Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу және күші жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 7 қаңтар N 10
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің мынадай шешімдеріне өзгерістер
енгізілсін:
1)
<*>
2)
<*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың 2) тармақшасы күшін жойды - ҚР Үкіметінің
1999.09.30. N 1504 қаулысымен.
Ескерту. 1-тармақтың 1) тармақшасы  күшін жойды - ҚР Үкіметінің
2000.08.03. N 1176 қаулысымен.
P001176_
2. Қазақстан Республикасы Үкіметінің қосымшаға сәйкес кейбір
шешімдерінің күші жойылған деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы 7 қаңтардағы N 10 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік Экспорт-импорт банкін және Қазақстанның мемлекеттік Даму банкін қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 21 тамыздағы N 1144 P951144_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 28, 340-құжат).
2. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік Экспорт-импорт банкісінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 31 тамыздағы N 1208 P951208_ қаулысы.
3. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 31 тамыздағы N 1208 қаулысына өзгертулер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 12 ақпандағы N 191 P960191_ қаулысы.
4. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 31 тамыздағы N 1208 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 22 ақпандағы N 232 P960232_ қаулысы.
5. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік Экспорт-импорт банкісінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 16 сәуірдегі N 458 P960458_ қаулысы.
6. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 16 сәуірдегі N 458 қаулысына өзгерту енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 15 шілдедегі N 902 P960902_ қаулысы.
7. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 31 тамыздағы N 1208 қаулысына өзгертулер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 2 тамыздағы N 961 P960961_ қаулысы.
8. "Қазақстан Республикасы МИнистрлер Кабинетінің 1995 жылғы 31 тамыздағы N 1208 қаулысына өзгертулер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 1 қарашадағы N 1335 P961335_ қаулысы.
9. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік Экспорт-импорт банкін
қайта құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 3
қазандағы N 1413
P971413_
қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997
ж., N 45, 419-құжат).

О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 января 1999 года № 10
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести изменения в следующие решения Правительства Республики Казахстан:
1) (Подпункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 3 августа 2000 г. N 1176 P001176_ )
2) (Подпункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 30 сентября 1999 г. N 1504 P991504_ )
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 7 января 1998 года № 10
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 августа 1995 года № 1144 P951144_ "О реорганизации государственного Экспортноимпортного банка Республики Казахстан и Государственного банка развития Казахстана" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., № 28, ст.340).
2. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 августа 1995 года № 1208 P951208_ "Вопросы государственного Экспортно-импортного банка Республики Казахстан".
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 1996 года № 191 P960191_ "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 августа 1995 г. № 1208".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 1996 года № 232 P960232_ "О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 августа 1995 г. № 1208".
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 1996 года № 458 P960458_ "Вопросы государственного Экспортно-импортного банка Республики Казахстан".
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июля 1996 года № 902 P960902_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 апреля 1996 г. № 458".
7. Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 августа 1996 года № 961 P960961_ "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 августа 1995 г. № 1208".
8. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 1996 года № 1335 P961335_ "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 августа 1995 г. № 1208".
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 октября 1997 года № 1413 P971413_ "О преобразовании государственного Экспортноимпортного банка Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 45, ст.419).

10. "Қазақстан Республикасының мемлекеттік Экспорт-импорт банкі
туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылғы 21 қазандағы N 1450
P971450_
қаулысы.
11. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 31
тамыздағы N 1208 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 1 шілдедегі N 620
P980620_
қаулысы.
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Нарбаев Е.

10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1997 года № 1450 P971450_ "О государственном Экспортно-импортном банке Республики Казахстан".
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 1998 года № 620 P980620_ "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 августа 1995 г. № 1208".
(Корректор:  И.Склярова
Специалист: Э.Жакупова)