Лебяжі ауданының жекелеген санаттағы азаматтарына 2010 жылға арналған әлеуметтік көмек көрсету туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 27 қаңтардағы N 7/1 қаулысы. Павлодар облысы Лебяжі ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 9 ақпанда N 12-9-104 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі ауданы әкімінің аппараты басшысысының 2014 жылғы 06 наурыздағы N 31/1-36/89 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі ауданы әкімінің аппараты басшысының 06.03.2014 N 31/1-36/89 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының, 14 тармақшасына, аудандық мәслихаттың (IV сайланған XVI сессиясы) 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 жылғы әлеуметтік көмекке құқығы бар азаматтардың санатын бекіту туралы" N 5/16 шешіміне, аудандық мәслихаттың (IV сайланған XVI сессиясы) 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 1/16 шешіміне сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әлеуметтік көмекке құқығы бар азаматтар санаты:
1) Ұлы Отан соғысына (әрі қарай – ҰОС) қатысқандар және мүгедектер;
2) 1941 жылдың 22 маусымынан 1945 жылдың 9 мамырына дейін кем дегенде 6 ай жұмыс істегендер және бұрынғы Одақ ордені және медальдарымен марапатталмағандар;
3) ҰОС қатысып, қайтыс болғандардың жұбайлары;
4) ҰОС кезінде қайтыс болған (қайтыс болған, жоғалып кеткен) әскери қызметкерлердің қайталап неке құрмаған жұбайлары;
5) Ауған соғысына қатысқандар;
6) Чернобыль атом электростанциясындағы авария зардаптарын жоюға қатысқандар;
7) бұрынғы кәмелетке толмаған концлагерь, гетто және де басқа тұтқындары;
8) "Қайсарлы еңбегі үшін" медалімен марапатталған тыл еңбеккерлері;
9) қайтыс болу кезеңінде жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінде тіркеуде тұрған жұмыссыздарды жерлеу рәсімін атқаратын тұлғалар;
10) медициналық және педагогикалық білімі бар жас мамандар;
11) 18 жасқа дейінгі балалары бар мүгедек әйелдер;
12) бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар;
13) орташа табысы күн көріс минимумынан төмен тіршілік ететін, төтенше жағдайға түсіп қалған тұлғалар (өрт, үй тонау, бір айдан аса созылған аурулар және тағы басқалары);
14) отбасылық кірісі бекітілген кедейшілік шегінен төмен аз қамтамасыз етілген азаматтар;
15) "Облыс алдындағы ерен еңбегі" белгісімен марапатталған тұлғалар;

О социальной помощи отдельным категориям граждан Лебяжинского района на 2010 год
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 27 января 2010 года N 7/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Лебяжинского района Павлодарской области 9 февраля 2010 года N 12-9-104. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Лебяжинского района Павлодарской области от 06 марта 2014 года N 31/1-36/89)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Лебяжинского района Павлодарской области от 06.03.2014 N 31/1-36/89).
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением районного маслихата (XVI сессия IV созыва) от 25 декабря 2009 года N 5/16 "Об утверждении категории граждан, имеющие право на социальные выплаты в 2010 году", решением районного маслихата (XVI сессия IV созыва) от 25 декабря 2009 года N 1/16 "О районном бюджете на 2010-2012 годы", в целях оказания социальной помощи отдельным категориям граждан, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Категории граждан, имеющие право на социальную выплату:
1) участники и инвалиды Великой Отечественной войны (далее - ВОВ);
2) лица, проработавшие не менее 6-ти месяцев с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года и не награжденные орденами и медалями бывшего Союза;
3) жены (мужья) умерших участников ВОВ;
4) жены погибших (умерших, пропавших без вести) военнослужащих во время ВОВ не вступившие в повторный брак;
5) участники Афганской войны;
6) участники ликвидации аварии на Чернобыльской атомной электростанции;
7) бывшие несовершеннолетние узники концлагерей, гетто и других мест принудительного содержания;
8) труженики тыла, награжденные медалью "За самоотверженный труд";
9) лица, осуществляющие погребение безработных, состоявших на момент смерти на учете в отделе занятости и социальных программ;
10) молодые специалисты медицинских и педагогических специальностей;
11) женщины инвалиды, имеющие детей до 18 лет;
12) лица, освободившиеся из мест лишения свободы;
13) лица, попавшие в экстремальные ситуации (пожар, квартирные кражи, длительная, более месяца, болезнь и другие), со среднедушевым доходом ниже прожиточного минимума;
14) малообеспеченные граждане, доход семьи которых не превышает установленную черту бедности;
15) лица награжденные знаком "За заслуги перед областью";

16) Қазақстан Республикасы шегінде медициналық мекемелерге квота бойынша тексерілген және емделуді өтіп жатқан азаматтар;
17) аз қамтамасыз етілген отбасыларынан және жетім балалар қатарынан мемлекеттік оқу грантына ие бола алмаған студенттер;
18) 18 жасқа дейінгі мүгедек балалар;
19) туберкулез ауруымен ауыратын тұлғалар;
20) онкологиялық ауруымен ауыратын тұлғалар;
21) "Лебяжі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде есепте тұрып, кәсіптік оқуда жүрген жұмыссыздар;
22) жоғарғы медициналық оқу орындарында соңғы курстарында оқып жүрген студенттер;
23) тірек қозғалу аппараты бұзылған және сол диагнозы қойылған балалар;
24) мөлшері төмен зейнетақы алатын зейнеткерлер;
25) "Лебяжі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің үйде әлеуметтік көмек көрсету бөлімінде тіркеуде тұрған жалғызбасты және жалғыз тұратын қарт адамдар;
26) атаулы әлеуметтік көмек алушылар және балаларға берілетін жәрдемақы алушылар;
27) І, ІІ топтағы мүгедектер;
28) жүктілік мерзімі бойынша 12 аптаға дейін тіркеуге тұрған жүкті әйелдер;
29) ата-анасының қамқорысыз қалған балалар;
30) зейнеткерлік жас алдындағы еңбекке қабілетсіз жұмыссыз азаматтар (әйелдер 55 жастан, ер адамдар 60 жастан);
31) зейнеткерлік жас алдындағы жұмыссыз азаматтар (әйелдер 55 жастан, ер адамдар 60 жастан);
32) арбамен жүретін мүгедектер;
33) көзі көрмейтін мүгедектер;
34) гемодиализ өткізуді қажет ететін тұлғалар;
35) бейбітшілік кезінде қаза болған жауынгерлердің отбасылары;
36) 1 жасқа дейінгі нәрестелер;
37) үйде тәрбиеленіп, оқытылатын мүгедек балалар;
38) Ұлы Отан соғысына қатысқанның отбасынан өкілдер (А. Баймульдин);
39) "Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен марапатталған көп балалы аналар;
40) жетім балалар.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2010.02.26 N 25/2; 2010.06.28 N 163/6 қаулыларымен.
2. Осы қаулының 1-тармағында көрсетілген әр санаты бойынша ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне әлеуметтік көмек алу үшін мынандай құжаттар қажет:
1) 1-тармақтың 1)-тармақшасында көрсетілген санатқа – Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күніне орай (2010 жылдың 1 сәуіріне байланысты) бір реттік материалдық көмек, тұрғын қызметі шығындарын өтеуге, дәрі-дәрмекке, абоненттік төлемді төлеуге, электроқуатын төлеуге ай сайын материалдық көмек алуға – аты, тегі, әкесінің аты, алатын мемлекеттік арнайы жәрдемақы түрі көрсетілген "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның Павлодар облыстық филиалының Лебяжі аудандық бөлімшесі ұсынатын тізім (келісім бойынша), "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі;

