжарма города Кызылорды Кызылординской области" цифры "988 260" заменить цифрами "588 260";
в строке "Строительство средней школы на 1200 мест в селе Жосалы Кармакшинского района Кызылординской области" цифры "988 260" заменить цифрами "588 260";

"Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы Алмалы селосының Мақтаарал селолық округінде 320 орындық Достық орта мектебін салу 133 140" деген жол алынып тасталсын;
"Оңтүстік Қазақстан облысы Мақтаарал ауданы Тегестік селосында 250 орындық Бектасов атындағы орта мектепті салу 154 750" деген жол алынып тасталсын;
"Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы Төреарық селосында 360 орындық Тәукехан атындағы орта мектепті салу 90 550" деген жол алынып тасталсын;
"Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданының Манкент селосында Манкент ауыл аймағында 812 орындық 1 Мамыр атындағы орта мектеп салу 100 000" деген жол алынып тасталсын;
"Оңтүстік Қазақстан облысы Сайрам ауданы Сайрам селосында 800 орындық Сайрам орта мектебін салу 80 000" деген жол алынып тасталсын;
"Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы Таскескен селосында
660 орындық Торайғыров атындағы орта мектепті салу 222 930" деген жол алынып тасталсын;
келесі мәтіндегі жолдармен толықтырылсын:
"Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы Ақтөбе ауылында Ғ. Мұратбаев атындағы 600 орындық орта мектеп салу 655 778;
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы Жамбыл ауылдық округінің Ашыкөл ауылында Г. Шойбеков атындағы 300 орындық орта мектеп салу 345 282;
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы Бірлік ауылдық округінің Жаңа Тіршілік ауылында А. Белгібаев атындағы 300 орындық орта мектеп салу 367 649;
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданы Ақтөбе ауылдық округінің Лесбек ауылында Л. Жолдасов атындағы 900 орындық мектеп салу 1 097 984;
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы Қараспан ауылдық округінің Батыр ата ауылында И. Есенберлин атындағы 300 орындық орта мектеп салу 368 104;
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы Қараспан ауылдық округінің Семхоз ауылында Қ. Сәтбаев атындағы 300 орындық орта мектеп салу 366 567;
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы ауданы Амангелді ауылында Ғ. Мұратбаев атындағы 300 орындық орта мектеп салу 366 567";
05 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:
"оның ішінде инвестициялық жобаларға" деген жолында "85 658 939" деген сандар "88 125 171" деген сандармен ауыстырылсын;
226 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі" әкімшісі бойынша:
"85 260 939" деген сандар "87 727 171" деген сандармен ауыстырылсын;
016 "Денсаулық сақтау объектілерін салу және қайта жаңарту" бағдарламасында:
"8 208 593" деген сандар "10 609 310" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы қаласында 100 төсектік кардиохирургия орталығын салу" деген жолында "550 000" деген сандар "756 500" деген сандармен ауыстырылсын;

строку "Строительство средней школы имени Достык на 320 мест в Мактаалинском сельском округе села Алмалы Мактааральского района Южно-Казахстанской области 133 140" исключить;
строку "Строительство средней школы имени Бектасова на 250 мест в селе Тегестик Мактааральского района Южно-Казахстанской области 154 750" исключить;
строку "Строительство средней школы имени Таукехана на 360 мест в селе Тореарык Ордабасинского района Южно-Казахстанской области 90 550" исключить;
строку "Строительство средней школы имени 1 Мая на 812 мест в селе Манкент Сайрамского района Южно-Казахстанской области 100 000" исключить;
строку "Строительство средней школы Сайрам на 800 мест в селе Сайрам Сайрамского района Южно-Казахстанской области 80 000" исключить;
строку "Строительство средней школы имени Торайгырова на 660 мест в селе Таскескен Сарыагашского района Южно-Казахстанской области 222 930" исключить;
дополнить строками следующего содержания:
"Строительство средней школы имени Г. Муратбаева на 600 мест в селе Актобе Сарыагашского района Южно-Казахстанской области 655 778;
Строительство средней школы имени Г. Шойбекова на 300 мест в селе Ащиколь сельского округа Жамбыл Сарыагашского района Южно-Казахстанской области 345 282;
Строительство средней школы имени А. Бельгибаева на 300 мест в селе Жана Тиршилик сельского округа Бирлик Сарыагашского района Южно-Казахстанской области 367 649;
Строительство средней школы имени Л. Жолдасова на 900 мест в селе Лесбек сельского округа Актобе Сарыагашского района Южно-Казахстанской области 1 097 984;
Строительство средней школы имени И. Есенберлина на 300 мест в селе Батыр ата сельского округа Караспан Ордабасинского района Южно- Казахстанской области 368 104;
Строительство средней школы имени К. Сатпаева на 300 мест в селе Семхоз сельского округа Караспан Ордабасинского района Южно-Казахстанской области 366 567;
Строительство средней школы имени Г. Муратбаева на 300 мест в селе Амангельды сельского округа Кажимукана Ордабасинского района Южно-Казахстанской области 366567";
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
в строке "в том числе на инвестиционные проекты" цифры "85 658 939" заменить цифрами "88 125 171";
по администратору 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
цифры "85 260 939" заменить цифрами "87 727 171";
в программе 016 "Строительство и реконструкция объектов здравоохранения":
цифры "8 208 593" заменить цифрами "10 609 310";
в строке "Строительство кардиохирургического центра на 100 коек в городе Алматы" цифры "550 000" заменить цифрами "756 500";

