Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 1999 жылғы 2 тамыз N 1093
"Қазақстан Республикасының Үкіметі туралы" 1995 жылғы 18 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының  Конституциялық заңына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң 1999 жылғы
2 тамыздағы
N 1093 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне
енгiзiлетiн өзгерiстер мен толықтырулар
1. <*>
Ескерту. 4)-тармақша алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2001.02.27. N 283  қаулысымен .
Ескерту. 1-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.09.06. N 981  қаулысымен .
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң жекелеген мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 5 наурыздағы N 206  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1999 ж., N 7, 57-құжат):
1) 1-тармақтың 2) тармақшасының күшi жойылды деп танылсын;
2) 2-тармақтағы ", оның iшiнде бiр бiрiншi вице-министр, сондай-ақ 15 адамнан тұратын алқа" деген сөздер алынып тасталсын;
3) аталған қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi туралы ережеде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгі (бұдан әрi - Министрлiк) басшылықты, сондай-ақ заңдармен көзделген шектерде - ауыл, орман, аңшылық және балық шаруашылығы, республиканың су және жер ресурстарын, өсiмдiктер мен жануарлар дүниесi ресурстарын басқару саласында, сондай-ақ геодезия мен картография, мал дәрiгерлiгі, фитосанитария, асыл тұқымды мал өсiру, мемлекеттiк астық ресурстарын сақтау мен сату саласында салааралық үйлестiрудi жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органы болып табылады.
Министрлiктiң мынадай ведомстволары болады: Өсiмдiктер карантинi жөнiндегі комитетi, Өсiмдiктердi қорғау жөнiндегi комитетi, Жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитетi, Мал дәрiгерлiк қадағалау комитетi, Су ресурстары жөнiндегi комитетi, Орман, балық және аңшылық шаруашылығы комитетi.";
3-тармақтың бiрiншi абзацы "заңды тұлға" деген сөздердiң алдынан "мемлекеттiк мекеменiң ұйымдастыру-құқықтық нысанындағы" деген сөздермен толықтырылсын;
4-тармақта "бұйрық түрiнде актiлер" деген сөздер "бұйрықтар" деген сөзбен ауыстырылсын;
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 августа 1999 года N 1093
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 18 декабря 1995 года "О Правительстве Республики Казахстан" Z952688_  Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 2 августа 1999 года N 1093
Изменения и дополнения, которые вносятся
в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 6 сентября 2002 г. N 981 P020981_ )
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 5 марта 1999 года N 206 "Отдельные вопросы Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" P990206_  (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 7, ст. 57):
1) подпункт 2) пункта 1 признать утратившим силу;
2) в пункте 2 слова "в том числе одного первого, а также коллегию в количестве 15 человек" исключить;
3) в Положении о Министерстве сельского хозяйства Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан (далее - Министерство) является центральным исполнительным органом Республики Казахстан, осуществляющим руководство, а также в пределах, предусмотренных законодательством, - межотраслевую координацию в сфере сельского, лесного, охотничьего и рыбного хозяйства, управления водными и земельными ресурсами, ресурсами растительного и животного мира республики, а также в области геодезии и картографии, ветеринарии, фитосанитарии, племенного животноводства, хранения и реализации государственных зерновых ресурсов.
Министерство имеет ведомства: Комитет по карантину растений, Комитет по защите растений, Комитет по управлению земельными ресурсами, Комитет ветеринарного надзора, Комитет по водным ресурсам, Комитет лесного, рыбного и охотничьего хозяйства.";
абзац первый пункта 3 после слов "юридическим лицом" дополнить словами "в организационно-правовой форме государственного учреждения";
в пункте 4 слова "акты, в виде приказов" заменить словом "приказы";
пункт 5 изложить в следующей редакции:

"5. Министрлiктiң штат санының лимитiн Қазақстан Республикасының Yкiметi бекiтедi.";
мынадай мазмұндағы 6-1-тармақпен толықтырылсын:
"6-1. Министрлiктiң толық атауы - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi" мемлекеттiк мекемесi;
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Осы Ереже Министрлiктiң құрылтайшы құжаты болып табылады.";
18-тармақтың 5) тармақшасы "Министрлiктiң" деген сөздiң алдынан "Министрлiктiң құрылымын," деген сөздермен толықтырылсын;
20-тармақтың бiрiншi және екiншi абзацтары мынадай редакцияда жазылсын.
"20. Министрлiктiң Министрдiң жанындағы консультативтiк-кеңесшi орган болып табылатын Алқасы болады.
Алқаның сандық және жеке құрамын Министр бекiтедi".
3. <*>
Ескерту. 3-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N 1119  қаулысымен .
4. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 11 наурыздағы N 223  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1999 ж., N 8, 63-құжат):
1) 1-тармақтың үшiншi абзацының күшi жойылды деп танылсын;
2) <*>
3) <*>
Ескерту. 2),3)-тармақшалардың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N  1120  қаулысымен.
5. <*>
Ескерту. 5-тармақ күшін жойды - ҚР Үкіметінің 1999.03.25. N 1817   қаулысымен .
6.<*>
Ескерту. 6-тармақ күшін жойды - ҚР Үкіметінің 2001.01.20. N 87
қаулысымен .
7. <*>
Ескерту. 7-тармақ күшін жойды - ҚР Үкіметінің 2004.12.31. N  1460  қаулысымен.
8. <*>
Ескерту. 8-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.06.22. N  607   қаулысымен
9.<*>
Ескерту. 9-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.11.12. N 1693   қаулысымен .
10.<*>
Ескерту. 10-тармақ күшін жойды - ҚР Үкіметінің 1999.11.19. N 1754  қаулысымен .
11.<*>
Ескерту. 11-тармақ күшін жойды - ҚР Үкіметінің 1999.11.20. N 1756  қаулысымен
12. <*>
Ескерту. 12-тармақ күшін жойды - ҚР Үкіметінің 2001.07.20. N 983  қаулысымен .
13. <*>
Ескерту 13-тармағының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.10.21. N 1578   қаулысымен .
14. <*>
Ескерту. 14-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.06.17. N 662   қаулысымен .
15. <*>
Ескерту. 15-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.12.24. N 1969  қаулысымен
16. <*>
Ескерту. 16-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.11.15. N 1713  қаулысымен
17.<*>
Ескерту. 17-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.08.27. N 1266   қаулысымен .
18. "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттігінің мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 27 сәуiрдегi N 481  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1999 ж., N 15, 154-құжат).

"5. Лимит штатной численности Министерства утверждается Правительством Республики Казахстан.";
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Полное наименование Министерства - государственное учреждение "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан".";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Настоящее Положение является учредительным документом Министерства.";
подпункт 5) пункта 18 после слова "утверждает" дополнить словами "структуру Министерства,";
абзацы первый и второй пункта 20 изложить в следующей редакции:
"20. Министерство имеет Коллегию, являющуюся консультативно-совещательным органом при Министре.
Численный и персональный состав Коллегии утверждается Министром.".
3. (Пункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1119  )
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 11 марта 1999 года N 223 "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан" P990223_  (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 8, ст. 63):
1) абзац третий пункта 1 признать утратившим силу;
2) (Подпункт 2) утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1120  )
3) (Подпункт 3) утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1120  )
5. (Пункт 5 утратил силу - постановлением Правительства РК от 30 ноября 1999 г. N 1817 P991817_ )
6. (Пункт 6 утратил силу - постановлением Правительства РК от 20 января 2001 г. N 87 P010087_ )
7. (Пункт утратил силу - постановлением Правительства РК от 31 декабря 2004 года N 1460 ).
8. (Пункт 8 утратил силу - постановлением Правительства РК от 22 июня 2005 г. N 607  )
9. (Пункт 9 утратил силу - постановлением Правительства РК от 12 ноября 1999 г. N 1693   P991693_ )
10. (Пункт 10 у.с. - постановлением Правительства РК от 19 ноября 1999 г. N 1754 P991754_ )
11. (Пункт 11 утратил силу - постановлением Правительства РК от 20 ноября 1999 г. N 1756   P991756_ )
12. (Пункт 12 утратил силу - постановлением Правительства РК от 20 июля 2001 г. N 983   P010983_ )
13. (Пункт 13 утратил силу - постановлением Правительства РК от 21 октября 1999 г. N 1578   P991578_ )
14. (Пункт 14 утратил силу - постановлением Правительства РК от 17 июня 2002 г. N 662   P020662_   )
15. (Пункт 15 утратил силу - постановлением Правительства РК от 24 декабря 1999 г. N 1969   P991969_ )
16. (Пункт 16 утратил силу - постановлением Правительства РК от 15 ноября 1999 г. N 1713 P991713_ )
17. (Пункт 17 утратил силу - постановлением Правительства РК от 27 августа 1999 г. N 1266   P991266_ )
18. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 27 апреля 1999 года N 481 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям"  P990481_   (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 15, ст. 154):

1) 1-тармақтың 2) тармақшасының күшi жойылды деп танылсын;
2) <*>
3) <*>
Ескерту. 18-тармақтың 2),3)-тармақшаларының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.28. N 1112  қаулысымен .
19.<*>
20.<*>
Ескерту. 19,20-тармақтардың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 1999.08.27. N 1266   қаулысымен
21. <*>
Ескерту 21-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.11.26. N 1180   қаулысымен .
22. <*>
Ескерту. 22-тармақ күшін жойды - ҚР Үкіметінің 2003.11.24. N 1172  қаулысымен
23.<*>
Ескерту. 23-тармақ күшін жойды - ҚР Үкіметінің 1999.11.23. N 1776  қаулысымен .
24.<*>
Ескерту. 24-тармақ күшін жойды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 2 наурыздағы N 347   қаулысымен .
25.<*>
Ескерту. 25-тармақ күшін жойды - ҚР Үкіметінің 1999.12.19. N 1755  қаулысымен
26. <*>
Ескерту. 26-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.10.29.
N 1130  қаулысымен .
27.<*>
Ескерту. 27-тармақ күшін жойды - ҚР Үкіметінің 1999.12.03. N 1852  қаулысымен .
28. Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, бiлiм және спорт министрлiгi Орта және кәсiптiк бiлiм комитетінiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 10 мамырдағы N 557  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1999 ж., N 18, 190-құжат):
аталған қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау, бiлiм және спорт министрлiгінiң Орта және кәсiптiк бiлiм комитеті туралы ережеде:
1-тармақтағы "дербес", Қазақстан Республикасының" деген сөздер алынып тасталсын;
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Комитеттiң құрылымы мен штат санының лимитiн Қазақстан Республикасының Yкiметi бекiтедi.".
29. "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Сырттан қарыз алу жөнiндегі комитетiнiң мәселелері туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 14 мамырдағы N 574  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 19, 201-құжат):
аталған қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Сырттан қарыз алу жөніндегі комитеті туралы ережеде:
6-тармақтың екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"473000, Астана қаласы, Республика даңғылы, 60".

1) подпункт 2) пункта 1 признать утратившим силу;
2) (Подпункт 2) утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1112  ) ;
3) (Подпункт 3) утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1112  )
19. (Пункты 19 - 20 утратили силу - постановлением Правительства РК от 27 августа 1999 г. N 1266   P991266_ )
21. (Пункт 21 утратил силу - постановлением Правительства РК от 26 ноября 2003 г. N 1180  )
22. (Пункт 22 утратил силу - постановлением Правительства РК от 24 ноября 2003 г. N 1172  )
23. (Пункт 23 утратил силу - постановлением Правительства РК от 23 ноября 1999 г. N 1776 P991776_ )
24. (Пункт 24 утратил силу - постановлением Правительства РК от 2 марта 2000 г. N 347 P000347_ )
25. (Пункт 25 утратил силу - постановлением Правительства РК от 19 ноября 1999 г. N 1755 P991755_ )
26. (Пункт 26 утратил силу - постановлением Правительства РК от 29 октября 2004 г. N 1130  )
27. (Пункт 27 утратил силу - постановлением Правительства РК от 3 декабря 1999 г. N 1852 P991852_ )
28. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 10 мая 1999 года N 557 "Вопросы Комитета среднего и профессионального образования Министерства здравоохранения, образования и спорта Республики Казахстан" P990557_  (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 18, ст. 190):
в Положении о Комитете среднего и профессионального образования Министерства здравоохранения, образования и спорта Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 1 слова "Республики Казахстан автономно" исключить;
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Структура и лимит штатной численности Комитета утверждаются Правительством Республики Казахстан.".
29. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 14 мая 1999 года N 574 "Вопросы Комитета по внешнему заимствованию Министерства финансов Республики Казахстан"  P990574_   (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 19, ст. 201):
в Положении о Комитете по внешнему заимствованию Министерства финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
абзац второй пункта 6 изложить в следующей редакции:
"473000, город Астана, проспект Республики, 60".