Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 922 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 922 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Тауарлар импортын қосылған құн салығынан босату ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 1229 қаулысы.
2. "Қазақстан Республикасының аумағында жер қойнауын пайдалану келісім-шарты шеңберінде қызметін жүзеге асыратын, сол келісім-шарттың талаптарына сәйкес импортталатын тауарлары қосылған құн салығынан босатылатын салық төлеушілердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1326 қаулысы.
3. "Импорты қосылған құн салығынан босатылатын Қазақстан Республикасының дәрілік заттардың, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техниканың мемлекеттік тізілімінде тіркелген және денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті орган берген қорытынды (рұқсат құжаты) негізінде импортталатын, Қазақстан Республикасы дәрілік заттардың, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техниканың мемлекеттік тізілімінде тіркелмеген кез келген нысандағы дәрілік заттардың, медициналық мақсаттағы бұйымдар мен медициналық техниканың; ветеринария саласында пайдаланылатын (қолданылатын) дәрілік заттардың; ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен ветеринариялық техниканың, мүгедектерге берілетін протездік-ортопедиялық бұйымдарды, арнайы қозғалыс құралдарын қоса алғанда, сурдотифлотехниканың; протездік-ортопедиялық бұйымдарды және медициналық (ветеринариялық) техниканы қоса алғанда, кез келген нысандағы дәрілік заттарды, медициналық (ветеринариялық) мақсаттағы бұйымдарды шығаруға арналған материалдардың, жабдықтар мен жинақтаушылардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 қаңтардағы № 56 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 8, 24-құжат).
4. "Сату жөніндегі айналымдары қосылған құн салығынан босатылатын кез келген нысандағы дәрілік заттардың, оның ішінде дәрілік субстанциялардың, сондай-ақ оларды шығаруға арналған материалдар мен жинақтаушылардың; протездік-ортопедиялық бұйымдарды, сурдотифлотехниканы және медициналық (ветеринариялық) техниканы қоса алғанда, медициналық (ветеринариялық) мақсаттағы бұйымдардың; кез келген нысандағы дәрілік заттарды, оның ішінде дәрілік субстанцияларды, протездік-ортопедиялық бұйымдарды және медициналық (ветеринариялық) техниканы қоса алғанда, медициналық (ветеринариялық) мақсаттағы бұйымдарды шығаруға арналған материалдар мен жинақтаушылардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 11 ақпандағы № 133 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 10, 55-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2018 года № 922.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2018 года № 922
Перечень утративших силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1229 "Об утверждении Правил освобождения от налога на добавленную стоимость импорта товаров".
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1326 "Об утверждении перечня налогоплательщиков, осуществляющих на территории Республики Казахстан деятельность в рамках контракта на недропользование, в соответствии с условиями которого освобождаются от налога на добавленную стоимость импортируемые товары".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2009 года № 56 "Об утверждении перечня лекарственных средств любых форм, изделий медицинского назначения и медицинской техники, зарегистрированных в Государственном реестре лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники Республики Казахстан и незарегистрированных в Государственном реестре лекарственных средств, изделий медицинского назначения и медицинской техники Республики Казахстан, импортируемых на основании заключения (разрешительного документа), выданного уполномоченным органом в области здравоохранения; лекарственных средств, используемых (применяемых) в области ветеринарии; изделий ветеринарного назначения и ветеринарной техники, сурдотифлотехники, включая протезно-ортопедические изделия, специальных средств передвижения, предоставляемых инвалидам; материалов, оборудования и комплектующих для производства лекарственных средств любых форм, изделий медицинского (ветеринарного) назначения, включая протезно-ортопедические изделия, и медицинской (ветеринарной) техники, импорт которых освобождается от налога на добавленную стоимость" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 8, ст. 24).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2009 года № 133 "Об утверждении перечня лекарственных средств любых форм, в том числе лекарств-субстанций, а также материалов и комплектующих для их производства; изделий медицинского (ветеринарного) назначения, включая протезно-ортопедические изделия, сурдотифлотехники и медицинской (ветеринарной) техники; материалов и комплектующих для производства лекарственных средств любых форм, в том числе лекарств-субстанций, изделий медицинского (ветеринарного) назначения, включая протезно-ортопедические изделия, и медицинской (ветеринарной) техники, обороты по реализации которых освобождаются от налога на добавленную стоимость, и перечня медицинских (ветеринарных) услуг, за исключением косметологических, санаторно-курортных, обороты по реализации которых освобождаются от налога на добавленную стоимость" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 10, ст. 55).

5. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 1229 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 14 наурыздағы № 321 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 15, 115-құжат).
6. "Қайтарылуға жататын қосылған құн салығының асып кеткен сомасын айқындау ережесін және нөлдік ставка бойынша салық салынатын тауарлар өткізуді, жұмыстар орындауды, қызметтер көрсетуді тұрақты өткізуге жатқызу өлшемдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 наурыздағы № 373 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 16, 137-құжат).
7. "Еуразиялық экономикалық одақта тауарлар импортын қосылған құн салығынан босату қағидаларын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 1229 және 2009 жылғы 26 қаңтардағы № 56 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 19 тамыздағы № 824 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 49, 444-құжат).
8. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 қаңтардағы № 56 қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 сәуірдегі № 342 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 29, 354-құжат).
9. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 1229 және 2010 жылғы 19 тамыздағы № 824 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 мамырдағы № 549 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 39, 482-құжат).
10. "Қайтарылуға жататын қосылған құн салығының асып кеткен сомасын айқындау ережесін және нөлдік ставка бойынша салық салынатын тауарлар өткізуді, жұмыстар орындауды, қызметтер көрсетуді тұрақты өткізуге жатқызу өлшемдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 наурыздағы № 373 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 маусымдағы № 739 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 44, 589-құжат).
11. "Қосылған құн салығының асып кеткен сомасын қайтару қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1707 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 17, 271-құжат).
12. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Тауарлар импортын қосылған құн салығынан босату ережесін бекіту туралы" 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 1229 және "Кеден одағында тауарлар импортын қосылған құн салығынан босату ережесін бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 1229 және 2009 жылғы 26 қаңтардағы № 56 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2010 жылғы 19 тамыздағы № 824 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 қаңтардағы № 25 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 22, 311-құжат).

5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2009 года № 321 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1229" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 15, ст. 115).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 373 "Об утверждении Правил определения суммы превышения налога на добавленную стоимость, подлежащей возврату, и критериев отнесения реализации товаров, работ, услуг, облагаемых по нулевой ставке, к постоянной реализации" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 16, ст. 137).
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 августа 2010 года № 824 "Об утверждении Правил освобождения от налога на добавленную стоимость импорта товаров в Евразийском экономическом союзе и внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1229 и от 26 января 2009 года № 56" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 49, ст. 444).
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2011 года № 342 "О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2009 года № 56" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 29, ст. 354).
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2011 года № 549 "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1229 и от 19 августа 2010 года № 824" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 39, ст. 482).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2011 года № 739 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 373 "Об утверждении Правил определения суммы превышения налога на добавленную стоимость, подлежащей возврату, и критериев отнесения реализации товаров, работ, услуг, облагаемых по нулевой ставке, к постоянной реализации" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 44, ст. 589).
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1707 "Об утверждении Правил возврата превышения налога на добавленную стоимость" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 17, ст. 271).
12. Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2012 года № 25 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1229 "Об утверждении Правил освобождения от налога на добавленную стоимость импорта товаров" и от 19 августа 2010 года № 824 "Об утверждении Правил освобождения от налога на добавленную стоимость импорта товаров в таможенном союзе и внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1229 и от 26 января 2009 года № 56" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 22, ст. 311).