16) граждане, проходящие обследование и лечение по квоте в медицинских учреждениях в пределах Республики Казахстан;
17) студенты из малообеспеченных семей, студенты сироты, не прошедшие по конкурсу на обладание государственным образовательным грантом;
18) дети инвалиды до 18 лет;
19) лица, страдающие туберкулезным заболеванием;
20) лица, страдающие онкологическими заболеваниями;
21) безработные, состоящие на учете в государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ Лебяжинского района" за время нахождения на профессиональном обучении;
22) студенты, обучающиеся на последних курсах в высших медицинских учебных заведениях;
23) дети с диагнозом детский церебральный паралич и с нарушением опорно-двигательного аппарата;
24) пенсионеры, получающие минимальный размер пенсии;
25) одинокие и одиноко проживающие престарелые граждане, состоящие на учете в отделе социальной помощи на дому государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Лебяжинского района";
26) получатели адресной социальной помощи и детских пособий;
27) инвалиды I, II группы;
28) беременные женщины, ставшие на учет по беременности до 12 недель;
29) дети, оставшиеся без попечения родителей;
30) нетрудоспособные безработные граждане предпенсионного возраста (женщины 55 лет, мужчины 60 лет);
31) безработные граждане предпенсионного возраста (женщины 55 лет, мужчины 60 лет);
32) инвалиды–колясочники;
33) инвалиды по зрению;
34) лица, нуждающиеся в проведении гемодиализа;
35) семьи погибших воинов в мирное время;
36) новорожденные дети до 1-го года;
37) дети инвалиды, воспитывающиеся и обучающиеся на дому;
38) представители от семьи участника Великой Отечественной войны (А. Баймульдин);
39) многодетные матери, награжденные подвесками "Алтын алка", "Кумыс алка";
40) дети сироты.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 26.02.2010 N 25/2; 28.06.2010 N 163/6.
2. Для получения социальной помощи необходимо предоставлять в отдел занятости и социальных программ района следующие документы по каждой категории, указанной в пункте 1 настоящего постановления:
1) для категорий, указанных в подпункте 1) пункта 1 - для выплаты единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне (по состоянию на 1 апреля 2010 года), для ежемесячной выплаты на оплату жилищно-коммунальных услуг, приобретение лекарств, абонентской платы, за электроэнергию - список с указанием фамилии, имени, отчества, вида получаемого государственного специального пособия, предоставляемого Лебяжинским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения" (по согласованию), номер лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта";

2) 1-тармақтың 2), 3), 4), 5), 6), 7), 8), 35)-тармақшаларында көрсетілген санаттарға - Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күніне орай (2010 жылдың 1 сәуіріне байланысты) бір реттік материалдық көмек төлеуге - аты, тегі, әкесінің аты, алатын мемлекеттік арнайы жәрдемақы түрі көрсетілген "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның Павлодар облыстық филиалының Лебяжі аудандық бөлімшесі ұсынатын тізім (келісім бойынша), "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі;
3) 1-тармақтың 7)-тармақшасында көрсетілген санатқа - тұрғын қызметі шығындарын өтеуге ай сайын материалдық көмек төлеуге – аты, тегі, әкесінің аты, алатын мемлекеттік арнайы жәрдемақы түрі көрсетілген "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның Павлодар облыстық филиалының Лебяжі аудандық бөлімшесі ұсынатын тізім (келісім бойынша), "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі;
4) 1-тармақтың 5), 6)-тармақшаларында көрсетілген санаттарға – тоқсан сайын тұрғын қызметі шығындарын өтеуге, азық-түлік бағаларының өсуіне байланысты, емделуге, сонымен қатар бірреттік материалдық көмек Ауғанстаннан әскерлерді шығару күніне орай, отанды қорғау күніне орай материалдық көмекті төлеу үшін - аты, тегі, әкесінің аты, алатын мемлекеттік арнайы жәрдемақы түрі көрсетілген "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның Павлодар облыстық филиалының Лебяжі аудандық бөлімшесі ұсынатын тізім (келісім бойынша), "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі;
5) 1-тармақтың 9)-тармақшасында көрсетілген санатқа – жерлеу рәсіміне бірретік материалдық көмек төлеуге - "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі көрсетілген өтініш, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодының, қайтыс болуы жайлы куәлігінің көшірмелері, қайтыс болу уақытында бөлімде тіркеуде тұрғандығы туралы анықтама және азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі;
6) 1-тармақтың 10)-тармақшасында көрсетілген санатқа (тек медициналық және педагогикалық білімді түлектер) – бірретік материалдық көмек төлеуге -"Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі көрсетілген өтініш, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодының, жоғары оқу орнын бітіргендігі туралы диплом, жұмысқа қабылдау туралы бұйрықтың, жоғары оқу орнын бітірген түлектің Лебяжі ауданына жіберілгендігі туралы бұйрықтың, үш жақты келісім-шарт, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері;

2) для категорий, указанных в подпунктах 2), 3), 4), 5), 6), 7), 8), 35) пункта 1 – для выплаты единовременной материальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне (по состоянию на 1 апреля 2010 года) - список с указанием фамилии, имени, отчества, вида получаемого государственного специального пособия, предоставляемого Лебяжинским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения" (по согласованию), номер лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта";
3) для категории, указанной в подпункте 7) пункта 1 – для ежемесячной материальной помощи на возмещение жилищно-коммунальных услуг - список с указанием фамилии, имени, отчества, вида получаемого государственного специального пособия, предоставляемого Лебяжинским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения" (по согласованию), номер лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта";
4) для категорий, указанных в подпунктах 5), 6) пункта 1 – для выплаты ежеквартальной материальной помощи на возмещение жилищно-коммунальных услуг, в связи с повышением цен на продовольственные товары, на оздоровление, а также единовременной материальной помощи ко Дню вывода войск из Афганистана, ко Дню защитника Отечества - список с указанием фамилии, имени, отчества, вида получаемого государственного специального пособия, предоставляемого Лебяжинским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения" (по согласованию), номер лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта";
5) для категории, указанной в подпункте 9) пункта 1 – для выплаты единовременной материальной помощи на погребение – заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта", копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, свидетельства о смерти, справки Отдела о состоянии на учете на момент смерти и копии книги регистрации граждан;
6) для категории, указанной в подпункте 10) (только выпускники медицинских и педагогических специальностей) пункта 1 – для выплаты единовременной материальной помощи - заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта", копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, диплома об окончании ВУЗа, приказа о приеме на работу, приказа о распределении выпускника ВУЗа в Лебяжинский район, трехсторонний договор, копии книги регистрации граждан;

