Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 15 ақпан N 209
"Қазақстан Республикасындағы банктер мен банк қызметi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Жарлығын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 31 тамыздағы N 2445  қаулысын  орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң мынадай шешiмдерiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. "Қазақстан Республикасындағы еркiн экономикалық аймақтардың мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 13 сәуiрдегi N 320 қаулысының "Қазақстан Республикасындағы еркiн экономикалық аймақтар туралы негiзгi ережелер" туралы қосымшаның 46-бабы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 15, 245-бап) мынадай редакцияда баяндалсын:
"46-бап. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi банктi тiркеудi Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң банктi ашуға берген рұқсатының негiзiнде жүзеге асырады".
2. "Жезқазған облысындағы Жәйрем-Атасу еркiн экономикалық аймағын дамыту жөнiндегi бiрiншi кезектегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 2 қыркүйектегi N 734  қаулысымен  бекiтiлген (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 35, 529-бап) Жезқазған облысындағы Жәйрем-Атасу еркiн экономикалық аймағы туралы ережеде:
45-бап мынадай редакцияда баяндалсын:
"45-бап. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi Банктi тiркеудi Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң банктi ашуға берген рұқсатының негiзiнде жүзеге асырады".
46-баптағы "Қазақ ССР-iнде" сөздерi "Қазақстан Республикасында" деген сөздермен ауыстырылсын.
3. "Талдықорған облысындағы Алакөл еркiн экономикалық аймағын дамыту жөнiндегi бiрiншi кезектегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 4 қыркүйектегi N 740   қаулысымен бекiтiлген (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 35, 533-бап) Алакөл еркiн экономикалық аймағы туралы ережеде:
35-баптың екiншi абзацы мынадай редакцияда баяндалсын:
"Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi банктi тiркеудi Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң банктi ашуға берген рұқсатының негiзiнде жүзеге асырады";
36-баптағы "Қазақ ССР-iнде" сөздер "Қазақстан Республикасында" деген сөздермен ауыстырылсын.
4. "Талдықорған облысындағы Жаркент еркiн экономикалық аймағын дамыту жөнiндегi бiрiншi кезектегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 4 қыркүйектегi N 741 қаулысымен бекiтiлген (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 35, 534-бап) Жаркент еркiн экономикалық аймағы туралы ережеде:
43-бап мынадай редакцияда баяндалсын:
"43-бап. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi банктi тiркеудi Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң банктi ашуға берген рұқсатының негiзiнде жүзеге асырады";
44-баптағы "Қазақ ССР-iнде" сөздерi "Қазақстан Республикасында" деген сөздермен ауыстырылсын.

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 1996 г. N 209
Во исполнение постановления Президента Республики Казахстан от 31 августа 1995 г. N 2445 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести изменения и дополнения в следующие решения Правительства Республики Казахстан:
1. Статью 46 приложения "Основные положения о свободных экономических зонах в Республике Казахстан" постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 апреля 1992 г. N 320 "Вопросы свободных экономических зон в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 15, ст. 245) изложить в следующей редакции:
"Статья 46. Министерство юстиции Республики Казахстан осуществляет регистрацию банка на основании разрешения Национального Банка Республики Казахстан на открытие банка".
2. В Положении о Жайрем-Атасуйской свободной экономической зоне в Джезказганской области, утвержденном постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 сентября 1992 г. N 734 "О первоочередных мерах по развитию Жайрем-Атасуйской свободной экономической зоны в Джезказганской области" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 35, ст. 529):
статью 45 изложить в следующей редакции:
"Статья 45. Министерство юстиции Республики Казахстан осуществляет регистрацию банка на основании разрешения Национального Банка Республики Казахстан на открытие банка";
в статье 46 слова "в Казахской ССР" заменить словами "в Республике Казахстан".
3. В Положении об Алакульской свободной экономической зоне, утвержденном постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 сентября 1992 г. N 740 "О первоочередных мерах по развитию Алакульской свободной экономической зоны в Талды-Курганской области" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 35, ст. 533):
абзац второй статьи 35 изложить в следующей редакции:
"Министерство юстиции Республики Казахстан осуществляет регистрацию банка на основании разрешения Национального Банка Республики Казахстан на открытие банка";
в статье 36 слова "в Казахской ССР" заменить словами "в Республике Казахстан".
4. В Положении о Жаркентской свободной экономической зоне, утвержденном постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 сентября 1992 г. N 741 "О первоочередных мерах по развитию Жаркентской свободной экономической зоны в Талды-Курганской области" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 35, ст. 534),
статью 43 изложить в следующей редакции:
"Статья 43. Министерство юстиции Республики Казахстан осуществляет регистрацию банка на основании разрешения Национального Банка Республики Казахстан на открытие банка";
в статье 44 слова "в Казахской ССР" заменить словами "в Республике Казахстан".

5. "Маңғыстау еркiн экономикалық аймағын дамыту үшiн басым маңызы бар бiрiншi кезектегi мәселелер туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 30 қазандағы N 904  қаулысымен  бекiтiлген (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 41, 612-бап) Маңғыстау еркiн экономикалық аймағы туралы ережеде:
43-бап мынадай редакцияда баяндалсын:
"43-бап. Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi банктi тiркеудi Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң банктi тiркеудi ашуға берген рұқсатының негiзiнде жүзеге асырады";
44-баптағы "Қазақ ССР-iнде" сөздерi "Қазақстан Республикасында" деген сөздермен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

5. В Положении о Мангистауской свободной экономической зоне, утвержденном постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 октября 1992 г. N 904 "О первоочередных вопросах, имеющих приоритетное значение для развития Мангистауской свободной экономической зоны" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 41, ст. 612):
статью 43 изложить в следующей редакции:
"Статья 43. Министерство юстиции Республики Казахстан осуществляет регистрацию банка на основании разрешения Национального Банка Республики Казахстан на открытие банка";
в статье 44 слова "в Казахской ССР" заменить словами "в Республике Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан