"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 2 тамыздағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 77-ө өкімі
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 2 тамыздағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық және құқықтық актілердің тізбесі (бұдан әрі – тізбе) бекітілсін.
2. Мемлекеттік органдар:
1) тізбеге сәйкес нормативтік құқықтық және құқықтық актілердің жобаларын әзірлесін және белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Үкіметіне бекітуге енгізсін;
2) тиісті ведомстволық нормативтік құқықтық және құқықтық актілерді қабылдасын және қабылданған шаралар туралы Қазақстан Республикасының Үкіметін хабардар етсін.
Премьер-Министр К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2015 жылғы 4 қыркүйектегі
№ 77-ө өкімімен
бекітілген

О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 2 августа 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 сентября 2015 года № 77-р
1. Утвердить прилагаемый перечень нормативных правовых актов, принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 2 августа 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма" (далее – перечень).
2. Государственным органам:
1) разработать и в установленном порядке внести на утверждение в Правительство Республики Казахстан проекты нормативных правовых актов согласно перечню;
2) принять соответствующие ведомственные нормативные правовые акты и проинформировать Правительство Республики Казахстан о принятых мерах.
Премьер-Министр К. Масимов
Утвержден
распоряжением Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 4 сентября 2015 года № 77-р
Перечень

"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 2 тамыздағы Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында қабылдануы қажет нормативтік құқықтық актілердің тізбесі
Р/с №
Нормативтік құқықтық актінің атауы
Актінің нысаны
Орындауға жауапты мемлекеттік орган
Орындау мерзімі
Нормативтік құқықтық және құқықтық актілерді әзірлеу сапасына, уақтылығына және енгізілуіне жауапты тұлға
1
2
3
4
5
6
1.

нормативных правовых актов принятие которых необходимо в целях реализации Закона Республики Казахстан от 2 августа 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма"
п/п
Наименование нормативного правового акта
Форма акта
Государственный орган, ответственный за исполнение
Срок исполнения
Лицо, ответственное за качество, своевременность разработки и внесения нормативных правовых и правовых актов
1
2
3
4
5
6
1.