7) 1-тармақтың 11)-тармақшасында көрсетілген санатқа – тоқсан сайынғы материалдық көмекті төлеуге – "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі көрсетілген өтініш, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодының, мүгедектігі туралы анықтаманың көшірмелері, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, балалардың туу туралы куәлігінің көшірмелері;
8) 1-тармақтың 12)-тармақшасында көрсетілген санатқа – бірретік материалдық көмек төлеуге - аты, тегі, әкесінің аты, "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі көрсетілген Лебяжі ауданының ішкі істер бөлімі ұсынатын тізім;
9) 1-тармақтың 13)-тармақшасында көрсетілген санатқа – "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі көрсетілген өтініш, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодының көшірмелері, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, тонау, өрт, аурулығы және басқалары (аудандық ішкі істер бөлімінен, өрт бөлімінен, медициналық мекемеден және басқалары) туралы келісімді органның анықтамасы, барлық отбасы мүшелерінің табысы туралы анықтама;
10) 1-тармақтың 14)-тармақшасында көрсетілген санатқа – құжаттандыруға бірреттік материалдық көмекті төлеуге – "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі көрсетілген өтініш, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодының көшірмелері, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, селолық округі әкімдігінің комиссиясымен жасалған өтініш берушінің отбасының тұрмыстық жағдайының актісі, селолық округ әкімінің өтініші;
11) 1-тармақтың 15)-тармақшасында көрсетілген санатқа – Лебяжі ауданында тұратындарға ай сайынғы материалдық көмек төлеуге -  "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі көрсетілген өтініш, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодының көшірмелері, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, статусын растайтын құжат;
12) 1-тармақтың 16)-тармақшасында көрсетілген санатқа – бірреттік материалдық көмек төлеуге - "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі көрсетілген өтініш, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодының көшірмелері, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, денсаулық сақтау басқармасының жолдамасы, тексерілгенін немесе емделгенін растайтын көшірім, мекенге және тұрақты орынға дейін автомобиль немесе теміржол көлігінде қолданған жол билеттері;

7) для категории, указанной в подпункте 11) пункта 1 – для выплаты ежеквартальной материальной помощи - заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта", копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, справки об инвалидности, копии книги регистрации граждан, копии свидетельств о рождении детей;
8) для категорий, указанных в подпункте 12) пункта 1 – для выплаты единовременной материальной помощи – список с указанием фамилии, имени, отчества, адреса, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта", предоставляемый Отделом внутренних дел Лебяжинского района (по согласованию);
9) для категории, указанной в подпункте 13) пункта 1 - для выплаты единовременной материальной помощи - заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта", копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, копии книги регистрации граждан, справки соответствующего органа (районного отдела внутренних дел, пожарной части, медицинского учреждения и других) о краже, пожаре, болезни или других, справки о доходах всех членов семьи;
10) для категорий, указанных в подпункте 14) пункта 1 – для выплаты единовременной материальной помощи на документирование - заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта", копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, копии книги регистрации граждан, акт обследования бытовых условий семьи заявителя, составленный комиссией при акимате сельского округа, ходатайство акима сельского округа;
11) для категорий, указанных в подпункте 15) пункта 1 – для выплаты ежемесячной материальной помощи, проживающим в Лебяжинском районе - заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта", копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, копии книги регистрации граждан, документа, удостоверяющего статус;
12) для категории, указанной в подпункте 16) пункта 1 – для выплаты единовременной материальной помощи - заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта", копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, копии книги регистрации граждан, направление Управления здравоохранения, выписка подтверждающая факт прохождения лечения или обследования, использованные проездные билеты на автомобильном или железнодорожном транспорте до пункта назначения и обратно к месту постоянного проживания;

13) 1-тармақтың 17)-тармақшасында көрсетілген санатқа – бірреттік, ай сайынғы материалдық көмекті төлеуге - "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі көрсетілген өтініш, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодының көшірмелері, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, студентпен, ЖОО-ның бастығымен және Лебяжі ауданының әкімімен қол қойылған үш жақты келісім-шарт, отбасының әлеуметтік-тұрмыстық жағдайының актісі және отбасының ортақ табысы туралы ақпарат біррет оқуға төлеуге әлеуметтік көмекті тағайындаған кезде;
14) 1-тармақтың 18)-тармақшасында көрсетілген санатқа – бірреттік материалдық көмек төлеуге – бір ата-ананың (қамқоршының) материалдық көмек тағайындау туралы "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі көрсетілген өтініші, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодының көшірмелері, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, баланың мүгедектігін растайтын құжат, баланың туу туралы куәлігінің көшірмесі;
15) 1-тармақтың 19)-тармақшасында көрсетілген санатқа – бірреттік материалдық көмек төлеуге (стационарлық емделуде) және алты айға дейін ай сайынғы материалдық көмек төлеуге (амбулаториялық емделуде) - "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі көрсетілген аурудың өтініші, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодының көшірмелері, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, туберкулез ауруханасынан анықтама;
16) 1-тармақтың 20)-тармақшасында көрсетілген санатқа – бірреттік материалдық көмек төлеуге - "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі көрсетілген аурудың өтініші, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодының көшірмелері, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, ауруын растайтын анықтама;
17) 1-тармақтың 21)-тармақшасында көрсетілген санатқа – кәсіптік оқуды өту барысында материалдық көмек төлеуге - "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі көрсетілген өтініші, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодының көшірмелері, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, оқу кезеңін растайтын анықтама;
18) 1-тармақтың 22)-тармақшасында көрсетілген санатқа – бірреттік, ай сайынғы материалдық көмекті төлеуге - "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі көрсетілген өтініші, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодының көшірмелері, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, жоғары оқу орнының бастығымен және Лебяжі ауданының әкімімен қол қойылған үш жақты келісім-шарт;