13. "Импорты қосылған құн салығынан босатылатын кез келген нысандағы дәрілік заттардың, оның ішінде дәрілер-субстанциялардың; протездік-ортопедиялық бұйымдарды, сурдотифлотехниканы және медициналық (ветеринариялық) техниканы қоса алғанда, медициналық (ветеринариялық) мақсаттағы бұйымдардың, кез келген нысандағы дәрілік заттарды, оның ішінде дәрілер-субстанцияларды, протездік-ортопедиялық бұйымдарды және медициналық (ветеринариялық) техниканы қоса алғанда, медициналық (ветеринариялық) мақсаттағы бұйымдарды өндіруге арналған материалдардың, жабдықтар мен жинақтаушы заттардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 қаңтардағы № 56 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 397 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 40, 538-құжат).
14. "Сату жөніндегі айналымдары қосылған құн салығынан босатылатын кез келген нысандағы дәрілік заттардың, оның ішінде дәрілердің-субстанциялардың, сондай-ақ оларды өндіруге арналған материалдар мен жинақтаушылардың; протездік-ортопедиялық бұйымдарды, сурдотифлотехниканы және медициналық (ветеринариялық) техниканы қоса алғанда, медициналық (ветеринариялық) мақсаттағы бұйымдардың; кез келген нысандағы дәрілік заттарды, оның ішінде дәрілерді-субстанцияларды, протездік-ортопедиялық бұйымдарды және медициналық (ветеринариялық) техниканы қоса алғанда, медициналық (ветеринариялық) бұйымдарды өндіруге арналған материалдар мен жинақтаушылардың тізбесін және сату жөніндегі айналымдары қосылған құн салығынан босатылатын косметологиялық, санаторийлік-курорттық қызметтерді қоспағанда, медициналық (ветеринариялық) қызметтердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 11 ақпандағы № 133 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 399 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 40, 539-құжат).
15. "Құбыр жүйелері арқылы өткізілген тұрақсыз конденсат мөлшерін есепке алу аспаптарынан көрсеткіштер алу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 26 маусымдағы № 847 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 59, 810-құжат).
16. "Жер қойнауын пайдалануға арналған келісімшарт шеңберінде қызметін Қазақстан Республикасының аумағында жүзеге асыратын, тұрақты емес конденсатты Қазақстан Республикасының аумағынан Кеден одағына мүше басқа мемлекеттердің аумағына өткізу жөніндегі айналымына нөлдік ставка бойынша қосымша құн салығы салынатын салық төлеушілердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 26 маусымдағы № 849 қаулысы.

13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2012 года № 397 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2009 года № 56 "Об утверждении перечня лекарственных средств любых форм, в том числе лекарств-субстанций; изделий медицинского (ветеринарного) назначения, включая протезно-ортопедические изделия, сурдотифлотехники и медицинской (ветеринарной) техники; материалов, оборудования и комплектующих для производства лекарственных средств любых форм, в том числе лекарств-субстанций, изделий медицинского (ветеринарного) назначения, включая протезно-ортопедические изделия, и медицинской (ветеринарной) техники, импорт которых освобождается от налога на добавленную стоимость" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 40, ст. 538).
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2012 года № 399 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2009 года № 133 "Об утверждении перечня лекарственных средств любых форм, в том числе лекарств-субстанций, а также материалов и комплектующих для их производства; изделий медицинского (ветеринарного) назначения, включая протезно-ортопедические изделия, сурдотифлотехники и медицинской (ветеринарной) техники; материалов и комплектующих для производства лекарственных средств любых форм, в том числе лекарств-субстанций, изделий медицинского (ветеринарного) назначения, включая протезно-ортопедические изделия, и медицинской (ветеринарной) техники, обороты по реализации которых освобождаются от налога на добавленную стоимость и перечня медицинских (ветеринарных) услуг, за исключением косметологических, санаторно-курортных, обороты по реализации которых освобождаются от налога на добавленную стоимость" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 40, ст. 539).
15. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2012 года № 847 "Об утверждении Правил снятия показаний с приборов учета количества реализованного нестабильного конденсата по системе трубопроводов" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 59, ст. 810).
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2012 года № 849 "Об утверждении перечня налогоплательщиков, осуществляющих на территории Республики Казахстан деятельность в рамках контракта на недропользование, обороты по реализации нестабильного конденсата которых с территории Республики Казахстан на территорию других государств-членов Таможенного союза облагаются налогом на добавленную стоимость по нулевой ставке".

