Учаскелiк комиссиялар туралы Ереженi бекiту туралы
Астана қаласы әкімиятының 2002 жылғы 18 ақпандағы N 3-1-227п қаулысы. Астана қалалық Әділет басқармасында 2002 жылғы 25 наурызда тіркелді. Тіркеу N 182. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 26 маусымдағы N 23-541қ қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2007.06.26 N 23-541қ қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шiлдедегi N 246-II " Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек туралы ", " Балалы отбасыларға берiлетiн мемлекеттiк жәрдемақылар туралы " 2005 жылғы 28 маусымдағы Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 24 желтоқсандағы  N 1685 "Қазақстан Республикасының "Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек туралы" Заңын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы", "Балалы отбасыларға берiлетiн мемлекеттiк жәрдемақылар туралы" Қазақстан Республикасы Заңын жүзеге асыру жөнiндегi кейбiр шаралар туралы" 2005 жылғы 2 қарашадағы  N 1092 қаулыларымен сәйкес, Астана қаласының әкiмияты  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Ескерту: Қаулының кіріспесіне өзгертулер енгізілді - Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 21 желтоқсандағы N 23-10-1096қ  қаулысымен .
1. Учаскелiк комиссиялар туралы қоса берiлген Ереже бекiтiлсiн.
2. Аудан әкiмдерi аудандық учаскелiк комиссиялар құрамын құрсын және бекiтсiн.
Ескерту: 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 21 желтоқсандағы N 23-10-1096қ  қаулысымен .
3. Қалалық құрылымдар (салық комитетi, Әділет департаменті,  көшi-қон полициясы басқармасы, "Астана қаласы бойынша жылжымайтын мүлiк жөнiндегi орталығы" Республикалық мемлекеттiк кәсiпорыны) Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнама нормалары шегiнде тексеру өткiзу үшiн қажет мәлiметтердi беруге учаскелiк комиссияларға жәрдем берсiн.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Астана қаласының әкімдігінің 2005 жылғы 17 тамыздағы  N 23-7-612 қаулысымен.
4. <*>
Ескерту. 4-тармақ алынып тасталды - Астана қаласының әкімдігінің 2003 жылғы 11 маусымдағы  N 3-1-1048 қаулысымен.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Н.З.Нығматулинге жүктелсін.
Астана қаласының әкімі
КЕЛІСІЛДІ
Алматы ауданының әкімі
Сарыарқа ауданының әкімі
Астана қаласы
салық комитетінің төрағасы
Астана қаласы Ішкі істер басқармасы
көші-қон басқармасының бастығы
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Тіркеу қызметі комитетінің Астана қаласы
бойынша жылжымайтын мүлік жөніндегі
орталығы" республикалық мемлекеттік
кәсіпорынының директоры
Астана қаласы қаржы
департаментінің бастығы
Астана қаласы еңбек, жұмыспен
қамту және халықты әлеуметтік
қорғау департаментінің бастығы
КЕЛІСІЛДІ                        Астана қаласы әкімиятының

Об утверждении Положения об участковых комиссиях
Постановление Акимата города Астаны от 18 февраля 2002 года N 3-1-227п. Зарегистрировано Управлением юстиции города Астаны от 25 марта 2002 года N 182. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 26 июня 2007 года N 23-541қ
Сноска. Постановление Акимата города Астаны от 18 февраля 2002 года N 3-1-227п утратило силу постановлением акимата города Астаны от 26 июня 2007 года N 23-541қ.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 17 июля 2001 года N  246-II  "О государственной адресной социальной помощи", от  28 июня  2005 года "О государственных пособиях семьям, имеющим детей" и постановлениями Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2001 года  N 1685  "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственной адресной социальной помощи", от 2 ноября 2005 года  N 1092  "О некоторых мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственных пособиях семьям, имеющим детей" - акимат города Астаны  постановляет:
Сноска. В преамбулу внесены изменения - постановлением акимата города Астаны от 21 декабря 2005 года N  23-10-1096п  .
1. Утвердить прилагаемое Положение об участковых комиссиях.
2. Акимам районов создать и утвердить состав районных участковых комиссий.