13) для категории, указанной в подпункте 17) пункта 1 - для выплаты единовременной, ежемесячной материальной помощи - заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта", копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, копии книги регистрации граждан, трехсторонний договор на оказание образовательных услуг, подписанный акимом Лебяжинского района, руководителем ВУЗа и студентом, акт обследования социально-бытовых условий проживания и сведения о совокупном доходе предоставляются один раз при назначении социальной помощи для оплаты обучения;
14) для категорий, указанных в подпункте 18) пункта 1– для выплаты единовременной материальной помощи – заявление одного из родителей (опекуна) о назначении материальной помощи с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта", копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, копии книги регистрации граждан, документ, подтверждающий наличие инвалидности у ребенка, копии свидетельства о рождении ребенка;
15) для категорий, указанных в подпункте 19) пункта 1 – для выплаты единовременной материальной помощи (стационарное лечение) и ежемесячной материальной помощи до шести месяцев (амбулаторное лечение) - заявление больного с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта", копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, копии книги регистрации граждан, справка с туберкулезной больницы;
16) для категории, указанной в подпункте 20) пункта 1 – для выплаты единовременной материальной помощи - заявление больного с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта", копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, копии книги регистрации граждан, справки, подтверждающей болезнь;
17) для категории, указанной в подпункте 21) пункта 1 – для выплаты материальной помощи на период прохождения профессионального обучения - заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделений акционерного общества "Казпочта", копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, копии книги регистрации граждан, справки, подтверждающей период обучения;
18) для категорий, указанных в подпункте 22) пункте 1 - для выплаты единовременной, ежемесячной материальной помощи - заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта", копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, копии книги регистрации граждан, трехсторонний договор на оказание образовательных услуг, подписанный акимом Лебяжинского района, руководителем ВУЗа и студентом;

19) 1-тармақтың 23)-тармақшасында көрсетілген санатқа – тоқсан сайынғы материалдық көмек төлеуге – бір ата-ананың (қамқоршының) материалдық көмек тағайындау туралы "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі көрсетілген өтініші, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодының көшірмелері, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, баланың мүгедектігін растайтын құжат, баланың туу туралы куәлігінің көшірмесі;
20) 1-тармақтың 24)-тармақшасында көрсетілген санатқа – тоқсан сайын тұрғын қызметі шығындарын өтеуге материалдық көмек төлеуге - аты, тегі, әкесінің аты, алатын мемлекеттік арнайы жәрдемақы түрі көрсетілген "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның Павлодар облыстық филиалының Лебяжі аудандық бөлімшесі ұсынатын тізім (келісім бойынша), "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі;
21) 1-тармақтың 25)-тармақшасында көрсетілген санатқа – тоқсан сайын тұрғын қызметі шығындарын өтеуге материалдық көмек төлеуге - аты, тегі, әкесінің аты, "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі көрсетілген "Лебяжі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің үйде әлеуметтік көмек көрсету бөлімшесі ұсынған тізім;
22) 1-тармақтың 26)-тармақшасында көрсетілген санатқа – бірреттік материалдық көмекті төлеуге - "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі көрсетілген өтініші, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодының көшірмелері, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, отбасының тұрмыстық жағдайының актісі, селолық округ әкімінің өтініші, статусын растайтын құжат;
23) 1-тармақтың 27)-тармақшасында көрсетілген санатқа – азық-түлік бағасының өсуіне байланысты бірреттік материалдық көмек төлеуге - "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі көрсетілген өтініш, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодының көшірмелері, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, мүгедектігі туралы анықтама;
24) 1-тармақтың 28)-тармақшасында көрсетілген санатқа – ауылдық өңірде тұрып жатқан жүкті әйелдер, жүктілік мерзімі бойынша 12 жұмаға дейін есепке тұрған жағдайда бірреттік материалдық көмек төлеуге - аты, тегі, әкесінің аты, туған жылы, мекен-жайы, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі көрсетілген Лебяжі ауданының аудандық орталық ауруханасы (келісім бойынша) ұсынған тізімі;

19) для категорий, указанных в подпункте 23) пункта 1 - для выплаты ежеквартальной материальной помощи – заявление одного из родителей (опекуна) о назначении материальной помощи с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта", копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, копии книги регистрации граждан, документ, подтверждающий наличие инвалидности у ребенка, свидетельства о рождении ребенка;
20) для категории, указанной в подпункте 24) пункта 1 – для выплаты ежеквартальной материальной помощи для возмещения жилищно-коммунальных услуг - список с указанием фамилии, имени, отчества, вида получаемого государственного специального пособия, предоставляемого Лебяжинским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения" (по согласованию), номер лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта";
21) для категории, указанной в подпункте 25) пункта 1 – для выплаты ежеквартальной материальной помощи для возмещения жилищно-коммунальных услуг - список с указанием фамилии, имени, отчества, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта", предоставляемый отделением социальной помощи на дому государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Лебяжинского района";
22) для категории, указанной в подпункте 26) пункта 1 – для выплаты единовременной материальной помощи - заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта", копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, копии книги регистрации граждан, акт материально-бытовых условий, ходатайство акима сельского округа, трехсторонний договор, документ подтверждающий статус;
23) для категории, указанной в подпункте 27) пункта 1 – для выплаты единовременной материальной помощи, в связи с повышением цен на продукты питания - заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта", копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, копии книги регистрации граждан, справки об инвалидности;
24) для категории, указанной в подпункте 28) пункта 1 – для выплаты единовременной материальной помощи по беременности женщинам, проживающим в сельской местности, при условии постановки на учет в сроке беременности до 12 недель – список с указанием фамилии, имени, отчества, даты рождения, домашнего адреса, регистрационного номера налогоплательщика, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта", предоставляемый районной центральной больницей Лебяжинского района (по согласованию);

25) 1-тармақтың 29)-тармақшасында көрсетілген санатқа – азық-түлік бағасының өсуіне байланысты бірреттік материалдық көмек төлеуге - баланың және қамқоршының аты, тегі, әкесінің аты, туған жылы, мекен-жайы, "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі көрсетілген "Лебяжі ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі ұсынған тізім;
26) 1-тармақтың 30), 31)-тармақшаларында көрсетілген санаттарға – ай сайынғы материалдық көмек төлеуге – "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі көрсетілген аурудың өтініш, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодының көшірмелері, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, аурулығын растайтын анықтама, ауылдық округ әкімдігінің жанындағы комиссияның құрған тұрмыстық жағдайы туралы акт, селолық округ әкімінің қолдау хаты;
27) 1-тармақтың 32), 33)-тармақшаларында көрсетілген санаттарға – колясканы немесе тифло-техникалық құралдарды жөндеуге бірреттік материалдық көмек төлеуге – "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі көрсетілген аурудың өтініші, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодының көшірмелері, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, жөндеу керектігін растайтын құжат;
28) 1-тармақтың 34)-тармақшасында көрсетілген санатқа – мекенге және тұрақты орынға дейін шығындарды өтеуге материалдық көмек төлеуге -  "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі көрсетілген өтініші, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодының көшірмелері, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, мекенге және тұрақты орынға дейін автомобиль немесе теміржол көлігінде қолданған жол билеттері;
29) 1-тармақтың 35)-тармақшасында көрсетілген санатқа – тоқсан сайын тұрғын қызметі шығындарын өтеуге, азық-түлік бағаларының өсуіне байланысты материалдық көмекті төлеуге - аты, тегі, әкесінің аты, алатын мемлекеттік арнайы жәрдемақы түрі көрсетілген "Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның Павлодар облыстық филиалының Лебяжі аудандық бөлімшесі ұсынатын тізім (келісім бойынша), "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі;