17. "Салық төлеушілердің Қазақстан Республикасы аумағынан бұрын әкеткен және Кеден одағына мүше осындай басқа мемлекет аумағында өңдеген алыс-беріс шикізатынан өңделген өнімдерін Кеден одағына мүше басқа мемлекеттің аумағында өткізуі бойынша айналымдарына нөлдік ставка бойынша қосылған құн салығы салынатын газ саласындағы ынтымақтастық туралы үкіметаралық келісімнің шеңберінде қызметін жүзеге асыратын салық төлеушілердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қыркүйектегі № 1214 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 71, 1039-құжат).
18. "Қайтарылуға жататын қосылған құн салығының асып кеткен сомасын айқындау ережесін және нөлдік ставка бойынша салық салынатын тауарлар өткізуді, жұмыстар орындауды, қызметтер көрсетуді тұрақты өткізуге жатқызу өлшемдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 наурыздағы № 373 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қазандағы № 1322 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 75-76, 1095-құжат).
19. "Қазақстан Республикасының Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 1668 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 5, 102-құжат).
20. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 маусымдағы № 574 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 4 және 6-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 36, 535-құжат).
21. "Қазақстан Республикаcы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 қарашадағы № 1297 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2013 ж., № 68, 917-құжат).
22. "Қосылған құн салығының асып кеткен сомасын қайтару қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1707 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 6 мамырдағы № 465 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 33, 301-құжат).
23. "Қайтарылуға жататын қосылған құн салығының асып кеткен сомасын айқындау ережесін және нөлдік ставка бойынша салық салынатын тауарлар өткізуді, жұмыстар орындауды, қызметтер көрсетуді тұрақты өткізуге жатқызу өлшемдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 наурыздағы № 373 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 13 наурыздағы № 132 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 14, 75-құжат).

17. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2012 года № 1214 "Об утверждении перечня налогоплательщиков, осуществляющих деятельность в рамках межправительственного соглашения о сотрудничестве в газовой отрасли, обороты которых по реализации на территории другого государства-члена Таможенного союза продуктов переработки из давальческого сырья, ранее вывезенного этими налогоплательщиками с территории Республики Казахстан и переработанного на территории такого другого государства-члена Таможенного союза, облагаются налогом на добавленную стоимость по нулевой ставке" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 71, ст. 1039).
18. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2012 года № 1322 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 373 "Об утверждении Правил определения суммы превышения налога на добавленную стоимость, подлежащей возврату, и критериев отнесения реализации товаров, работ, услуг, облагаемых по нулевой ставке, к постоянной реализации" (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 75-76, ст. 1095).
19. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года № 1668 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 5, ст. 102).
20. Пункты 4 и 6 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 июня 2013 года № 574 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 36, ст. 535).
21. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2013 года № 1297 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2013 г., № 68, ст. 917).
22. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2014 года № 465 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1707 "Об утверждении Правил возврата превышения налога на добавленную стоимость" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 33, ст. 301).
23. Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 2015 года № 132 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 373 "Об утверждении Правил определения суммы превышения налога на добавленную стоимость, подлежащей возврату, и критериев отнесения реализации товаров, работ, услуг, облагаемых по нулевой ставке, к постоянной реализации" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 14, ст. 75).