"Астана қаласында Травмотология және ортопедия ҒЗИ-дің қабылдау бөлімшесі бар қосымша 4 қабатты операциялық блогын салу" деген жолында "258 593" деген сандар "350 261" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Астана қаласында жедел-жәрдем станциясы бар 240 төсектік жедел-жәрдем медициналық көмек ҒЗИ салу 670 022;
Астана қаласында 160 төсектік республикалық ғылыми нейрохирургия орталығын салу 695 570;
Астана қаласында ауысымына 500 адам қабылдайтын диагностикалық орталық салу 681 468;
Астана қаласында сол жақ жағалауда ПС "Новая"-дан РПК-88 дейін кабельдік желі салу (медициналық кластер үшін) 54 084;
РПК-88 трансформаторлық подстанциясынан 240 төсектік ҒЗИ жедел-жәрдем медициналық көмек станциясы объектісіне дейін сыртқы электр желілерін салу және мемлекеттік ведомстводан тыс ЖСҚ сараптама дайындау және жүргізу 1 405";
019 "Денсаулық сақтаудың ақпараттық жүйелерін құру" бағдарламасында "1 342 375" деген сандар "1 407 890" деген сандармен ауыстырылсын;
08 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік" функционалдық тобында:
"оның ішінде инвестициялық жобаларға" деген жолында "41 782 412" деген сандар "41 865 754" деген сандармен ауыстырылсын;
694 "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы" әкімшісі бойынша:
"3 234 600" деген сандар "3 317 942" деген сандармен ауыстырылсын;
015 "Щучье-Бурабай курорттық аймағының инфрақұрылымын дамыту" бағдарламасында "3 234 600" деген сандар "3 317 942" деген сандармен ауыстырылсын;
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" функционалдық тобында:
"оның ішінде инвестициялық жобаларға" деген жолында "44 217 819" деген сандар "44 236 509" деген сандармен ауыстырылсын;
212 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі" әкімшісі бойынша:
"39 904 974" деген сандар "39 923 664" деген сандармен ауыстырылсын;
029 "Сумен жабдықтау жүйесін салу және реконструкциялау" бағдарламасында:
"9 230 927" деген сандар "9 242 617" деген сандармен ауыстырылсын;
005 "Ішкі көздер есебінен" кіші бағдарламасында:
"6 227 199" деген сандар "6 238 889" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Балуан ауылында жерасты сулармен жергілікті сумен қамтамасыз етуді салу 3 221;
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Волошика ауылында жерасты сулармен жергілікті сумен қамтамасыз етуді салу 3 034;
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Спасовка ауылында жерасты сулармен жергілікті сумен қамтамасыз етуді салу 2 699;

в строке "Строительство пристройки 4-х этажного операционного блока с приемным отделением НИИ травматологии и ортопедии в городе Астане" цифры "258 593" заменить цифрами "350 261";
дополнить строками следующего содержания:
"Строительство НИИ скорой медицинской помощи на 240 коек со станцией скорой помощи в городе Астане 670 022;
Строительство республиканского научного центра нейрохирургии на 160 коек в городе Астане 695 570;
Строительство диагностического центра на 500 посещений в смену в городе Астане 681 468;
Строительство кабельной линии от ПС "Новая" по РПК-88 на левом берегу г. Астаны (для медицинского кластера) 54 084;
Разработка и проведение государственной вневедомственной экспертизы ПСД и строительство наружных электрических сетей от трансформаторной подстанции "РПК-88" до объекта НИИ скорой медицинской помощи на 240 коек со станцией скорой помощи в городе Астане 1 405";
в программе 019 "Создание информационных систем здравоохранения" цифры "1 342 375" заменить цифрами "1 407 890";
в функциональной группе 08 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
в строке "в том числе на инвестиционные проекты" цифры "41 782 412" заменить цифрами "41 865 754";
по администратору 694 "Управление делами Президента Республики Казахстан":
цифры "3 234 600" заменить цифрами "3 317 942";
в программе 015 "Развитие инфраструктуры Щучинско-Боровской курортной зоны" цифры "3 234 600" заменить цифрами "3 317 942";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особоохраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
в строке "в том числе на инвестиционные проекты" цифры "44 217 819" заменить цифрами "44 236 509";
по администратору 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
цифры "39 904 974" заменить цифрами "39 923 664";
в программе 029 "Строительство и реконструкция системы водоснабжения":
цифры "9 230 927" заменить цифрами "9 242 617";
в подпрограмме 005 "За счет внутренних источников":
цифры "6 227 199" заменить цифрами "6 238 889";
дополнить строками следующего содержания:
"Строительство локального водоснабжения из подземных вод в селе Балуан района Шал акына Северо-Казахстанской области 3 221;
Строительство локального водоснабжения из подземных вод в селе Волошинка Есильского района Северо-Казахстанской области 3 034;
Строительство локального водоснабжения из подземных вод в селе Спасовка Есильского района Северо-Казахстанской области 2 699;

Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Ясновка ауылында жерасты сулармен жергілікті сумен қамтамасыз етуді салу 2 736";
031 "Гидротехникалық құрылыстарды реконструкциялау" бағдарламасында:
"1 057 587" деген сандар "1 064 587" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Алматы облысы Қаратал ауданында Қаратал күріш жүйесінің оң магистральді тармағын жаңғырту 7 000";
13 "Басқалар" функционалдық тобында:
"оның ішінде инвестициялық жобаларға" деген жолында "16 182 991" деген сандар "17 280 556" деген сандармен ауыстырылсын;
608 "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі" әкімшісі бойынша:
"1 024 842" деген сандар "1 753 785" деген сандармен ауыстырылсын;
007 "Республикалық бюджет есебінен ұсталатын мемлекеттік органдар орталық аппараттарының жас мамандары үшін жатақхана салу" бағдарламасында "1 024 842" деген сандар "1 753 785" деген сандармен ауыстырылсын;
694 "Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы" әкімшісі бойынша:
"14 917 449" деген сандар "15 286 071" деген сандармен ауыстырылсын;
008 "Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының объектілерін салу және реконструкциялау" бағдарламасында:
"14 917 449" деген сандар "15 286 071" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана халықаралық әуежайында авиациялық техникасының тұрағы мен авиациялық ангарын салу 527 000" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Бүркіт" авиакомпаниясының авиациялық техника тұрағы және техникалық ғимаратын салу 528 225";
"Астана қаласында А-319 әуе кемесіне ангар салу 1 731 460" деген жолы келесі редакцияда жазылсын:
"Астана қаласының халықаралық әуежайында "Бүркіт" авиакомпаниясының авиация ангары және авиациялық техника тұрағын салу 1 739 050";
"Астана қаласындағы Қараөткел тұрғын үй кешенінде 240 орындық балалар бақшасын салу" деген жолында "718 517" деген сандар "719 527" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ақмола облысы Целиноград ауданының Красноярка ауылы аумағында мал шаруашылығы өнімдерін өндіру, қайта өңдеу және өткізу жөніндегі ауылшаруашылық кластері" деген жолында "1 300 000" деген сандар "1 303 170" деген сандармен ауыстырылсын;
"Алматы облысы Қарасай ауданында "Алматы" шипажайын қайта құру мен кеңейту" деген жолында "1 830 099" деген сандар "1 842 799" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"30 000 көрерменге арналған жабық стадион салу 291 572;
Ақмола облысы Щучинск ауданы Бурабай ауылы Кенесары көшесіндегі табиғат мұражайы аумағында келу-орталығын салу 17 301;
Астана қаласының жаңа әкімшілік орталығында Министрліктер үйі. Қазақстан Республикасының Үкімет үйі мен Министрліктер үйінің ғимараттары арасында өткел 5 664;

Строительство локального водоснабжения из подземных вод в селе Ясновка Есильского района Северо-Казахстанской области 2 736";
в программе 031 "Реконструкция гидротехнических сооружений":
цифры "1 057 587" заменить цифрами "1 064 587";
дополнить строкой следующего содержания:
"Реконструкция правой ветки магистральной Каратальской рисовой системы в Каратальском районе Алматинской области 7 000";
в функциональной группе 13 "Прочие":
в строке "в том числе на инвестиционные проекты" цифры "16 182 991" заменить цифрами "17 280 556";
по администратору 608 "Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы":
цифры "1 024 842" заменить цифрами "1 753 785";
в программе 007 "Строительство общежития для молодых специалистов центральных аппаратов государственных органов, содержащихся за счет республиканского бюджета" цифры "1 024 842" заменить цифрами "1 753 785";
по администратору 694 "Управление делами Президента Республики Казахстан":
цифры "14 917 449" заменить цифрами "15 286 071";
в программе 008 "Строительство и реконструкция объектов Управления делами Президента Республики Казахстан":
цифры "14 917 449" заменить цифрами "15 286 071";
строку "Авиационный ангар и стоянка авиационной техники в международном аэропорту города Астана 527 000"
изложить в следующей редакции:
"Стоянка авиационной техники и технического здания авиакомпании "Беркут" 528 225";
строку "Строительство ангара для воздушного судна А-319 в городе Астане 1 731 460"
изложить в следующей редакции:
"Авиационный ангар и стоянка авиационной техники авиакомпании "Беркут" в международном аэропорту города Астана 1 739 050";
в строке "Строительство детского сада на 240 мест в жилом комплексе "Караоткель" в городе Астане" цифры "718 517" заменить цифрами "719 527";
в строке "Сельскохозяйственный кластер по производству, переработке и реализации продукции животноводства на территории села Красноярка Целиноградского района Акмолинской области" цифры "1 300 000" заменить цифрами "1 303 170";
в строке "Реконструкция и расширение санатория "Алматы" в Карасайском районе Алматинской области" цифры "1 830 099" заменить цифрами "1 842 799";
дополнить строками следующего содержания:
"Строительство крытого стадиона на 30 000 зрительских мест 291 572;
Строительство визит-центра на территории музея природы по улице Кенесары в поселке Бурабай Щучинского района Акмолинской области 17 301;
Дом Министерств в Новом административном центре города Астаны. Переход между зданиями Дома Правительства Республики Казахстан и Домом Министерств 5 664;