25) для категорий, указанных в подпункте 29) пункта 1 – для выплаты единовременной материальной помощи в связи с повышением цен на продукты питания – список с указанием фамилии, имени, отчества ребенка и опекуна, даты рождения, домашнего адреса, номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта", предоставляемый государственным учреждением "Отдел образования Лебяжинского района";
26) для категорий, указанных в подпунктах 30), 31) пункта 1 -  для выплаты ежемесячной материальной помощи - заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта", копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, копии книги регистрации граждан, справки с медицинского учреждения, акт жилищно-бытовых условий, составленный комиссией при акимате сельского округа, ходатайство акима сельского округа;
27) для категорий, указанных в подпунктах 32), 33) пункта 1 -  для выплаты  единовременной материальной помощи на ремонт кресел-колясок или тифлотехнических средств - заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта", копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, копии книги регистрации граждан, справки подтверждающей необходимость ремонта;
28) для категории, указанной в подпункте 34) пункта 1 – для выплаты материальной помощи на оплату расходов за проезд до пункта назначения и обратно к месту постоянного проживания - заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта", копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, копии книги регистрации граждан, выписки о получении курса гемодиализа, использованные проездные билеты на автомобильный или железнодорожный транспорт до пункта назначения и обратно к месту постоянного проживания;
29) для категорий, указанных в подпункте 35) пункта 1 – для выплаты ежеквартальной материальной помощи на возмещение жилищно-коммунальных услуг, в связи с повышением цен на продовольственные товары - список с указанием фамилии, имени, отчества, вида получаемого государственного специального пособия, предоставляемого Лебяжинским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсии Министерства труда и социальной защиты населения" (по согласованию), номер лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта";

30) 1-тармақтың 36)-тармақшасында көрсетілген санатқа – балалар тамағын сатып алуға ай сайынғы материалдық көмек төлеуге –  "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі көрсетілген өтініші, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодының көшірмелері, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, аурухананың балалар тамағы қажеттігі туралы анықтамасы;
31) 1-тармақтың 37)-тармақшасында көрсетілген санатқа – компьютерлік құрал сатып алуға бірреттік материалдық көмек төлеуге –  ата-ананың (қамқоршы, қорғаушы) "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі көрсетілген өтініші, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодының көшірмелері, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, облыстық психология-медикалы-педагогикалық консультация қорытындысы;
32) 1-тармақтың 38)-тармақшасында көрсетілген санатқа – Псков облысына баруға бірреттік материалдық көмек төлеуге – "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі көрсетілген өтініші, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодының көшірмелері, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, екі жаққа қолданылған жол билеттері;
33) 1-тармақтың 39)-тармақшасында көрсетілген санатқа - Астана қаласына баруға және экскурсияға бір реттік материалдық көмек төлеуге - "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі көрсетілген өтініш, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодының көшірмелері, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, статусын растайтын құжаттың көшірмесі;
34) 1-тармақтың 40)-тармақшасында көрсетілген санатқа – бір реттік материалдық көмек төлеуге - "Қазпошта" акционерлік қоғамы пошталық бөлімшесінде ашылған жеке шот нөмірі көрсетілген (қамқоршы) өтініші, жеке куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірінің, әлеуметтік жеке кодының көшірмелері, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмесі, ата-анасының қайтыс болуы туралы куәлік көшірмесі
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2010.02.26 N 25/2; 2010.06.28 N 163/6 қаулыларымен.
3. "Лебяжі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдағы 1-тармақта көрсетілген түрлері бойынша азаматтар санатына әлеуметтік төлемдерді тағайындасын және қызмет көрсетсін:
1) 1-тармақтың 1)-тармақшасында көрсетілген санатқа – бірреттік материалдық көмек:
- Ұлы Отан соғысының Жеңіс Күніне 130000 теңге көлемінде;
- тістерін протездеуге 15000 теңге көлемінде;
- аудандық және облыстық газеттерге және де "Ардагер" газетіне жазылуға газет құнының нақтылығы бойынша;
- пәтерлеріне жылы дәретхана салумен ағымды жөндеу жасау 370000 теңге көлемінде;
- парадқа арналған костюм сатып алуға 100000 теңге көлемінде;
- электрлік пешті сатып алуға және орнатуға арналған 200000 теңге көлемінде;
Ай сайынғы материалдық көмек:
- дәрі-дәрмек сатып алуға 1 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде;
- абоненттік төлем ақысын төлеуге 300 теңге көлемінде;
- тұрғын қызметі шығындарын өтеуге 1 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде;
- электр қуатын төлеуге нақты қолданғандығы бойынша;
- Астана қаласына баруға және экскурсияға бір реттік материалдық көмек 15000 теңге көлемінде;
канализация жүйесінен су жиынын шығару нақты құнының көлемінде;

30) для категории указанной в подпункте 36) пункта 1 - для выплаты ежемесячной материальной помощи, на приобретение детского питания - заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта", копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, копии книги регистрации граждан, справка с больницы о необходимости детского питания;
31) для категорий указанных в подпункте 37) пункта 1 - для выплаты единовременной материальной помощи, на приобретение компьютерной техники - заявление родителей (опекуна, попечителя) с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта", копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, копии книги регистрации граждан, заключение областной психолого-медико-педагогической консультации;
32) для категории указанной в подпункте 38) пункта 1 - для выплаты единовременной материальной помощи, на поездку в Псковскую область - заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта", копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, копии книги регистрации граждан, использованные билеты в оба конца;
33) для категории указанной в подпункте 39) пункта 1 - для выплаты единовременной материальной помощи, на поездку и экскурсию в г. Астана - заявление с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта", копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, копии книги регистрации граждан, копии документа подтверждающий статус;
34) для категории указанной в подпункте 40) пункта 1 - для выплаты единовременной материальной помощи - заявление (опекуна, попечителя) с указанием номера лицевого счета в почтовом отделении акционерного общества "Казпочта", копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, копии книги регистрации граждан, копии свидетельства о смерти родителей.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными постановлением акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 26.02.2010 N 25/2; 28.06.2010 N 163/6.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Лебяжинского района" назначать социальную выплату и оказывать услуги категориям граждан, указанным в пункте 1 настоящего постановления, по видам:
1) для категорий указанных в подпункте 1) пункта 1 – единовременная материальная помощь:
- ко Дню Победы в Великой Отечественной войне в размере 130000 тенге;
- на протезирование зубов в размере 15000 тенге;
- на подписку районных и областных газет, а также газеты "Ардагер" по фактической стоимости газеты;
- на текущий ремонт квартир с устройством теплого туалета в размере 370000 тенге;
- на приобретение парадного костюма в размере 100000 тенге;
- на приобретение и установку электрического котла в размере 200000 тенге.
Ежемесячная материальная помощь:
- на приобретение лекарств в размере 1 МРП;
- на оплату абонентской платы в размере 300 тенге;
- на оплату жилищно-коммунальных услуг в размере 1 МРП;
- на оплату электроэнергии по факту потребления;
- единовременная материальная помощь на поездку и экскурсию в г. Астана в сумме 15000 тенге;
на отведение водных стоков канализационных систем по фактической стоимости;