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением акимата города Астаны от 21 декабря 2005 года N  23-10-1096п  .
3. Городским структурам (налоговый комитет, Департамент юстиции, управление миграционной полиции, Республиканское государственное предприятие "Центр по недвижимости по городу Астане") содействовать участковым комиссиям в предоставлении сведений, необходимых для проведения обследований, в пределах норм действующего законодательства Республики Казахстан.  <*>
Сноска. В пункт 3 внесены изменения - постановлением Акимата города Астаны от 17 августа 2005 года N  23-7-612п  .
4.  <*>
Сноска. Пункт 4 исключен -  постановлением  акимата города Астаны от 11 июня 2003 года N 3-1-1048п.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Нигматулина Н.З.
Аким города Астаны                              А. Джаксыбеков
Визы: Нигматулин Н.З.
Ченцов А.Д.
Абдрказаков С.М.
Сагадиев А.К.
Согласовано
Аким района "Алматы"                            А. Шакиров
Аким района "Сарыарка"                          Н. Тихонюк
Председатель налогового комитета
по городу Астане                                Е. Ильясов
Начальник управления миграционной
полиции управления внутренних дел
города Астаны                                   С. Султанов
Директор Республиканского государственного
предприятия "Центр по недвижимости по
городу Астане Комитета регистрационной
службы Министерства юстиции
Республики Казахстан"                           К. Базарбаев
Начальник департамента финансов
города Астаны                                   А. Тусупбеков
Начальник Департамента труда,
занятости и социальной защиты
населения города Астаны                         А. Демеува
"Согласовано"
Секретарь Маслихата
города Астаны                                   А. Демидов
Утверждено
постановлением акимата
города Астаны

Астана қаласы                        2002 жылғы 18 ақпандағы
Мәслихатының хатшысы                   N 3-1-227п қаулысымен
БЕКІТІЛДІ
Учаскелiк комиссиялар туралы
ЕРЕЖЕ
Осы Ереже Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шiлдедегi  N 246-II "Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек туралы, " Балалы отбасыларға берiлетiн мемлекеттiк жәрдемақылар туралы " 2005 жылғы 28 маусымдағы заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 24 желтоқсандағы  N 1685 "Қазақстан Республикасының "Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек туралы" Заңын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы", "Балалы отбасыларға берiлетiн мемлекеттiк жәрдемақылар туралы Қазақстан Республикасының Заңын жүзеге асыру бойынша кейбiр шаралар туралы" 2005 жылғы 2 қарашадағы  N 1092 қаулыларымен және Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгiнiң 2000 жылғы 28 шiлдедегi N 186-б "Учаскелiк комиссиялар қызметiн ұйымдастыру және жүзеге асыру туралы ұсыныстар" бұйрығына сәйкес әзiрлендi.
Ескерту: Кіріспеге өзгертулер енгізілді - Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 21 желтоқсандағы N 23-10-1096қ  қаулысымен .
1. Жалпы ережелер
1. Учаскелiк комиссиялар Астана қаласы аудандары әкiмдерiнiң шешiмдерiмен тиiстi аумақтарда арыз иесiне мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек (бұдан әрi - атаулы әлеуметтiк көмек) және/немесе 18 жасқа дейiнгi балаларға (бұдан әрi - балаларға жәрдемақы) тағайындалатын және төленетiн ай сайынғы мемлекеттiк жәрдемақыны берудiң қажеттiгi туралы қорытынды дайындау үшiн және материалдық жағдайына тексеру жүргiзу қажет болғанда құрылады.
Ескерту: 1-тармақ жаңа редакцияда жазылды - Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 21 желтоқсандағы N 23-10-1096қ  қаулысымен .
2. Учаскелiк комиссияларға аудан әкiмдерiнiң орынбасарлары басшылық етедi және мүшелерiнiң жалпы саны 7 адамнан кем болмауы қажет.
Ескерту: 2-тармақ жаңа редакцияда жазылды - Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 21 желтоқсандағы N 23-10-1096қ  қаулысымен .