"Қаржы мониторингі субъектілерінің қаржы мониторингіне жататын операциялар туралы мәліметтер мен ақпарат беру қағидаларын және күдікті операцияны айқындау белгілерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 23 қарашадағы № 1484 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині, Әділетмині, ҰЭМ, МСМ, ИДМ, ҰБ (келісім бойынша )
2016 жылғы қаңтар
А.М. Теңгебаев
2.
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Респубикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 387 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині
2015 жылғы қазан
А.М. Теңгебаев
3.
Кірістерді заңдастыру (жылыстату) және терроризмді қаржыландыру тәуекелдеріне бағалау жүргізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
Қаржымині, Әділетмині, ҰЭМ, МСМ, ИДМ, ІІМ, БП (келісім бойынша), МҚСЖҚА (келісім бойынша), ҰҚК (келісім бойынша), ҰБ (келісім бойынша)
2016 жылғы қазан
А.М. Теңгебаев
4.
Терроризм актісінің алдын алуға немесе жолын кесуге көмегі болған ақпарат үшін сыйақы белгілеу және төлеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы
ҰҚК (келісім бойынша)
2016 жылғы қазан
Н.Д. Білісбеков
5.
"Хабарламалар нысандарын және Мемлекеттік органдардың хабарламаларды қабылдау қағидаларын бекіту туралы, сондай-ақ хабарламаларды қабылдауды жүзеге асыратын мемлекеттік органдарды айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 6 қаңтардағы № 4 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бұйрығы
ҰЭМ, Қаржымині
2016 жылғы қазан
Т.М. Жақсылықов
6.
Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы
ҰБ (келісім бойынша)
2016 жылғықаңтар
Қ.Б. Қожахметов
7.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң кейбір бірлескен нормативтік құқықтық актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы
Қаржымині, ҰБ (келісім бойынша)
2016 жылғы қаңтар
А.М. Теңгебаев
8.
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қаржы мониторингі комитеті туралы ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 10 қазандағы № 430 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2015 жылғы қараша
А.М. Теңгебаев
9.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2012 года № 1484 "Об утверждении Правил представления субъектами финансового мониторинга сведений и информации об операциях, подлежащих финансовому мониторингу, и признаков определения подозрительной операции"
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ, МЮ, МНЭ, МКС, МИР,
НБ (по согласованию)
январь 2016 года
Тенгебаев А.М.
2.
О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 "О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан"
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ
октябрь 2015 года
Тенгебаев А.М.
3.
Об утверждении Правил проведения оценки рисков легализации (отмывания) доходов и финансирования терроризма
постановление Правительства Республики Казахстан
МФ, МЮ, МНЭ, МКС, МИР, МВД,
ГП (по согласованию),
АДГСПК (по согласованию),
КНБ (по согласованию),
НБ (по согласованию)
октябрь 2016 года
Тенгебаев А.М.
4.
Об утверждении Правил установления и выплаты вознаграждения за информацию, которая помогла предотвратить или пресечь акт терроризма
постановление Правительства Республики Казахстан
КНБ (по согласованию)
октябрь 2016 года
Билисбеков Н.Д.
5.
О внесении дополнений в приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 6 января 2015 года № 4 "Об утверждении форм уведомлений и Правил приема уведомлений государственными органами, а также об определении государственных органов, осуществляющих прием уведомлений"
приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан
МНЭ, МФ
октябрь 2016 года
Жаксылыков
Т.М.
6.
О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан
постановление правления Национального Банка Республики Казахстан
НБ (по согласованию)
январь 2016 года
Кожахметов К.Б.
7.
О внесении изменений и дополнений в некоторые совместные нормативные правовые акты Министра финансов Республики Казахстан и Национального Банка Республики Казахстан
приказ Министра финансов Республики Казахстан и постановление правления Национального Банка Республики Казахстан
МФ, НБ (по согласованию)
январь 2016 года
Тенгебаев А.М.
8.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 10 октября 2014 года № 430 "Об утверждении Положения о Комитете по финансовому мониторингу Министерства финансов Республики Казахстан"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
ноябрь 2015 года
Тенгебаев А.М.
9.

"Бухгалтерлік есеп саласында кәсіпкерлік қызметті жүзеге асыратын бухгалтерлiк ұйымдар мен кәсiби бухгалтерлерге арналған қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл жасау мақсатында ішкі бақылау ережелеріне қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 5 қарашадағы № 477 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2016 жылғы қаңтар
А.М. Теңгебаев
10.
"Аудиторлық ұйымдарға арналған қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл жасау мақсатында ішкі бақылау ережелеріне қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 27 қарашадағы № 526 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2016 жылғы қаңтар
А.М. Теңгебаев
11.
"Тауар биржасына арналған қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл жасау мақсатында ішкі бақылау ережелеріне қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 28 қарашадағы № 532 және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушының 2014 жылғы 28 қарашадағы № 119 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің бірлескен бұйрығы
Қаржымині, ҰЭМ
2016 жылғы қаңтар
А.М. Теңгебаев
12.
"Нотариустарға арналған қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл жасау мақсатында ішкі бақылау ережелеріне қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 28 қарашадағы № 531 және Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 360 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің және Қазақстан Республикасы Әділет министрінің бірлескен бұйрығы
Қаржымині, Әділетмині
2016 жылғықаңтар
А.М. Теңгебаев
13.
"Ойын бизнесі мен лотереяларды ұйымдастырушыларға қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл жасау мақсатында ішкі бақылау ережелеріне қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 27 қарашадағы № 527 және Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2014 жылғы 26 қарашадағы № 112 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің және Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің бірлескен бұйрығы
Қаржымині, МСМ
2016 жылғықаңтар
А.М. Теңгебаев
14.