Астана қаласының Жаңа орталығында Министрліктер үйінің дизельдік подстанциясын салу 4 088;
Астана қаласында Қазақстан Республикасы Президентінің Резиденциясы аумағында Есіл өзенінің арнасын қайта жаңарту 24 302";
"БАРЛЫҒЫ" деген жолында "606 716 769" деген сандар "612 374 784" деген сандармен ауыстырылсын.
4. "2008 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1224 қаулысында :
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 21-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
" 1. Құны : 919 973 мың теңге (тоғыз жүз он тоғыз миллион тоғыз жүз жетпіс үш мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағаны мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) Ақтау, Тараз қалаларында жедел басқару орталықтарын құруды аяқтау (қаланың сандық картасын жасау, бағдарламалық қамтамасыз етуді пысықтау және дамыту, ЖБО мен АО біріктіру, магистральді байланыс желісін өткізу; КЖҚ өткізу, инсталляциялау, бағдарламалық қамтамасыз етуді сервистік сүйемелдеу жөніндегі қызметтер), оқыту.";
7-тармақта:
"Тікелей нәтижедегі" "Астана қаласы," деген сөздерден кейін "Ақтау, Тараз қалаларында жедел басқару орталықтарын құруды аяқтау" деген сөздермен толықтырылсын;
"Түпкі нәтижедегі" "Талдықорған қаласында" деген сөздер "Талдықорған, Ақтау, Тараз қалаларында" деген сөздермен ауыстырылсын;
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 35-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
" 1. Құны : 2 350 470 мың теңге (екі миллиард үш жүз елу миллион төрт жүз жетпіс мың).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы реттік нөмірі 1-жолда:
"1224" деген сандар "1223" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) Астана қаласында жаңа әкімшілік орталықта 6 автомобильге арналған өрт сөндіру депосын салу.";
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 122-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
" 1. Құны : 9 242 617 мың теңге (тоғыз миллиард екі үш қырық екі миллион алты жүз он жеті мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 123-қосымшада:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
" 1. Құны : 1 064 587 мың теңге (бір миллиард алпыс төрт миллион бес жүз сексен жеті мың теңге).";
7-тармақтың "Тікелей нәтижесіндегі "7" деген сан "10" деген сандармен ауыстырылсын;
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 240-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
" 1. Құны : 10 240 845 мың теңге (он миллиард екі жүз қырық миллион сегіз жүз қырық бес мың теңге).";
көрсетілген қаулыға 241-қосымшада :
"Тікелей нәтиже" деген абзацтағы 7-тармақта:

Строительство дизельной подстанции Дома министерств в Новом центре города Астаны 4 088;
Реконструкция русла реки Есил на территории Резиденции Президента Республики Казахстан "Кзыл Жар" в городе Астане 24 302";
в строке "ВСЕГО" цифры "606 716 769" заменить цифрами "612 374 784".
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2007 года N 1224 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2008 год":
по Министерству внутренних дел Республики Казахстан:
в приложении 21 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 919 973 тысячи тенге (девятьсот девятнадцать миллионов девятьсот семьдесят три тысячи тенге).";
графу 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) завершению создания центров оперативного управления в городах Актау, Тараз (услуги по созданию цифровой карты города, доработке и развитию программного обеспечения, интеграции ЦОУ с СЦ, прокладке магистральных линии связи; прокладке СКС, инсталляции, сервисной поддержки программного обеспечения), обучению.";
в пункте 7:
в "Прямом результате" после слов "в городе Астана," дополнить словами "завершение создания центров оперативного управления в городах Актау, Тараз";
в "Конечном результате" слова "в городе Талдыкорган" заменить словами "в городах Талдыкорган, Актау, Тараз,";
по Министерству по чрезвычайным ситуациям:
в приложении 35 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2 350 470 тысяч тенге (два миллиарда триста пятьдесят миллионов четыреста семьдесят тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы", строки, порядковый номер 1:
цифры "1224" заменить цифрами "1223";
дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) строительство пожарного депо на 6 автомобилей в новом административном центре в городе Астане.";
по Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан:
в приложении 122 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 9 242 617 тысяч тенге (девять миллиардов двести сорок два миллиона шестьсот семнадцать тысяч тенге).";
в приложении 123 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1 064 587 тысяч тенге (один миллиард шестьдесят четыре миллиона пятьсот восемьдесят семь тысяч тенге).";
в "Прямом результате" пункта 7 цифру "7" заменить цифрой "10";
по Министерству образования и науки Республики Казахстан:
в приложении 240 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 10 240 845 тысяч тенге (десять миллиардов двести сорок миллионов восемьсот сорок пять тысяч тенге).";
в приложении 241 к указанному постановлению:
в абзаце "Прямой результат" пункта 7:

"72" деген сандар "67" деген сандармен ауыстырылсын;
"55442" деген сандар "47252" деген сандармен ауыстырылсын;
"83674" деген сандар "82272" деген сандармен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 267-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы реттік нөмірі 1-жолда:
"2007 жылғы "__" ___________ N ____" деген сөздер "2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1223" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 276-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
" 1. Құны : 10 609 310 мың теңге (он миллиард алты жүз тоғыз миллион үш жүз он мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы реттік нөмірі 1-жолда:
"2007 жылғы "__" ___________ N ____" деген сөздер "2007 жылғы 12 желтоқсандағы N 1223" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Алматы қаласында 100 төсектік кардиохирургия орталығы," деген сөздер алынып тасталсын;
"жапсаржайы етіп салу," деген сөздерден кейін "Астана қаласында жедел көмек станциясы бар 240 төсектік жедел медициналық көмек ҒЗИ, Астана қаласында 160 төсектік республикалық нейрохирургия ғылыми орталығын, Астана қаласында бір ауысымда 500 адам қабылдайтын диагностикалық орталық, Астана қаласының сол жағалауында "Жаңа" ПС РПК-88 дейін кабельдік желі (медициналық кластерге арналған), "РПК-88" трансформаторлық кіші станциясынан Астана қаласында жедел жәрдем станциясы бар 240 төсектік Жедел медициналық жәрдем ҒЗИ объектісіне дейін сыртқы электрлік желіні салу" деген сөздермен толықтырылсын;
"Астана қаласында "Қазақ мемлекеттік медицина академиясы" РМКҚ," деген сөздердің алдынан "Алматы қаласында 100 төсектік кардиохирургия орталығы мен" деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақтың "Тікелей нәтижесінде":
"жапсаржайы етіп салу," деген сөздерден кейін "Астана қаласында жедел көмек станциясы бар 240 төсектік жедел медициналық көмек ҒЗИ, Астана қаласында 160 төсектік республикалық нейрохирургия ғылыми орталығын, Астана қаласында бір ауысымда 500 адам қабылдайтын диагностикалық орталық, Астана қаласының сол жағалауында "Жаңа" ПС РПК-88 дейін кабельдік желі (медициналық кластерге арналған), "РПК-88" трансформаторлық кіші станциясынан Астана қаласында жәрдем станциясы бар 240 төсектік Жедел медициналық жәрдем ҒЗИ объектісіне дейін сыртқы электрлік желіні" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген қаулыға 279-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
" 1. Құны : 1 407 890 мың теңге (бір миллиард төрт жүз жеті миллион сегіз жүз тоқсан мың теңге).";
5-тармақтағы "пайдалану аймағын кеңейту;" деген сөздерден кейін "Денсаулық сақтау саласының бірыңғай ақпараттық жүйесінің қаржысын басқару жүйесін әзірлеу, сынақ жүргізу және пилоттық пайдалануға енгізу," деген сөздермен толықтырылсын;
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанындағы реттік нөмірі 1-жолда:
"Серверлік жабдықтарды" деген сөздер "Серверлік үй-жайларды" деген сөздермен ауыстырылсын;
"халықаралық консалтингі." деген сөздерден кейін "Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау саласының бірыңғай ақпараттық жүйесінің қаржысын басқару жүйесін әзірлеу, сынақ жүргізу және пилоттық пайдалануға енгізу. Астана қаласының денсаулық сақтау ұйымдары үшін серверлік үй-жайлар мен жергілікті есептеу желілерінің монтажы бойынша 2007 жылға жоспарланған іс-шараларды аяқтау." деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақтың "Қаржы-экономикалық нәтижесінде":

