Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 3 сәуірдегі № 196 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2015 жылғы 3 сәуірдегі
№ 196 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. «Озон қабатын бұзатын заттарды пайдалана отырып жұмыстар жүргізуге, құрамында озон қабатын бұзатын заттар бар жабдықтарды жөндеуге, монтаждауға, оларға қызмет көрсетуге рұқсат беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 18 маусымдағы № 508 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 19, 225-құжат).
2. «Ластану учаскелерінің мемлекеттік тізілімін жүргізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 3 шілдедегі № 566 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 24, 269-құжат).
3. «Қалдықтарды орналастыру полигондарын жою қорларын қалыптастыру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 10 шілдедегі № 591 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 24, 277-құжат).
4. «Ең озық қолжетімді технологиялар тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 12 наурыздағы № 245 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 14, 130-құжат).
5. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 13 мамырдағы № 454 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 24, 241-құжат).
6. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 18 маусымдағы № 613 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 14-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 39, 342-құжат).
7. «Жағалау жиегінің нақты орналасқан жерін айқындау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 қарашадағы № 1172 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 59, 582-құжат).
8. «Ілеспе және (немесе) табиғи газды алау етіп жағуға рұқсат беру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 қарашадағы № 1174 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 59, 584-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2015 года № 196
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                    К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 апреля 2015 года № 196
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2007 года № 508 «Об утверждении Правил выдачи разрешений на производство работ с использованием озоноразрушающих веществ, ремонт, монтаж, обслуживание оборудования, содержащего озоноразрушающие вещества» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 19, ст. 225).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2007 года № 566 «Об утверждении Правил ведения государственного реестра участков загрязнения» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 24, ст. 269).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2007 года № 591 «Об утверждении Правил формирования ликвидационных фондов полигонов размещения отходов» (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 24, ст. 277).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта  2008 года № 245 «Об утверждении перечня наилучших доступных технологий» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 14, ст. 130).
5. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2008 года № 454 «О внесении дополнений и изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 24, ст. 241).
6. Пункт 14 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2010 года № 613 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 39, ст. 342).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2010 года № 1172 «Об утверждении Правил определения фактического местоположения береговой линии» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 59, ст. 582).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2010 года № 1174 «Об утверждении Правил выдачи разрешений на сжигание в факелах попутного и (или) природного газа» (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 59, ст. 584).

9. «Мұнай операцияларын жүргізген кезде ілеспе және (немесе) табиғи газды жағудың нормативтері мен көлемдерін есептеу әдістемесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 1319 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 5, 52-құжат).
10. «Зиянды заттарды, радиоактивті қалдықтарды көмудің және сарқынды суларды жер қойнауына ағызудың мемлекеттік кадастрын жүргізу қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 ақпандағы № 88 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 17, 206-құжат).
11. «Коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгі қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 22 қарашадағы № 1370 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 3, 66-құжат).
12. «Бағаларына мемлекеттік реттеу белгіленетін мұнай өнімдерінің тізбесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 2 наурыздағы № 286 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 35, 460-құжат).
13. «Бағаларына мемлекеттік реттеу белгіленген бөлшек саудада өткізілетін мұнай өнімдеріне шекті бағаны айқындау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 2 наурыздағы № 287 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 35, 461-құжат).
14. «Қалдықтарды басқару бағдарламасын әзірлеу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 403 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 40, 540-құжат).
15. «Каспий теңізінің қазақстандық секторында мұнай операцияларын жүргізу кезінде фондық экологиялық зерттеулерді ұйымдастыру және жүргізу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 сәуірдегі № 480 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 47, 584-құжат).
16. «Каспий теңізінің қазақстандық секторында мұнай операцияларын жүргізу кезінде өндірістік экологиялық мониторингті ұйымдастыру және жүргізу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 26 сәуірдегі № 523 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 45, 610-құжат).
17. «Тауарлық газбен жабдықтаудың бірыңғай жүйесі объектілерінің жұмыс режимдерін орталықтандырылған жедел-диспетчерлік басқаруды жүзеге асыру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 мамырдағы № 580 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 48, 650-құжат).
18. «Ішкі нарықта тауарлық және сұйытылған мұнай газын көтерме саудада өткізудің шекті бағаларын айқындау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 маусымдағы № 884 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 61, 836-құжат).