3. Учаскелiк комиссиялар жергiлiктi өкiлеттi органдардың, жергiлiктi өзiн-өзi басқару органдарының, қоғамдық бiрлестiктердiң, үй-жайлардың (пәтерлердiң) меншiк иелерi кооперативтерiнiң, ұйымдардың және бiлiм беру, денсаулық сақтау, әлеуметтiк қорғау саласы уәкiлеттi органдарының өкiлдерiнен, құқық қорғау органдарының қызметкерлерiнен құрылуы мүмкін.
4. Учаскелiк комиссиялар отырысы он күнде бiр реттен кем өткiзiлмеуi тиiс. Учаскелiк комиссияның бiрiншi отырысы "Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар департаментi" мемлекеттiк мекемесi өкiлiнiң қатысуымен өткiзiледi.
Ескерту: 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 21 желтоқсандағы N 23-10-1096қ  қаулысымен .

от 18 февраля 2002 года
N 3-1-227
Положение
об участковых комиссиях
Настоящее Положение разработано в соответствии с законами Республики Казахстан от 17 июля 2001 года N  246-II  "О государственной адресной социальной помощи", от  28 июня  2005 года "О государственных пособиях семьям, имеющим детей", постановлениями Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2001 года  N 1685  "О мерах по реализации  Закона  Республики Казахстан "О государственной адресной социальной помощи", от 2 ноября 2005 года N  1092  "О некоторых мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственных пособиях семьям, имеющим детей" и приказом Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 28 июля 2000 года N 186-п "Рекомендации об организации и осуществлении деятельности участковых комиссий".
Сноска. В преамбулу внесены изменения - постановлением акимата города Астаны от 21 декабря 2005 года N  23-10-1096п  .
1. Общие положения
1. Участковые комиссии образуются решениями акимов районов города Астаны на соответствующих территориях для проведения обследования материального положения семей и подготовки заключения о нуждаемости в получении государственной адресной социальной помощи (далее - адресная социальная помощь) и/или ежемесячного государственного пособия, назначаемого и выплачиваемого на детей до восемнадцати лет (далее - пособие на детей).
Сноска. пункт 1 в новой редакции - постановление акимата города Астаны от 21 декабря 2005 года N  23-10-1096п  .
2. Участковые комиссии возглавляют заместители акимов районов и общее количество их членов должно составлять не менее 7 человек.
Сноска. пункт 1 в новой редакции - постановление акимата города Астаны от 21 декабря 2005 года N  23-10-1096п  .
3. В состав участковых комиссий входят представители местных представительных органов, органов местного самоуправления, общественных объединений, кооперативов собственников помещений (квартир), организаций и уполномоченных органов образования, здравоохранения, социальной защиты, работников правоохранительных органов.
4. Заседания участковых комиссий проводятся не реже одного раза в десять дней. Первое заседание участковой комиссии проводится с участием представителя Департамента труда, занятости и социальной защиты населения города Астаны.
Сноска. В пункт 4 внесены изменения - постановлением акимата города Астаны от 21 декабря 2005 года N  23-10-1096п  .

5. Учаскелiк комиссияның отырысы құрамның 3/4 бөлiгi қатысқан жағдайда құқықты болып саналады.
6. Учаскелiк комиссиялар өз жұмысында Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамаларын және осы Ереженi басшылыққа алады.
2. Комиссияның негізгi атқаратын қызметтерi
7. Учаскелiк комиссиялар "Астана қаласының Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар департаменті" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрi - Уәкiлеттi орган) аса қажет ететiн отбасыларына атаулы әлеуметтiк көмек көрсетуге, балаларға жәрдемақыны тағайындауға және төлеуге жәрдемдеседi.
Ескерту. 7-тармаққа өзгертулер енгізілді - Астана қаласының әкімдігінің 2005 жылғы 17 тамыздағы  N 23-7-612 қаулысымен, 2005 жылғы 21 желтоқсандағы N 23-10-1096қ  қаулысымен. .
8. Учаскелiк комиссиялар арыз иесiнiң ұсынған құжаттарын Уәкiлеттi орган жiберген күннен бастап бес күн iшiнде атаулы әлеуметтiк көмек және/немесе балаларға жәрдемақы беру туралы қорытынды әзiрлейдi (1-қосымша).