цифры "72" заменить цифрами "67";
цифры "55442" заменить цифрами "47252";
цифры "83674" заменить цифрами "82272".
по Министерству здравоохранения Республики Казахстан:
в приложении 267 к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы", строки, порядковый номер 1:
слова "от "___" "_________" 2007 года N "___" заменить словами "от 12 декабря 2007 года N 1223";
в приложении 276 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 10 609 310 тысяч тенге (десять миллиардов шестьсот девять миллионов триста десять тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы", строки, порядковый номер 1:
слова "от "___" "_________" 2007 года N "___" заменить словами "от 12 декабря 2007 года N 1223";
слова "кардиохирургического центра на 100 коек в городе Алмате," исключить;
после слов "травматологии и ортопедии в городе Астане" дополнить словами ", НИИ скорой медицинской помощи на 240 коек со станцией скорой помощи в городе Астане, республиканского научного центра нейрохирургии на 160 коек в городе Астане, диагностического центра на 500 посещений в смену в городе Астане, кабельной линии от ПС "Новая" до РПК-88 на левом берегу города Астаны (для медицинского кластера), наружных электрических сетей от трансформаторной подстанции "РПК-88" до объекта НИИ скорой медицинской помощи на 240 коек со станцией скорой помощи в г. Астане";
после слов "проектов и строительство" дополнить словами "кардиохирургического центра на 100 коек в городе Алмате и";
в "Прямом результате" пункта 7:
после слов "травматологии и ортопедии в городе Астане" дополнить словами ", НИИ скорой медицинской помощи на 240 коек со станцией скорой помощи в городе Астане, республиканского научного центра нейрохирургии на 160 коек в городе Астане, диагностического центра на 500 посещений в смену в городе Астане, кабельной линии от ПС "Новая" до РПК-88 на левом берегу города Астаны (для медицинского кластера), наружных электрических сетей от трансформаторной подстанции "РПК-88" до объекта НИИ скорой медицинской помощи на 240 коек со станцией скорой помощи в городе Астане";
в приложении 279 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1 407 890 тысяч тенге (один миллиард четыреста семь миллионов восемьсот девяносто тысяч тенге).";
в пункте 5 после слов "по городу Астане;" дополнить словами "разработка, проведение испытаний и внедрение в пилотную эксплуатацию Системы управления финансами Единой информационной системы здравоохранения,";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы", строки, порядковый номер 1:
слова "серверного оборудования" заменить словами "серверных помещений";
дополнить словами "Разработка, проведение испытаний и внедрение в пилотную эксплуатацию Системы управления финансами Единой информационной системы здравоохранения Республики Казахстан. Завершение мероприятий запланированных на 2007 год по монтажу серверных помещений и локальных вычислительных сетей для организаций здравоохранения города Астаны.";
в "Финансово-экономическом результате" пункта 7:

"4,23" деген сандар "11,82" деген сандармен ауыстырылсын;
"120,00" деген сандар "101,07" деген сандармен ауыстырылсын;
"21,71" деген сандар "24,29" деген сандармен ауыстырылсын;
"13,74" деген сандар "27,54" деген сандармен ауыстырылсын;
"13,17" деген сандар "14,72" деген сандармен ауыстырылсын;
"13,34" деген сандар "15,91" деген сандармен ауыстырылсын;
"8,24" деген сандар "19,15" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 289-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
" 1. Құны : 18 500 мың теңге (он сегіз миллион бес жүз мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаның міндеттері" деген 5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
" 5. Бюджеттік бағдарламаның міндеттері : Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласының ақпараттық-танымдық веб-порталын сынау, тәжірибелік пайдалануға енгізу, контентін өзекті ету және дамыту.";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласының ақпараттық-танымдық веб-порталын сынау, тәжірибелік пайдалануға енгізу және контентін өзекті ету. Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласының ақпараттық-танымдық веб-порталының қызметін дамыту.";
Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 377-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
" 1. Құны : 2 260 789 мың теңге (екі миллиард екі жүз алпыс миллион жеті жүз сексен тоғыз мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанының реттік нөмірі 2-жол мынадай мазмұндағы 9-тармақпен толықтырылсын:
"9. "Жылжымайтын мүлік тізілімі" МДҚ дамыту және енгізу жөніндегі қызметтерді сатып алу";
7-тармақ мынадай мазмұндағы сөздермен толықтырылсын:
"Жылжымайтын мүлік және оған құқықтар туралы орталықтандырылған дерекқор қалыптастыру";
көрсетілген қаулыға 378-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
" 1. Құны : 898 340 мың теңге (сегіз жүз тоқсан сегіз миллион үш жүз қырық мың теңге).";
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі бойынша:
көрсетілген қаулыға 391-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
" 1. Құны : 1 753 785 мың теңге (бір миллиард жеті жүз елу үш миллион жеті жүз сексен бес мың теңге),";
Қазақстан Республикасы Республикалық ұланы бойынша:
көрсетілген қаулыға 405-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
" 1. Құны : 451 153 (төрт жүз елу бір миллион бір жүз елу үш мың теңге).";
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы бойынша:
көрсетілген қаулыға 418-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
" 1. Құны : 15 286 071 мың теңге (он бес миллиард екі жүз сексен алты миллион жетпіс бір мың теңге).";
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағанының 1-тармағындағы реттік нөмірі 1-жолда:
2), 3), 4) және 5) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:

цифры "4,23" заменить цифрами "11,82";
цифры "120,00" заменить цифрами "101,07";
цифры "21,71" заменить цифрами "24,29";
цифры "13,74" заменить цифрами "27,54";
цифры "13,17" заменить цифрами "14,72";
цифры "13,34" заменить цифрами "15,91";
цифры "8,24" заменить цифрами "19,15";
в приложении 289 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 18 500 тысяч тенге (восемнадцать миллионов пятьсот тысяч тенге).";
пункт 5. "Задачи бюджетной программы" изложить в следующей редакции:
"5. Задачи бюджетной программы: испытание, внедрение в опытную эксплуатацию, актуализация контента и развитие информационно-познавательного веб-портала здравоохранения Республики Казахстан.";
графу 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" изложить в следующей редакции:
"Испытание, внедрение в опытную эксплуатацию и актуализация контента информационно-познавательного веб-портала здравоохранения Республики Казахстан. Развитие функционала информационно-познавательного веб-портала здравоохранения Республики Казахстан";
по Агентству Республики Казахстан по информатизации и связи:
в приложении 377 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 2 260 789 тысяч тенге (два миллиарда двести шестьдесят миллионов семьсот восемьдесят девять тысяч тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы", строки, порядковый номер 2, дополнить пунктом 9 следующего содержания:
"9. Закуп услуг по развитию и внедрению ГБД "Регистр недвижимости";
пункт 7 дополнить словами следующего содержания "Формирование централизованной базы данных о недвижимом имуществе и правах на него.";
в приложении 378 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 898 340 тысяч тенге (восемьсот девяносто восемь миллионов триста сорок тысяч тенге).";
по Агентству Республики Казахстан по делам государственной службы:
в приложении 391 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 1 753 785 тысяч тенге (один миллиард семьсот пятьдесят три миллиона семьсот восемьдесят пять тысяч тенге).";
по Республиканской гвардии Республики Казахстан:
в приложении 405 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 451 153 тысячи тенге (четыреста пятьдесят один миллион сто пятьдесят три тысячи тенге).";
по Управлению делами Президента Республики Казахстан:
в приложении 418 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 15 286 071 тысяча тенге (пятнадцать миллиардов двести восемьдесят шесть миллионов семьдесят одна тысяча тенге).";
в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы", строки, порядковый номер 1:
подпункты 2), 3), 4) и 5) изложить в следующей редакции:

"2) "Бүркіт" авиакомпаниясының авиациялық техникалық тұрағы және техникалық ғимараты (жобалау);
3) "Бүркіт" авиакомпаниясының авиациялық ангары мен техникалық тұрағы (жобалау);
4) 100 пәтерлі тұрғын үй (жобалау);
5) Астана қаласында N 31 және N 35 көшелерінің ауданында Есіл өзенінің сол жағалауында көп салалы клиникасымен диагностикалық орталық (жобалау);";
6) тармақшада "қайта жаңарту" деген сөздер "жобалау, қайта жаңарту" деген сөздермен ауыстырылсын;
8) тармақшада "салу" деген сөз "жобалау және салу" деген сөздермен ауыстырылсын;
9) тармақшада:
"салу" деген сөз алынып тасталсын;
"кластерін" деген сөз "кластері (жобалау)" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 11), 12), 13), 14) және 15) тармақшалармен толықтырылсын:
"11) 30 000 көрермен орындық жабық стадион салу ("Мемсараптама" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының 2005 жылғы 3 наурыздағы N 2-696/05 қорытындысы);
Ақмола облысы Щучье ауданы Бурабай кентінде Кенесары көшесі бойында табиғи мұражай аумағында визит-орталығын салу;
Астана қаласының жаңа орталығында Министрліктер үйі. Дизельді кіші станция;
Астана қаласының жаңа әкімшілік орталығында Министрліктер үйі. Қазақстан Республикасының Үкімет үйі мен Министрліктер үйінің ғимараттары арасында өткел;
15) Астана қаласында Қазақстан Республикасы Президентінің "Қызылжар" Резиденциясы аумағында Есіл өзенінің арнасын қайта жаңарту (жобалау).";
7-тармақтың "Тікелей нәтижесі" мынадай редакцияда жазылсын:
"Тікелей нәтиже: Есіл өзенінің сол жағалауындағы қосымша үй-жайларымен 400 жеңіл автомобильге арналған жабық гараж; "Бүркіт" авиакомпаниясының авиациялық техника тұрағы мен техникалық ғимаратын; 30 000 көрермен орындық жабық стадион салуды аяқтау; Астана қаласының халықаралық әуежайында "Бүркіт" авиакомпаниясының авиациялық ангары мен техникалық тұрағын; Астана қаласында "Қараөткел" тұрғын үй кешенінде 240 орындық балалар бақшасын; Ақмола облысы Целиноград ауданы Красноярка ауылының аумағында мал шаруашылығы өнімдерін өндіру; қайта өңдеу және сату бойынша ауыл шаруашылығы кластерін; Ақмола облысы Щучье ауданы Бурабай кентінде Кенесары көшесі бойында табиғи мұражай аумағында визит-орталығын; Астана қаласының жаңа орталығында Министрліктер үйінде Дизельді кіші станциясын жобалау және салу; Астана қаласында N 31 және N 35 көшелерінің ауданында Есіл өзенінің сол жағалауында көп салалы клиникасымен диагностикалық орталықты; 100 пәтерлі тұрғын үйді жобалау және салу; Алматы қаласында "Алматы" санаторийін қайта жаңарту және кеңейту; Ессентуки қаласындағы (Ресей) "Қазақстан" санаторийін жобалау, қайта жаңарту және кеңейту; "Щучинск-Бурабай" курорттық аймағындағы (Щучье, Бурабай, Қарасу көлдері) су айдындарын тазарту" жобасының жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу.";
көрсетілген қаулыға 423-қосымшада :
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
" 1. Құны : 3 317 942 (үш миллиард үш жүз он жеті миллион тоғыз жүз қырық екі мың теңге).";

