Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 21 ақпандағы № 85 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 21 ақпандағы
№ 85 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Ветеринария саласындағы нормативтік құқықтық кесiмдердi бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 сәуірдегі № 407 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 18, 185-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң 2003 жылғы 28 сәуiрдегi № 407 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 сәуірдегі № 423 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 17, 217-құжат).
3. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 28 сәуiрдегi 407 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 30 қыркүйектегі № 1004 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 36, 478-құжат).
4. «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 28 сәуiрдегi 407 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 16 қарашадағы № 1207 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 45, 570-құжат).
5. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 сәуірдегі 407 қаулысына толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 16 қыркүйектегі № 922 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 34, 475-құжат).
6. «Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 28 сәуiрдегi  № 407 қаулысына өзгерiс пен толықтыру енгiзу туралы» Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2005 жылғы 31 қазандағы № 1088 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 38, 549-құжат).
7. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 13 мамырдағы № 454 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 24, 241-құжат) бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы.
8. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 сәуірдегі № 407 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 11 қыркүйектегі № 1359 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 38, 372-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 февраля 2015 года № 85
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                      К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 21 февраля 2015 года № 85
Перечень
утративших силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2003 года № 407 «Об утверждении нормативных правовых актов в области ветеринарии» (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 18, ст. 185).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 2004 года № 423 «О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2003 года № 407» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 17, ст. 217).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2004 года № 1004 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2003 года № 407» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 36, ст. 478).
4.  Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 2004 года № 1207 «О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2003 года № 407» (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 45, ст. 570).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 2005 года № 922 «О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2003 года № 407» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 34, ст. 475).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2005 года № 1088 «О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2003 года № 407» (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 38, ст. 549).
7. Пункт 1 дополнений и изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2008 года № 454 «О внесении дополнений и изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 24, ст. 241).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2009 года № 1359 «О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2003 года № 407» (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 38, ст. 372).

9. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 сәуірдегі  № 407 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2332 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 5, 69-құжат).
10. «Ветеринария саласындағы нормативтік құқықтық кесiмдердi бекiту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 сәуірдегі № 407 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 мамырдағы № 611 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 40, 515-құжат).
11. «Ветеринария саласындағы нормативтік құқықтық кесiмдердi бекiту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 сәуірдегі № 407 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 наурыздағы № 301 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 35, 468-құжат).
12. «Ветеринария саласындағы нормативтік құқықтық кесiмдердi бекiту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 сәуірдегі № 407 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 қыркүйектегі № 1146 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 69, 1002-құжат).
13. «Ветеринария саласындағы нормативтік құқықтық кесiмдердi бекiту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 28 сәуірдегі № 407 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 15 ақпандағы № 136 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 16, 281-құжат).
14. «Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 ақпандағы № 103 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 7, 67-құжат).

9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2332 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2003 года № 407» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 5, ст. 69).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2011 года № 611 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2003 года № 407 «Об утверждении нормативных правовых актов в области ветеринарии» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 40, ст. 515).
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 марта 2012 года № 301 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2003 года № 407 «Об утверждении нормативных правовых актов в области ветеринарии» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 35, ст. 468).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2012 года № 1146 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2003 года № 407 «Об утверждении нормативных правовых актов в области ветеринарии» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 69, ст. 1002).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2013 года № 136 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 апреля 2003 года № 407 «Об утверждении нормативных правовых актов в области ветеринарии» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 16, ст. 281).
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2014 года № 103 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 7, ст. 67).