Ескерту: 8-тармаққа өзгерту енгізілді - Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 21 желтоқсандағы N 23-10-1096қ  қаулысымен .
9. Қажет болғанда учаскелiк комиссиялар Уәкiлеттi орган тапсырма берген күннен бастап бескүндiк мерзiмде адамның (отбасының) материалдық жағдайына тексеру жүргiзедi, акт жасайды, қорытынды әзiрлейдi, қол қояды және Уәкiлеттi органға ұсынады (2-қосымша).
10. Оның тұратын орнына шығу арқылы нақты материалдық жағдайына тексеру жүргiзуге өтiнiш берушi қарсы болған жағдайда учаскелiк комиссия акт жасайды және бұл туралы атаулы әлеуметтiк көмек және/немесе балаларға жәрдемақы тағайындау және бас тарту туралы шешiм қабылдайтын Уәкiлеттi органға хабарлайды.
Ескерту: 10-тармаққа өзгерту енгізілді - Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 21 желтоқсандағы N 23-10-1096қ  қаулысымен .
3. Комиссияның негiзгі құқықтары мен мiндеттерi
11. <*>
Ескерту. 11-тармақ алынып тасталды - Астана қаласының әкімдігінің 2005 жылғы 17 тамыздағы  N 23-7-612 қаулысымен.
12. Учаскелiк комиссиялар Уәкiлеттi органның тапсырмасы бойынша өтiнiш берушiлердiң берген құжаттарын iрiктеп қайта тексеруi мүмкiн.
13. Учаскелiк комиссиялар тексеру жүргiзу үшiн қажеттi мәлiметтердi тиiстi органдардан сұратуға құқығы бар.
14. Учаскелiк комиссия мүшелерi Уәкiлеттi органға табыс етiлген актiде баяндалған мәлiметтердiң шындығы мен нақтылығына жауап бередi.
4. Тексеру жүргiзу тәртiбi
15. Атаулы әлеуметтiк көмек және/немесе балаларға жәрдемақы алуға өтiнiш берушi мен оның отбасының нақты материалдық жағдайын тексеру оның өзiнiң қатысуымен және осы Ережемен белгiленген мерзiмдерде екiден кем емес Учаскелiк комиссия мүшелерiмен жүргiзiледi.
Ескерту: 15-тармақ жаңа редакцияда жазылды - Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 21 желтоқсандағы N 23-10-1096қ  қаулысымен .

5. Решение участковой комиссии считается правомочным, если на заседании присутствует не менее 3/4 от ее состава.
6. Участковые комиссии в своей деятельности руководствуются действующим законодательством Республики Казахстан и настоящим Положением.
2. Основные функции комиссий
7. Участковые комиссии содействуют Государственному учреждению "Департамент занятости и социальных программ города Астаны (далее - Уполномоченный орган) в оказании адресной социальной помощи, назначении и выплате пособия на детей наиболее нуждающимся семьям.  <*>
Сноска. В пункт 7 внесены изменения - постановлениями акимата города Астаны от 17 августа 2005 года N  23-7-612п  , от 21 декабря 2005 года N  23-10-1096п  .
8. Участковые комиссии в течение пяти дней со дня направления Уполномоченным органом представленных документов заявителя готовят заключение о предоставлении адресной социальной помощи и/или пособия на детей. (приложение 1).
Сноска. В пункт 8 внесены изменения - постановлением акимата города Астаны от 21 декабря 2005 года N  23-10-1096п  .
9. При необходимости участковые комиссии в пятидневный срок со дня поручения Уполномоченного органа проводят обследование материального положения лиц (семей), составляют акт, готовят заключение, подписывают и представляют Уполномоченному органу (приложение 2).
10. В случае отказа заявителя на проведение обследования фактического материального положения с выездом на место его проживания участковая комиссия составляет акт и ставит об этом в известность уполномоченный орган, который принимает решение об отказе в назначении адресной социальной помощи и/или пособия на детей.
Сноска. В пункт 10 внесены изменения - постановлением акимата города Астаны от 21 декабря 2005 года N  23-10-1096п  .
