Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 1999 жылғы 30 қыркүйек N 1504
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 1 маусымдағы N 683 P990683_ қаулысымен бекітілген Мемлекеттік мүлікті жекешелендірудің және басқарудың тиімділігін арттырудың 1999-2000 жылдарға арналған бағдарламасын орындау үшін, сондай-ақ оны одан әрі іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1999 жылғы
30 қыркүйектегi
N 64 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Yкіметiнің күшi жойылған
кейбiр шешiмдерiнің тiзбесi
1. "Мемлекеттiк кәсiпорындар мен акциялардың мемлекеттiк пакетi бар акционерлiк қоғамдардың қызметiн басқару контрактi жүйесiн енгiзу жөнiндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 5 ақпандағы N 148 P960148_ қаулысының (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1996 ж., N 7, 40-құжат) 1-тармағының үшiншi абзацы.
2. "Шаруашылық серiктестiктерiндегі акциялардың мемлекеттiк пакеттерi мен үлестерiн басқаруды тәртiпке келтiру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 16 мамырдағы N 607 P960607_ қаулысының (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1996 ж., N 21, 187-құжат) 1-3-тармақтары.
3. "Мемлекеттiк мүлiктi жекешелендiруге байланысты саудаластықты ұйымдастыру мен өткiзу шығыстарын белгiлеу тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 22 мамырдағы N 624 P960624_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYАЖ-ы, 1996 ж., N 22, 195-құжат).
4. "Мемлекеттiк акциялар пакетiнiң бiр бөлiгi қор биржасында сатылатын шаруашылық жүргiзушi субъектiлердiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1716 P961716_ қаулысы.
5. "Мемлекеттiк акциялар пакетiнiң бiр бөлiгi қор биржасында сатылатын, шаруашылық жүргiзушi субъектiлер тiзбесiне енгiзiлген кәсiпорындардың мемлекеттік акциялар пакетiнiң көлемiн айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 6 маусымдағы N 936 P970936_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 25, 226-құжат).
6. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1716 және 1997 жылғы 24 наурыздағы N 410 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1997 жылғы 17 маусымдағы N 979 P970979_ қаулысының 1-тармағының екiншi-бесiншi абзацтары.

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 1999 года № 1504
Во исполнение Программы приватизации и повышения эффективности управления государственным имуществом на 1999-2000 годы, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июня 1999 года № 683 P990683_ , а также в целях ее дальнейшей реализации Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 сентября 1999 года № 1504
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Абзац третий пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 1996 года № 148 P960148_ "О мерах по внедрению контрактной системы управления деятельностью государственных предприятий и акционерных обществ, где имеется государственный пакет акций" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 7, ст. 40).
2. Пункты 1-3 постановления Правительства Республики Казахстан от 16 мая 1996 года № 607 P960607_ "О мерах по упорядочению управления государственными пакетами акций и долями в хозяйственных товариществах" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 21, ст. 187).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 1996 года № 624 P960624_ "О порядке определения расходов на организацию и проведение торгов, связанных с приватизацией государственного имущества" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., № 22, ст. 195).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 года № 1716 P961716_ "Об утверждении перечней хозяйствующих субъектов, часть государственного пакета акций которых будет реализована на фондовой бирже".
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 1997 года № 936 P970936_ "Об определении величины государственных пакетов акций предприятий, вошедших в перечень хозяйствующих субъектов, часть государственного пакета акций которых будет реализована на фондовой бирже" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 25, ст. 226).
6. Абзацы второй-пятый пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1997 года № 979 P970979_ "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. № 1716 и от 24 марта 1997 г. № 410".

7. "Қазақгаз" МКХ мен "Алаугаз" АҚ газ-көлiк жүйелерiн концессияға беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 10 шiлдедегi N 1094 P971094_ қаулысының 5-тармағы.
8. "Мемлекеттiк меншiктi басқарудың тиiмдiлiгiн арттыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 1 тамыздағы N 1207 P971207_ қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1997 ж., N 35, 328-құжат) 5-тармағы.
9. "Инвестициялық тендердің нәтижесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 15 қарашадағы N 1588 P971588_ қаулысының 4, 5-тармақтары.
10. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1716 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 19 желтоқсандағы N 1810 P971810_ қаулысы.
11. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1716 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 23 наурыздағы N 253 P980253_ қаулысы.
12. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 5 ақпандағы N 148 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1998 жылғы 3 сәуiрдегі N 286 P980286_ қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 10, 75-құжат) 1-тармағының он жетiншi-жиырма төртiншi абзацтары мен 3-тармағы.
13. "Қазақстан Республикасында мемлекет активтерiн тиiмдi басқару мен оларға билiк жасауды қамтамасыз ету жөнiндегі 1998-1999 жылдарға арналған шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 19 маусымдағы N 575 P980575_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 18, 166-құжат).
14. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 31 желтоқсандағы N 1716 және 1997 жылғы 4 тамыздағы N 1210 қаулыларына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 22 шiлдедегі N 685 P980685_ қаулысының 1-тармағы.
15. "Атакент" Қазақстан iскерлiк ынтымақтастық орталығы" акционерлiк қоғамы акцияларының мемлекеттiк пакетiн сату туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 24 шiлдедегі N 693 P980693_ қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 24, 206-құжат) 2-тармағының 2), 3) тармақшалары.
16. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 19 маусымдағы N 575 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1998 жылғы 23 желтоқсандағы N 1321 P981321_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1998 ж., N 49, 443-құжат).
17. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер
енгізу және күші жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы 7 қаңтардағы N 10
P990010_
қаулысының 1-тармағының
2) тармақшасы.
»18. "Акциялардың мемлекеттiк пакеттерiне дивидендтер мен ұйымдардағы
қатысудың мемлекеттiк үлестерiне кiрiстiң мәселелерi туралы" Қазақстан
Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 13 тамыздағы N 1159
P991159_
қаулысының 3-тармағы.№
Оқығандар:
Қобдалиева Н.
Икебаева А.Ж.

7. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 10 июля 1997 года № 1094 P971094_ "О передаче в концессию газотранспортной системы ГХК "Казахгаз" и АО "Алаугаз".
8. Пункт 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 1 августа 1997 года № 1207 P971207_ "О повышении эффективности управления государственной собственностью" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., № 35, ст. 328).
9. Пункты 4, 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 1997 года № 1588 P971588_ "О результатах инвестиционного тендера".
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1997 года № 1810 P971810_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. № 1716".
11. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 марта 1998 года № 253 P980253_ "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 г. № 1716".
12. Абзацы семнадцатый-двадцать четвертый пункта 1 и пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 1998 года № 286 P980286_ "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 1996 г. № 148" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 10, ст.75).
13. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 1998 года № 575 P980575_ "О мероприятиях по обеспечению эффективного управления и распоряжения активами государства в Республике Казахстан на 1998-1999 годы" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 18, ст.166).
14. Пункт 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 22 июля 1998 года № 685 P980685_ "О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 1996 года № 1716 и от 4 августа 1997 года № 1210".
15. Подпункты 2), 3) пункта 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 24 июля 1998 года № 693 P980693_ "О продаже государственного пакета акций акционерного общества "Казахстанский центр делового сотрудничества "Атакент" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 24, ст.206).
16. Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 1998 года № 1321 P981321_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 1998 года № 575" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., № 49, ст. 443).
17. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 7 января 1999 года № 10 P990010_ "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан".
18. Пункт 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 13 августа 1999 года № 1159 P991159_ "О вопросах дивидендов на государственные пакеты акций и дохода на государственные доли участия в организациях".
(Специалисты: Склярова И.В.,
Кушенова Д.С.)