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 5 ноября 2014 года № 477 "Об утверждении Требований к правилам внутреннего контроля в целях противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма для бухгалтерских организаций и профессиональных бухгалтеров, осуществляющих предпринимательскую деятельность в сфере бухгалтерского учета"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
январь 2016 года
Тенгебаев А.М.
10.
О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 ноября 2014 года № 526 "Об утверждении Требований к правилам внутреннего контроля в целях противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма для аудиторских организаций"
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
январь 2016года
Тенгебаев А.М.
11.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года № 532 и и.о. Министра национальной экономики Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года № 119 "Об утверждении Требований к правилам внутреннего контроля в целях противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма для товарной биржи"
совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан и Министра национальной экономики Республики Казахстан
МФ, МНЭ
январь 2016 года
Тенгебаев А.М.
12.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан от 28 ноября 2014 года № 531 и Министра юстиции Республики Казахстан от 11 декабря 2014 года № 360 "Об утверждении Требований к правилам внутреннего контроля в целях противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма для нотариусов"
совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан и Министра юстиции Республики Казахстан
МФ, МЮ
январь 2016 года
Тенгебаев А.М.
13.
О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан от 27 ноября 2014 года№ 527 и Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 26 ноября 2014 года № 112 "Об утверждении Требований к правилам внутреннего контроля в целях противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма для организаторов игорного бизнеса и лотерей"
совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан и Министра культуры и спорта Республики Казахстан
МФ, МКС
январь 2016 года
Тенгебаев А.М.
14.

"Ақша аударымы қызметін көрсететін почта операторларына арналған қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл жасау мақсатында ішкі бақылау ережелеріне қойылатын талаптарды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 499 және Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 182 бірлескен бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің және Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің бірлескен бұйрығы
Қаржымині, ИДМ
2016 жылғы қаңтар
А.М. Теңгебаев
15.
Бағалы металдармен, асыл тастармен және олардан жасалған бұйымдармен операцияларды жүзеге асыратын дара кәсіпкерлер және заңды тұлғалар үшін қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл жасау мақсатында ішкі бақылау ережелеріне қойылатын талаптарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2016 жылғы қазан
А.М. Теңгебаев
16.
Лицензиясыз лизинг беруші ретінде лизингтік қызметті жүзеге асырушы дара кәсіпкерлерге және заңды тұлғаларға арналған қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл жасау мақсатында ішкі бақылау ережелеріне қойылатын талаптарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2016 жылғы қазан
А.М. Теңгебаев
17.
Ломбардтарға арналған қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл жасау мақсатында ішкі бақылау қағидаларына қойылатын талаптарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2016 жылғы қазан
А.М. Теңгебаев
18.
Төлемдер қабылдау бойынша операторларға арналған қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл жасау мақсатында ішкі бақылау қағидаларына қойылатын талаптарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының қаулысы
Қаржымині
2016 жылғы қазан
А.М. Теңгебаев
19.
Жылжымайтын мүлікті сатып алу-сату мәмілелерін жүзеге асыру кезінде делдалдық қызметтер көрсететін дара кәсіпкерлерге және заңды тұлғаларға арналған қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл жасау мақсатында ішкі бақылау қағидаларына қойылатын талаптарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2016 жылғы қазан
А.М. Теңгебаев
20.
Банктер болып табылмайтын электронды ақша жүйелері операторларына арналған қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл жасау мақсатында ішкі бақылау қағидаларына қойылатын талаптарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2016 жылғы қаңтар
А.М. Теңгебаев
21.
Заң мәселелері бойынша тәуелсіз мамандарға арналған қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл жасау мақсатында ішкі бақылау қағидаларына қойылатын талаптарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2016 жылғы қаңтар
А.М. Теңгебаев
22.
Адвокаттарға арналған қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл жасау мақсатында ішкі бақылау қағидаларына қойылатын талаптарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2016 жылғы қаңтар
А.М. Теңгебаев
23.
Кредиттік серіктестіктерге арналған қылмыстық жолмен алынған кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимыл жасау мақсатында ішкі бақылау қағидаларына қойылатын талаптарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2016 жылғы қаңтар
А.М. Теңгебаев
24.
Терроризмді және экстремизмді қаржыландырумен байланысты ұйымдар мен тұлғалардың тізбесіне енгізілген жеке тұлғаға өзінің тіршілік-тынысын қамтамасыз етуі үшін қаражат төлеу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині
2016 жылғы қаңтар
А.М. Теңгебаев
25.
Терроризмді және экстремизмді қаржыландырумен байланысты ұйымдар мен тұлғалардың тізбесін жасау және мемлекеттік органдарға жеткізу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің, Қазақстан Республикасы Әділет министрінің, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің, Қазақстан Республикасы Бас прокурорының, Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бірлескен бұйрықтары
Қаржымині, Әділетмині, СІМ, ІІМ, ҰҚК (келісім бойынша), БП (келісім бойынша)
2016 жылғы қаңтар
А.М. Теңгебаев
26.
Кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыру тәуекелдерін бағалау үшін мемлекеттік органдардан және қаржы мониторингі субъектілерінен деректер жинау әдіснамасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы
Қаржымині, Әділетмині, ҰЭМ, МСМ, ИДМ, ІІМ, БП (келісім бойынша), МҚСЖҚА (келісім бойынша), ҰҚК (келісім бойынша), ҰБ (келісім бойынша)
2016 жылғы қазан
А.М. Теңгебаев
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
Әділетмині – Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
БП – Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
ИДМ – Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі
Қаржымині – Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі
МСМ – Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі
МҚСЖҚА – Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі
СІМ – Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігi
IIM – Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігi
ҰҚК – Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті
ҰЭМ – Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
ҰБ – Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі

О внесении изменений и дополнений в совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 499 и Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 182 "Об утверждении Требований к правилам внутреннего контроля в целях противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма для операторов почты, оказывающих услуги по переводу денег"
совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан и Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан
МФ, МИР
январь 2016 года
Тенгебаев А.М.
15.
Об утверждении Требований к правилам внутреннего контроля в целях противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма для индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих операции с драгоценными металлами, драгоценными камнями и изделиями из них
Приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
октябрь 2016 года
Тенгебаев А.М.
16.
Об утверждении Требований к правилам внутреннего контроля в целях противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма для индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих лизинговую деятельность в качестве лизингодателя без лицензии
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
октябрь 2016 года
Тенгебаев А.М.
17.
Об утверждении Требований к правилам внутреннего контроля в целях противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма для ломбардов
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
октябрь 2016 года
Тенгебаев А.М.
18.
Об утверждении Требований к правилам внутреннего контроля в целях противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма для операторов по приему платежей
приказ Министра финансов и постановление правления Национального Банка
МФ
октябрь 2016 года
Тенгебаев А.М.
19.
Об утверждении Требований к правилам внутреннего контроля в целях противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма для индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, оказывающих посреднические услуги при осуществлении сделок купли-продажи недвижимого имущества
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
октябрь 2016 года
Тенгебаев А.М.
20.
Об утверждении Требований к правилам внутреннего контроля в целях противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма для операторов систем электронных денег, не являющихся банками
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
январь 2016 года
Тенгебаев А.М.
21.
Об утверждении Требований к правилам внутреннего контроля в целях противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма для независимых специалистов по юридическим вопросам
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
январь 2016 года
Тенгебаев А.М.
22.
Об утверждении Требований к правилам внутреннего контроля в целях противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма для адвокатов
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
январь 2016 года
Тенгебаев А.М.
23.
Об утверждении Требований к правилам внутреннего контроля в целях противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, и финансированию терроризма для кредитных товариществ
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
январь 2016 года
Тенгебаев А.М.
24.
Об утверждении Правил выплаты средств физическому лицу, включенному в перечень организаций и лиц, связанных с финансированием терроризма и экстремизма для обеспечения своей жизнедеятельности
приказ Министра финансов Республики Казахстан
МФ
январь 2016 года
Тенгебаев А.М.
25.
Об утверждении Правил составления и доведения до государственных органов перечня организаций и лиц, связанных с финансированием терроризма и экстремизма
совместный приказ Министра финансов Республики Казахстан, Министра юстиции Республики Казахстан, Комитета национальной безопасности
МФ, МЮ, МИД, МВД,
КНБ (по согласованию),
ГП (по согласованию)
январь 2016 года
Тенгебаев А.М.