"2) стоянки авиационной техники и технического здания авиакомпании "Беркут" (проектирование);
3) авиационного ангара и стоянки авиационной техники авиакомпании "Беркут" в международном аэропорту города Астана (проектирование);
4) 100 квартирного жилого дома (проектирование);
5) диагностического центра с многопрофильной клиникой на левом берегу реки Есил в районе улиц N 31 и N 35 в городе Астане (проектирование)";
в подпункте 6) слово "реконструкция" заменить словами "проектирование, реконструкция";
в подпункте 8) слово "строительство" заменить словами "проектирование и строительство";
в подпункте 9):
слово "строительство" исключить;
после слов "Акмолинской области" дополнить словом "(проектирование)";
дополнить подпунктами 11), 12), 13), 14) и 15) следующего содержания:
"11) крытого стадиона на 30 000 зрительских мест (заключение республиканского государственного предприятия "Госэкспертиза" N 2-696/05 от 3 марта 2005 года);
12) Визит-центра на территории музея природы по улице Кенесары в поселке Бурабай Щучинского района Акмолинской области;
13) Дом Министерств в новом центре города Астана. Дизельная подстанция;
14) Дом Министерств в Новом административном центре города Астаны. Переход между зданиями Дома Правительства Республики Казахстан и Домом Министерств;
15) реконструкция русла реки Есил на территории Резиденции Президента Республики Казахстан "КызылЖар" в городе Астане (проектирование).";
"Прямой результат" пункта 7 изложить в следующей редакции:
"Прямой результат: завершение строительства крытого гаража на 400 легковых автомобилей с вспомогательными помещениями на левом берегу реки Ишим; стоянки авиационной техники и технического здания авиакомпании "Беркут"; крытого стадиона на 30 000 зрительных мест; проектирование и строительство авиационного ангара и стоянки авиационной техники авиакомпании "Беркут" в международном аэропорту города Астаны; детского сада на 240 мест в жилом комплексе "Караоткел" в городе Астана; сельскохозяйственного кластера по производству, переработке и реализации продукции животноводства на территории села Красноярка Целиноградского района Акмолинской области; Визит-центра на территории музея природы по улице Кенесары в поселке Бурабай Щучинского района Акмолинской области; Дизельной подстанции Дома министерств в новом центре города Астаны; проектирование и строительство диагностического центра с многопрофильной клиникой на левом берегу реки Есил в районе улиц N 31 и N 35 в городе Астане; 100 кв. жилого дома; реконструкция и расширение санатория "Алматы" в городе Алматы; проектирование, реконструкция и расширение санатория "Казахстан" в городе Ессентуки (Россия); разработка проектно-сметной документации проекта "Очистка водоемов (озер Щучье, Боровое, Карасу) Щучинско-Боровской курортной зоны";
в приложении 423 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Стоимость: 3 317 942 тысячи тенге (три миллиарда триста семнадцать миллионов девятьсот сорок две тысячи тенге).";

"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 6-тармақ кестесінің 5-бағаны "Бурабай" МҰТП объектілерін жобалау және салу" деген сөздерден кейін мынадай мазмұндағы 1), 2), 3), 4), 5) және 6) тармақшалармен толықтырылсын:
"1) Бурабай көлі аймағындағы серуен жолдарын жарықтандыру;
2) суару жүйесі қондырғысы бар орман дақылдары питомнигін кеңейту;
3) аңшылар үйінің құрылысы;
4) марал шаруашылығының құрылысы;
5) Абылайхан алаңын қалпына келтіру;
6) "Бурабай" МҰТП орталық кеңсесінің және сыртқы инженерлік жүйенің құрылысы.".
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.06.10 N 561 Қаулысымен.

в графе 5 таблицы пункта 6. "План мероприятий по реализации бюджетной программы" после слов "строительство объектов ГНПП "Бурабай" дополнить подпунктами 1), 2), 3), 4), 5) и 6) следующего содержания:
": 1) освещение прогулочной дорожки на прибрежной зоне озера Боровое; 2) расширение питомника лесных культур с устройством оросительной системы; 3) строительство дома охотника; 4) строительство мараловодческого хозяйства; 5) реконструкция поляны Аблайхана; 6) строительство центральной конторы ГНПП "Бурабай" и наружных инженерных сетей;".
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными постановлением Правительства РК от 10.06.2008 N 561 .