2) 1-тармақтың 2), 4)-тармақшаларында көрсетілген санаттарға – "Ардагер" газетіне жазылуға газет құнының нақтылығы бойынша бірреттік материалдық көмек;
Астана қаласына баруға және экскурсияға бір реттік материалдық көмек 15000 теңге көлемінде;
3) 1-тармақтың 3)-тармақшасында көрсетілген санатқа –Ұлы Отан соғысының Жеңіс Күніне орай 25000 теңге көлемінде, "Ардагер" газетіне жазылуға газет құнының нақтылығы бойынша бірреттік материалдық көмек;
Астана қаласына баруға және экскурсияға бір реттік материалдық көмек 15000 теңге көлемінде;
4) 1-тармақтың 5)-тармақшасында көрсетілген санатқа – бірреттік материалдық көмек:
- Ауғанстаннан әскерлерді шығару Күніне орай 5 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде;
- Ұлы Отан соғысының Жеңіс Күніне орай бірреттік көмек сомасында 10000 теңге көлемінде;
Тоқсан сайынғы материалдық көмек:
- емделуге 2 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде;
- тұрғын қызметі шығындарын өтеуге 2 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде;
- азық-түлік бағаларының өсуіне байланысты 2 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде;
Астана қаласына баруға және экскурсияға бір реттік материалдық көмек 15000 теңге көлемінде;
5) 1-тармақтың 6)-тармақшасында көрсетілген санатқа – бірреттік материалдық көмек:
- Ұлы Отан соғысының Жеңіс Күніне орай бірреттік көмек сомасында 10000 теңге көлемінде;
Тоқсан сайынғы материалдық көмек:
- емделуге 2 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде;
- тұрғын қызметі шығындарын өтеуге 2 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде;
- азық-түлік бағаларының өсуіне байланысты 2 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде;
Астана қаласына баруға және экскурсияға бір реттік материалдық көмек 15000 теңге көлемінде;
6) 1-тармақтың 7)-тармақшасында көрсетілген санатқа – бірреттік материалдық көмек:
- Ұлы Отан соғысының Жеңіс Күніне орай бірреттік көмек сомасында 10000 теңге көлемінде;
- аудандық және облыстық газеттерге және де "Ардагер" газетіне жазылуға газет құнының нақтылығы бойынша;
Ай сайынғы материалдық көмек:
- тұрғын қызметі шығындарын өтеуге 1 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде;
Астана қаласына баруға және экскурсияға бір реттік материалдық көмек 15000 теңге көлемінде;
7) 1-тармақтың 8)-тармақшасында көрсетілген санатқа – "Ардагер" газетіне жазылуға газет құнының нақтылығы бойынша;
Астана қаласына баруға және экскурсияға бір реттік материалдық көмек 15000 теңге көлемінде;
Жеңіс күніне арналған бір реттік материалдық көмек 10000 теңге көлемінде;
8) 1-тармақтың 9)-тармақшасында көрсетілген санатқа – бірреттік материалдық көмек 15 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде;

2) для категорий указанных в подпунктах 2), 4) пункта 1 – единовременная материальная помощь на подписку газеты "Ардагер" по фактической стоимости газеты;
- единовременная материальная помощь на поездку и экскурсию в г. Астана в сумме 15000 тенге;
3) для категории указанной в подпункте 3) пункта 1 – единовременная материальная помощь ко Дню Победы в размере 25000 тенге, на подписку газеты "Ардагер" по фактической стоимости газеты;
- единовременная материальная помощь на поездку и экскурсию в г. Астана в сумме 15000 тенге;
4) для категории указанной в подпункте 5) пункта 1 – единовременная материальная помощь:
- ко Дню вывода войск из Афганистана в размере 5 МРП;
- ко Дню Победы в Великой Отечественной войне единовременная  помощь в сумме 10000 тенге;
Ежеквартальная материальная помощь:
- на оздоровление в размере 2 МРП;
- на оплату жилищно-коммунальных услуг в размере 2 МРП;
- в связи с повышением цен на продовольственные товары в размере 2 МРП;
- единовременная материальная помощь на поездку и экскурсию в г. Астана в сумме 15000 тенге;
5) для категории указанной в подпункте 6) пункта 1 – единовременная материальная помощь:
- ко Дню Победы в Великой Отечественной войне единовременная  помощь в сумме 10000 тенге;
Ежеквартальная материальная помощь:
- на оздоровление в размере 2 МРП;
- на оплату жилищно-коммунальных услуг в размере 2 МРП;
- в связи с повышением цен на продовольственные товары в размере 2 МРП;
- единовременная материальная помощь на поездку и экскурсию в г. Астана в сумме 15000 тенге;
6) для категорий указанных в подпункте 7) пункта 1 – единовременная материальная помощь:
- ко Дню Победы в Великой Отечественной войне единовременная  материальная помощь в сумме 10000 тенге;
- на подписку районных и областных газет, газеты "Ардагер" по фактической стоимости газеты.
Ежемесячная материальная помощь:
- на оплату жилищно-коммунальных услуг в размере 1 МРП;
- единовременная материальная помощь на поездку и экскурсию в г. Астана в сумме 15000 тенге;
7) для категорий указанных в подпункте 8) пункта 1 -  единовременная материальная помощь на подписку газеты "Ардагер" по фактической стоимости газеты;
- единовременная материальная помощь на поездку и экскурсию в г. Астана в сумме 15000 тенге;
единовременная материальная помощь ко Дню Победы в размере 10000 тенге;
8) для категорий указанных в подпункте 9) пункта 1 – единовременная материальная помощь в размере 15 МРП;