3. Основные права и обязанности комиссий
11.  <*>
Сноска. Пункт 7 исключен - постановлением Акимата города Астаны от 17 августа 2005 года N  23-7-612п  .
12. Участковые комиссии по поручению Уполномоченного органа могут выборочно перепроверить представленные документы заявителей.
13. Участковые комиссии имеют право запрашивать в соответствующих органах сведения, необходимые для проведения обследований.
14. Члены участковых комиссий несут ответственность за достоверность и точность данных, изложенных в акте, представленном Уполномоченному органу.
4. Порядок проведения обследования
15. Обследование фактического материального положения заявителя и его семьи, претендующей на получение адресного социального пособия и/или пособия на детей, проводится не менее двумя членами Участковой комиссии в сроки, установленные настоящим Положением.
Сноска. пункт 15 в новой редакции - постановлением акимата города Астаны от 21 декабря 2005 года N  23-10-1096п  .

16. Адамның (отбасының) материалдық жағдайын тексеру Уәкiлеттi органның тапсырмасы бойынша атаулы әлеуметтiк көмек және/немесе балаларға жәрдемақы тағайындауға бiрiншi рет өтiнiш жасағанда жүргiзiледi, қайтадан өтiнiш жасағанда тек қажет болғанда ғана (отбасы құрамы мен табыстарында өзгерiс болған жағдайда, қосымша есепке алынбаған табыстары туралы мәлiметтер бар болғанда) жүргiзiледi, бiрақ жылына бiр реттен жиi емес.
Ескерту: 16-тармаққа өзгерту енгізілді - Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 21 желтоқсандағы N 23-10-1096қ  қаулысымен .
17. Тексеру барысында учаскелiк комиссиялар өтiнiш берушiнiң көмек сұрауымен байланысты мән-жайларды анықтайды. Мұнда назар мыналарға аударылады:
отбасы құрамы мен саны;
отбасының жұмыс iстейтiн мүшелерiнiң саны;
отбасының еңбекке жарамды жастағы жұмыс iстемейтін мүшелерінің саны, олардың жұмыспен қамтылмау себебi;
отбасында балаларды, мүгедектерді, қарттарды, ауру адамдарды бағып-күтумен айналысатын еңбекке қабілеттi адамдардың бар-жоғы;
отбасында кәмелеттiк жасқа толмаған балалар мен бағып-күтудi қажет ететін (мүгедек, қарт, ауру) адамдардың бар-жоғы;
жер үлесi мен жеке қосалқы шаруашылығының (үй малдары, құстар, үй іргесіндегi телім, бақша) бар-жоғы және олардан алатын нақты табыс мөлшерi;
баспана бiрлігі санының бар-жоғы (пәтерлер, үйлер);
пайдалануға жарайтын автокөлігінің бар-жоғы немесе болмауы.
18. Заңсыз төлемге тартылған акті деректерінің күмәнділігі немесе қандай-да бiр жөнсiздiк анықталған жағдайда залалды өтеу қолданыстағы заңнамада белгiленген тәртіппен кінәлі адамнан (арыз иесiнен) өндіріліп алынады.
19. Өтінiш берушi мен оның отбасының материалдық жағдайын тексеру азаматтардың жеке өмірін сыйлауды сақтай отырып, әрі олардың қадір-қасиетін қорлайтын іс-әрекеттерді жоятындай ахуалда учаскелік комиссия арқылы жүргізілуі тиіс. Комиссия мүшелерінің азаматтардың жеке өмірі туралы мәліметтерді жариялауға құқы жоқ.
Астана қаласы еңбек, жұмыспен
қамту және халықты әлеуметтік
қорғау департаментінің бастығы
Учаскелiк комиссиялар
туралы Ережеге 1-қосымша
Ескерту: қосымшаға өзгерту енгізілді - Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 21 желтоқсандағы N 23-10-1096қ  қаулысымен .
Астана қаласы _________________ ауданы
УЧАСКЕЛIК КОМИССИЯСЫНЫҢ ҚОРЫТЫНДЫСЫ
200__ жылғы "___" ___________ N _____
Учаскелiк комиссия өтiнiш берушiнiң берген құжаттарын қарастыра келе, отбасы _______ адамнан тұратын
_________________________________________________________________
(Тегi, аты, әкесiнiң аты)
_________________________________________________________________
(атаулы әлеуметтiк көмектi және/немесе балаларға жәрдемақы
қажет етедi немесе қажет етпейдi)
туралы шешiм шығарады.