9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2010 года № 1319 «Об утверждении Методики расчетов нормативов и объемов сжигания попутного и (или) природного газа при проведении нефтяных операций» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 5, ст. 52).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2011 года № 88 «Об утверждении Правил ведения государственного кадастра захоронений вредных веществ, радиоактивных отходов и сброса сточных вод в недра» (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 17, ст. 206).
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2011 года № 1370 «Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 3, ст. 66).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2012 года № 286 «Об утверждении перечня нефтепродуктов, на которые устанавливается государственное регулирование цен» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 35, ст. 460).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2012 года № 287 «Об утверждении Правил определения предельной цены на розничную реализацию нефтепродуктов, на которые установлено государственное регулирование цен» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 35, ст. 461).
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2012 года № 403 «Об утверждении Правил разработки программы управления отходами» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 40, ст. 540).
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2012 года № 480 «Об утверждении Правил организации и проведения фоновых экологических исследований при проведении нефтяных операций в казахстанском секторе Каспийского моря» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 43, ст. 584).
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2012 года № 523 «Об утверждении Правил организации и проведения производственного экологического мониторинга при проведении нефтяных операций в казахстанском секторе Каспийского моря» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 45, ст. 610).
17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2012 года № 580 «Об утверждении Правил осуществления централизованного оперативно-диспетчерского управления режимами работы объектов единой системы снабжения товарным газом» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 48, ст. 650).
18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2012 года № 884 «Об утверждении Правил определения предельных цен оптовой реализации товарного и сжиженного нефтяного газа на внутреннем рынке» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 61, ст. 836).

19. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Газ желісі ұйымдарын аккредиттеу қағидаларын бекіту туралы» 2012 жылғы 7 мамырдағы № 579 және «Қазақстан Республикасының ішкі нарығына сұйытылған мұнай газын берудің жоспарын жасау қағидаларын бекіту туралы» 2012 жылғы 5 шілдедегі № 912 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 2 шілдедегі № 671 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 40, 584-құжат).
20. «Тауарлық, сұйытылған мұнай және сұйытылған табиғи газды өндіру, тасымалдау (тасу), сақтау және өткізу мониторингі бойынша мәліметтерді ұсыну қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 4 шілдедегі № 906 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 62, 851-құжат).
21. «Тауарлық және сұйытылған мұнай газын бөлшек саудада өткізудің, сондай-ақ коммуналдық-тұрмыстық және тұрмыстық тұтынушылардың газ тұтынушы жүйелеріне және газ жабдығына техникалық қызмет көрсетудің үлгілік шарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 4 шілдедегі № 907 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 62, 852-құжат).
22. «Қазақстан Республикасының ішкі нарығына сұйытылған мұнай газын берудің жоспарын жасау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 шілдедегі № 912 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 62, 854-құжат).
23. «Газ және газбен жабдықтау саласындағы әріптестік шеңберінде ілеспе газды инвесторларға беру қағидалары мен шарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 шілдедегі № 913 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 62, 855-құжат).
24. «Озон қабатын бұзатын және құрамында солардың өнімдері бар заттарды импорттауға, экспорттауға, озон қабатын бұзатын заттарды пайдалана отырып жұмыстар жүргізуге, құрамында озон қабатын бұзатын заттар бар жабдықтарды жөндеуге, монтаждауға, оларға қызмет көрсетуге рұқсат беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 18 маусымдағы № 508 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 шілдедегі № 930 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 63, 864-құжат).
25. «Мемлекеттің артықшылықты құқығы шеңберінде ұлттық оператор сатып алатын шикі және тауарлық газдың бағасын айқындау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 шілдедегі № 948 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 63, 871-құжат).
26. «Тауарлық және сұйытылған мұнай газын бөлшек саудада өткізу және пайдалану қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 10 тамыздағы № 1041 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 66, 938-құжат).

19. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2013 года № 671 «О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2012 года № 579 «Об утверждении Правил аккредитации газосетевых организаций» и от 5 июля 2012 года № 912 «Об утверждении Правил составления плана поставки сжиженного нефтяного газа на внутренний рынок Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 40, ст. 584).
20. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2012 года № 906 «Об утверждении Правил представления сведений по мониторингу производства, транспортировки (перевозки), хранения и реализации товарного, сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 62, ст. 851).
21. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2012 года № 907 «Об утверждении типовых договоров розничной реализации товарного и сжиженного нефтяного газа, а также технического обслуживания газопотребляющих систем и газового оборудования коммунально-бытовых и бытовых потребителей» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 62, ст. 852).
22. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2012 года № 912 «Об утверждении Правил составления плана поставки сжиженного нефтяного газа на внутренний рынок Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 62, ст. 854).
23. Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2012 года № 913 «Об утверждении Правил и условий передачи попутного газа инвесторам в рамках партнерства в сфере газа и газоснабжения» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 62, ст. 855).
24. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 2012 года № 930 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2007 года № 508 «Об утверждении Правил выдачи разрешений на импорт, экспорт озоноразрушающих веществ и содержащей их продукции, производство работ с использованием озоноразрушающих веществ, ремонт, монтаж, обслуживание оборудования, содержащего озоноразрушающие вещества» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 63, ст. 864).
25. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2012 года № 948 «Об утверждении Правил определения цены сырого и товарного газа, приобретаемого национальным оператором в рамках преимущественного права государства» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 63, ст. 871).
26. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 августа 2012 года № 1041 «Об утверждении Правил розничной реализации и пользования товарным и сжиженным нефтяным газом» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 66, ст. 938).

27. «Ілеспе және (немесе) табиғи газды алау етіп жағуға рұқсат беру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 8 қарашадағы № 1174 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 8 қазандағы № 1275 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 74, № 1072-құжат).
28. «Магистральдық мұнай құбырларын пайдалану қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 4 желтоқсандағы № 1542 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 2, 31-құжат).
29. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 29 желтоқсандағы № 1755 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 7, 149-құжат).
30. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 наурыздағы № 309 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 23, 378-құжат).
31. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 23 шілдедегі № 735 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 55 және 63-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 42, 623-құжат).
32. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 27 тамыздағы № 871 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 51, 711-құжат).
33. «Тауарлық және сұйытылған мұнай газын бөлшек саудада өткізудің, сондай-ақ коммуналдық-тұрмыстық және тұрмыстық тұтынушылардың газ тұтыну жүйелеріне және газ жабдығына техникалық қызмет көрсетудің үлгі шарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 4 шілдедегі № 907 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 3 қыркүйектегі № 913 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 52, 727-құжат).
34. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Озон қабатын бұзатын және құрамында солардың өнімдері бар заттарды импорттауға, экспорттауға, озон қабатын бұзатын заттарды пайдалана отырып жұмыстар жүргізуге, құрамында озон қабатын бұзатын заттар бар жабдықтарды жөндеуге, монтаждауға, оларға қызмет көрсетуге рұқсат беру ережесін бекіту туралы» 2007 жылғы 18 маусымдағы № 508 және «Мемлекеттік экологиялық сараптамаға жататын және қоршаған ортаға эмиссияға рұқсат беру үшін I санаттағы объектілерді қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті орган мен оның аумақтық бөлімшелері арасында бөлу өлшемдерін бекіту туралы» 2009 жылғы 31 наурыздағы № 449 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 22 қазандағы № 1126 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 2, 840-құжат).

27. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2012 года № 1275 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2010 года № 1174 «Об утверждении Правил выдачи разрешений на сжигание в факелах попутного и (или) природного газа» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 74, ст. 1072).
28. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2012 года № 1542 «Об утверждении Правил эксплуатации магистральных нефтепроводов» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 2, ст. 31).
29. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2012 года № 1755 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 7, ст. 149).
30. Пункт 2 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 марта 2013 года № 309 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 23, ст. 378).
31. Пункты 55 и 63 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2013 года № 735 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 42, ст. 623).
32. Пункт 1 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 августа 2013 года № 871 «О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 51, ст. 711).
33. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 2013 года № 913 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2012 года № 907 «Об утверждении типовых договоров розничной реализации товарного и сжиженного нефтяного газа, а также технического обслуживания газопотребляющих систем и газового оборудования коммунально-бытовых и бытовых потребителей» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 52, ст. 727).
34. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 22 октября 2013 года № 1126 «О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 18 июня 2007 года № 508 «Об утверждении Правил выдачи разрешений на импорт, экспорт озоноразрушающих веществ и содержащей их продукции, производство работ с использованием озоноразрушающих веществ, ремонт, монтаж, обслуживание оборудования, содержащего озоноразрушающие вещества» и от 31 марта 2009 года № 449 «Об утверждении критериев распределения объектов I категории, подлежащих государственной экологической экспертизе, и для выдачи разрешений на эмиссии в окружающую среду между уполномоченным органом в области охраны окружающей среды и его территориальными подразделениями» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 62, ст. 840).

35. «Газ және газбен жабдықтау саласындағы мемлекеттік-жеке меншік әріптестік шеңберінде ілеспе газды инвесторларға берудің қағидалары мен шарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 шілдедегі № 913 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 13 қарашадағы № 1223 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 65, 889-құжат).
36. «Мемлекеттің артықшылықты құқығы шеңберінде ұлттық оператор сатып алатын шикі және тауарлық газдың бағасын айқындау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 шілдедегі № 948 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 29 қарашадағы № 1278 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 68, 911-құжат).
37. «Тауарлық, сұйытылған мұнай газын және сұйытылған табиғи газды өндіру, тасымалдау (тасу), сақтау және өткізу мониторингі бойынша мәліметтерді ұсыну қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 4 шілдедегі № 906 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 21 қаңтардағы № 17 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 1, 8-құжат).
38. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 ақпандағы № 49 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 4, 35-құжат).
39. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Ішкі нарықта тауарлық және сұйытылған мұнай газын көтерме саудада өткізудің шекті бағаларын айқындау қағидаларын бекіту туралы» 2012 жылғы 29 маусымдағы № 884 және «Реттелетін нарықтардағы бағаны белгілеу ережесін бекіту туралы» 2009 жылғы 3 наурыздағы № 238 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 ақпандағы № 77 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 5, 52-құжат).
40. «Жеке тұтынушыларға атаулы көмек беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 26 маусымдағы № 703 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 44, 414-құжат).
41. «Қазақстан Республикасының ішкі нарығына сұйытылған мұнай газын берудің жоспарын жасау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 шілдедегі № 912 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 қыркүйектегі № 1010 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 59-60, 554-құжат).

35. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2013 года № 1223 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2012 года № 913 «Об утверждении Правил и условий передачи попутного газа инвесторам в рамках государственно-частного партнерства в сфере газа и газоснабжения» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 65, ст. 889).
36. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2013 года № 1278 «О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июля 2012 года № 948 «Об утверждении Правил определения цены сырого и товарного газа, приобретаемого национальным оператором в рамках преимущественного права государства» (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 68, ст. 911).
37. Постановления Правительства Республики Казахстан от 21 января 2014 года № 17 «О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2012 года № 906 «Об утверждении Правил представления сведений по мониторингу производства, транспортировки (перевозки), хранения и реализации товарного, сжиженного нефтяного и сжиженного природного газа» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 1, ст. 8).
38. Пункт 1 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2014 года № 49 «О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 4, ст. 35).
39. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2014 года № 77 «О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2012 года № 884 «Об утверждении Правил определения предельных цен оптовой реализации товарного и сжиженного нефтяного газа на внутреннем рынке» и от 3 марта 2009 года № 238 «Об утверждении Правил ценообразования на регулируемых рынках» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 5, ст. 52).
40. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2014 года № 703 «Об утверждении Правил предоставления адресной помощи индивидуальным потребителям» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 44, ст. 414).
41. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2014 года № 1010 «О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июля 2012 года № 912 «Об утверждении Правил составления плана поставки сжиженного нефтяного газа на внутренний рынок Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 59-60, ст. 554).