9) 1-тармақтың 10)-тармақшасында көрсетілген санатқа – аудан орталығының арасындағы қашықтыққа байланысты 70 айлық есептік көрсеткіш - 200000 теңге көлеміне дейін бірреттік материалдық көмек;
хирург-дәрігеріне жеке ауласын дамытуға бір реттік материалдық көмек 200000 теңге көлемінде;
10) 1-тармақтың 11)-тармақшасында көрсетілген санатқа – дәрі-дәрмек сатып алуға тоқсан сайынғы материалдық көмек 5 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде;
11) 1-тармақтың 12)-тармақшасында көрсетілген санатқа – бірреттік материалдық көмек 5 АЕК (айлық есептік көрсеткіш)  көлемінде;
12) 1-тармақтың 13)-тармақшасында көрсетілген санатқа – бірреттік материалдық көмек 10 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде;
13) 1-тармақтың 14)-тармақшасында көрсетілген санатқа – құжаттандыруға арналған бірреттік материалдық көмек 2 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде;
жеке ауланы дамытуға 90000 теңге көлемінде, жем сатып алуға 18000 теңге көлемінде бірретік материалдық көмек;
14) 1-тармақтың 15)-тармақшасында көрсетілген санатқа – ай сайынғы материалдық көмек 1 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде;
Астана қаласына баруға және экскурсияға бір реттік материалдық көмек 15000 теңге көлемінде;
15) 1-тармақтың 16)-тармақшасында көрсетілген санатқа – бірреттік материалдық көмек, жол ақысының нақты құны бойынша төленеді;
16) 1-тармақтың 17)-тармақшасында көрсетілген санатқа – сәйкес оқу орнындағы оқуының нақты төлем ақысына сәйкес; ай сайынғы материалдық көмек – тұруға, тамаққа және тұрғын орнына баруға жол ақысы 7500 теңге көлемінде;
17) 1-тармақтың 18)-тармақшасында көрсетілген санатқа – дәрі-дәрмек сатып алуға бірреттік материалдық көмек 5 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде, балаларды қорғау Күніне және Жаңа жылға 1 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде;
18) 1-тармақтың 19)-тармақшасында көрсетілген санатқа – стационарлық емделудегі ауруларға бірреттік материалдық көмек 5 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде, "Боровое" курортына дейін билеттің екі жаққа дейінгі нақты құны бойынша, амбулаториялық емделудегі ауруларға (алты айға дейін) ай сайынғы материалдық көмек 5 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде;
19) 1-тармақтың 20)-тармақшасында көрсетілген санатқа – бірреттік материалдық көмек 15000 теңге көлемінде;
20) 1-тармақтың 21)-тармақшасында көрсетілген санатқа – кәсіптік даярлауды және қайта даярлауды өтіп жатқан жұмыссыздарға 7500 теңге көлемінде стипендия, дайындықты өткен әр айына;
21) 1-тармақтың 22)-тармақшасында көрсетілген санатқа – сәйкес оқу орнындағы оқуының нақты төлем ақысына сәйкес; ай сайынғы материалдық көмек – тұруға, тамаққа және тұрғын орнына баруға жол ақысы 7500 теңге көлемінде;

9) для категорий указанных в подпункте 10) пункта 1 – единовременная материальная помощь в зависимости от отдаленности от районного центра в размере от 70 месячного расчетного показателя до 200000 тенге;
врачу-хирургу единовременная материальная помощь на развитие личного подворья в размере 200000 тенге;
10) для категории указанной в подпункте 11) пункта 1 – ежеквартальная материальная помощь на приобретение лекарств в размере 5 МРП;
11) для категории указанной в подпункте 12) пункта 1 – единовременная материальная помощь в размере 5 МРП;
12) для категорий указанных в подпункте 13) пункта 1 – единовременная материальная помощь в размере 10 МРП;
13) для категорий указанных в подпункте 14) пункта 1 – единовременная материальная помощь на документирование в размере 2 МРП;
единовременная материальная помощь на развитие личного подворья в размере 90000 тенге, на приобретение кормов 18000 тенге.
14) для категории указанной в подпункте 15) пункта 1 – ежемесячная материальная помощь в размере 1 МРП;
- единовременная материальная помощь на поездку и экскурсию в г. Астана в сумме 15000 тенге;
15) для категории указанной в подпункте 16) пункта 1 – единовременная материальная помощь, оплата производится в размере фактической стоимости проезда;
16) для категорий указанных в подпункте 17) пункта 1 – оплата за обучение в размере фактической стоимости обучения в соответствующем учебном заведении; ежемесячная материальная помощь - на проживание, питание и проезд к месту проживания в размере 7500 тенге;
17) для категории указанной в подпункте 18) пункта 1 – единовременная материальная помощь на приобретение лекарств в размере 5 МРП, ко Дню защиты детей и на Новый год в размере 1 МРП;
18) для категории указанной в подпункте 19) пункта 1 – единовременная материальная помощь больным, находящимся на стационарном лечении в размере 5 МРП, проезд до курорта "Боровое" в размере фактической стоимости билета в оба конца; ежемесячная материальная помощь (до шести месяцев) больным находящимся на амбулаторном лечении в размере 5 МРП;
19) для категории указанной в подпункте 20) пункта 1 – единовременная материальная помощь в размере 15000 тенге;
20) для категорий указанных в подпункте 21) пункта 1 – стипендия безработным, проходящим профессиональную подготовку и переподготовку в размере 7500 тенге, на каждый месяц прохождения подготовки;
21) для категорий указанных в подпункте 22) пункта 1 - оплата за обучение в размере фактической стоимости обучения в соответствующем учебном заведении; ежемесячная материальная помощь на проживание, питание и проезд к месту проживания в размере 7500 тенге;

22) 1-тармақтың 23)-тармақшасында көрсетілген санатқа – тоқсан сайынғы материалдық көмек 5 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде;
23) 1-тармақтың 24)-тармақшасында көрсетілген санатқа – тұрғын қызметі шығындарын өтеуге тоқсан сайынғы материалдық көмек 2 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде;
Астана қаласына баруға және экскурсияға бір реттік материалдық көмек 15000 теңге көлемінде;
24) 1-тармақтың 25)-тармақшасында көрсетілген санатқа – тұрғын қызметі шығындарын өтеуге тоқсан сайынғы материалдық көмек 2 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде;
- жалғыз тұрып жатқан азаматтарға көмір сатып алуға бірреттік материалдық көмек 5 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде;
- жалғыз басты және жалғыз тұрып жатқан азаматтарға ай сайынғы материалдық көмек 1 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде;
Астана қаласына баруға және экскурсияға бір реттік материалдық көмек 15000 теңге көлемінде;
25) 1-тармақтың 26)-тармақшасында көрсетілген санатқа – бірреттік материалдық көмек:
- аудандық және облыстық газеттерге және де "Ардагер" газетіне жазылуға газет құнының нақтылығы бойынша;
- жеке ауланы дамытуға 90000 теңге көлемінде;
- жем сатып алуға 18000 теңге көлемінде;
Астана қаласына баруға және экскурсияға бір реттік материалдық көмек 15000 теңге көлемінде;
26) 1-тармақтың 27)-тармақшасында көрсетілген санатқа – азық-түлік бағасынын өсуіне байланысты бірреттік материалдық көмек 2 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде;
- көмір сатып алуға І топтағы мүгедектерге бірреттік материалдық көмек 5 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде;
27) 1-тармақтың 28)-тармақшасында көрсетілген санатқа – бірреттік материалдық көмек 10 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде;
28) 1-тармақтың 29)-тармақшасында көрсетілген санатқа – бірреттік материалдық көмек 2 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде; жоғарғы оқу орнында және орта оқу орнында оқып жатқан балаларға аудандық және облыстық газеттерге жазылуға; 18 жасқа дейінгі балаларды асырап жатқан аз қамтылған қамқоршыларына ай сайын 1 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде;
29) 1-тармақтың 30), 31)-тармақшаларында көрсетілген санаттарға – ай сайынғы материалдық көмек 3 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде;
30) 1-тармақтың 32), 33)-тармақшаларында көрсетілген санаттарға – колясканы және тифло-техникалық құралды жөндеуге бірреттік материалдық көмек жөндеудің нақты құны мөлшерінде;
31) 1-тармақтың 34)-тармақшасында көрсетілген санатқа – билеттің екі жаққа дейінгі нақты құны бойынша шығысы төленеді;
32) 1-тармақтың 35)-тармақшасында көрсетілген санатқа – тұрғын қызметі шығындарын өтеуге, азық-түлік бағаларының өсуіне байланысты 2 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде; дәрі-дәрмек сатып алуға ай сайынғы материалдық көмек 1 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде;
Астана қаласына баруға және экскурсияға бір реттік материалдық көмек 15000 теңге көлемінде;