Төраға:
Комиссия мүшелерi: 1. _________________
2. _________________
3. _________________
4. _________________
Учаскелiк комиссиялар
туралы Ережеге 2-қосымша
Астана қаласы __________________
(аудан)
Отбасының материалдық жағдайын тексеру
АКТI
"___" _________ 200_ жыл

16. Обследование материального положения лица (семьи) производится по поручению Уполномоченного органа при первичном обращении за назначением адресной социальной помощи и/или пособия на детей, при повторном обращении, только по мере необходимости (в случаях изменений в составе и доходах семьи, при наличии сведений о дополнительных неучтенных доходах и т.п.), но не реже одного раза в год.
Сноска. в пункт 16 внесены изменения - постановлением акимата города Астаны от 21 декабря 2005 года N  23-10-1096п  .
17. В ходе обследования участковые комиссии выясняют обстоятельства, в связи с которыми заявитель обратился за помощью. При этом обращается внимание на следующее:
состав и численность семьи;
число работающих членов семьи;
число не работающих членов семьи в трудоспособном возрасте - причину их незанятости;
наличие в семье лиц трудоспособного возраста, занятых уходом за детьми, инвалидами, престарелыми, больными;
наличие в семье несовершеннолетних детей и лиц, нуждающихся в уходе (инвалидов, престарелых, больных);
наличие земельного надела и личного подсобного хозяйства (домашнего скота, птицы, приусадебного участка, огорода) и размер фактических доходов от них;
наличие количества единиц жилища (квартиры, дома);
наличие или отсутствие автотранспорта, пригодного к эксплуатации.
18. В случае выявления каких-либо нарушений, либо недостоверности данных акта, повлекших незаконную выплату, возмещение вреда взыскивается с виновных лиц (заявителей) в порядке, установленном действующим законодательством.
19. Обследование материального положения заявителя и его семьи должно проводиться участковой комиссией при соблюдении уважения к частной жизни граждан, в обстановке, исключающей действия, унижающие их достоинство.
Члены комиссии не вправе разглашать сведения о частной жизни граждан.
Начальник Департамента труда,
занятости и социальной защиты
населения города Астаны                           А. Демеува
Приложение 1 к Положению
об участковых комиссиях
Заключение участковой комиссии
района _____________ г. Астаны
N_____ от "____"_________200_ года
Участковая комиссия, рассмотрев представленные документы заявителя, ________________________________________________________,
(Ф.И.О.)
семья которого состоит из___человек, выносит заключение о
____________________________________________________________________
(нуждается или не нуждается в адресной социальной помощи
и/или в пособии на детей)
____________________________________________________________________
Председатель:     ______________________
Члены комиссии: 1.______________________
2.______________________
3.______________________
4.______________________
Сноска. В приложение 1 внесены изменения - постановлением акимата города Астаны от 21 декабря 2005 года N  23-10-1096п  .
Приложение 2 к Положению
об участковых комиссиях
г. Астана ______________________________
(район)
Акт
обследования материального положения семьи
"___"________200_ г.

6. Отбасының материалдық жағдайына әсер ететін ерекше факторлар
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
7. Ескерту __________________________________________________
___________________________________________________________________
8. Тексеру нәтижелері туралы учаскелік комиссияның қорытындысы
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
Комиссия төрағасы:
Мүшелерi:          1. _________________
2. _________________
3. _________________
4. _________________
5. _________________
Тексеру актімен таныстым: ___________________________________
(Өтініш берушінің аты-жөні және қолы)

6. Особые факторы, влияющие на материальное положение семьи
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
7. Примечание
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
8. Заключение участковой комиссии о результатах обследования
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Председатель комиссии: _________________________
Члены:                1.________________________
2.________________________
3.________________________
4.________________________
5.________________________
С актом обследования ознакомлен:_______________________________
(ф.и.о. и подпись заявителя)