Мұнай өңдеу саласындағы шаруашылық жүргізуші субъектілер көрсететін қызметтердің жекелеген түрлеріне бағаларды мемлекеттік реттеу жөніндегі жекелеген мәселелер. Қаулының атауы өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.04.13. N 567 қаулысымен
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 16 тамыз N 1160. Күші жойылды - Қазақстан Рспубликасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы № 1519 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.12.31 № 1519 Қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының Үкiметi туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының Z952688_ 9-бабының 7-тармақшасына және "Бәсекелестiктi дамыту және монополистiк қызметтi шектеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабына сәйкес, сондай-ақ тұтынушылар мүддесiн қорғау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Мұнай өңдеу саласындағы шаруашылық жүргізуші субъектілерге мемлекеттік реттеу шаралары қолданылады деп белгіленсін.
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 1999.09.18. N 1413 қаулысымен. P991413_
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2000.04.13.
N 567 қаулысымен. P000567_
2. Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекенi қорғау жөнiндегі агенттiгi мүдделi мемлекеттiк органдармен бiрлесiп заңдарда белгiленген тәртiппен осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген шаруашылық жүргiзушi субъектiлердің қызметiн мемлекеттiк реттеудi қамтамасыз етсiн.
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 1999.09.18. N 1413 қаулысымен. P991413_
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Отдельные вопросы по государственному регулированию цен на отдельные виды услуг, оказываемых хозяйствующими субъектами нефтеперерабатывающей отрасли
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 1999 года № 1160. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2010 года № 1519.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2010 № 1519.
Сноска. Название - в редакции постановления Правительства РК от 13 апреля 2000 г. N 567 P000567_ .
В соответствии с подпунктом 7) статьи 9 Конституционного закона Республики Казахстан Z952688_ "О Правительстве Республики Казахстан" и статьей 14 Закона Республики Казахстан Z916000_ "О развитии конкуренции и ограничении монополистической деятельности", а также в целях защиты интересов потребителей Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Определить, что к хозяйствующим субъектам нефтеперерабатывающей отрасли применяются меры государственного регулирования.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 13 апреля 2000 г. N 567 P000567_ .
2. Агентству Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции совместно с заинтересованными государственными органами в установленном законодательством порядке обеспечить государственное регулирование деятельности хозяйствующих субъектов, указанных в пункте 1 настоящего постановления.
Сноска. Пункт 2 - в редакции постановления Правительства РК от 18 сентября 1999 г. N 1413 P991413_ .
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)