22) для категорий указанных в подпункте 23) пункта 1 – ежеквартальная материальная помощь в размере 5 МРП;
23) для категории указанной в подпункте 24) пункта 1 – ежеквартальная материальная помощь на оплату жилищно-коммунальных услуг в размере 2 МРП;
- единовременная материальная помощь на поездку и экскурсию в г. Астана в сумме 15000 тенге;
24) для категорий указанных в подпункте 25) пункта 1 – ежеквартальная материальная помощь на оплату жилищно-коммунальных услуг в размере 2 МРП;
- одиноким гражданам единовременная материальная помощь на приобретение твердого топлива в размере 5 МРП;
- одиноким и одиноко проживающим инвалидам ежемесячная материальная помощь в размере 1 МРП;
- единовременная материальная помощь на поездку и экскурсию в г. Астана в сумме 15000 тенге;
25) для категории указанной в подпункте 26) пункта 1 – единовременная материальная помощь:
- на подписку районных и областных газет, газеты "Ардагер" по фактической стоимости газеты;
- на развитие личного подворья в размере 90000 тенге;
- на приобретение кормов в размере 18000 тенге;
- единовременная материальная помощь на поездку и экскурсию в г. Астана в сумме 15000 тенге;
26) для категорий указанной в подпункте 27) пункта 1 – единовременная материальная помощь в связи с повышением цен на продовольственные товары в размере 2 МРП;
- инвалидам I группы единовременная материальная помощь на приобретение твердого топлива в размере 5 МРП;
27) для категории указанной в подпункте 28) пункта 1 – единовременная материальная помощь в размере 10 МРП;
28) для категории указанной в подпункте 29) пункта 1 – единовременная материальная помощь в размере 2 МРП; на подписку районных и областных газет детям, обучающимся в ВУЗах и СУЗах; ежемесячная материальная помощь малообеспеченным опекунам, воспитывающим детей до 18 лет в размере 1 МРП;
29) для категорий указанных в подпунктах 30), 31) пункта 1 -  ежемесячная материальная помощь в размере 3 МРП;
30) для категорий указанных в подпунктах 32), 33) пункта 1 – единовременная материальная помощь в размере фактической стоимости ремонта кресел-колясок и тифлотехнических средств;
31) для категории указанной в подпункте 34) пункта 1 – оплата расходов за проезд до пункта назначения и обратно к месту постоянного проживания в размере фактической стоимости проезда;
32) для категории указанной в подпункте 35) пункта 1 – ежеквартальная материальная помощь на оплату жилищно-коммунальных услуг и в связи с повышением цен на продовольственные товары в размере 2 МРП; ежемесячная материальная помощь на приобретение лекарств, на оплату жилищно-коммунальных услуг в размере 1 МРП;
- единовременная материальная помощь на поездку и экскурсию в г. Астана в сумме 15000 тенге;

33) 1-тармақтың 36)-тармақшасында көрсетілген санатқа – ай сайынғы материалдық көмек 2 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде;
34) 1-тармақтың 37)-тармақшасында көрсетілген санатқа – бірреттік материалдық көмек 80000 теңге көлемінде;
35) 1-тармақтың 38)-тармақшасында көрсетілген санатқа – бірреттік материалдық көмек екі жаққа қолданылған жол билеттерінің нақты құнының көлемінде;
36) 1-тармақтың 39)-тармақшасында көрсетілген санатқа - бір реттік материалдық көмек 15000 теңге көлемінде;
37) 1-тармақтың 40)-тармақшасында көрсетілген санатқа - бір реттік материалдық көмек 70 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде;
телефон құруға 12000 теңге көлемінде, көмір сатып алуға 15 АЕК (айлық есептік көрсеткіш) көлемінде бірреттік материалдық көмек.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерту енгізілді - Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2010.02.26 N 25/2; 2010.04.16 N 87/4;  2010.06.28 N 163/6; 2010.10.25 N 261/10 (жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізілсін) Қаулыларымен.
4. Бұл қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізілсін және 2010 жылдың 1 қаңтарынан басталған құқықтық қатынастарға таралсын.
5. Әлеуметтік төлемдерді қаржыландыру 2010 жылға арналған аудан бюджетінің шегінде жүзеге асырылады.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н. Ө. Сағандықовқа жүктелсін.
Аудан әкімі                                С. Әпсалықов

33) для категории указанной в подпункте 36) пункта 1 – ежемесячная материальная в помощь в размере 2 МРП;
34) для категорий указанных в подпункте 37) пункта 1 – единовременная материальная помощь в размере 80000 тенге;
35) для категории указанной в подпункте 38) пункта 1 – единовременная материальная помощь в размере фактической стоимости проезда в оба конца;
36) для категории указанной в подпункте 39) пункта 1 – единовременная материальная в помощь в размере 15000 тенге;
37) для категорий указанных в подпункте 40) пункта 1 – единовременная материальная помощь в размере 70 МРП;
единовременная материальная помощь на установку телефона в размере 12000 тенге, на приобретение твердого топлива в размере 15 МРП.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными постановлениями акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 26.02.2010 N 25/2; 16.04.2010 N 87/4; 28.06.2010 N 163/6; 25.11.2010 N 261/10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2010 года.
5. Финансирование социальных выплат осуществляется в рамках районного бюджета на 2010 год.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сагандыкова Н.О.
Аким района                                С. Апсаликов