"Курчатов қаласындағы тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй-коммуналдық қызметке ақы төлеу және тұрғын үйді ұстауға арналған тұрғын үй көмегін ұсыну қағидалары туралы" 2008 жылғы 16 қазандағы N 12/95-IV шешімге өзгертулер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2009 жылғы 27 қазандағы N 21/168-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласындағы Әділет басқармасында 2009 жылғы 9 қарашада N 5-3-83 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 шілдедегі N 27/212-IV шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2010.07.22 N 27/212-IV шешімімен (жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабы 1 тармағы 7) тармақшасына сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «Курчатов қаласындағы тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй-коммуналдық қызметке ақы төлеу және тұрғын үйді ұстауға арналған тұрғын үй көмегін ұсыну қағидалары туралы» 2008 жылғы 16 қазандағы № 12/95-IV шешімге (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 5-3-61 нөмірімен 2008 жылдың 23 қазанында тіркелген, «Дидар» газетінің 2008 жылғы 6 қарашасындағы № 149-150, «Рудный Алтай» газетінің 2008 жылғы 1 қарашасындағы № 160-161 сандарында жарияланған), «Курчатов қаласындағы тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй-коммуналдық қызметке ақы төлеу және тұрғын үйді ұстауға арналған тұрғын үй көмегін ұсыну қағидалары туралы» 2008 жылғы 16 қазандағы № 12/95-IV шешімге өзгертулер енгізу туралы» 2009 жылғы 23 сәуірдегі № 18/138-IV (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 5-3-73 нөмірімен 2009 жылдың 8 мамырында тіркелген, «Дидар» газетінің 2009 жылғы 16 мамырдағы № 70-71, «Рудный Алтай» газетінің 2009 жылғы 18 мамырдағы № 74 сандарында жарияланған), «Курчатов қаласындағы тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй-коммуналдық қызметке ақы төлеу және тұрғын үйді ұстауға арналған тұрғын үй көмегін ұсыну қағидалары туралы» 2008 жылғы 16 қазандағы № 12/95-IV шешімге өзгертулер енгізу туралы» 2009 жылғы 23 сәуірдегі № 18/138-IV шешімге өзгертулер енгізу туралы» 2009 жылғы 23 шілдедегі № 20/149-IV (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 5-3-80 нөмірімен 2009 жылдың 4 тамызында тіркелген, «Дидар» газетінің 2009 жылғы 7 тамызындағы № 127-128, «Рудный Алтай» газетінің 2009 жылғы 27 тамыздағы № 133-134 сандарында жарияланған) шешімімен енгізілген өзгерістерімен келесі өзгертулер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында «Курчатов қаласындағы тұрмысы төмен азаматтарға тұрғын үй-коммуналдық қызметке ақы төлеу және тұрғын үйді ұстауға арналған тұрғын үй көмегін ұсыну қағидалары туралы»:
барлық мәтін бойынша «қайта аттестациялау» сөздері «құжаттарды қайта рәсімдеу» сөздеріне ауыстырылсын;
11 тармақ алынып тасталсын.

О внесении изменений в решение от 16 октября 2008 года N 12/95-IV "О Правилах предоставления малообеспеченным гражданам жилищной помощи на содержание жилья и оплату жилищно-коммунальных услуг по городу Курчатову"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 октября 2009 года N 21/168-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 9 ноября 2009 года за N 5-3-83. Утратило силу решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 июля 2010 года N 27/212-IV
Сноска. Утратило силу решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.07.2010 N 27/212-IV (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 16 октября 2008 года № 12/95-IV «О Правилах предоставления малообеспеченным гражданам жилищной помощи на содержание жилья и оплату жилищно-коммунальных услуг по городу Курчатову» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-3-61 от 23 октября 2008 года, опубликовано в областных газетах «Дидар» от 6 ноября 2008 года № 149-150, «Рудный Алтай» от 1 ноября 2008 года № 160-161) с внесенными изменениями решением от 23 апреля 2009 года № 18/138-IV «О внесении изменений в решение от 16 октября 2008 года № 12/95-IV «О Правилах предоставления малообеспеченным гражданам жилищной помощи на содержание жилья и оплату жилищно-коммунальных услуг по городу Курчатову» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-3-73 от 8 мая 2009 года, опубликовано в областных газетах «Дидар» от 16 мая 2009 года № 70-71, «Рудный Алтай» от 18 мая 2009 года № 74), решением от 23 июля 2009 года № 20/149-IV «О внесении изменений в решение от 23 апреля 2009 года № 18/138-IV «О внесении изменений в решение от 16 октября 2008 года № 12/95-IV «О Правилах предоставления малообеспеченным гражданам жилищной помощи на содержание жилья и оплату жилищно-коммунальных услуг по городу Курчатову» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-3-80 от 4 августа 2009 года, опубликовано в областных газетах «Дидар» от 7 августа 2009 года № 127-128, «Рудный Алтай» от 27 августа 2009 года № 133-134) следующие изменения:
в приложении к указанному решению «Правила предоставления малообеспеченным гражданам жилищной помощи на содержание жилья и оплату жилищно-коммунальных услуг по городу Курчатову»:
по всему тексту слово «переаттестация» заменить словами «переоформление документов»;
пункт 11 исключить

2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                                Г. БАЙЗАҚОВА
Курчатов қалалық
мәслихатының хатшысы                            Ш. ТӨЛЕУТАЕВ

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                             Г. БАЙЗАКОВА
Секретарь Курчатовского
городского маслихата                            Ш. ТУЛЕУТАЕВ