24. "Импорты қосылған құн салығынан босатылатын кез келген нысандағы дәрілік заттардың, оның ішінде дәрілік субстанциялардың; протездік-ортопедиялық бұйымдарды, сурдотифлотехниканы және медициналық (ветеринариялық) техниканы қоса алғанда, медициналық (ветеринариялық) мақсаттағы бұйымдардың, кез келген нысандағы дәрілік заттарды, оның ішінде дәрілік субстанцияларды, протездік ортопедиялық бұйымдарды және медициналық (ветеринариялық) техниканы қоса алғанда, медициналық (ветеринариялық) мақсаттағы бұйымдарды шығаруға арналған материалдардың, жабдықтар мен жинақтаушылардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 қаңтардағы № 56 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 342 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 27-28, 174-құжат).
25. "Сату жөніндегі айналымдары қосылған құн салығынан босатылатын кез келген нысандағы дәрілік заттардың, оның ішінде дәрілік субстанциялардың, сондай-ақ оларды шығаруға арналған материалдар мен жинақтаушылардың; протездік-ортопедиялық бұйымдарды, сурдотифлотехниканы және медициналық (ветеринариялық) техниканы қоса алғанда, медициналық (ветеринариялық) мақсаттағы бұйымдардың; кез келген нысандағы дәрілік заттарды, оның ішінде дәрілік субстанцияларды, протездік-ортопедиялық бұйымдарды және медициналық (ветеринариялық) техниканы қоса алғанда, медициналық (ветеринариялық) мақсаттағы бұйымдарды шығаруға арналған материалдар мен жинақтаушылардың тізбесін және сату жөніндегі айналымдары қосылған құн салығынан босатылатын косметологиялық, санаторийлік-курорттық қызметтерді қоспағанда, медициналық (ветеринариялық) қызметтердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 11 ақпандағы № 133 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 4 маусымдағы № 402 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2015 ж., № 32, 205-құжат).
26. "Қайтарылуға жататын қосылған құн салығының асып кеткен сомасын айқындау ережесін және нөлдік ставка бойынша салық салынатын тауарлар өткізуді, жұмыстар орындауды, қызметтер көрсетуді тұрақты өткізуге жатқызу өлшемдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 20 наурыздағы № 373 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 29 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 5-6, 25-құжат).
27. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 24 қарашадағы № 736 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 1 және 3-тармақтары (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2016 ж., № 59-60, 385-құжат).

24. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 2015 года № 342 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2009 года № 56 "Об утверждении перечня лекарственных средств любых форм, в том числе лекарственных субстанций; изделий медицинского (ветеринарного) назначения, включая протезно-ортопедические изделия, сурдотифлотехники и медицинской (ветеринарной) техники; материалов, оборудования и комплектующих для производства лекарственных средств любых форм, в том числе лекарственных субстанций, изделий медицинского (ветеринарного) назначения, включая протезно-ортопедические изделия, и медицинской (ветеринарной) техники, импорт которых освобождается от налога на добавленную стоимость" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 27-28, ст. 174).
25. Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июня 2015 года № 402 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2009 года № 133 "Об утверждении перечня лекарственных средств любых форм, в том числе лекарственных субстанций, а также материалов и комплектующих для их производства; изделий медицинского (ветеринарного) назначения, включая протезно-ортопедические изделия, сурдотифлотехники и медицинской (ветеринарной) техники; материалов и комплектующих для производства лекарственных средств любых форм, в том числе лекарственных субстанций, изделий медицинского (ветеринарного) назначения, включая протезно-ортопедические изделия, и медицинской (ветеринарной) техники, обороты по реализации которых освобождаются от налога на добавленную стоимость, и перечня медицинских (ветеринарных) услуг, за исключением косметологических, санаторно-курортных, обороты по реализации которых освобождаются от налога на добавленную стоимость" (САПП Республики Казахстан, 2015 г., № 32, ст. 205).
26. Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 января 2016 года № 29 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2009 года № 373 "Об утверждении Правил определения суммы превышения налога на добавленную стоимость, подлежащей возврату, и критериев отнесения реализации товаров, работ, услуг, облагаемых по нулевой ставке, к постоянной реализации" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 5-6, ст. 25).
27. Пункты 1 и 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 ноября 2016 года № 736 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2016 г., № 59-60, ст. 385).

28. "Тауарлар импортын қосылған құн салығынан босату ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 желтоқсандағы № 1229 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 9 тамыздағы № 476 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2017 ж., № 30-31-32, 234-құжат).

28. Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2017 года № 476 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2008 года № 1229 "Об утверждении Правил освобождения от налога на добавленную стоимость импорта товаров" (САПП Республики Казахстан, 2017 г., № 30-31-32, ст. 234).